Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 913 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Lip 2013 16:31 

niebieski
Przy stadionie San Siro. Zawsze przed meczem/dzień/ jest otwarta kasa. Sam byłem i bez problemów kupiłem chociaż koniki bardzo się starali żeby do tej kasy nie dojść. Pozdrawiam

#22 PostWysłany: 05 Sie 2013 12:21 
Awatar użytkownika

Witam,

Zakwitła mi w głowie myśl by wybrać się do Mediolanu na mecz klubu w czerwono-czarne pasy ;)

Wg oficjalnej strony Serie A Milan gra u siebie 20.10 z Udinese, a Ryanair z Krakowa leci na chwilę obecną za 192 zł RT (19-21.10, sb-pn).

Jacyś zainteresowani? W kupie zawsze raźniej ;)
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 05 Sie 2013 14:00 

Byłem na meczu Milan - Napoli, jeśli masz jakiegokolwiek pytania to daj znać albo tu albo na PW. Ode mnie pytanie: kto byłby wstępnie zainteresowany meczem Partizan Belgrad - Cvena Zvezda Belgrad?
 PM off  

#24 PostWysłany: 05 Sie 2013 14:56 
Awatar użytkownika

niebieski
A skąd jesteś Don_Bartoss? Ja o tym myślałem, ale trochę z braku towarzystwa skupiłem się na wypadach na które towarzystwo łatwo znaleźć.
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 05 Sie 2013 15:16 

kiew napisał(a):
A skąd jesteś Don_Bartoss? Ja o tym myślałem, ale trochę z braku towarzystwa skupiłem się na wypadach na które towarzystwo łatwo znaleźć.

Z Warszawy. Lot Wizzair: Warszawa - Sztokholm - Belgrad. Tak samo powrót. Można się wyrobić w 300 PLN. Być może leciałby jeszcze mój znajomy. Fixtures na przyszły sezon:
http://www.crvenazvezdafk.com/en/rezult ... round.html

Niestety w tej rundzie mi wybitnie nie pasuje (2 listopad br.) bo przebywam w Azji. Pozostaje runda rewanżowa.

inne linki:

http://www.en.partizan.rs/
http://www.crvenazvezdafk.com/en.html
http://www.crvenazvezdafk.com/en/karte.html
 PM off  

#26 PostWysłany: 06 Sie 2013 00:11 

niebieski
Myślałem, żeby zobaczyć trochę włoskiej piłki - 22 września derby Rzymu, a 22 grudnia Inter - Milan. Może ktoś się wybiera?
Myślałem o Partizanie z Crveną, ale niestety nie dam rady wtedy pojechać. Może w rundzie wiosennej :)
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 06 Sie 2013 08:37 

kamnowacki napisał(a):
Myślałem, żeby zobaczyć trochę włoskiej piłki - 22 września derby Rzymu, a 22 grudnia Inter - Milan. Może ktoś się wybiera?
Myślałem o Partizanie z Crveną, ale niestety nie dam rady wtedy pojechać. Może w rundzie wiosennej :)

Ja akurat jestem bardziej nastawiony na derby Belgradu w rundzie wiosennej, fajnie że jest większe zainteresowanie bo wyjazd ma szanse dojść do skutku. Próbowałem komunikować się z Partizanem, niestety wolno odpowiadają na maile. W poprzednim sezonie nie było opcji kupienia pojedynczego biletu przez internet - trzeba byłoby dogadać się z kimś z fanshopu żeby to załatwił. Może teraz jest już lepiej, spróbuję się dowiedzieć.
Nie ogarniałem systemu sprzedaży na AS Roma czy Lazio, ale jesteś pewny, że bilety będą dostępne szerszemu gronu? Wiem, że na Milan sprzedaż wyglądała w sezonie 2012/2013 w ten sposób:
- karnetowcy (czyli osoby z włoskim tax code)
- sprzedaż w bankach włoskich i tickets counter na stadionie (sprzedaż stacjonarna - kibice włoscy oraz zagraniczni)
- sprzedaż internetowa (tylko dla kibiców zagranicznych).

I na te lepsze mecze może być problem z doczekaniem do trzeciej rundy sprzedaży.
 PM off  

#28 PostWysłany: 06 Sie 2013 23:38 

Loty: 113
Kilometry: 209 868
niebieski
Mam na oku dwa mecze,na które planuje się wybrać.Oczywiście wybiorę jeden nie oba,wszystko zależy od kupna (możliwości) biletu.Chodzi mi o Inter-Juventus 15 września na san Siro lub 22 pazdziernik AC Milan-Napoli.Jakby się ładnie ułożyło to może bym zaliczył Inter i 17 bądz 18 września ligę mistrzów z AC Milanem .Ale nie znam terminarzu ligi mistrzów bo jeszcze jest nie dostępny.
Czy ktoś mi może podpowiedzieć które miejsca po względnie niskiej cenie wybierać?Chciałbym dobrze widzieć cały stadion jak I zawodników.
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 08 Sie 2013 15:53 

Witam !

Mam zamiar wybrać się na mecz Hellas - Milan, który odbędzie się w sobotę, 24 sierpnia.
Mam pytanie do kogoś zorientowanego we Włoskim klimacie, jak wygląda temat z kupnem biletów?

Na Curva Sud na pewno, nie da rady, bo tam sami " karneciarze ", ale jak to wyglada na innych sektorach, jakie są ceny?
Podejrzewa, że tanio nie będzie.
No i czy w ogóle uda się kupić, bo na takim meczu, z takim rywalem, bo 10 latach powrót do Serie A, stadion może być full :-)

Pozdrawiam.
 Relacje PM off  

#30 PostWysłany: 08 Sie 2013 17:05 

_R_ napisał(a):
Witam !
Mam pytanie do kogoś zorientowanego we Włoskim klimacie, jak wygląda temat z kupnem biletów?

Nie ma jednego systemu sprzedaży. Jeśli nie ma informacji na stronie to pozostaje Ci telefon/mail. Zapytaj czy do kupna biletu potrzebujesz dowodu osobistego lub paszportu. Tak miałem ja w przypadku Milanu na mecz na San Siro. Dowód został potem sprawdzony przy kontroli biletu. Tym bardziej zdziwiony byłem obecnością koników przed stadionem...
 PM off  

#31 PostWysłany: 12 Sie 2013 00:01 
Awatar użytkownika

Loty: 180
Kilometry: 306 623
niebieski
_R_ napisał(a):
Witam !

Mam zamiar wybrać się na mecz Hellas - Milan, który odbędzie się w sobotę, 24 sierpnia.

Na Curva Sud na pewno, nie da rady, bo tam sami " karneciarze ", ale jak to wyglada na innych sektorach, jakie są ceny?
Podejrzewa, że tanio nie będzie.
No i czy w ogóle uda się kupić, bo na takim meczu, z takim rywalem, bo 10 latach powrót do Serie A, stadion może być full :-)

Pozdrawiam.

Szukaj na viagogo albo listicket. Kupowalem bilet na Genua - Juventus w tym roku i nie bylo problemu :)

RaDiDaM napisał(a):
Witam.

Mam pytanie, bo na stronach oficjalnych tych klubów ciężko znaleźć.
Będę w listopadowy weekend w Stambułe i oczywiście będę chciał wybrać się na mecz.
Galatasaray/Fenerbahce/Besiktas obojętnie, który zespół.
Na stronach klubowych ciężko sprawdzić jakie są ceny biletów. Wiadomo, że jak będą w tym terminie derby to nie ma szans na kupno biletu, ale jak przyjedzie ktoś z dołu tabeli to na pewno coś powinno się trafić. Był ktoś? I może podać orientacyjną cenę biletu :)

Na początku kwietnia wybieram się do Monachium na mecz Bayern - Juve :) Będzie niesamowicie, pierwszy mój mecz Ligi Mistrzów na żywo :)

Pamiętacie mój post? Liczyłem na ciekawy mecz Galaty lub Fenerbahce w Stambule.. A co się okazało?
Fenerbahce - Galatasaray (9 listopad) :)

Oby udało się kupić bilet. :) Będzie na pewno ciężko...

#32 PostWysłany: 21 Sie 2013 12:22 

Nowa propozycja ode mnie.

Atalanta Bergamo - Bologna, 10 listopada 2013, Bergamo.

Wylot w sobote z WAW za 54 PLN (WDC)
Powrót w poniedziałek (to dzień wolny od pracy w PL) za 29 EUR.

Ja to już kupiłem bo lecę. Nie wiem jak z biletami ( :) ) bo mi tłumaczenie strony w Google Chrome nie działa. Ale jak kupiłem na Milan to na to tym bardziej kupię :)
 PM off  

#33 PostWysłany: 22 Wrz 2013 16:07 

Jak kupić bilet na San Siro ? Proszę o pomoc wyjadaczy.
Przejrzałem forum, ktoś we włoszech poleca listticket, tyle że tam nie ma wgóle ewentów w Mediolanie.
viagogo ?
1. jak to działa, piszecie że bilety są imienne, więc jak można kupić od innego użytkownika (tak tam piszą, że kupujesz od innego użytkownika portalu) jęśli sprawdzają dowód?
2. Kiedy/gdzie wysyłane są bilety, czy podać namiary na hotel?
oficjalna strona San siro - widzę, że przed niektórymi maczami jest sprzedaż online. Jeśli tak jak to działa ? Gdzie odebrać bilet itp
 Relacje PM off  

#34 PostWysłany: 22 Wrz 2013 16:22 

VincentV napisał(a):
Jak kupić bilet na San Siro ? Proszę o pomoc wyjadaczy.
Przejrzałem forum, ktoś we włoszech poleca listticket, tyle że tam nie ma wgóle ewentów w Mediolanie.
viagogo ?
1. jak to działa, piszecie że bilety są imienne, więc jak można kupić od innego użytkownika (tak tam piszą, że kupujesz od innego użytkownika portalu) jęśli sprawdzają dowód?

Nie wiem jak Inter, ale Milan ma imienne bilety i dowody są sprawdzane przed meczem. Napisze jak to wygląda dla AC Milan:
kest opcja ticket-transfer (widziałem na stronie www) ale nie wiem jak działa w praktyce. Najprościej przed znajomego Włocha, któremu wyślesz skan dowodu osobistego, kupić bilet w sieci tamtejszych banków (wybrane banki). Ja właśnie tak robiłem. Sprzedaż online jest kolejny sprzedaży biletów - po sprzedaży w bankach - i dotyczy jedynie obcokrajowców. W bankach kupować mogą wszyscy.
VincentV napisał(a):
2. Kiedy/gdzie wysyłane są bilety, czy podać namiary na hotel?
oficjalna strona San siro - widzę, że przed niektórymi maczami jest sprzedaż online. Jeśli tak jak to działa ? Gdzie odebrać bilet itp

Jeśli kupujesz online i nie ma opcji wydruku biletu do pliku pdf. to wybierz dostawę do Polski, być może jest możliwa dostawa kurierem.
 PM off  

#35 PostWysłany: 22 Wrz 2013 17:28 

Don_Bartos napisał(a):
Nie wiem jak Inter, ale Milan ma imienne bilety i dowody są sprawdzane przed meczem. Napisze jak to wygląda dla AC Milan:
kest opcja ticket-transfer (widziałem na stronie www) ale nie wiem jak działa w praktyce. Najprościej przed znajomego Włocha, któremu wyślesz skan dowodu osobistego, kupić bilet w sieci tamtejszych banków (wybrane banki). Ja właśnie tak robiłem. Sprzedaż online jest kolejny sprzedaży biletów - po sprzedaży w bankach - i dotyczy jedynie obcokrajowców. W bankach kupować mogą wszyscy.
[/quote]

Nie mam znajomych we Włoszech. Czy dzień przed meczem ligowym (październik) można kupić wzglednie tani bilet na mecz. Na viavago : AC Milan - Lazio, w pomarańczowym sektorze w III rzędzie dwa bilety z opłatami to 250Euro
 Relacje PM off  

#36 PostWysłany: 22 Wrz 2013 18:27 

Siema.
Jeżeli kogoś interesuje to mam stały adres w słonecznej Italii. Jeśli komuś to pomoże przy kupnie biletów to zapraszam na PW.
Pozdrawiam
 Relacje PM off  

#37 PostWysłany: 22 Wrz 2013 20:37 

VincentV napisał(a):
Nie mam znajomych we Włoszech. Czy dzień przed meczem ligowym (październik) można kupić wzglednie tani bilet na mecz. Na viavago : AC Milan - Lazio, w pomarańczowym sektorze w III rzędzie dwa bilety z opłatami to 250Euro

Zależy od przeciwnika i rangi spotkania.
 PM off  

#38 PostWysłany: 23 Wrz 2013 20:20 

niebieski
Czy kupował ktoś bilety na mecz AC Milan przez oficjalną strone klubową?Jak tak,to jak to wygląda?
 Relacje PM off  

#39 PostWysłany: 23 Wrz 2013 21:53 

77kylo napisał(a):
Czy kupował ktoś bilety na mecz AC Milan przez oficjalną strone klubową?Jak tak,to jak to wygląda?

Masz info na stronie, jeśli są dostępne bilety po etapie sprzedaży w bankach to wrzucają je na stronę. Zakup przez stronę możliwy jest jedynie przez obcokrajowców.
Co chcesz konkretnie wiedzieć?
 PM off  

#40 PostWysłany: 23 Wrz 2013 22:52 

niebieski
Anonymous napisał(a):
77kylo napisał(a):

Masz info na stronie, jeśli są dostępne bilety po etapie sprzedaży w bankach to wrzucają je na stronę. Zakup przez stronę możliwy jest jedynie przez obcokrajowców.
Co chcesz konkretnie wiedzieć?

Czy polska kartą zapłacę?Czy muszę się logować bądz rejstrować?Jak po zakupie z biletami tzn mam wydrukować mail z potwierdzeniem i wymienić w kasie lub jakimś punkcie?
 Relacje PM off  

[ 913 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości