Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]

[ 714 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 29 Cze 2018 18:29 
Awatar użytkownika

złoty
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Hotel and Residences Dubai Al Barsha
Twój status w programie lojalnościowym: Diamond
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do King One Bedroom Suite, wstawka z owoców, późny check-out
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Jak najbardziej. Hotel położony jest tuż przy Mall of Dubai, jakieś 800 metrów od stacji metra o tej samej nazwie. Pewną niedogodnością jest dotarcie do niego: można przejść przez kładkę do centrum handlowego, później przedrzeć się przez nie (kto był ten wie, że znalezienie wyjścia to jest sztuka), a później niewielki spacer w 45 stopniowym upale. Hotel ma 14 pięter, z wyższych rozciąga się przyjemny widok na... budowę.
King One Bedroom Suite - to dwupokojowy apartament o powierzchni blisko 78 metrów z przeszkloną łazienką z wanną i prysznicem.
Duże wygodne łóżko, sofa i dwa fotele, dwa telewizory, ekspres do kawy, lodówka z mini barkiem, komplet kosmetyków oraz przyborów do mycia i golenia, a także ogromna szafa. Darmowe dwie butelki wody.
Śniadania obfite, duży wybór produktów, mięs i wędlin, dania z jajek przygotowywane na zamówienie.
Z centrum kilka razy dziennie kursuje bezpłatny shuttle bus do Mall of Dubai oraz na publiczną plażę.
Obsługa miła - mocno międzynarodowa.
Cena za pokój w czerwcu w czasie ramadanu ok. 200 złotych.
Bezproblemowe późne wymeldowanie po godz. 16.00.
Minusem hotelu jest niewielki otwarty basen w kształcie nerki (obok niego centrum fitness).
Ogólnie - dobra miejscówka na zwiedzanie Dubaju w przystępnej cenie.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#442 PostWysłany: 03 Lip 2018 11:46 
Awatar użytkownika

Loty: 394
Kilometry: 420 913
srebrny
Nazwa hotelu: Hilton Strasbourg

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do pokoju deluxe, early check-in (9:30), late check-out (17:00), sniadanie, dwie wody I ciastko w pokoju z listem powitalnym

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak dostepu do saloniku – mozliwosc wykupienia wstepu za 50 EUR

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel z zwenatrz wyglada nieco przygnebiajaco, lobby I czesci wspolne sprawiaja podobne wrazenie. Pokoj deluxe swiezo po remoncie, bardzo ladny I calkiem przestronny. Sniadanie bylo OK ale spodziewalem sie wiekszego wyboru. Troche depresyjna restauracja na sniadanie ze wzgledu na znikoma ilosc swiatla dziennego.

Inne uwagi: Hotel przechodzi remont wiec niektore pietra sa wylaczone z uzytku a w niedzielny poranek slychac bylo odglosy prac budowlanych
2 ludzi lubi ten post.

#443 PostWysłany: 03 Lip 2018 12:43 
Awatar użytkownika

Loty: 439
Kilometry: 1 037 948
złoty
Dobra wiadomosc o tym remoncie. Pewnie dlatego nie otrzymales standardowego upgrade'u do Executive, moze te pietra maja ograniczona ilosc pokoi podczas remontu. Mam nadzieje, ze ceny nie pojda w gore, bo w sezonie poza parlamentarnym bylo tam dosc tanio.

#444 PostWysłany: 03 Lip 2018 14:39 
Awatar użytkownika

złoty
Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do King Deluxe One Bedroom Suite, wczesny check-in, wstawka ze słodyczami
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Nocleg w pełni opłacony punktami
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo przyjemny hotel położony w dzielnicy Deira, w bliskiej odległości (ok. kilometra) od stacji metra Al Rigga, Deira City i Abu Baker El Saddique. Od lotniska DXB jest 3,5 km (ok. 6 minut jazdy samochodem).
W okolicy liczne sklepy i restauracje. Hotel ma prywatny parking – dodatkowo można się zatrzymać na kilku wolnych miejscach tuż przez wejściem do niego.
Apartament jaki otrzymałem miał ok. 60 metrów składał się z dwóch pomieszczeń: sypialni z dużym wygodnym podwójnym łóżkiem oraz pokoju dziennego z sofą, fotelami. Na wyposażeniu ekspres do kawy i herbaty, lodówka, deska do prasowania i żelazko, sejf, w obu pokojach telewizory. W łazience wanna, prosty zestaw kosmetyków.
W hotelu jest buisness center z komputerem i drukarką, siłownia i niewielki basen z barem na dachu skąd rozciąga się widok na lotnisko DXB – gratka dla spotterów: świetne miejsce na obserwację startujących i lądujących samolotów (w tym oczywiście największych maszyn świata będących w użyciu przez linie Emirates).
Śniadania dosyć obfite – spory wybór produktów i dań (także tzw. angielskie śniadania).
Obsługa miła i jak to w Dubaju – międzynarodowa.
Ogólnie fajny hotel za niewielkie pieniądze – obecnie można przenocować za 11 000 punktów HH.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.

#445 PostWysłany: 03 Lip 2018 15:26 

Loty: 347
Kilometry: 587 059
srebrny
Z tego co widzę to 18K w sierpniu minimalna stawka

#446 PostWysłany: 04 Lip 2018 12:08 
Awatar użytkownika

Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Nazwa hotelu:Hilton Tel Aviv

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:KING DELUXE ROOM WITH SEA VIEW

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:wstawka w postaci owoców, dwie butelki wina, wstęp do Executive Lounge

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): salonik bardzo fajny, z niewielkimi tarasami z widokiem na morze. Salonik bardzo bogato wyposażony w alkohol dostępny przez cały dzień - byłem troszkę zaskoczony, że od rana dostępny jest prawdziwy szampan, dobrej jakości whisky, rum, alkohole lokalne, piwo, wino. Śniadania jadłem w głównej restauracji, ale kolacje stały na bardzo wysokim poziomie - kilka dań ciepłych, przekąski. W czasie dnia sporo owców i słodyczy. Jeden z lepszych saloników w jakich miałem przyjemność być - poniżej zdjęcie z godziny 13

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: [/b]Hotel usytuowany przy samej plaży oraz z łatwym dostępem do kolejki odjeżdżającej w kierunku lotniska. Hotel jest duży i z pełnym obłożeniem, w związku z tym często tworzą się kolejki do recepcji oraz innych miejsc publicznych - to ma duży wpływ na ogólną ocenę hotelu, ale mi osobiście nie przeszkadzało. Na terenie hotelu dostępny jest fajny basen z wodą morską, w okresie gdy ja przebywałem w hotelu woda w basenie była zmieniana codziennie. Na basenie otrzymujemy darmowe ręczniki oraz komfortowe leżaki. Ogólnie wrażenia pozytywne[/b]

Inne uwagi: Nie jestem pewien czy dla Goldów standardowo dają upgrade do saloniku, mnie meldowała osoba pochodząca z Brazylii, ale z korzeniami polskim i tak zaczęła się miła rozmowa...

Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.

#447 PostWysłany: 08 Lip 2018 15:45 
Awatar użytkownika

złoty
Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Warsaw Mokotów

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: QUEEN GUEST ROOM W/SOFA

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do pokoju CORNER QUEEN ROOM NON SMOKING

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Owszem. Nowo otwarty hotel w dzielnicy Mokotów jest dobrze położony, tuż obok lotniska Chopina i blisko siedzib licznych korporacji (w tzw. Mordorze).
W hotelu jest dosyć drogi parking wewnętrzny. Na zewnątrz wolne miejsca parkingowe, jednak liczba miejsc do godziny 16 mocno ograniczona (z racji biur zlokalizowanych tuż obok hotelu).
Po moim telefonie z prośbą o upgrade otrzymałem jeden z dwóch (wg słów pracowników hotelu) pokojów narożnych, które można nazwać apartamentami. W jego skład wchodziły dwa pomieszczenia: niewielka sypialnia i przestrzeń dzienna z dużą kanapą narożną, którą można rozłożyć i na niej się przespać (vide zdjęcia).
Na wyposażeniu pokoi czajnik do herbaty, żelazko i deska do prasowania, niewielkie biurko. wygodne łóżko.
W łazience prysznic, proste kosmetyki z podajników, suszarka.
Śniadanie raczej proste, nic szczególnego, co wyróżniłoby to miejsce na mapie warszawskich hoteli.
Obsługa miła, ale musi się jeszcze dużo nauczyć - szczególnie w kwestii check-in jaki check-outu (bardzo wolno to się odbywa, szczególnie rano, gdy jest kilka osób chcących się wymeldować).
Ciekawostką jest drukowanie faktury - za każdym razem pracownicy recepcji czynią to dwa razy: najpierw próbny wydruk z prośbą o sprawdzenie poprawności danych, później właściwy dokument - wszystko po to, aby nie pomylić się, gdyż przerasta ich ewentualna korekta faktury.
Hotel pachnący nowością - polecam osobom które potrzebują noclegu blisko lotniska lub są w drodze do siedzib firm.

Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.

#448 PostWysłany: 10 Lip 2018 11:17 

niebieski
Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Seychelles Allamanda Resort & Spa

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:najtańszy w hotelu - KING DELUXE ROOM WITH OCEAN VIEW - wyżywienie HB

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do jednego z dwóch najlepszych apartamentów - pokój nr 112 - KING GRAND DELUXE ROOM WITH OCEAN VIEW (olbrzymia łazienka z prysznicem i wielką miedzianą wanną na środku, wanna z jacuzzi na tarasie) późne wymeldowanie (tak jak chciałem - do 15.00), butelka czerwonego wina, bezpłatne łóżko dla dziecka 15 lat, bezpłatne wyżywienie HB dla dziecka

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak salonika

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel kiedyś był wspaniały ale obecnie jest stary i wymaga kapitalnego remontu. Trochę sam przekombinowałem, bo widziałem w apce, że dostałem upgrade i zaproponowali mi pokój 112 na 1 pietrze. Ale sobie zmieniłem na pokój na ostatnim (3 piętrze) z uwagi na lepszy widok. I okazało się, że ten pokój na 3 piętrze to był jakiś dramat - klimatyzacja śmierdziała, brak sejfu, itp. Po zgłoszeniu problemu do recepcji oczywiście przenieśli mnie z powrotem do 112 - ten pokój jest odnowiony i ma wielki TV Samsung 65". Do tego pokoju nie mam zastrzeżeń.

Wg mnie ten hotel jest prywatny i to jakaś franczyza. Właścicielowi brakuje pieniędzy lub chęci do przeprowadzenia kapitalnego remontu. Brakuje też profesjonalnego zarządzania - w restauracji panuje chaos, czasami na zamówione rzeczy czeka się wieczność. Obsługa sama zachęca, by kupować sobie napoje w sklepiku na przeciw hotelu za 1/5 ceny - woda w hotelu 79SCR, a w sklepie 15 SCR. Lodówki są puste na użytek własny.

Inne uwagi:Jeżeli chodzi o lokalizację to na południu Mahe jest najładniej. Warto mieć własny samochód. Z lotniska jedzie się 20-25 minut. Warto też podjechać 15 min do hotelu Four Season i skorzystać z ich plaży Anse Petite - chyba najładniejsza na całej wyspie. Jest darmowe wifi ;-)

Jeżeli hotel nie zostanie wyremontowany - NIE POLECAM. Pierwszy raz w życiu złożyłem skargę do Hiltona, bo tak nie powinien wyglądać hotel za takie pieniądze.

Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.

#449 PostWysłany: 10 Lip 2018 11:26 

niebieski
Nazwa hotelu:Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:najtańszy - King Garden Villa - wyżywienie HB

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade od razu w momencie rezerwacji 2 poziomy wyżej do willi na plaży z basenem - King Beachfront Villa w/ Pool, wyjątkowe powitanie i objazd "melexem" po całym hotelu, butelka wina musującego, codziennie przynoszone owoce i talerz słodyczy, bezpłatne łóżko dla dziecka 15 lat, bezpłatne HB dla dziecka, darmowe rowery, darmowy masaż w SPA, darmowe kapelusze ;-)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:NAJLEPSZY HOTEL W JAKIM W ŻYCIU BYŁEM!
Przepiękny hotel w przepięknym miejscu - na wyspie Silhoutte - 95% wyspy to park narodowy. W zasadzie to na tej wyspie jest tylko ten Hilton + 30 mieszkańców. Na terenie hotelu jest 5 restauracji (4 a'la carte: kreolska, włoska, azjatycka, japońska) - oprócz jednej japońskiej to wszystkie są bezpłatne w ramach HB lub FB. Jedna restauracja serwuje także śniadania tylko dla Goldów i Diamondów. Jedzenie przepyszne.

Hotel składa się tylko z willi - jest ich dość dużo ale są umiejscowione na bardzo dużym terenie. Można korzystać z rowerów lob darmowych przejazdów "melexami". Darmowy kort tenisowy, ping-pong, itp. …

Cicho, spokojnie, a na plaży średnio 1 osoba na 100m plaży :-) Na plaży dużo drzew, więc można poleżeć w cieniu i są podwieszone łóżka i hamaki…

Inne uwagi:Bardzo ciekawe lecz wymagające trasy trekingowe przez dżunglę w inne rejony wyspy - dołączam mapkę ze szlakami, bo nie ma ich w maps.me. Jeden z nich prowadzi do miejsca, gdzie rosną Coco del Mer - czyli one nie rosną tylko na Praslin

Relacje PM off
16 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.

#450 PostWysłany: 10 Lip 2018 13:16 
Awatar użytkownika

Loty: 439
Kilometry: 1 037 948
złoty
A jak ze snorkowaniem/nurkowaniem prz wyspie?

#451 PostWysłany: 10 Lip 2018 14:10 

niebieski
Nie nurkowałem ale obok hotelu jest duże centrum nurkowe prowadzone przez niemieckiego lekarza. Z resztą na Silhoutte jest jedna z dwóch komór dekompresyjnych na Seszelach, więc wygląda to poważnie.

Co do snorkowania - wiadomo, że w pasie przy plaży rafa jest martwa ale ryb jest bardzo dużo. Widoczność bardzo dobra zarówno podczas przypływu jak i odpływu. Podobno ładna i żywa rafa jest kilkadziesiąt metrów dalej. Nie płynąłem tam z uwagi, że to był lipiec, wzburzone morze i na granicy rafy tworzą się wysokie fale. Pewnie w naszą zimę jest tam lepiej.

Plaża hotelowa jest na otwartym oceanie. To nie jest zatoka jak Cape Tiernay na Mahe, którą opisałaś i polecałaś w swojej relacji i ja potwierdziłem, że również byłem zadowolony ze snorków tam.
 Relacje PM off
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.

#452 PostWysłany: 15 Lip 2018 23:51 

Nazwa hotelu: Hilton Belfast

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: KING DELUXE ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wstawka w postaci owoców, pokój narożny, wstęp do Executive Lounge

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): salonik niewielki, ale przyjemny. Czynny chyba od 7 do 22. Rano śniadanie (do 10), niestety bardzo ubogie, dlatego następnego dnia korzystałem ze śniadania w restauracji. Wieczorem od 18 do 20 przekąski i alkohole (dwa rodzaje piwa, whisky, wódka, wino, gin), ale bardzo dużo gości. W saloniku pracuje p. Dominika, która udzieliła porad co zobaczyć w Belfaście.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: [/b]Hotel w samym centrum, kilka minut od Victoria Square. Polecam[/b]
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
tartal uważa post za pomocny.

#453 PostWysłany: 17 Lip 2018 23:49 

Nazwa hotelu: Hilton Budapest

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest (najtańszy)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: King Executive Room with Danube River View, wczesny check-in (normalnie 15:00, nasz check-in o 11:00), późny check-out (o 13), dostęp do saloniku nawet po zdaniu pokoju

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Punkty w pełni, 31000

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Pierwszy dzień raczej w porządku, zupa pieczarkowa, trzy różne rodzaje wieprzowiny w trakcie całej kolacji (począwszy od polędwiczek kończąc na zawijanych kawałkach schabu z węgierskim salami), parę alkoholi, wina raczej przeciętne, z piw do wyboru tylko i wyłącznie Dreher. W odróżnieniu od polskich Hiltonów w Executive Lounge ciągle przebywał ktoś z obsługi więc w razie czego łatwo było zasięgnąć pomocy. Bardzo miła obsługa, szczególnie Rudolf - non stop pytający o zadowolenie z pobytu w saloniku, uzupełniający bez przerwy wino bądź inne alkohole. Ogólnie wizyta miła, gdybym miał do saloniku dopłacać to raczej bym się na niego nie zdecydował. Mniejszy niż zwykle wybór soft drinków w trakcie dnia, ogólnie mało różnych przekąsek.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pokój całkiem przestronny z ogromną łazienką, kosmetyki niestety nie Peter Thomas Roth... Widok z pokoju zapierający dech w piersi, kawałek Parlamentu, baszta rybacka. Śniadanie przyzwoite, obsługa raczej pomocna. Ogólnie polecam.

Inne uwagi:Brak.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#454 PostWysłany: 31 Lip 2018 22:24 
Awatar użytkownika

złoty
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Wrocław

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Twin Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do OVO Suite, dostęp do saloniku, voucher do baru

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna (promocja letnia HH)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Salonik zaskoczył mnie negatywnie i pozytywnie. Negatywnie, gdy po zameldowaniu zajrzałem do niego, nie znalazłem praktycznie nic do jedzenia - trochę tortilli, jakieś orzeszki i suche ciastka (oczywiście kawa herbata i zimne napoje z lodówki). W innych DT były zazwyczaj jakieś kanapeczki, ciasta - we Wrocławiu bieda. Zdecydowanie lepiej było w czasie ichniejszej "happy hour" (jak się nazywa kolację podawaną pomiędzy 18 a 20): kilka smacznych dań (kurczak i gruby omlet z warzywami, sałatka z łososiem), wybór alkoholi w tym prosecco. Salonik jest duży, składający się z dwóch pomieszczeń, z widokiem na patio. Spory wybór prasy... sprzed kilku tygodni. Wejście na kartę. Za pierwszym razem był concierge, który pytał o numer pokoju. Podczas kolacji nikt nie pilnował wejścia.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Tak - hotel jest interesujący (z owalnym kształtem i nowoczesną aranżacją z telewizorami wyświetlającymi artystyczne wizualizacje, dizajnerskimi meblami, licznymi lustrami), choć wg mnie dosyć drogi (najwidoczniej za 5* trzeba dodatkowo zapłacić).
Otrzymałem śliczny ponad 80-cio metrowy apartament OVO (w hotelu jest jeszcze większy ponad 120-sto metrowy Prezydencki) - składający się z dwóch pomieszczeń: dziennej części z kuchnią, stołem obiadowym, oraz kanapą i fotelami, oraz z sypialni z dużym łóżkiem i przestrzenią do pracy przy komputerze. Bardzo duża łazienka z wanną, prysznicem i toaletą odseparowaną szklanymi drzwiami. W apartamencie znajduje się jeszcze jedna toaleta z umywalką tuż przy wejściu w pokoju dziennym.
W pokoju mały ekspres do kawy z kapsułkami, czajnik z wyborem herbat, darmowe wody mineralne.
W hotelu znajduje się strefa SPA w podziemiach z ok. 17 metrowym basenem, suchą i parową sauną (zarówno basen, jak i sauny najmniejsze z Polskich DT).
Śniadania smaczne, urozmaicone, kucharz przygotowuje dania z jajek na życzenie. Świeżo wyciskane soki, spory wybór serów, wędlin, warzyw, musli i owoców.
Ciekawą kwestią jest parking - cena strzeżonego 80 PLN. Tuż obok można zostawić auto na jednym z wielu miejskich miejscach parkingowych, których w niedzielę po południu... nie było wolnego ani jednego. Hotel znajduje się na skraju wrocławskiej starówki, więc latem trzeba się liczyć z tą niedogodnością.
Ogólne wrażenie pozytywne: miła obsługa, ciekawy hotel.

Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
kacper451 uważa post za pomocny.

#455 PostWysłany: 31 Lip 2018 23:46 
Awatar użytkownika

srebrny
Nazwa hotelu:Hilton Hotel Maidstone , Kent, UK

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Double guest room .

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Queen room

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):30k HH

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):beak saloniku.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:NIE....

Inne uwagi:

Hotel swoje czasy świetności ma już dawno za sobą a odświeżenie powinien przejść jak najszybciej. Początkowo miałem standardowy pokój z podwójnym łóżkiem na 1 piętrze - czyli najwyższym z widokiem na zieloną przestrzeń z tyłu hotelu ale dzień przed przyjazdem ktoś z hilton a zadzwonił i zaproponował mi upgrade. Cóż upgrade składał się z większego łóżka Queen i pewnie 2m kwadratowe większy pokój. Ściany blado żółte! Ciężkie bordowe zasłony! Ciemna wykładzina i ciemne meble czyli obraz nędzy i rozpaczy. Brak prysznica tylko mała wanna. Pokój dostałem na parterze w holu gdzie wszyscy chodzili na basen (myślę że nie jedna osoba miała by problem aby się tam wykąpać), saunę i gim otwarte całą dobę.okna wychodziły na taras gdzie do późna ludzie siedzieli i popisali drinki przy papierosku i głośnej rozmowie.

Moja ocena 2* w dniu wyjazdu tylko z racji dobrego śniadania jak na brytyjskie warunki! Ale dziś już tylko 1* ponieważ okazało się że dołączyli mi 2 x dwie kwoty ( £64,40 oraz £62)
Po moim telefonie i kilku niezbyt przyjemnych słowach pan podobno zrobił zwrot (podobno jadłem obiad i drinki), choć nawet nie było mnie w hotelu. Mimo że zwrot ma nastąpić niesmak pozostaje bo wyczuwam że zwrot zrobiono ale i tak uznano że kłamie.

Jednym słowem nie polecam Hotelu nikomu (chyba że w promocji za 5khh ), w pobliżu jest Hampton w Dartford a że miałem okazję tam już spać to uważam że jest to i wiele lepszy hotel.

Relacje PM off
tartal lubi ten post.

#456 PostWysłany: 04 Sie 2018 23:09 

srebrny
Kalispell napisał(a):
Inne uwagi: Nie jestem pewien czy dla Goldów standardowo dają upgrade do saloniku, mnie meldowała osoba pochodząca z Brazylii, ale z korzeniami polskim i tak zaczęła się miła rozmowa...

Po zdjęciach wnioskuję, że dostałeś dostęp do 'zwykłego' saloniku na bodajże 12 piętrze. Tam rzeczywiście goldy bez problemu dostęp mają.
Natomiast salonik Vista lounge na 17 piętrze to już zupełnie inna klasa i tam nawet diamond ma problem, żeby otrzymać dostęp.
 Relacje PM off  

#457 PostWysłany: 05 Sie 2018 13:10 

Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Łódź

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do Deluxe King, wstawka z listem powitalnym w pokoju, późne wymeldowanie, voucher na śniadania oraz drink powitalny

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/D

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:hotel... piękny. Na każdym kroku nawiązuje do filmowej Łodzi - kadry z filmów na korytarzach, kinematograf czy kino w hotelu, które niestety jest nieczynne. Do tego niesamowite lobby. W hotelu mamy ciekawą strefę Wellness na 10-tym piętrze - basen, jacuzzi, sauny, siłownia. Ze względu na widoki i pogodę strefa była dość mocno uczęszczana, co zresztą nie dziwi. Śniadania - bardzo duży wybór różnych dań, dodatkowo dania z karty np. żurek czy jajka po benedyktyńsku. Dla chętnych dostępne było wino musujące oraz sokowirówka. Obsługa miła, kontaktowa i uśmiechnięta.

Inne uwagi:Szkoda, że kino nie wyświetla regularnie filmów ;)

więcej: https://www.sypiamwygodnie.pl/doubletre ... dz-opinia/

Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#458 PostWysłany: 18 Sie 2018 14:47 

Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do Executive King

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Bardzo przeciętny w mojej opinii, ciepłe piwo (a to zapewne z racji ilości miejsca na napoje w lodówkach, butelek piwa maksymalnie były cztery, innych napoi dużo też nie było, toteż gdy się skończyły wydawało mi się że były uzupełniane ciepłymi), wybór jedzenia dość mały - bagietki z serem oraz z szynką, bar sałatkowy całkowicie wegetariański, raz jako danie główne wg mnie wysuszony schab, drugiego dnia dość również dość suchy kurczak aczkolwiek wypadał już dużo lepiej, zamykają salonik o godzinie 20:00 co jest dużym minusem, porównując do chociażby DT Warszawa, bywały momenty że talerze na stołach zalegały przez kilkanaście minut całkowicie nieruszone mimo małego obłożenia. Z Polskich saloników wypadł wg mnie najgorzej.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Obsługa na Front Desku bardzo miła i uprzejma, standardowo jak to już zdążyłem się przyzwyczaić do DT pokój przygotowany dla jednej osoby zamiast dwóch także pierwsze co to telefon z prośbą o doniesienie brakujących przedmiotów. Pokoje ładnie ozdobione, przede wszystkim czyste i dość obszerne. Nie są jeszcze wg mnie zużyte (co innego ręczniki, niektóre dość solidnie poszarpane). Śniadania urozmaicone aczkolwiek nie było porywające, niestety personel zabiegany i chociażby na łyżeczkę do filiżanki trzeba było czekać około dziesięć minut, mimo upominania się przez kilku gości (skończyły się i już). Hotel według mnie bardzo ładnie urządzony, lekko oddalony od centrum aczkolwiek nie ma jeszcze tragedii, gorzej z widokami ale wiedziałem czego się spodziewać także zaskoczony nie byłem. Stosunek jakości do ceny OK.

Inne uwagi: Szkoda że teraz Hampton i DT są tak bardzo zbliżone cenowo.
 Relacje PM off
tartal lubi ten post.

#459 PostWysłany: 26 Sie 2018 17:16 
Awatar użytkownika

złoty
Nazwa hotelu: Hilton Moscow Leningradskaya

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: KING HILTON GUEST ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Junior Suite, wczesny check-in (ok. 11.00), dostęp do executive lounge, wstawka powitalna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Salonik zacny, bez szału, bez większych uwag. Standardowo kolacja od 18 do 20. Pełen wybór alkoholi: piwo, wódka (oczywiście rosyjska), whiskey, koniak Arrarat, wino musujące.
Dwa gorące dania: makaron z pesto i wołowina z ziemniakami.
Do tego wybór zimnych dań i sałatek.
Kilka rodzajów ciastek, owoce i kanapki.
Soki i napoje podawane także po godzinach kolacji.
W saloniku jest kącik business z dwoma komputerami i drukarką.

Filozoficznie - i tak, i nie.
Chciałem się przespać w jednej z 7 Sióstr (tamtejszych Pałaców Kultury i Nauki i to mi się udało.
Jednak sam hotel luksusowy był może 30-40 lat temu. Teraz pokoje wyglądają old school'owo - standardowe są mniejsze niż w Hamptonach i Hilton Gardenach (może poza łazienkami).
Junior Suite który otrzymałem (po wcześniejszym mailu z prośbą o upgrade, który został zignorowany i dopiero po moim powrocie z pierwszego otrzymanego pokoju, dostałem ten dumnie zwany apartamentem), co prawda wielkościowo już obszerny (ok. 35m2), to jego wygląd mocno siermiężny.
Plusem był dostęp z pokoju do EL - dosłownie drzwi, w drzwi.
Śniadanie smaczne i obfite - kucharz przyrządzający dania z jaj, spory wybór soków, pieczyw.
W hotelu w podziemiach basen i strefa wellness z której niestety nie skorzystałem.
Wnętrze holu nadaje się do kręcenia filmów - przepiękne żyrandole, rzeźbione sufity, ciężkie kanapy i marmur.
Nocne podświetlenie hotelu imponujące.
Ogólne wrażenie dobre, ale spodziewałem się większych luksusów - szczególnie w kwestii pokoju.
Cena hotelu to ok. 300 złotych za rezerwację z dnia na noc - w związku z historyczną wartością samego hotelu można uznać tę kwotę za rozsądną

Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.

#460 PostWysłany: 28 Sie 2018 22:48 

Nazwa hotelu:Hilton Dresden

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Guest

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do executive room, śniadanie, wstęp do executive lounge, wstawka (owoce), wczesne zameldowanie - 10.30 i późne wymeldowanie - 16ta

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):spory wybór win, dobre regionalne piwo, kilka mocnych alkoholi, sporo różnych przystawek na zimno, a na ciepło... suchy kuskus i coś na wzór rosołu. Produkty uzupełniane na bieżąco, a jeśli chodzi o ilość Gości - w miarę spokojnie.
W godzinach 15 - 18 mamy podwieczorek - pojawiają się ciasta - tu o wiele więcej ludzi. Pojawiają się po dwa ciasta - niestety kawałki są na tyle duże, ze pojawiała się rywalizacja kto pierwszy ten lepszy. Dość długo trzeba było czekać na uzupełnienie braków. Smak ciast jak dla mnie zbyt mdły - nie było czuć owoców czy galaretek.
Śniadania - całkiem spory wybór.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel wygrywa lokalizacją. Do tego całkiem przyjemne zewnętrze jacuzzi, wewnętrzny basen oraz siłownia. Bardzo miła obsługa w recepcji. Natomiast w executive lounge czy kelnerzy podczas śniadania sprawiali wrażenie jakby język angielski był im wybitnie obcy. Kolejnym minusem był zapach wydobywający się z kanalizacji w pokoju - bardzo intensywny i uciążliwy - myk to napełnić wannę wodą i ją wypuścić. Upgrade do apartamentu był możliwy za dopłatą 120EUR...

Inne uwagi:jak dla mnie lepiej wybrać co innego - słaby lounge czy stara infrastruktura

więcej:
hotel: https://www.sypiamwygodnie.pl/hilton-dr ... -z-pobytu/
lounge: https://www.sypiamwygodnie.pl/hilton-dr ... ve-lounge/

Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

[ 714 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość