Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wszystko o Serie A
#1 PostWysłany: 30 Lip 2012 22:02 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 65
Witam.
Wczoraj kupiłem bilet do Bergamo na weekend 6-8 pazdziernika za parę złotych. Jak się dziś szczęśliwie okazało 7 października jest mecz AC Milan-Inter Mediolan :-)
Cz ktoś orientuje się jakie są ceny biletów tak plus minus ( w tym sezonie). Nie ma jeszcze cennika na sezon 2012/2013. No i czy trzeba rezerwować wcześniej czy da się kupic w dniu meczu?


Ostatnio edytowany przez Zeus, 14 Paź 2016 11:04, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 30 Lip 2012 22:27 

Rejestracja: 22 Lip 2012
Posty: 151
Zbanowany
www.acmilan.pl
Tam znajdziesz potrzebne info ale na derby raczej ciezko kupic bilety . W tamtym sezonie kosztowaly bodaj od 30 euro wzwyz .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Sie 2012 13:24 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Cena od 30 euro na trybuny za bramkami, 50 na łuki i bodajże 75 na prostą.
Niestety zapomnij o możliwości ich nabycia legalnie. Pozostają koniki pod bramami. Jest to jeden z dwóch meczy, na które szalenie ciężko kupić bilety w wolnej sprzedaży.
Na pewno łatwiej obejrzysz mecz Chievo - Sampdoria w Veronie - miasto ładniejsze, więcej atrakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: wszystko o Seria A
#4 PostWysłany: 13 Sty 2013 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Bergamo to jak najlepsza opcja, bo oprócz druzyny w Serie A jak Inter, Milan, Atalanta, z samego lotniska jest dojazd do Bresci za 10 euro - co prawda Brescia to serie B, ale gra tam nasz Salomon.
Poza tym jest jeszcze niedaleko Varese, a w drodze do Turynu z Mediolany biorąca najtanszy pociąg regionalny, jedzie się przez dwie miejscowosci, gdzie grają 2 druzyny w Serie B - Pro Vercelli i Novara.
Poza tym lądując w Bologni można obejrzec oczywisice Bolonię, ale w niedalkiej odległosci są: Parma, Florencja czy Modena (serie B)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 09 Maj 2014 20:03, edytowano w sumie 1 raz
tutaj dzielimy się informacjami nna temat Serie A
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Lut 2013 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 851
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Świetny temat :)
Również lubię skoczyć sobie na mecz :) lub w czasie wycieczki zajrzeć na jakiś stadion :)
W tamtym roku udało mi się zaliczyć:
Milan - JUVENTUS 1-1 na San Siro (oczywiście sektor gości)
JUVENTUS - Torino 3:0
oraz Feyenoord - Mallorca w Rotterdamie :)
+ Wiadomo Euro 2012 :)
O polskiej lidze nie wspominając :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Lut 2013 15:49 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
A może ktoś ma ochotę na nieco drogą, ale fajną wyprawę do Włoch:
- 1.03 Napoli-Juventus
- 2.03 Sassuolo-Grosseto
- 2.03 Milan-Lazio
??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Lut 2013 21:20 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Maciek78 napisał(a):
A może ktoś ma ochotę na nieco drogą, ale fajną wyprawę do Włoch:
- 1.03 Napoli-Juventus
- 2.03 Sassuolo-Grosseto
- 2.03 Milan-Lazio
??


Rozpiszesz, jak planujesz dotrzeć i prezmieszczać się tam ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Lut 2013 21:39 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
1.03 WAW-BGY by Wizz
1.03 LIN-NAP by Alitalia
2.03 NAP-LIN by Meridiana
3.03 BGY-WAW by Ryan
Niestety 500 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Lut 2013 09:51 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Maciek78 napisał(a):
1.03 WAW-BGY by Wizz
1.03 LIN-NAP by Alitalia
2.03 NAP-LIN by Meridiana
3.03 BGY-WAW by Ryan
Niestety 500 zł


Polecam jednak trenitalia na przejazdy między miastami we Włoszech - powinno być taniej.
Będąc w sobotę w Mediolanie, w niedzielę macie też parę meczy do wyboru na północy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Lut 2013 10:36 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Trenitalia jest tańsza o kilka euro, ale porównując czasy przejazdu to nie ma o czym dyskutować ;) Samoloty mamy po 40e.
W niedziele czegoś szukamy, ale odlot do PL z BGY jest o 17:00. Na razie znalazłem 9 ligę włoską :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 09 Lut 2013 14:35 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
A może byłby ktoś zainteresowany krótką wyprawą tylko na Milan - Lazio ? Mecz 2 marca (sobota), dogodne loty (piątek z Warszawy do Bergamo, powrót w niedziele) za ok 180 zł RT wizz discount club. Niestety na podróż razem z meczem Napoli-Juve i potem jeszcze jakimś niedzielnym nie mogę sobie pozwolić, a do Mediolanu chętnie bym poleciał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 09 Lut 2013 16:48 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Kombinuj i daj znać. Jakby co mam bardzo tanio hotel Mercure w Neapolu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 27 Lut 2013 15:39 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Miałby ktoś ochotę na last minute - Napoli z Juve? Niestety jest możliwość, że współtowarzysz mi wypadnie z wyjazdu. Bilet jest, dodatkowo jest też na Milan - Lazio dzień później. Koszty spore, ale mogę dać gratis noclegi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Kwi 2013 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 88
Czy ktoś z forumowiczów był na meczu AS Romy?

Kupiłem sobie lot na niedzielę, 19.05. Pierwotnie miałem w planie zwiedzić sobie Rzym w 24h, ale spojrzałem na terminarz Serie A i momentalnie wpadł mi do głowy chytry plan ;) Roma gra na Stadio Olimpico z Napoli - meczyk bardzo atrakcyjny wg mnie.

Mam kilka pytań dot. sytuacji pod stadionem, kupna biletu itp, itd., ale nie ma sensu teraz rozpisywać się, jeśli post pozostanie bez odpowiedzi :) Tak więc proszę o info czy ktoś miał okazję widzieć AS Romę LIVE - wtedy zadam kilka pytań :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Kwi 2013 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Co do włoskich spotkań to szukac biletów na listicket.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 26 Kwi 2013 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 88
Robaku napisał(a):
Co do włoskich spotkań to szukac biletów na listicket.com

Dzięki.
Zerkałem wcześniej na tę stronkę, a nawet się zarejestrowałem. Ostatnio byłem na meczu Schalke - tam też planowałem kupno biletu poprzez oficjalną stronkę ale w zasadzie nie można było kupić żadnego biletu, po prostu wszystko było wyprzedane na karnetach. Ostatecznie skończyło się to tak że odkupiłem bilet pod stadionem. I takie też rozwiązanie brałem tu pod uwagę.

No, ale widzę że w tym wypadku sytuacja wygląda lepiej :) Oficjalna stronka, bilety dostępne do koloru, do wyboru, wszystko wygląda bardzo OK. Korzystałeś z tej strony?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 26 Kwi 2013 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Korzystałem przy meczu Juve - Bergamo, ogólnie korzystałem dlatego, że ludzie (kibice Juve) mi polecali tę stronę.
Zrezygnowałem z viagogo czy jak to tam sie pisze, i skorzystałem z listicket, naliczają sobie 3 euro prowizji, ale to nie robi tragedii jesli bilet kosztuje ok. 50 euro, bilet drukujesz bo tak najlatwiej i wydrukowany (moze być czarnobiały) zanosisz stewardowi na stadionie, chociaz sa inne opcje ze odbierasz w jakims tam punkcie na terenie Włoch. W każdym razie sprawdzali mi dosc dokładnie tożsamość tę na bilecie i dokumencie, wiec nie wiem czy daloby rade odkupic od innego kibica we Włoszech.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 28 Maj 2013 16:13 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
floydpinkk napisał(a):
Robaku napisał(a):
Co do włoskich spotkań to szukac biletów na listicket.com

Dzięki.
Zerkałem wcześniej na tę stronkę, a nawet się zarejestrowałem. Ostatnio byłem na meczu Schalke - tam też planowałem kupno biletu poprzez oficjalną stronkę ale w zasadzie nie można było kupić żadnego biletu, po prostu wszystko było wyprzedane na karnetach. Ostatecznie skończyło się to tak że odkupiłem bilet pod stadionem. I takie też rozwiązanie brałem tu pod uwagę.

No, ale widzę że w tym wypadku sytuacja wygląda lepiej :) Oficjalna stronka, bilety dostępne do koloru, do wyboru, wszystko wygląda bardzo OK. Korzystałeś z tej strony?


Już chyba po meczu. Moze komuś jednak się przyda. Odkupowanie biletu pod stadionem we Włoszech jest ryzykowne, bo bilety są sprzedawane po okazaniu dowodu. Czasem mogą sprawdzić na bramce. W mediolanie nie sprawdzili 2 razy ale w Rzymie na Lazio z Juve już tak.

Pod stadionem są koniki, mają też non-sale klubowe tickety bez imienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 21 Lip 2013 15:49 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Jak najtaniej I najpewniej kupić bilet na AC Milan, na San Siro.Rywal nie musi być z najwyższej półki.Na derby raczej nie liczę,bo pewnie bardzo drogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 21 Lip 2013 16:18 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
77kylo napisał(a):
Jak najtaniej I najpewniej kupić bilet na AC Milan, na San Siro.Rywal nie musi być z najwyższej półki.Na derby raczej nie liczę,bo pewnie bardzo drogo.

przyłączam się, będę w Mediolanie prawie tydzień, w tym czasie będzie chyba druga kolejka LM, gdzie szukać?? pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group