Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#401 PostWysłany: 16 Mar 2019 11:07 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 160
Kilometry: 255 753
rzulty_BUC napisał(a):
Jeśli komuś zależy głównie na cenie, to polecam Mark Inn Hotel Deira. Do stacji metra Baniyas Square skrótem około 200 metrów. Przejeżdżając jedną stację metra możemy się przesiąść na czerwoną linię w kierunku centrum [...] Pokój czysty, jest kawa, herbata i czajnik w pokoju. W nocy cisza i spokój.

Mark Inn Hotel Deira jak najbardziej obleci, jak ktoś potrzebuję noclegu na krótki pobyt / 24h przesiadkę.

Image
 Relacje PM off  

#402 PostWysłany: 20 Mar 2019 08:50 

niebieski
Mogę z czystym sumieniem polecić otworzony w lutym hotel sieci Premier Inn o nazwie Al Jadaf (https://global.premierinn.com/en/hotel/ ... -al-jaddaf). Spędziłem tam pięć nocy, hotel ma wszystko co potrzeba, basen, siłownię, restaurcję i jest zaledwie 5-7 minut spacerem od zielonej stacji metra Al Jadaf.
Obecnie mają bardzo dobrą ofertę bezwrotną za pokój za noc 99 AED. Stosunek jakość do ceny rewelacyjny.
Nie ma się za bardzo do czego przyczepić.
 Relacje PM off  

#403 PostWysłany: 17 Kwi 2019 22:14 
Awatar użytkownika

Loty: 40
Kilometry: 27 728
Przylatuję pod koniec Stycznia 2020 i szukam hotelu ale ceny trochę wysokie w tym okresie :(
Biletu już mam kupione i przylatuję na lotnisko DXB. Patrzę na hotel Ibis Al Barsha i za 3 doby chcą ok. 900zł...
Ktoś poleca tą dzielnicę czy nie? Jakiś inny tańszy hotel czy brać tego Ibisa?
 Relacje PM off  

#404 PostWysłany: 18 Kwi 2019 06:05 
Awatar użytkownika

Loty: 1
Kilometry: 122
złoty
@Martinuss ja osobiście wybieram noclegi bliżej lotniska DXB i starszej części Dubaju głównie ze względu na czas i koszt dostania się z lotniska. Potem już śmigam metrem więc zwracam też uwagę aby hotel był blisko do metra.
 Relacje PM off
Martinuss lubi ten post.
Martinuss uważa post za pomocny.

[ 404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości