Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 04 Lis 2013 18:46 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Robaku napisał(a):
JIK napisał(a):
Bilet na Napoli zdobyłem pod stadionem od jakiegoś Calcio z Napoli po 20€ za ticket.

A byles na meczu powiedzmy na polocny Wloch? Gdy wchodzilem na Juve dokladnei sprawdzono dane na bilecie z danymi na dokumencie tozsamosci. I wykreslono, ze taka osoba weszła, wiec nie mam pojecia czy da sie kupic na na siebie bilet na Juve, ale sytuacja Turynczykow to ewenement na skale Włoch ( stadion nalezy do klubu nie do miasta), wiec moze tytlko tam sa takie utrudnienia.


Na jednej bramie nie chcieli mnie wpuścić ale już na Curva A wpuścili bez problemu.

BTW.
Bilety można kupić w sklepiku klubowym przy stadionie. Jak ja się pojawiłem pod stadionem to sklepik był już zamknięty.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
#62 PostWysłany: 04 Lis 2013 19:11 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
JIK ciesz sie ze nie kazali Ci okazac tessery ... Mi jak bylem na derbach Rzymu kazali pokazac to badziewie i nie wszedlem a probowalem na kilku bramach i 30 euro poszlo ... Dlatego unikam kierunkow wloskich ...
Polecam mecze np Dynamo Drezno (jakby ktos chcial sluze informacja i kontaktami)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 04 Lis 2013 21:30 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
Robaku napisał(a):
JIK napisał(a):
Bilet na Napoli zdobyłem pod stadionem od jakiegoś Calcio z Napoli po 20€ za ticket.

A byles na meczu powiedzmy na polocny Wloch? Gdy wchodzilem na Juve dokladnei sprawdzono dane na bilecie z danymi na dokumencie tozsamosci. I wykreslono, ze taka osoba weszła, wiec nie mam pojecia czy da sie kupic na na siebie bilet na Juve, ale sytuacja Turynczykow to ewenement na skale Włoch ( stadion nalezy do klubu nie do miasta), wiec moze tytlko tam sa takie utrudnienia.


Gdzie kupiłeś bilet :?:

groundhopper gdzie masz jeszcze wtyki :?: to moze kiedys skorzystam :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 04 Lis 2013 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
listicket.it


na większosc druzyn włoskich mozna kupic na tej stronie bilety, oczywiscie sprzedaz otwarta - dla nieposiadaczy kart kibicow- otwierana jest zazwyczaj ok.10 dni przed meczem i moze sie okazać, że zostaną same droższe bilety.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 05 Lis 2013 16:30 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
Bylem raz na Serie A i akurat mialem bilet na swoje dane ale z tego co widzialem na stronach wloskich klubow istnieje mozliwosc przepisania biletu na inna osobe w punktach biletowych.

@JIK: a czemu nie kupiles biletu w kasie ? Chyba nie bylo kompletu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 12 Lis 2013 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
Jak wiadomo AC Milan ostatnio nieźle dołuje, ale biorąc pod uwagę ceny biletów lotniczych i meczowych to nadal atrakcyjna możliwość wyjazdu.
Nie wiecie jak z dostępnością biletów na San Siro przed meczem?
Można je normalnie kupić czy trzeba posiłkować się netem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 12 Lis 2013 23:54 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
Vojtas napisał(a):
Jak wiadomo AC Milan ostatnio nieźle dołuje, ale biorąc pod uwagę ceny biletów lotniczych i meczowych to nadal atrakcyjna możliwość wyjazdu.
Nie wiecie jak z dostępnością biletów na San Siro przed meczem?
Można je normalnie kupić czy trzeba posiłkować się netem?


Lepiej kupić w necie i odebrać w kasie :) -> http://www.acmilan.com/en/tickets
Nawet na Juve tak kupowałem więc nie trzeba się rozdrabniać na jakiś gówniany mecz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 13 Lis 2013 00:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
A był ktoś na derbach Verony? w przyszły weekend się odbędą. Będe niedaleko i się zastanawiam jak to dokładnie wyglada, czy można wejść z ulicy i kupić bilety, jak z bezpieczeństwem, atmosferą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 13 Lis 2013 22:24 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Na derby Rzymu jest problem z dostępnością biletów ? Potrzeba karte kibica ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 13 Lis 2013 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Jeśli chodzi o Rzym to problem dostepnosci prawie zaden. bo mimo wszystko rzadko stadion wypełnia sie do ostatniego miejsca, ale nie wiem jake sa wymagania formalne, aby uzyskac bilet.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 14 Lis 2013 00:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Podobno zazwyczaj problemów nie ma, ale w styczniu, na dzień przed meczem Romy z Interem, zostały już tylko bilety za 60 euro i więcej.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 14 Lis 2013 23:37 

Rejestracja: 25 Sty 2013
Posty: 49
Loty: 122
Kilometry: 206 925
Cześć. Czy ma ktoś pomysł jak załatwić bilety na mecz Borussia - Napoli 26/11?? Wiem że jest już późno ale pojawiła sie nagła okazja na wyjazd do Dortmundu. Na stronie klubowej bilety najwcześniej na grudzień.... czy pozostało tylko viagogo?? Pzdr.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 15 Lis 2013 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
Viagogo ma ceny z kosmosu i wcale nie daje pewności zakupu. Można próbować pod stadionem ale na tak atrakcyjny mecz ceny mogą być wysokie i można zostać z ręką w nocniku. Jak chcesz koniecznie zakupić wcześniej, żeby mieć pewność wejścia to polecam ebay.de. Na niemieckie mecze jest zwsze pełno biletów, a ceny dużo lepsze niż na viagogo. Pewnym problemem jest to, że z reguły wysyłają standardowo tylko na niemieckie konta ale jak się napisze do gości, to często akceptują wysyłkę do Polski. Jak zostanie za mało casu na wysyłkę, można próbować umówić się na odbiór przed meczem. Musisz oczywiście mieć konto na ebay (lub znaleźć znajomego z takim kontem) ale wystarczy zwykłe konto na polskim ebay.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 15 Lis 2013 21:37 

Rejestracja: 25 Sty 2013
Posty: 49
Loty: 122
Kilometry: 206 925
maczala1 napisał(a):
Viagogo ma ceny z kosmosu i wcale nie daje pewności zakupu. Można próbować pod stadionem ale na tak atrakcyjny mecz ceny mogą być wysokie i można zostać z ręką w nocniku. Jak chcesz koniecznie zakupić wcześniej, żeby mieć pewność wejścia to polecam ebay.de. Na niemieckie mecze jest zwsze pełno biletów, a ceny dużo lepsze niż na viagogo. Pewnym problemem jest to, że z reguły wysyłają standardowo tylko na niemieckie konta ale jak się napisze do gości, to często akceptują wysyłkę do Polski. Jak zostanie za mało casu na wysyłkę, można próbować umówić się na odbiór przed meczem. Musisz oczywiście mieć konto na ebay (lub znaleźć znajomego z takim kontem) ale wystarczy zwykłe konto na polskim ebay.


Ok, dzieki za odpowiedź. Jak dotąd zawsze kupowałem bilety bezpośrednio w klubie, taniej i pewniej. Faktycznie na ebayu jest sporo biletów na ten mecz, zobaczymy jak się to wszystko rozwinie. Dzięki. Pozdro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 15 Lis 2013 22:39 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
MariuszLP napisał(a):

Ok, dzieki za odpowiedź. Jak dotąd zawsze kupowałem bilety bezpośrednio w klubie, taniej i pewniej. Faktycznie na ebayu jest sporo biletów na ten mecz, zobaczymy jak się to wszystko rozwinie. Dzięki. Pozdro.


Da się kupić tylko mało czasu na wysyłkę. Ja kupiłem dzisiaj za 89 e, inny forumowicz kupił za 78 e ale zdarzają się też aukcje, które kończą się kwotą ok. 150 e za bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 24 Lut 2014 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Witam

Pytanie do znawców ligi włoskiej.

Czy mecz Lazio według rozpiski :

March 30
14:00 Lazio ? - ? Parma

http://www.livescore.com/soccer/italy/serie-a/fixtures/all/

Odbędzie się już na pewno 30 marca o 14.00 ? Czy jeszcze jest możliwość że w związku z transmisją telewizyjną mogą go przenieść na inną godzinę ?

Wydaje mi się że jest to ostatnia ustalona kolejka i nie powinno być zmian.

Drugie pytanie czy bilety kupujemy na oficjalnej stronie ?

http://www.sslazio.it/biglietteria-a-stadio/info-e-contatti.html
a następnie przekierowanie na :
https://www.listicket.com/ticketing/acquisto/acquistoStep1.html?idEvento=27799&lang=en

Czy ktoś kupował gdzie indziej ?

Z dostępnością nie powinno być problemu bo stadion duży.

Czy potrzeba jakiś dodatkowych "kart kibica" czy wchodzę na dowód polski na stadion ?

Jeszcze jedno pytanie - na jaki sektor kupić Curve Nord czy SUD ? Czy SUD to dla przyjezdnych gości ?

pozdrawiam
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Antek12, 24 Lut 2014 14:49, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 24 Lut 2014 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Mecze w Serie A nie odbywają się o godzinie 14.00
Są albo:
sobota 18 lub 20.45
niedziela: 12.30, 15:00 ( główna godzina spotkań), 18:30 ( b. rzadko) i 20.45
Sytuacja z Lazio wyglada następująco obecnie grają oni jeszcze w Lidze Europy i dlatego praktycznie żaden włoski zespół, który gra w LE nie gra spotkań w soboty,jeśli jest to kolejka po spotkaniach europejskich a gra zazwyczaj w niedziele wieczorami lub poniedziałek (np. dzisiaj Fiorentina i Napoli).
Ale jeśli Lazio poleci już w tej rundzie to może grać w soboty. ( pierwszy mecz u siebie przegrali 0:1 z Ludgorets).
Ale wracaja do rzeczy.
Najpierw sprawdz czy kolejka 29 i 30 marca jest kolejką przed czy po europejska, bo to da pewny poglad na sytuacje, nastepnie śledź poczynania Laziali w LE. Nastepnie na listicket.it początkowo sprzedaż otwarta jest tylko dla ludzi z kartami kibicami, otwarta sprzedaż zazwyczaj zaczyna się ok. 10 dni przed mecze.
Po nastepne i najważniejsze - dokładne godziny spotkań określa Włoski Związek Serie A ( czy jak to tam się nazywa) razem z tv - zazwyczaj na 2 tygodnie wprzód, więc ta godzina która podałeś zmienić może się na pewno.
Bo w kolejkach, w których nie ma jeszcze wyznaczonych godzin podaje się, że każdy mecz zaczyna się w niedziele o 15.00 a tak nie jest.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 24 Lut 2014 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Robaku napisał(a):
Mecze w Serie A nie odbywają się o godzinie 14.00
Są albo:
sobota 18 lub 20.45
niedziela: 12.30, 15:00 ( główna godzina spotkań), 18:30 ( b. rzadko) i 20.45
Sytuacja z Lazio wyglada następująco obecnie grają oni jeszcze w Lidze Europy i dlatego praktycznie żaden włoski zespół, który gra w LE nie gra spotkań w soboty,jeśli jest to kolejka po spotkaniach europejskich a gra zazwyczaj w niedziele wieczorami lub poniedziałek (np. dzisiaj Fiorentina i Napoli).
Ale jeśli Lazio poleci już w tej rundzie to może grać w soboty. ( pierwszy mecz u siebie przegrali 0:1 z Ludgorets).
Ale wracaja do rzeczy.
Najpierw sprawdz czy kolejka 29 i 30 marca jest kolejką przed czy po europejska, bo to da pewny poglad na sytuacje, nastepnie śledź poczynania Laziali w LE. Nastepnie na listicket.it początkowo sprzedaż otwarta jest tylko dla ludzi z kartami kibicami, otwarta sprzedaż zazwyczaj zaczyna się ok. 10 dni przed mecze.
Po nastepne i najważniejsze - dokładne godziny spotkań określa Włoski Związek Serie A ( czy jak to tam się nazywa) razem z tv - zazwyczaj na 2 tygodnie wprzód, więc ta godzina która podałeś zmienić może się na pewno.
Bo w kolejkach, w których nie ma jeszcze wyznaczonych godzin podaje się, że każdy mecz zaczyna się w niedziele o 15.00 a tak nie jest.



Ok już wiem prawie wszystko dzięki :)
na oficjalnej stronie Serie A jest juz rozpiska na 31 kolejkę :
http://www.legaseriea.it/en/serie-a-tim/campionato-classifica/risultati-e-calendario?p_p_id=BDC_risultati_calendario_WAR_LegaCalcioBDC_INSTANCE_6qlC&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=1
30 marca - godz 15.00 - teraz już tylko czekać na bilety.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 25 Lut 2014 08:01 

Rejestracja: 01 Sty 2013
Posty: 71
A te stoiska na rambli to oficjalne i pewne czy rozkładane na kocyku jak we Włoszech z okularami :)? Rozumiem ze nie ma ryzyka i można tam kupować śmiało bilety? pozdrawiam

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 25 Lut 2014 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Oficjalne, nie ma strachu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group