Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#501 PostWysłany: 10 Sty 2019 22:06 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Panowie pytanie. Przy Diamond mam najtańszy pokoj w Hilton Gdańsk proponują mi podwyższenie ale nie do Suite. Czekać i próbować na recepcji, pisać maila czy brać to co dają w aplikacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#502 PostWysłany: 10 Sty 2019 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Napisz do hotelu. Jeżeli chcesz dostać upgrade lepszy niż Ci proponują, poproś ich uzasadniając to statusem i np. specjalną okazją lub wydarzeniem.
Jeżeli nie mają zajętych pokoi wyższej kategorii w tym dniu powinni się zgodzić.
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
#503 PostWysłany: 10 Sty 2019 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Czekać. Kilka razy podwyzszali do suity lub innego lepszwgo pokoju (wg dostepnisci) już przy checj-in.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sypiam_wygodnie lubi ten post.
 
      
#504 PostWysłany: 10 Sty 2019 23:33 

Rejestracja: 07 Kwi 2018
Posty: 64
Loty: 50
Kilometry: 36 211
potwierdzam słowa poprzedników, jak będzie wolny Suite mogą zrobić do niego up'a.
tylko pytanie, czy Deluxy nie będą ciekawsze ze względu na wielkie okna :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#505 PostWysłany: 10 Sty 2019 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
W suitach tez jest okno od podlogi do sufitu :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#506 PostWysłany: 15 Sty 2019 10:48 

Rejestracja: 14 Sty 2019
Posty: 26
Byłem w Hilton Nubian Resort
Zakupiony przez Itaka z całą rodziną

Przed wylotem zarejestrowałem się po raz pierwszy do HHonors i wskazałem potrzebne informacje. Jednak nie uzwględniono mi tego pobytu. Teraz zastanawiam się czy przyczyną może być to, że pobyt płaciłem przez Itaka a nie bezpośrednio jako gość?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#507 PostWysłany: 15 Sty 2019 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Zdecydowanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#508 PostWysłany: 26 Sty 2019 19:01 

Rejestracja: 07 Kwi 2018
Posty: 64
Loty: 50
Kilometry: 36 211
Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Olbia

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:deluxe i potem standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:na 3 noce upgrade do apartamentu, ostatnia noc w pokoju standardowym ze względu na pełne obłożenie, wstawka powitalna, 2 butelki wody (nie uzupełniane) oraz śniadania

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/d

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:przyjemny hotel z bardzo dobrymi śniadaniami, gdzie można zamówić na życzenie omleta czy kawę. W hotelu mamy zewnętrzny basen czynny od maja do października, SPA oraz siłownię z ogromnym tarasem. Plusem jest dostępność wypożyczalni samochodów - 38EUR za dzień, a transport na lotnisko to 18EUR.

Sam hotel jest dość daleko od ścisłego centrum miasta. Natomiast w najbliższej okolicy mamy mały sklep spożywczy, rodzinną restaurację, McDonald'a oraz przystanek autobusowy. Kawałek dalej jest spory market spożywczy. Do centrum spacerem dojdziemy w jakieś 20min.


Inne uwagi:obecnie hotel przechodzi remont

więcej zdjęć na blogu

Załączniki:
DoubleTree by Hilton Olbia - bar3.jpg
DoubleTree by Hilton Olbia - bar3.jpg [ 230.54 KiB | Obejrzany 1715 razy ]
DoubleTree by Hilton Olbia - basen.jpg
DoubleTree by Hilton Olbia - basen.jpg [ 208.66 KiB | Obejrzany 1715 razy ]
Komentarz do pliku: pokój standardowy z udogodnieniami dla niepełnosprawnych
DoubleTree by Hilton Olbia - pok2.jpg
DoubleTree by Hilton Olbia - pok2.jpg [ 113.02 KiB | Obejrzany 1715 razy ]
Komentarz do pliku: widok z apartamentu
DoubleTree by Hilton Olbia - widok ap.jpg
DoubleTree by Hilton Olbia - widok ap.jpg [ 175.53 KiB | Obejrzany 1715 razy ]
Komentarz do pliku: łazienka w apartamencie
DoubleTree by Hilton Olbia - alaz.jpg
DoubleTree by Hilton Olbia - alaz.jpg [ 141.59 KiB | Obejrzany 1715 razy ]
Komentarz do pliku: sypialnia w apartamencie
DoubleTree by Hilton Olbia - asyp.jpg
DoubleTree by Hilton Olbia - asyp.jpg [ 117.32 KiB | Obejrzany 1717 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#509 PostWysłany: 29 Sty 2019 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Nazwa hotelu:Conrad Bali

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:DELUXE KING RESORT VIEW

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do apartamentu Conrad Suite, śniadanie, popołudniowa herbatka, koktajle wieczorne w saloniku, wstawka owocowa (codziennie uzupełniana!). Eksperci z FlyerTalka opracowali strategię jak jeść tylko 'statusowe' posiłki, nic nie dokupować i przeżyć. Nie testowałem, ale wygląda wiarygodnie :)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Winter Sale

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Conrad Bali nie posiada typowego saloniku. Funkcję tę przejmuje restauracja RIN. W godzinach 15-17 serwowane są przekąski i napoje niealkoholowe. 17-19 wjeżdżają koktajle. Przekąski i owoce zamawia się siedząc przy stole, obsługa tylko czeka na kolejne zamówienia.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Z racji możliwego upgrade'u do apartamentu warto posiadać min. golda żeby się na to załapać. Wtedy ma się dostęp do basenu Diamonds/Suites only - nie jest tak zaludniony jak ten główny. Jeśli jednak to nie wyjdzie - warto rozważyć infinity pool koło spa/fitness center.

Załącznik:
Komentarz do pliku: wanna z trzecim telewizorem.
20190119_130840.jpg
20190119_130840.jpg [ 150.53 KiB | Obejrzany 1612 razy ]
Załącznik:
Komentarz do pliku: taras
20190119_130740.jpg
20190119_130740.jpg [ 177.66 KiB | Obejrzany 1612 razy ]
Załącznik:
Komentarz do pliku: bezsensowne zdjecie ukazujące rozmiar pokoju, ale nie mam więcej :(
20190119_130730.jpg
20190119_130730.jpg [ 144.46 KiB | Obejrzany 1612 razy ]
Załącznik:
Komentarz do pliku: salon
20190119_130725.jpg
20190119_130725.jpg [ 158.36 KiB | Obejrzany 1612 razy ]
Załącznik:
Komentarz do pliku: Basen przy Conrad Suites, w tle restauracja RIN, gdzie na dole serwowana jest herbatka popołudniowa, a na piętrze koktajle
20190119_192045_LLS.jpg
20190119_192045_LLS.jpg [ 117.89 KiB | Obejrzany 1612 razy ]


Za 430 PLN w low season warto brać :)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#510 PostWysłany: 02 Lut 2019 03:00 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Hotel and Residences Dubai Al Barsha

Twój status w programie lojalnościowym: GOLD

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem, wstawka powitalna, 2 butelki wody (nie uzupełniane) oraz śniadania, późne wymeldowanie o 15.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/d

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym? Mam mieszane uczucia. Czytając wcześniejsze recenzje liczyłem na upgrade pokoju. W aplikacji był widoczny up do King One Bedroom Apartment. Zależało mi z uwagi na pobyt z dzieckiem. Na miejscu ciasteczko, rozmowa o późnym check out (przyjechałem o 23). Pytam o upgrade - a recepcja sorry nie mamy takiej możliwości - hotel jest full. Dopytuję, że przecież w aplikacji był widoczny przyznany up. Konsternacja obsługi. Sorry jesteśmy full. Koniec rozmowy. Jak za 450 zeta za nocleg trochę to słabo wygląda, bo hotel poza śniadaniami, które stoją na bardzo wysokim poziomie nie prezentuje się zbyt okazale. Centralnie przed hotelem wielki plac budowy, choć na szczęście nie budowali tam za wiele. Można mieć widok centralny, albo boczny na budowę. Po drugiej stronie widok na jakiś niedokończony budynek - który trochę straszy. Niby blisko Mall of Emirates, ale trzeba iść dookoła około 10 min. Do metra z 20 minut z przejściem przez galerię. Na części drogi brak chodnika. Basen symboliczny. Pokój ładny i czysty. Zwracam uwagę na dziwne akcje z internetem. Dla członków HH za darmo. Logowanie tylko przez hasło. Choć aplikacja samego hasła nie chce przyjąć i domaga się podania nazwiska. Na recepcji uprzedzają nie podawaj nazwiska bo będzie płatny internet. Sądziłem, że coś robię źle skoro nie wchodzi. Wklepałem nr pokoju. Okazało się, że załapało - oczywiście płatny. :roll: Odkręcanie na recepcji o 00 :00. Dwa kolejne urządzenia mobilne oczywiście samego hasła przyjąć nie chce. Załapało dopiero za 3 razem.
Śniadania na bardzo wysokim poziomie, różnorodne. Obsługa chodzi po sali i częstuje dodatkowymi cistami, wyciskanymi sokami. To mocna cecha tego hotelu. Wymeldowanie miało być do 15. Wracam do pokoju o 14 - klucze nie działają. Ponownie wycieczka 6 pięter w dół na recepcję. Sorry taki mamy system, że wyłącza wszystkie klucze. Jak na 15 godzin w hotelu za dużo problemów. Moim zdaniem hotel nie jest wart tych pieniędzy. Nie reprezentuje nic więcej aniżeli konkurencja która jest w okolicy, a jest znacznie tańsza. Za 450 złotych można mieć znacznie lepszy hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#511 PostWysłany: 03 Lut 2019 07:33 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Potwierdzam słowa greg1291. Jestem właśnie w tym hotelu ze statusem diamond i ciagle coś tu nie działa a pokój niezgodny z opisem bez balkonu i mimo dostępności nie chcieli zrobić upgrade. Opisze wszystko po powrocie.
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Malezja - spis hoteli.
#512 PostWysłany: 03 Lut 2019 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Nazwa hotelu:DoubleTree Kuala Lumpur

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Twin Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do King One Bedroom Suite (Double a nie Twin, ale przeżyłem ;) ) + wstawka, śniadanie i salonik

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Bardzo przyjemne miejsce, aczkolwiek wieczorami robi się trochę tłocznie. Widok z góry na centrum KL, jest taras, którego nie obadałem, bo akurat padało. Kilka dań ciepłych, kilka zimnych - bardzo w porządku. Drinki zamawiane u obsługi - mocne. Jak mówili przedmówcy - za stawkę 10k pkt - hotel genialny, za pełną (230 PLN) - bardzo dobry :)

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Pokój przestronny, czysty, dobre widoki z okna.

Inne uwagi:Genialne śniadanie w trzyczęsciowej restauracji! Można usiąść albo w osobnej części chińskiej (i tego nie przetestowałem), albo we wspólnej malezyjsko-indyjskiej. Restauracja spora, ale bardzo dobrze urządzona - goście mają swoje wnęki i wszystko wygląda bardzo kameralnie. W centrum części indyjskiej kucharze przygotowują placki i curry, z boku ktoś zajmuje się robieniem malezyjskiej herbaty TEH (a może TEH O? :P ) Jeśli wyznacznikiem jakości będzie odpowiedź na pytanie - czy tu wrócę, to tak - mam już rezerwację na maj :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa hotelu:Hilton Petaling Jaya

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Twin Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Late checkout - 14:00, Salonik, Śniadanie, wstawka owocowa, Up do Twin Deluxe (/Executive?) <- nie jestem pewien typu pokoju, ale nie był to Suite

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Z racji pracy (i trochę pogody) musiałem w nim spędzić cały następny dzień i bez problemu. Cały dzień kawa, herbata, napoje i przekąski, wieczorem drinki i trochę więcej jedzenia. Mimo, że byłem już wycheckoutowany to wziąłem udział w happy hours bez problemów. Dodam, że poprzedniego dnia zacheckinowałem się około 23:40, więc cebuli z podwójnym piciem na jedną noc nie było :D Dosyć niestendardowo zjadłem śniadanie w saloniku - z rzeczy na ciepło były omlety, więc nie narzekam.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Nie miałem zbyt wiele czasu, więc sauny ani basenu nie udało mi się odwiedzić, ale sam salonik i pokój zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Nie miałem problemu, aby koło łóżka podłączyć całą elektronikę do kontaktów (starczyło gniazdek! :) ), a ta sztuka nie zawsze mi się udaje.

Inne uwagi:Hotel znajduje się koło czerwonej linii metra/LRT i dojazd z/do centrum jest bezproblemowy. Jeśli stawka punktowa w DTKL skoczy to zdecydowanie będzie to mój pierwszy wybór w kategorii "hotel za punkty z salonikiem".

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa hotelu:Hilton Garden Inn Kuala Lumpur Jalan Tuanku Abdul Rahman North

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Up do King Deluxe with KLCC view, wstawka owocowa, śniadanie/punkty

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Pełna - około 130 PLN :D

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):n/a

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Dostałem upgrade, mimo, że domyslnie HGI upów dawac nie musi - miłe :) wstawka owocowa idealna do wieczornego zwiedzania okolicy, w której dzieje się sporo :D Pokój nieduży, ale funkcjonalny. Śniadanie bardziej europejskie, ale z malajskimi akcentami - pożywne.

Inne uwagi:Hotel znajduje się w dzielnicy Chow Kit, czyli kotła :D Dużo ludzi, straganów, żarcia ulicznego i mamaków. Jeśli ktoś potrzebuje zobaczyć azjatycki chaos w KL - to będzie właśnie to miejsce. Przy cenie za pokój - miodzio :D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa hotelu:Hilton Kuching

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Guest Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade o 6 kategorii do King One Bedroom Suite with Riverview + wstawka, śniadanie, salonik, zniżka do restauracji hotelowych

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Po południu serwowana jest afternoon tea - byliśmy raz. Herbata/kawa/soki i bardzo słodkie malezyjskie ciastka. Jeśli chodzi o wieczorne happy hours to przez trzy dni jedzenie się nie powtórzyło, co było sporym plusem :) Zawsze dwa dania na ciepło (wariant lokalny czyli kluski singapurskie, mamak-style ryż z kurczakiem i wołowina na ostro, wariant europejski czyli chicken nuggets i jakieś inne mięsa) + zupa, deska serów z sosami i krakersami oraz zabójcza ostra wołowina po tajsku na zimno. Drinki zamawiane u obslugi, która tylko czeka na kolejne zamówienie :P Wybór alkoholi nie był oszałamiający, ale tam polecam brać sok jabłkowy. Jest bardzo świeżo wyciśnięty i po prostu wspaniały. W saloniku można też zjeść śniadanie, ale nie ma stoisk z laksą, dlatego polecam jednak udać się na dół. Warto zajrzeć po śniadaniu i w spokoju zjeść rogalika z kawą.[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Upgrade z pokoju klasy schowka na szczoty do riverview suite z widokiem na rzekę (no zaskoczenie totalne :D), ale też i miasto/las. Hotel jest już trochę starszy, ale nie jest to coś złego. Bardziej słowo - klasyk - przychodzi mi na myśl. W pokoju dwa duże biurka, kanapy, dwa telewizory, których nie tykaliśmy, ale co najważniejsze - duuużo miejsca. Salonik był na piętrze, więc niezbyt daleko :P

Inne uwagi:Na terenie hotelu znajduje się bardzo fajny basen, który ma do 2m głębokości, takich często nie spotykałem. Czynny do 21. Jeśli chodzi o śniadanie to polecam restaurację na dole - są stanowiska z sokami, omletami, a co najważniejsze - laksą. Jeśli ktoś obudzi się około 7 rano - polecam opcję śniadaniową, jeśli bardziej o 9:30 - można zjeść dania obiadowe (w Europie uznawane za obiadowe, a tam to jesz co chcesz, kiedy chcesz :D ) Wybór jest duży, królują dania kuchni malajskiej, ale i ortodoksyjny Brytyjczyk fasolkę znajdzie. Idealny hotel na nasz trzydniowy pobyt, blisko rzeki i nocnego życia, a zgodnie z nazwą miasta - ma chyba dwa etatowe koty, które witają gości powracających przez patio.
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#513 PostWysłany: 04 Lut 2019 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
DoubleTree Kuala Lumpur już jest za 20 k .... ??
dranie!
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#514 PostWysłany: 04 Lut 2019 15:28 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Dlaczego pokazuje sie dwa Garden inn - north i south?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#515 PostWysłany: 04 Lut 2019 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
To są dwa hotele obok siebie funkcjonujące jako duohotel. South jest nowszy, ale temu North nic nie brakuje :)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#516 PostWysłany: 05 Lut 2019 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Hotel London - Docklands Riverside

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:double guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do queen executive room, sniadanie, wstep do lounge

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Lounge slaby, malo miejsca i zimno. Przekaski na zimno (sery i szynki ze sniadania) oraz zupa. Alkohole wylacznie piwo (jeden rodzaj)i wino (biale/czerwone)

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: W trakcie mojego pobytu hotel byl pelny a check-in trwal 30 min ze wzgledu na kolejke przy wszystkich otwartych stanowiskach. Obsluga niesamowicie mila I uprzejma. Czesc w ktorej dostalem pokoj wymaga zdecydowanie remontu aczkolwiek widok na Canary Wharf rekompensuje te niedogodnosci.

Inne uwagi:prom dla gosci za free po okazaniu papierowej okladki z karty pokoju

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa hotelu: Hilton Strasbourg

Twój status w programie lojalnościowym:gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:twin guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do newly renovated twin executive room, sniadanie, wstep do Lounge, list powitalny, czekoladki

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Calkiem przyzwoity lounge z posilkiem na cieplo pomiedzy 18-20. Przyzwoity wybor alkoholi I dobre, lokalne Alzackie wino (biale I czerwone) oraz wino musujace

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:stawka weekendowa (65 EUR) z dodatkami dla gosci statusowych to bardzo dobra oferta.

Inne uwagi: Wyremontowane pokoje bardzo przyzwoite ale czesci wspolne (lobby) zdecydowanie wymagaja remontu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.
 
      
#517 PostWysłany: 12 Lut 2019 00:28 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
U mnie ostatnio 3 noclegi i tak się ułożyło ze akurat od najlepszego do najgorszego dzień po dniu :p
Nazwa hotelu: Hilton Gdańsk

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond .

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do King Deluxe Room River Viev Sofabed, butelka wina, czekoladki, Voucher na -25% w restauracji i na spa, śniadanie, list powitalny

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna .

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak, a szkoda.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Kiedy przyszedłem do hotelu Pani w recepcji siedziała na krześle jednak kiedy przedstawiłem się odrazu poderwała się jakby bomba wybuchła. Przeprosiła za brak upgrade do apartamentu jednak były one zarezerwowane, ale ma gotowy pokoj narożny z najlepszym widokiem na Misato i rzekę. Dodatkowo dała vouchery na zniżkę w restauracji oraz spa. Pokoj z pięknym widokiem i działający internet premium w 100%. Na śniadaniu Pani kelnerka zadała mi pytanie o numer pokoju kiedy go podałem stwierdziła ze nie ma takiego na liście i nie mam śniadania. Odpowiedziałem, ze to raczej nie możliwe ponieważ mam status Diamond i wtedy Pani zrobiła się blada nerwowo szukała mnie na innych kartkach aż znalazła :) później bardzo starała się abym nie myślał o tej sytuacji która ja jednak przyjąłem na wesoło

Inne uwagi:Brak salonika jest jedynym minusem tego hotelu


Nazwa hotelu:Hilton Garden Inn Dubai Al Muraquabat

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Twin Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:pokoj na przedostatnim pietrze z widokiem, śniadanie, internet premium

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel w Dzielnicy Diera blisko lotniska, dobre śniadanie i basen na dachu z widokiem na lotnisko w Dubaju. Dobry hotel jeżeli ktoś chce spać blisko lotniska

Inne uwagi:Dobre śniadanie, obsługa międzynarodowa pytała się często czy wsZystko ok czy w czymś pomoc

Nazwa hotelu:DT by Hilton Dubai Al Basha Mall of Emirates

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Twin Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do pokoju niezgodnego z opisem, śniadanie, ciastko

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:W aplikacji dostałem informacje o upgrade pokoju do pokoju deluxe z Balkonem i widokiem na Mall of Emirates. Na recepcji zapytałem Pani o możliwość większego upgrade pokoju w ramach dostępności. Pani poinformowała mnie, ze jest to niemożliwe ponieważ pozostałe pokoje maja łóżko podwójne a nie dwa łóżka. W pokoju przeżyłem rozczarowanie. Pokoj bez balkonu z widokiem na pokoje hotelowe, a Mall of the Emirates widać jak się mocno wychylić. TV nie działał pilot rozwalony bez klapki, tv nie można było przekręcić aby można było oglądać z łóżka bo był PRZYKRĘCONY NA STAŁE i tylko pod katem 90 stopni. W pokoju brak jakichkolwiek wstawek, a później okazało się również ze brak jest zasięgu internetu. Wróciłem na recepcje opowiedzieć o problemie wcześniej w lobby sprawdzając na aplikacji ze Ten hotel ma dalej w sprzedaży pokoje deluxe z Balkonem i dwoma łóżkami oraz apartament z 2 sypialniami wiec Pani mnie okłamała. Poprosiłem o interwencje Panią na recepcji, która stwierdziła jednak ze nic nie może zrobić. Poprosiłem o inny pokoj wiec który jest dostępny ponieważ uchybienia w tym są bardzo duże. Pani stwierdziła ze tego nie zrobi bo nie musi mi tego pokoju dawać i koniec kropka. Rano w basenie pełno kulek od styropianu i innych brudów z pobliskiej budowy. Na wymeldowaniu Pan pytał się o wrażenia wszystko powiedziałem powiedział tylko dziękujemy za feedback żadnego sory ani nic

Inne uwagi:Jak ktoś nie musi spać w tym hotelu to niech tego nie robi. Mega słabo .
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
tartal uważa post za pomocny.
 
      
#518 PostWysłany: 12 Lut 2019 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Napisz reklamację do sieci, w jakim stanie jest ich hotel i jak traktują gości statusowych. Dostaniesz punkty !
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#519 PostWysłany: 12 Lut 2019 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
Nazwa hotelu:Hotel Hilton Prague

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:KING GUEST ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade o poziom czy dwa wyzej-z widokiem na zewnątrz, chodź ze specyfikacji hotelu, widok...do środką byłby ciekawszy

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Salonik jest i to bardzo ładny (zdjęcia poniżej), do godz. 15:00 paluszki, chipsy, herbata, kawa, soki, po godz. 15:00 wchodzą desery - jest w czym wybierać, a od 18:00 kolacja + alkohole. Z alkoholi byłem bardzo zadowolony, nawet Tequila się znalazła, a z jedzenia...powiedzmy, że do 19:20 trwała walka o jedzenie. Kelnerki donosiły dwie miski, jedna z mięsem, druga z panierowanymi brokułami co parę minut, przy czym jedna miska wystarczyła max na 5-6 osób. Po godzinie 19:20, gdy mnie więcej większość się najadła, weszły przepyszne makaroniki (azjatyckie?) na patykach - no coś przepysznego! ps. Sam salonik, gdyby wyjechać tam w grupie - pozwala na fajny chill

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel ponoć największy z hiltonów w europie (ew. środkowej, 800 pokoi (sic!), a najlepsze wrażenie sprawiał dziedziniec? gdzie brakowało tylko oceanu, aby człowiek mógł się poczuć jak na innym kontynencie (spróbuję wrzucić filmik). Obsługa bardzo pomocna i uprzejma. Część spa to mały basen (150 cm głębokości) i dwie sauny (do tej pory nie rozumiem dlaczego pozwala czy nawet zaleca się wchodzić do sauny nago bez ręczników! Już ostatnio znajoma złapała tak grzyba .... ahh. Śniadanie w restauracji na dole, pyszne! Jest w czym wybierać. Diamondowcy dostają również kartęcznę na stolik, jako, że status wysoki ma ta osoba - wiąże się to z nalaniem kawy do kubka bez potrzeby odejscia od stolika. Hotel przechodzi również renowacje w pokojach, takżę ze względu na architekturę, salonik, śniadanie i 15-20 minut spacerkiem na most karola, polecam

Inne uwagi:ps. jako, że jestem osobą, która praktycznie wszystko zje to...salceson z ośmiornicy mnie ostatecznie pokonał
ps. za noleg nie naliczyli mi punktów - poszło zgłoszenie i cisza

Załączniki:
IMG_20190203_095902.jpg
IMG_20190203_095902.jpg [ 135.93 KiB | Obejrzany 772 razy ]
6.jpg
6.jpg [ 61.1 KiB | Obejrzany 772 razy ]
5.jpg
5.jpg [ 100.32 KiB | Obejrzany 772 razy ]
4.jpg
4.jpg [ 106.38 KiB | Obejrzany 772 razy ]
3.jpg
3.jpg [ 90.21 KiB | Obejrzany 772 razy ]
2.jpg
2.jpg [ 90.53 KiB | Obejrzany 772 razy ]
1.jpg
1.jpg [ 92.49 KiB | Obejrzany 772 razy ]
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image


Ostatnio edytowany przez suszek, 12 Lut 2019 18:10, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#520 PostWysłany: 12 Lut 2019 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
-- 12 Lut 2019 13:02 --

Nazwa hotelu: Doubletree Elazig

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond .

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 2 pobyty 2 razy mały upgrade do pokoju z balkonem i do pokoju z kątem (nie występuje w rozpisce, taca owoców - banan, jabłko, kiwi, mandarynka

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Inne uwagi:

Pewnie jeden z lepszych hoteli w Elazig, jednak nawet tu obsługa po angielsku raczej słabo mówiła. Hotel w samym centrum i ze 100 m od autobusu na i z lotniska.
Nie dawali ciasteczek
Brak jakiegokolwiek ekspresu do kawy - można sobie zrobić jedynie rozpuszczalną.


-- 12 Lut 2019 13:16 --

Nazwa hotelu: Doubletree Malatya

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond .

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Najtańszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do pokoju na wysokim piętrze z widokiem, owoce prawie jak w Elazig, bo bez kiwi
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Inne uwagi:

Najwyższy budynek w okolicy, rozległy widok, jakieś 1500 m od centrum
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group