Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#361 PostWysłany: 11 Gru 2018 16:16 

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 72
@cccc jasne!
Lokalizacja
a. Blisko metra
b. Blisko do dobrego i przystępnego cenowo jedzenia (restauracja) - ponieważ jest to prezent niespodzianka na urodziny żony będę chciał znaleźć jakąś fajną restaurację w okolicy
c. Sensowny dojazd z DWC wieczorem (przylot o 21.15 z Katowic)

Inne
a. Fajny widok z okna ?
b. Dobre śniadanie
c. Fajny basen
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#362 PostWysłany: 11 Gru 2018 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Jesli szukasz czegos specjalnego to polecam Ramada Downtown Dubai z dobrym rankingiem i lokalizacja oraz swietnym widokiem na BK i fontanny, ale sprawdz prosze ceny. ;)

najlepsze-doswiadczenia-kulinarne-w-emiratach,1171,125724&p=1057513&hilit=ramada+downtown#p1057513

Btw blisko masz tez shopping mall, gdzie mozna finansowo poszalec, a kobiety z natury kochaja shopping. :D

Kod:
Downtown Dubai is a great choice for travelers interested in clothes shopping, luxury brand shopping and food.

Zycze udanego pobytu!
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#363 PostWysłany: 11 Gru 2018 19:13 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
@gembski Rose Park Al Barsha.
50 m od stacji metra . Sharaf DG Metro Station, 10 min piechotą do Mall of Emirates. W budynku hotelu wysoko oceniana restauracja Kapadocja + Bombay Cafe. Wszystko nowe i pachnące. Hotel oddany w zeszłym roku. W Kapadocji dostępne śniadania jeżeli ktoś nie chce korzystać z hotelowych. Dużo knajp w pobliżu. Wiele objętych entheteriner dubai w tym Kapadocja.
https://www.zomato.com/pl/dubai/kapadok ... -al-barsha
https://sp.booking.com/hotel/ae/rose-pa ... #hotelTmpl

Dobre ceny na ten hotel ma Agoda, (nawet lepsze niż booking.com) lub zwrot od booking z pocztówką.

Trochę drożej, ale za to w Marinie
https://sp.booking.com/hotel/ae/rove-du ... #hotelTmpl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#364 PostWysłany: 11 Gru 2018 23:18 

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 72
@cccc dzięki
Hotel mocno powyżej budżetu
Chociaż nie ukrywam że robi wrażenie - muszę to przemyśleć.

@greg1291 dzięki. Oglądałem ten hotel kilku krotnie (rose park).
Jedyny zarzut jaki mam to że nie jest w "centrum" (sercu :) ) Dubaju.
To będzie moja pierwsza wizyta w Dubaju i może ta lokalizacja nie jest zła. Do tej pory szukałem hotelu w części otoczonej Dubaj creek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#365 PostWysłany: 11 Gru 2018 23:32 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Dałeś hotele w Bur Dubaj, a przy Mall of Emirates mówisz, że nie jest w centrum :D . Bur Dubaj to taka ciut lepsza Deira- 1- 2 stacje metra dalej.99 % imigranci z Pakistanu i Indii. (Rosa Park) Tu jesteś w 10 min na stacji Dubaj Mall. Moim zdaniem to bardzo dobre miejsce. W 15 min jesteś w Dubaj Marina. Moim zdaniem lokalizacja jest optymalna. W tej części miasta metro nie jest takie zatłoczone. Od Deiry do stacji World Trade Center o każdej godzinie tłok straszny. Wagon dla Pań bardzo wskazany. Oczywiście jak ktoś chce zwiedzać stary Dubaj to ok, ale większość atrakcji jest w drugiej części miasta. Wyjazd do Mariny to już godzinna wycieczka. Przerobiłem Bur Dubaj w zeszłym roku. Pewnie wolałbym mieszkać w Dubaj Marina, albo na Palmie, ale za podobne pieniądze jak w Bur Dubaj Al Barsha przy samym metrze to dużo lepsza miejscówka. Najniższe ceny w Deira i Bur Dubaj hoteli to nie jest przypadek. Dlatego kupiłem na przyszły rok Rosa Park. Nie zapominaj też o dojeździe do DWC, Deira i Bur Dubaj to druga strona miasta. Trzeba mieć świadomość, że to bardzo duże miasto i czas poświęcony na transport zajmuje dużo czasu i bywa frustrujący.


Ostatnio edytowany przez greg1291, 12 Gru 2018 00:03, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#366 PostWysłany: 11 Gru 2018 23:52 

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 72
greg1291 napisał(a):
czas poświęcony na transport zajmuje dużo czasu i bywa frustrujący.
- zwłaszcza jak ma sie 3 dni na zobaczenie "wszystkiego" :)
@greg1291 wiekie dzięki za informacje - muszę przemyśleć temat na nowo
jak wrażenia z Rosa Park?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#367 PostWysłany: 12 Gru 2018 00:02 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Jeszcze nie wiem, jadę tydzień po Tobie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#368 PostWysłany: 12 Gru 2018 00:05 

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 72
greg1291 napisał(a):
Jeszcze nie wiem, jadę tydzień po Tobie :)

mam przetestować :)

jeszcze dziś przejżę hotele w pobliżu i jeśli nic ciekawego nie znajdę to penie zarezerwuję z możliwością anulacji i będę czekała na jąkąś okazję w polizu lub w marinie
dzięki za pomoc :)
edit
jak rezerwowałeś? teraz najtaniej wychodzi bezpośrednio w hotelu
edit2
jednak agoda taniej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#369 PostWysłany: 12 Gru 2018 01:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
gembski napisał(a):
jeszcze dziś przejżę hotele w pobliżu i jeśli nic ciekawego nie znajdę to penie zarezerwuję z możliwością anulacji i będę czekała na jąkąś okazję w polizu lub w marinie
dzięki za pomoc :)

Czekala???
A to Malzonka rezerwuje dla meza czy maz dla zony na urodziny? :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#370 PostWysłany: 12 Gru 2018 12:41 

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 72
czekał czekał :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#371 PostWysłany: 12 Gru 2018 14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
OK, daj znac prosze, jaki hotel ogarnales. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#372 PostWysłany: 13 Gru 2018 16:41 

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 72
Jeszcze nie wybrałem.
Rozważam 2 opcje:
Niebieska opcja - jeden 3 hoteli:
Gevora Hotel
Towers Rotana
Rose Rayhaan by Rotana

Czerwona opcja
Rosa Park
TRYB
DUSIT D2


Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#373 PostWysłany: 13 Gru 2018 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@gembski, w takim ukladzie propunuje losowanie albo troche pracy domowej, sprawdzic ranking, bliski dostep do metra i poczytac opinie o sniadaniu. :D
Take care.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#374 PostWysłany: 13 Gru 2018 16:50 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Rose Rayhaan by Rotana moim zdaniem ma jeden ogromny + widok. Jeden z najwyższych hoteli na świecie. Lokalizacja też bardzo dobra, ale droższy. Genova też wysoki. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#375 PostWysłany: 13 Gru 2018 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
W wysokich hotelach, aby dostac rezerwacje na najwyzszych pietrach to nierzadko nalezy zaplacic inna cene. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#376 PostWysłany: 13 Gru 2018 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
Rose Rayhaan by Rotana jak weźmiesz Club Room to masz dostęp do saloniku. czyli w praktyce darmowe śniadania i tak dalej. Na bookingu Club Room wyświetla się niby bez śniadania ale w rzeczywistości masz dostępny ten salonik. poczytaj na necie opinie - w niektórych komentarzach ludzie o tym piszą (np żeby nie kupować śniadań na bookingu bo są one w cenie pokoju)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#377 PostWysłany: 13 Gru 2018 21:21 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
@cccc

Hotel zaczyna się od 30 piętra budynku, więc parteru raczej nie będzie. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#378 PostWysłany: 13 Gru 2018 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@greg1291, czyli masz juz juz problem rozwiazany, z widokiem i upraszcza wybor lokum. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#379 PostWysłany: 18 Gru 2018 14:53 

Rejestracja: 28 Paź 2018
Posty: 2
Nie wiem czy już zdecydowałeś ale właśnie wróciłem z Dubaju i polecam Atana hotel. Dla mnie lokalizacja super, z 7minut spacerem od metra, 2 przystani do mariny, w przeciwną stronę dwa do mall of emirates, kilka dalej do Burj khalifa, niedaleko autobusy do JBR i burj al arab. Najdalej do tzw. starego dubaju. Transport z DWC autobusem f55 o 22.30 do ibn battuta i dalej do hotelu taxi 26 dirhamów Hotel oferuje również busiki w różne miejska, ja akurat nie korzystałem. Codziennie sprzątane, dwie butelki wody, świeże ręczniki, możliwość wypożyczenia za darmo ręczników na plażę. Śniadania w formie szwedzkiego stołu, wybór dość obfity. Osobiście znalazłem niedaleko knajpkę Royal Gate, jest menu na necie można popatrzeć, ceny w granicach 10-20 dirhamów. Wylot mieliśmy 21.50 pozwolili nam korzystać z basenów już po wymeldowaniu. Za 5 nocy zapłaciłem 2070zł z podatkami z wliczonym śniadaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#380 PostWysłany: 21 Gru 2018 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 58
Kacperos napisał(a):
Nie wiem czy już zdecydowałeś ale właśnie wróciłem z Dubaju i polecam Atana hotel. Dla mnie lokalizacja super, z 7minut spacerem od metra, 2 przystani do mariny, w przeciwną stronę dwa do mall of emirates, kilka dalej do Burj khalifa, niedaleko autobusy do JBR i burj al arab. Najdalej do tzw. starego dubaju. Transport z DWC autobusem f55 o 22.30 do ibn battuta i dalej do hotelu taxi 26 dirhamów Hotel oferuje również busiki w różne miejska, ja akurat nie korzystałem. Codziennie sprzątane, dwie butelki wody, świeże ręczniki, możliwość wypożyczenia za darmo ręczników na plażę. Śniadania w formie szwedzkiego stołu, wybór dość obfity. Osobiście znalazłem niedaleko knajpkę Royal Gate, jest menu na necie można popatrzeć, ceny w granicach 10-20 dirhamów. Wylot mieliśmy 21.50 pozwolili nam korzystać z basenów już po wymeldowaniu. Za 5 nocy zapłaciłem 2070zł z podatkami z wliczonym śniadaniem.


Potwierdzam i polecam:) Tylko z jedną uwagą - warto korzystać z busików. Zawiozą w wiele miejsc, bez zbędnego łażenia. W cenie hotelu.
_________________
***
Wskazówki podróżnicze, relacje z wypraw - często podane koszty
Citybrejki, wypady w góry, wyprawy rowerowe

https://jadziemlecim.wordpress.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group