Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#721 PostWysłany: 30 Paź 2018 23:15 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
powinny być dostępne w kasach też :) ja kupiłam w kasie na Inter-Roma na jakąs trybune za bramką i nikt tam raczej nie siedział na swoich miejsach :D
katy kibica żadnej nie trzeba było, przynajmniej w 2015 r.
_________________
Jestem dziewczyną ;-)


Ostatnio edytowany przez kiimi, 31 Paź 2018 14:59, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#722 PostWysłany: 31 Paź 2018 05:37 

Rejestracja: 30 Paź 2018
Posty: 2
Pytanie też miałem czy muszę wyrabiać jakąś dodatkową kartę kibica przy kupnie biletu? Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#723 PostWysłany: 31 Paź 2018 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1135
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Tylko jeśli chcesz wejść na trubunę gości z Genui.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#724 PostWysłany: 02 Lis 2018 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Próbuję właśnie kupić bilety na Milan-Juventus. Dostępny jest jedynie sektor Terzo Anello Verde - Third Green Tier, więc konieczne jest posiadanie kart kibica. Stąd moje pytanie do bardziej zorientowanych w temacie ode mnie: jest szansa, że inne sektory pojawią się jeszcze w sprzedaży, czy lepiej nie czekać i wyrobić kartę? A może zaryzykować i kupić bilety dopiero w kasie pod stadionem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#725 PostWysłany: 05 Lis 2018 15:59 

Rejestracja: 03 Wrz 2018
Posty: 22
Loty: 25
Kilometry: 33 970
Pojawić zapewne się mogą, sam tak kupiłem bilet na derby więc trzeba bardzo często zaglądać bo rozchodzą się szybko ale na ten mecz wydaję mi się, że prawdopodobieństwo, że się jakiś bilet pojawi jest dosyć niskie tak więc decyzja należy do Ciebie. Tak z ciekawości jest ktoś kto wszedł na stronę w tym samym momencie gdy pojawiła się otwarta sprzedaż i może wie czy w ogóle jakieś bilety były dostępne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#726 PostWysłany: 05 Lis 2018 20:56 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 739
niebieski
Orientował się ktoś, jak z dostępnością i cenami biletów na mecze Atalanty? Zastanawiam się nad eskapadą na mecz z Napoli
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#727 PostWysłany: 05 Lis 2018 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 65
@MAciek89 - zauważ tylko, że trzeci zielony to sektor gości - musisz mieć odpowiednią kartę kibica klubu z Turynu, by kupić bilety.
Bilety na sektory Milanu mogą się oczywiście pojawić, choć raczej te droższe, ale to loteria i musiałbyś śledzić ciągle stronę.

@BakoDam - w dniu otwarciu sprzedaży biletów dla posiadaczy abonamentów już 1-2 godzinach nie było biletów. Trochę, ale tych najdroższych pojawiło się przy kolejnej fazie. Jeszcze parę dni temu było kilka biletów po ok. 400 e w sprzedaży.

@dajkamienia - trudna sprawa. Na prawie wszystkie mecze, by kupić bilet przez Internet, trzeba posiadać kartę kibica Atalanty (jednak nie jest to regułą, przekonasz się jak ruszy sprzedaż). Bez karty można kupić bilety na miejscu. Stadion może jednak być wyprzedany, ewentualnie mogą zostać te droższe bilety.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#728 PostWysłany: 07 Lis 2018 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
@majlech @BakoDam
Dzięki za pomoc. Kolega może mi użyczyć kartę kibica Juve, tylko że musiałbym kupić bilet na jego nazwisko. Dane osobowe są wydrukowane na bilecie? Jeśli tak, to orientujecie się, czy sprawdzają dowody przy wejściu na stadion?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#729 PostWysłany: 07 Lis 2018 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 84
maciek89
Byłem 20.10 na Juventus-Genoa. Dowód tożsamości był żadany do biletu przy wejściu .
Bilet kupowany bez karty kibica na general sale.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 11 Lis 2018 16:10, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#730 PostWysłany: 07 Gru 2018 23:15 

Rejestracja: 14 Wrz 2018
Posty: 3
Tak na szybko! Kupię jutro bilety na Lazio na Olimpico, czy muszę szukać jakiegoś sklepu kibica na mieście?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#731 PostWysłany: 07 Gru 2018 23:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Nie wiem czy się coś zmieniło ale w 2014 tylko on line listicket lub w punktach np. tu: https://locator.ubiest.com/storeLocator ... ndita/lis/ Po lewej w menu wybierz Calcio - Lazio, potem u góry w wyszukiwarce wpisz Roma i Ci punkty wyskocza, ja kupowałem w Orbisie nie daleko Termini.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#732 PostWysłany: 20 Gru 2018 10:13 

Rejestracja: 24 Kwi 2015
Posty: 55
Czy jest możliwość kupienia biletów w otwartej sprzedaży na Derby Mediolanu?
Jak to wyglądało w poprzednich latach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#733 PostWysłany: 22 Gru 2018 19:11 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Tak, ja kupowałem ze 2-3 lata temu gdy gospodarzem był Milan. Udało się bez problemów. Natomiast kolega jechał w poprzednim sezonie i w otwartej sprzedaży były już tylko te droższe bilety.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#734 PostWysłany: 23 Gru 2018 14:55 

Rejestracja: 23 Gru 2018
Posty: 15
Cześć, kupiliśmy loty do Bergamo w dniach 26-29.01 :)

26.01 jest mecz Milan - Napoli, a 27.01 Atalanta - Roma. Chcielibyśmy kupić bilety na oba mecze.

1. Z tego co widzę na oficjalnej stronie Milanu - na mecz z Napoli najtańsze bilety są za ponad 50 euro. Czy ktoś z was orientuje się, czy już nie bedzie możliwości kupienia tańszych biletów online na żadnej innej stronie ? do meczu został ponad miesiąc... Czy ewentualnie w dzień meczu będzie możliwość kupienia biletów w jakimś punkcie sprzedaży w mediolanie lub pod stadionem? Jeżeli tak, to czy tam moga być tańsze czy nie liczyć na nic tańszego niż te 50 kilka euro i po prostu kupić?

2. Atalanta - Roma - gdzie można kupić bilety na ten mecz? na stronie Atalanty wszystko jest po włosku i nic nie rozumiem :shock: Czy najlepiej kupić już w bergamo na miejscu? Jak z dostępnością na tego typu mecze? Myślicie, że to ryzyko jechać na miejsce i tam dopiero szukać biletów?

3. Czy orientujecie się ile przed meczem jest potwierdzana data i godzina? Przylatujemy do bergamo 26.01 o godz 17, a mecz jest w mediolanie o 20.30, Trochę się boję kupować bilety szybciej, bo jezeli przełożą mecz na wcześniejsza godzinę, to przepadną...

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#735 PostWysłany: 23 Gru 2018 16:34 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
1. Jeżeli zostaną, to będzie można kupić w kasach na stadionie. Co do ceny, to ciężko powiedzieć... Nie wiem czy online są dostępne wszystkie trybuny? Bo jak tam, to raczej taka cena zostanie.
2. tu masz info o meczu z Juve https://www.atalanta.it/site/stadio/big ... entus.html więc można założyć, że w tych wszystkich punktach będzie można kupić ;)
3. Ja bym nie ryzykowała. Dolicz jeszcze możliwość opóźnienia samolotu. Lepiej kupić w kasach.
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#736 PostWysłany: 23 Gru 2018 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
@kasia1526
1. Taniej nic nie będzie.
2. Na mecze Atalanty tłumów nie ma, bez problemu kupisz w dniu meczu.
3. Nie przepadną już jest oficjalnie potwierdzone że o 20:30 i transmisja na Danz: http://www.legaseriea.it/uploads/defaul ... 18-19-.pdf
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#737 PostWysłany: 23 Gru 2018 22:11 

Rejestracja: 23 Gru 2018
Posty: 15
@kiimi no własnie online nie są dostępne wszystkie trybuny. Porównałam sobie z meczem Milan - Spal, który jest za kilka dni. Mimo, ze zostało tylko kilka dni to jest dużo więcej trybun dostępnych i ceny zaczynaja sie od 20 euro. a na Milan Napoli nie ma wszystkich trybun i ceny zaczynają się od 56 euro.
Czyli ceny w kasie na stadionie nie będą wyższe niż online?
Ceny zaczynające się od 56 euro to trochę sporo, biorąc pod uwagę fakt, że byliśmy już na meczu Napoli w neapolu i wtedy bilety kupiliśmy kilka dni przed meczem za ok. 15 euro.. A jakiś czas temu byliśmy na Lidze mistrzów w Porto i płaciliśmy ok.30 euro. Dlatego trochę mnie zdziwiły ceny na Milan... Szczególnie, że właśnie na inne mecze Milanu w serie a bilety są o wiele tańsze.

@macio106 dzięki za informacje dot. godziny meczu. Czy orientujesz się może, czy data 27.01 o godz 15 na mecz Atalanty jest tez już potwierdzona? Boję się, że przesuną ten mecz dzień wcześniej i wtedy też się nie wyrobimy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#738 PostWysłany: 23 Gru 2018 22:20 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Ja byłam na Interze i ceny były chyba 20-30 euro, więc to 50 to rzeczywiście spora różnica..
Kupiłam w kasie przed meczem ;) Nie przypuszczam, że w kasie będzie drożej niz online, ale nie znam polityki biletowej Milanu ;)
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#739 PostWysłany: 23 Gru 2018 22:24 

Rejestracja: 23 Gru 2018
Posty: 15
Zauważyłam, że bilety na milan - napoli są też dostępne na viagogo za 150 zł, czyli taniej, ale jest napisane, że trzeba mięc jakąś kartę, więc trochę się boję kupić, bo my żadnych kart nie mamy..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#740 PostWysłany: 23 Gru 2018 23:18 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
@Kasia1526 . Na moje bilet ogarniesz normalnie w kasie przed meczem..Módl sie lepiej , zeby samolot nie miał opóznienia.Kiedyś leciałem z Wrocławia do Begamo i miałem ponad 7 godzin opóznienia....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group