Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 26 Wrz 2013 23:11 

Rejestracja: 02 Wrz 2011
Posty: 27
Loty: 53
Kilometry: 55 261
Na Milan jak i na Inter możecie spokojnie kupić w kasie w dzień meczu. Nie licząc topowych rywali to rzadko kiedy jest komplet 80 tysięcy.
Ja za mecz w LM AC Milan -Auxerre płaciłem 16 euro. W kasie chcieli tylko dowód a bilety kupowałem na prostą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
#42 PostWysłany: 28 Wrz 2013 01:26 

Rejestracja: 11 Cze 2013
Posty: 39
Loty: 49
Kilometry: 82 901
Anonymous napisał(a):
Nowa propozycja ode mnie.

Atalanta Bergamo - Bologna, 10 listopada 2013, Bergamo.

Wylot w sobote z WAW za 54 PLN (WDC)
Powrót w poniedziałek (to dzień wolny od pracy w PL) za 29 EUR.

Ja to już kupiłem bo lecę. Nie wiem jak z biletami ( :) ) bo mi tłumaczenie strony w Google Chrome nie działa. Ale jak kupiłem na Milan to na to tym bardziej kupię :)


W sobotę można zaliczyć Inter-Livorno :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 30 Wrz 2013 10:52 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
witam, nie wiem czy w dobrym dziale, wybieram się do Mediolanu, przy okazji zwiedzanie Sansiro, przy rezerwacji biletów online jest pole do wpisania zniżki, wie ktoś gdzie znajdę disocunt??pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 30 Wrz 2013 11:09 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
W całych Włoszech sprawdzają dowody i bilety imienne, ponieważ tak stanowi ustawa o bezpieczeństwie na stadionach, po incydentach na obiektach.

Nie mniej jednak bywa z tym różnie. Mi na Lazio/Juve w Rzymie sprawdzali, ale na Milanie nie. Tylko plecak zostawiłem u ochroniarza (!!!), bo nie było depozytu.

Różnie można widać trafić. Tak samo jak na Euro. Zależy pewnie od spinki przed meczem. Poza tym widziałem bilety klubowe in blanco, więc mozna to sprawdzanie obejść na różne sposoby.

Niebawem wybieram się na Juve-Milan, Inter - Roma i Milan - Barcelona. Zobaczymy jak teraz będzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 30 Wrz 2013 11:13 

stalk3r napisał(a):
W całych Włoszech sprawdzają dowody i bilety imienne, ponieważ tak stanowi ustawa o bezpieczeństwie na stadionach, po incydentach na obiektach.
Nie mniej jednak bywa z tym różnie. Mi na Lazio/Juve w Rzymie sprawdzali, ale na Milanie nie. Tylko plecak zostawiłem u ochroniarza (!!!), bo nie było depozytu.

To ciekawe. Mi na Milanie sprawdzili dowód, a do plecaka nawet nie zajrzeli. Naturalnie plecak wniosłem ze sobą na obiekt.
Góra
 PM off  
      
#46 PostWysłany: 30 Wrz 2013 19:00 

Rejestracja: 11 Cze 2013
Posty: 39
Loty: 49
Kilometry: 82 901
santech napisał(a):
witam, nie wiem czy w dobrym dziale, wybieram się do Mediolanu, przy okazji zwiedzanie Sansiro, przy rezerwacji biletów online jest pole do wpisania zniżki, wie ktoś gdzie znajdę disocunt??pzdr

Rezerwujesz na oficjalnej stronie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 30 Wrz 2013 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 272
niebieski
sanderfjord napisał(a):
santech napisał(a):
witam, nie wiem czy w dobrym dziale, wybieram się do Mediolanu, przy okazji zwiedzanie Sansiro, przy rezerwacji biletów online jest pole do wpisania zniżki, wie ktoś gdzie znajdę disocunt??pzdr

Rezerwujesz na oficjalnej stronie ?


W zeszłym roku byłem z kumplami na meczu Inter -Fiorentina, pełno turasów pod stadionem i kasami, spokojnie można było kupić bilet w kasie czy u turasów taniej.

Nie wiem jak to jest na w przypadku Milanu.
_________________
https://czlowiek360.wordpress.com/ Blog o biegach i podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 30 Wrz 2013 19:24 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
sanderfjord napisał(a):
santech napisał(a):
witam, nie wiem czy w dobrym dziale, wybieram się do Mediolanu, przy okazji zwiedzanie Sansiro, przy rezerwacji biletów online jest pole do wpisania zniżki, wie ktoś gdzie znajdę disocunt??pzdr

Rezerwujesz na oficjalnej stronie ?

tak chcę rezerwować na oficjalnej,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 30 Wrz 2013 19:29 

Rejestracja: 11 Cze 2013
Posty: 39
Loty: 49
Kilometry: 82 901
Czyli nie ma problemu na zakup biletu przed meczem ? Pamiętasz może ceny ? Wybieram się na mecz Interu w listopadzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 30 Wrz 2013 19:37 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
sanderfjord napisał(a):
Czyli nie ma problemu na zakup biletu przed meczem ? Pamiętasz może ceny ? Wybieram się na mecz Interu w listopadzie.

przeczytaj dokładnie mój post, wybieram się na zwiedzanie i do muzeum, nie na mecz, (szkoda w czasie gdy będę nie grają), pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 30 Wrz 2013 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 272
niebieski
sanderfjord napisał(a):
Czyli nie ma problemu na zakup biletu przed meczem ? Pamiętasz może ceny ? Wybieram się na mecz Interu w listopadzie.


Problemu nie mieliśmy, wiecej sprzedających niż kupujących ;) Kupowaliśmy od turasów po 20 euro za sztukę, na bilecie była znacznie niższa cena więc pewnie spokojnie można bylo zejść z ceny, wiem że chyba najtańsze bilety na Inter są za kilkanaście euro ale to za bramkami i na dobre mecze cięzko dostać z tego co widzę teraz na mecz INTER -ROMA można spokojnie kupić bilety za 28 euro na stronie interu.
_________________
https://czlowiek360.wordpress.com/ Blog o biegach i podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 30 Wrz 2013 20:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 272
niebieski
Tak wyglądały trybuny, także raczej o dostępność biletów na Seria A się nie bój. Oczywiście tzw. Curva Nord się zapełniła z czasem ;)

Załączniki:
P9300124.JPG
P9300124.JPG [ 145.79 KiB | Obejrzany 2514 razy ]
_________________
https://czlowiek360.wordpress.com/ Blog o biegach i podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 30 Wrz 2013 21:56 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 2
Witam !

7 grudnia wybieram się na Livorno - Milan.
Bilet już zabookowany.Z Krakowa do Mediolanu w dwie strony za 144zł.

Pytanie do kogoś obeznanego, jak tam wygląda sprawa z noclegami w Livorno bądź też Mediolanie, jakieś godne polecenia i oczywiście za rozsądną cene.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 10 Paź 2013 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 88
A ja 1.12 zamierzam wybrać się na Inter-Sampdoria.
Jeśli ktokolwiek ma taki sam plan - pisać smiało! Cały weekend spędzam w Mediolanie z dwoma koleżankami, ale na mecz się wybrać nie chcą :D więc kompan na San Siro się przyda :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 16 Paź 2013 10:05 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Frosti napisał(a):
Siema.
Jeżeli kogoś interesuje to mam stały adres w słonecznej Italii. Jeśli komuś to pomoże przy kupnie biletów to zapraszam na PW.
Pozdrawiam


witam, chciałbym kupić bilety na prostą, Milan-Ajax 11.12.2013, z tego co doczytałem w poprzednich postach, w chwili obecnej nie ma takiej możliwości on-line, trzeba w banku w Italii, kiedy można się spodziewać, że bilety trafią do sieci, na ile przed meczem, nie chciałbym ryzykować zakupu przed samym meczem, a może da radę kupić na stronie Ajaxu, szukałem tam ale widziałem tylko na mecze ligowe, będę wdzięczny za każdą podpowiedź, jeśli @Frosti dalej może pomóc w zakupie biletu proszę o info, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 30 Paź 2013 22:00 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Szybkie pytanie.
Ma ktoś doświadczenie z zakupem biletów na Napoli najlepiej online.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 31 Paź 2013 18:17 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
JIK napisał(a):
Szybkie pytanie.
Ma ktoś doświadczenie z zakupem biletów na Napoli najlepiej online.


www.listicket.it

Na mecz z Juventusem (najwiekszy chyba wróg Napoli) nie dało się kupić bo było wymagane podanie numeru karty kibica jakiegokolwiek włoskiego klubu oprócz Juve.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 02 Lis 2013 20:40 

Rejestracja: 23 Paź 2013
Posty: 3
ja kupowałem na Napoli mecz z Milanem i kupowałem to ze strony ticketsonline.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 04 Lis 2013 18:19 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Bilet na Napoli zdobyłem pod stadionem od jakiegoś Calcio z Napoli po 20€ za ticket.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 04 Lis 2013 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
JIK napisał(a):
Bilet na Napoli zdobyłem pod stadionem od jakiegoś Calcio z Napoli po 20€ za ticket.

A byles na meczu powiedzmy na polocny Wloch? Gdy wchodzilem na Juve dokladnei sprawdzono dane na bilecie z danymi na dokumencie tozsamosci. I wykreslono, ze taka osoba weszła, wiec nie mam pojecia czy da sie kupic na na siebie bilet na Juve, ale sytuacja Turynczykow to ewenement na skale Włoch ( stadion nalezy do klubu nie do miasta), wiec moze tytlko tam sa takie utrudnienia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group