Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#761 PostWysłany: 11 Sty 2019 14:59 

Rejestracja: 23 Gru 2018
Posty: 15
A czy ktoś z Was się może wybiera na Milan - Napoli 26.01 lub Atalanta - Roma 27.01 ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#762 PostWysłany: 14 Sty 2019 17:24 

Rejestracja: 07 Sty 2017
Posty: 16
Hej, ja wybieram się na mecz 26.01 Milan -Napoli ( bilety już kupiłem) i wybieram się również na mecz 27.01 do Bergamo, ale niestety mam problem z biletami na ten mecz.
Może ktoś się orientuje w jaki sposób można kupić bilety na Atalantę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#763 PostWysłany: 14 Sty 2019 17:50 

Rejestracja: 23 Gru 2018
Posty: 15
@ZbyszekP ja również wybieram się na oba mecze. w jakiej cenie i na jakiej trybunie kupiłeś bilety na milan - napoli? Ja jeszcze nie kupiłam, ale zamierzam to zrobić w najbliższym czasie. Tylko jeszcze się trochę boję, że zmienią godzinę na wcześniejszą a my przylot mamy w dniu meczu o 17...

Co do atalanty - też nie wiem jak zdobyć bilety. Podobno online się nie da, tylko trzeba próbować na miejscu. A ja w Bergamo będę dopiero dzień przed...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#764 PostWysłany: 14 Sty 2019 22:00 

Rejestracja: 07 Sty 2017
Posty: 16
Hej bilety kupiłem na stronie Milanu: SECONDO ANELLO ARANCIO-INTERO PREV , sektor 262 za 61 Euro. Ciężko było cokolwiek wybrać, a chodziło mi o bilety obok siebie. My lądujemy w Bergamo planowo o 14.. Mamy zarezerwowany nocleg niedaleko San SIro, tak aby można dojść pieszo . A w niedziele chcemy pójść na Atalantę i też nie mamy biletów, będziemy próbowali kupić przed meczem. Pozdrawiam.Zbyszek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#765 PostWysłany: 22 Sty 2019 01:30 

Rejestracja: 22 Sty 2019
Posty: 4
Witam wszystkich. Orientuje się ktoś czy na mecz Napoli vs. Genoa, który będzie 7 kwietnia da radę kupić bilety na miejscu w dniu meczu? Chodzi mi o to czy w Neapolu wszystkie mecze wyprzedają się w całości wcześniej czy jest szansa (bo jednak to Genoa a anie Juventus) ? Z tego co już sam ogarnąłem to online tylko z kartą kibica. Chyba że polecicie jakąś zaufaną stronę która pośredniczy w zakupie biletów.
Z góry dzięki za odpowiedź ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#766 PostWysłany: 22 Sty 2019 10:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Genoa to jednak dolna połówka tabeli i słaba marka - nie powinno być problemu, żeby kupić bilet w dniu meczu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
R.O.N.O. uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#767 PostWysłany: 23 Sty 2019 12:41 

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 113
R.O.N.O. napisał(a):
Witam wszystkich. Orientuje się ktoś czy na mecz Napoli vs. Genoa, który będzie 7 kwietnia da radę kupić bilety na miejscu w dniu meczu? Chodzi mi o to czy w Neapolu wszystkie mecze wyprzedają się w całości wcześniej czy jest szansa (bo jednak to Genoa a anie Juventus) ? Z tego co już sam ogarnąłem to online tylko z kartą kibica. Chyba że polecicie jakąś zaufaną stronę która pośredniczy w zakupie biletów.
Z góry dzięki za odpowiedź ;)


Termin meczu nie jest jeszcze potwierdzony, więc możliwe, że będzie 06.04 w sobotę, 07.04 w niedzielę lub 08.04 w poniedziałek. Piątek 05.04 raczej odpada, bo grają w tygodniu kolejkę.

To tak a propos rezerwacji lotów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#768 PostWysłany: 23 Sty 2019 15:33 

Rejestracja: 30 Lis 2018
Posty: 43
R.O.N.O. napisał(a):
Witam wszystkich. Orientuje się ktoś czy na mecz Napoli vs. Genoa, który będzie 7 kwietnia da radę kupić bilety na miejscu w dniu meczu? Chodzi mi o to czy w Neapolu wszystkie mecze wyprzedają się w całości wcześniej czy jest szansa (bo jednak to Genoa a anie Juventus) ? Z tego co już sam ogarnąłem to online tylko z kartą kibica. Chyba że polecicie jakąś zaufaną stronę która pośredniczy w zakupie biletów.
Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Dla porównania:

1) 60240 - aktualna pojemność stadionu San Paolo w Neapolu;
2) 22100 - taka frekwencja była na ostatnim niedzielnym meczu Napoli - Lazio;
3) 30059 - taka frekwencja była rok temu na meczu Napoli - Genoa.

Z oczywistych względów kupno biletu w dniu meczu w Neapolu to bardzo łatwa sprawa. Zwłaszcza, że od kilku miesięcy trwa spór między kibicami a właścicielami klubu (w sprawie zbyt drogich biletów).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#769 PostWysłany: 23 Sty 2019 15:34 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
R.O.N.O. napisał(a):
Witam wszystkich. Orientuje się ktoś czy na mecz Napoli vs. Genoa, który będzie 7 kwietnia da radę kupić bilety na miejscu w dniu meczu? Chodzi mi o to czy w Neapolu wszystkie mecze wyprzedają się w całości wcześniej czy jest szansa (bo jednak to Genoa a anie Juventus) ? Z tego co już sam ogarnąłem to online tylko z kartą kibica. Chyba że polecicie jakąś zaufaną stronę która pośredniczy w zakupie biletów.
Z góry dzięki za odpowiedź ;)


kup na miejscu przed meczem , bilety beda dostepne, teraz grali z LAzio a było pełno miejsc wolnych i ktoś tu opisywał wyjazd :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#770 PostWysłany: 25 Sty 2019 14:47 

Rejestracja: 01 Sty 2017
Posty: 14
Loty: 151
Kilometry: 346 028
Hej orientuje się ktos kiedy będą w sprzedaży bilety na Debry Milan- Inter 17.03, na stronie Ac Milan?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#771 PostWysłany: 25 Sty 2019 15:03 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
też jestem zainteresowany :) bo może bym się przeleciał bo w miare tanie bilety z Berlina :) i idzie obrócić w 1 noc tzn z 1 noclegiem,


Ostatnio edytowany przez marcino123, 25 Sty 2019 15:59, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#772 PostWysłany: 28 Sty 2019 15:58 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 41
Wybiera sie ktos moze w kwietniu na Milan-Lazio?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#773 PostWysłany: 29 Sty 2019 02:14 

Rejestracja: 22 Sty 2019
Posty: 4
kuracjusz napisał(a):
Termin meczu nie jest jeszcze potwierdzony, więc możliwe, że będzie 06.04 w sobotę, 07.04 w niedzielę lub 08.04 w poniedziałek. Piątek 05.04 raczej odpada, bo grają w tygodniu kolejkę.

To tak a propos rezerwacji lotów :)


Urlop w Rzymie 2-9 kwietnia, więc jednodniowe przesunięcie mnie nie zaboli ;)
Wiadomo kiedy się spodziewać potwierdzenia terminu (żeby auto wynająć)?

I czy polecacie jakiś parking w Neapolu (najlepiej strzeżony), żebym mógł zostawić auto i skorzystać z komunikacji miejskiej? Znalazłem 'parcheggio bari" ale chętnie sprawdzę inne jeśli coś znacie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#774 PostWysłany: 29 Sty 2019 10:58 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@R.O.N.O. rozważ dojazd do Neapolu pociągiem. Samochód w Neapolu to moim zdaniem niepotrzebny stres, dodatkowe koszty jeśli chcesz parking strzeżony. A tak wysiadasz z pociągu na Napoli Centrale i przesiadasz się tuż obok na metro w kierunku stadionu San Paolo. Pociąg Rzym - Neapol ogarniesz za 25-30 euro w obie strony. Z jakimiś zniżkami (jak np. tutaj znizka-na-pociagi-we-wloszech,35,113394&p=1175827&hilit=italo#p1175827) może uda się nawet taniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#775 PostWysłany: 29 Sty 2019 13:06 

Rejestracja: 22 Sty 2019
Posty: 4
Rozwazalem , ale w Neapolu tylko jeden dzień więc chcę dojechać wcześnie i wyjechać wieczorem co z samochodem którego wynajęcie na 3 dni kosztować będzie mnie 25 euro jest dużo wygodniejsze. (a samochód i tak wynająć potrzebuje) Jedziemy w dwie osoby więc koszt wyjdzie podobny ale dużo większa elastyczność jeśli chodzi o czas


Ostatnio edytowany przez marcino123, 29 Sty 2019 14:56, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#776 PostWysłany: 30 Sty 2019 14:36 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
W takim razie pozostaje zyczyc koledze powodzenia i szerokiej drogi:



Bylem rok temu i na tych filmikach to i tak jest dosc spokojnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#777 PostWysłany: 30 Sty 2019 15:54 

Rejestracja: 14 Wrz 2018
Posty: 3
Do osób, które starały się być na meczu Atalanta - Roma, udało się zdobyć bilety? Jakieś dodatkowe informacje? Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#778 PostWysłany: 30 Sty 2019 18:07 

Rejestracja: 07 Sty 2017
Posty: 16
Bilety na mecz Atalanty można kupić w centrum Bergamo w Atalanta Store przy via Tiraboschi 89. Bilety w cenie na trybune Curva Morosoni (tylko takie były do kupienia dzień przed meczem) w cenie 27 euro. Podobno również można kupić bilety przy viale Gulio Cesare( w okolicy stadionu). Jak masz pytania to chętnie pomogę.


Ostatnio edytowany przez marcino123, 30 Sty 2019 20:11, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#779 PostWysłany: 31 Sty 2019 13:21 

Rejestracja: 01 Sty 2017
Posty: 14
Loty: 151
Kilometry: 346 028
Czy ktoś ma kartę cuore rossonero? Chce kupić bilet na derby 17.03. Ale pierwszeństwo mają posiadacze karty. Ktoś pożyczy numer
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#780 PostWysłany: 31 Sty 2019 13:23 

Rejestracja: 22 Sty 2019
Posty: 4
R_W napisał(a):
W takim razie pozostaje zyczyc koledze powodzenia i szerokiej drogi:
...
Bylem rok temu i na tych filmikach to i tak jest dosc spokojnie :)


Ale spokojnie ;) ja nie mam zamiaru wjeżdżać do centrum. Samochodem wyjdzie mi taniej bo za pociąg dla dwóch osób na chwilę obecną wyjdzie mnie 80 euro i to w przypadku jeśli mecz będzie wcześnie bo ostatni odjeżdża ok. 20:30. Mam zamiar odwiedzić przed meczem pompeje i wezuwiusz więc szukam parkingu na obrzeżach miasta z jakimś w miarę dogodnym dojazdem komunikacja. Na tyle głupi żeby do włoskiego miasta wjeżdżać samochodem to jeszcze nie jestem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group