Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#741 PostWysłany: 23 Gru 2018 23:30 

kasia1526 napisał(a):
dzięki za informacje dot. godziny meczu. Czy orientujesz się może, czy data 27.01 o godz 15 na mecz Atalanty jest tez już potwierdzona? Boję się, że przesuną ten mecz dzień wcześniej i wtedy też się nie wyrobimy...


Jest potwierdzona

http://www.legaseriea.it/en/serie-a/fix ... ICO/UNI/21
Góra
 PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#742 PostWysłany: 24 Gru 2018 00:21 

Rejestracja: 23 Gru 2018
Posty: 15
@samaki9 tak, będę się modlić o przylot na czas :D domyślam się, że bilet jest do ogarnięcia w kasie przed meczem, ale chodzi mi o ceny - nie chciałabym później zostać zmuszona pod stadionem do kupna jakiegoś biletu za 100 euro, bo tańszych już nie będzie. dlatego pytam tutaj, bo może ktoś z was wie jak to może wyglądać na meczu z taką drużyną jak Napoli, a może ktoś z was też się wybiera na ten mecz i np ogarnia jakoś bilety:)

A czy ktoś się orientuje, gdzie można sprawdzić ceny biletów na Atalantę? lub czy istnieje jakaś ich strona po angielsku, żeby dało się cokolwiek zrozumieć...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#743 PostWysłany: 24 Gru 2018 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
kasia1526 napisał(a):
A czy ktoś się orientuje, gdzie można sprawdzić ceny biletów na Atalantę? lub czy istnieje jakaś ich strona po angielsku, żeby dało się cokolwiek zrozumieć...

Google translator.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#744 PostWysłany: 28 Gru 2018 12:21 

Jakby ktoś planował wyjazd na mecz Interu w najbliższym czasie, to mecze z Benevento i Sassuolo bez kibiców. Mecz z Bologną z zamkniętą trybuną ultrasów.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#745 PostWysłany: 29 Gru 2018 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 65
@kasia1526 - jak pojawią się informacje na temat sprzedaży biletów na ten mecz, to postaram się tu wrzucić. Generalnie jednak bez karty kibica Atalanty nie kupisz tych biletów tańszych i w średniej cenie przez internet. Trudno powiedzieć, czy będą dostępne w kasie w dniu meczu, bo to spotkanie, które cieszy się popularnością. Najprawdopodobniej musisz się liczyć z tym, że za bilet będziesz musiała sporo zapłacić i do tego mieć jeszcze szczęście, że kupisz go w dniu meczu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#746 PostWysłany: 30 Gru 2018 02:27 

Rejestracja: 26 Gru 2018
Posty: 8
Witam
Razem z kumplem planujemy wylot na mecz Napoli z Lazio. Ktos moze powiedziec czy bedzie opcja kupna biletu bezposrednio przed meczem w kasach, a jak nie to jak to wszystko wyglada?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#747 PostWysłany: 30 Gru 2018 12:37 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Wystarczy przeczytać ten temat. Opcje kupna biletów na mecze Napoli były już wielokrotnie opisywane.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#748 PostWysłany: 09 Sty 2019 12:15 

Rejestracja: 23 Gru 2018
Posty: 15
Czy ktoś z was może próbował dziś kupić bilety na Milan - Napoli 26.01? Od dziś trwa sprzedaż na stronie, próbowałam kupić chwilę po północy i teraz i po prostu cała zakładka z biletami na ten mecz nie działa.... Jeszcze wczoraj normalnie tam wchodziłam i był stadion pokazany i ceny, a dziś zupełnie nic nie działa, jest błąd strony. Na inne mecze oczywiście nie ma takiego błędu i można kupić. Czy to oznacza, że za dużo ludzi kupuje jednocześnie, czy może że już wszystkie bilety wyprzedane? Tracę nadzieję, że uda mi się dostać te bilety :( Proszę, poradźcie coś...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#749 PostWysłany: 09 Sty 2019 12:43 

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 147
Mi działa normalnie i jest dużo biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#750 PostWysłany: 09 Sty 2019 12:47 

Rejestracja: 23 Gru 2018
Posty: 15
Tak, mi właśnie dopiero w tej chwili zaczęło działać. Czy to jest normalne, że najtańsze bilety są za 61 euro? Nie ma w sprzedaży nawet tańszych sektorów (i nie było w przedsprzedaży, bo obserwowałam cały czas, licząc, że wejdzie coś tańszego...).
Zastanawiam się już nad zakupem przez viagogo, bo tam jest taniej niż na oficjalnej stronie... czy ktoś tak kupował ? słyszałam trochę negatywnych opinii o tym portalu...
Ewentualnie, czy w dniu meczu pod stadionem jest szansa na tańsze bilety? Czy komuś z was się tak udało?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#751 PostWysłany: 09 Sty 2019 13:35 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
na Viagogo to chyba gorzej jak kupić od konika przed meczem :D
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#752 PostWysłany: 10 Sty 2019 17:56 

Rejestracja: 23 Gru 2018
Posty: 15
Czyli na moim miejscu kupilibyście już teraz bilety ( za 60 kilka euro za jeden) na oficjalnej stronie Milanu i nie liczyli na żadne okazje tuż przed meczem na miejscu (pod stadionem) lub na viagogo?

A które miejsca w takim razie polecacie na san siro - secondo anello rosso, secondo anello arancio czy secondo anello verde? Te są dostępne w cenach od 61 do 66 EURO za jeden bilet i to są najtańsze miejscówki.

Z góry dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#753 PostWysłany: 10 Sty 2019 18:31 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Na Twoim miejscu kupiłbym w kasie przed meczem.I myslę , że cos tańszego też coś tam będzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#754 PostWysłany: 10 Sty 2019 18:36 

Rejestracja: 23 Gru 2018
Posty: 15
Czyli nie wszystkie bilety są wystawiane online i w kasach można kupić taniej? Już nic nie rozumiem...

Chcemy się wybrać i na milan - napoli 26.01 i nastepnego dnia na atalanta - roma, a na atalantę już w ogóle przez internet chyba się nie da zamówić biletów, a chciałąbym mieć chociaż pewność, że na jeden z tych się uda wejść, a nie że przyjedziemy i nie dostaniemy żadnych biletów :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#755 PostWysłany: 10 Sty 2019 20:47 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
a jest gdzieś podgląd ile zostało biletów?
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#756 PostWysłany: 10 Sty 2019 22:32 

Rejestracja: 23 Gru 2018
Posty: 15
@kiimi na stronie milanu można zobaczyć jakie zostały konkretnie miejsca, ale nie ma napisane tak ogólnie ile. z tych "tańszych" zostało już mega mało - ciężko o dwa miejsca obok siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#757 PostWysłany: 11 Sty 2019 02:06 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Hmmm nie mam pojęcia. Jedynie , co mi przychodzi do głowy to sprawdzić ogólna frekwencję, jaka jest na meczach i jaka jest pojemność stadionu :)
W zeszłym roku byłam na meczu w Manchesterze i na 3 tyg przed meczem praktycznie nic nie było w internecie, ale tydzień później "odblokowali" sprzedaż i myślę, że 1-2 tys zostało wolnych biletów i to tańszych niż ja kupiłam wcześniej ;) Nie wiem czy na Milanie jest podobna zasada. Może graja teraz w weekend albo następny i można to sprawdzić czy na wcześniejsze mecze jest więcje dostępnych biletów?
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Wszystko o Serie A
#758 PostWysłany: 11 Sty 2019 11:28 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 82
Doradźcie proszę, czy na mecz w maju Roma-Juve bez problemu kupię bilety (mam na myśli tanie sektory)? Uzależniam od tego kupno biletów lotniczych
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#759 PostWysłany: 11 Sty 2019 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
To zależy od tego, czy Roma będzie w tamtym momencie o cokolwiek grała. Może być 30 tysięcy, a może być 70.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#760 PostWysłany: 11 Sty 2019 13:27 

Rejestracja: 30 Lis 2018
Posty: 43
Martinelli napisał(a):
Doradźcie proszę, czy na mecz w maju Roma-Juve bez problemu kupię bilety (mam na myśli tanie sektory)? Uzależniam od tego kupno biletów lotniczych

Spokojnie kupisz bilety na ten mecz, ale niekoniecznie będą wolne wejściówki na tanie sektory. Biletów by mogło zabraknąć, gdyby ten mecz decydował o tym, że wygrany zostanie mistrzem Włoch - jak wiadomo, w przypadku Romy w tym sezonie nie jest to możliwe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group