Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#501 PostWysłany: 27 Lis 2018 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Dzis Qatar sie obudzil i przyslal mi Cyber offers, ale wole jednak Emirates. :)

Cytuj:
Last day - take advantage of fares starting from CHF 589 and exclusive offers on hotel stays and more when you book at qatarairways.com. Book by 27 November and start planning your next adventure.

In addition, Privilege Club members can earn 3x Qmiles in Economy Class and 4x Qmiles in Business or First Class, exclusively when booking at qatarairways.com during the offer period.* Registration is required.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#502 PostWysłany: 27 Lis 2018 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
tropikey napisał(a):
Ceny mają teraz takie, że nawet pięciokrotne qmiles by mnie nie skusiły.

W rzeczy samej, w tej chwili ceny takie sobie.
Odliczanie do kolejnego Travel Festival juz rozpoczete ;)
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#503 PostWysłany: 28 Lis 2018 02:06 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 274
niebieski
Darmowy hotel do 31 marca 19,przy zakupie biletu min. w economy value.
Oczywiscie bilet drozszy o cene hotelu :lol:
https://www.qatarairways.com/en-pl/offe ... -doha.html
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#504 PostWysłany: 28 Lis 2018 11:45 

Rejestracja: 10 Sty 2013
Posty: 105
Loty: 70
Kilometry: 143 287
To z tym Ritz juz było, ciekawe czy wrzucą kontynuację obecnej opcji z hotelem, póki co wisi oferta do końca 2018...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#505 PostWysłany: 28 Lis 2018 21:30 

Rejestracja: 28 Lis 2018
Posty: 20
2 lutego wybieramy się na wycieczke do Bangkoku, oczywiście z przesiadką w Doha. Martwi mnie jedna rzecz , gdyż w ostatnich 10 dniach lot qr826 z doha do bangkoku został już odwołany aż 6 razy (mam lecieć tym samym lotem). To jedna rzecz, a druga to ta że mamy wracać z Bangkoku A380 i jaką mogę mieć pewność że akurat ten samolot poleci?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#506 PostWysłany: 28 Lis 2018 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@slawek309
Tego nawet starzy gorale nie wiedza, ale co sie przejmujesz, zaplaca za transfer, kolacje, hotel, kolejny lot i otrzymasz odszkodowanie
Jesli jest planowany A380 na ten przelot to powinien byc na 99%, ale linie zawsze moga zmienic, np. jak lataja pol puste.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc, 28 Lis 2018 22:34, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#507 PostWysłany: 28 Lis 2018 21:53 

Rejestracja: 28 Lis 2018
Posty: 20
Tak tylko, że ostatnio lot qr833( tym którym mam lecieć) ma zmieniane samoloty(sprawdzam na flightradar24). Zamiast lecieć a380 leci b777-300.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#508 PostWysłany: 28 Lis 2018 21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@slawek309, a jak masz w itinerary i czy otrzymales informacje o zmianie od OTA/Qatar?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#509 PostWysłany: 28 Lis 2018 21:59 

Rejestracja: 28 Lis 2018
Posty: 20
-- 28 Lis 2018 21:56 --

a380

-- 28 Lis 2018 21:59 --

Od Qatar nic nie otrzymałem no ale to przecież jeszcze ponad 2 miechy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#510 PostWysłany: 28 Lis 2018 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Bilet masz kupiony u Qatar czy przez OTA?
Jesli przez OTA, to moze sie zdarzyc, ze nie maja aktualnych informacji.
Te bilety, ktore mialem kupione bezposrednio u Qatar to sie maszyny raczej zgadzaly, ale nie za kazdym razem sprawdzalem. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#511 PostWysłany: 28 Lis 2018 22:03 

Rejestracja: 28 Lis 2018
Posty: 20
Bilety kupione w qatar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#512 PostWysłany: 28 Lis 2018 22:07 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Qatar żongluje samolotami mocno. Nie masz żadnej gwarancji. W lutym się dowiesz, to że teraz ktoś coś napisze nic nie zmieni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#513 PostWysłany: 30 Lis 2018 08:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7341
HON fly4free
Mam bilet QR z wylotem z WAW (za qmiles, o ile ma to znaczenie). Chciałbym dokupić sobie teraz osobny bilet LO z GDN do WAW (ten sam dzień, co wylot z WAW). O ile dobrze kojarzę, w QR można kupić bilety na loty zaczynające się w GDN, więc QR i LO mają najwyraźniej jakąś umowę o współpracy, przynajmniej w zakresie dowożenia pasażerów z regionów do WAW. Czy w tej sytuacji jest szansa na to, że po nabyciu osobnego biletu LO z GDN do WAW, Qatar zgodziłby się na "podłączenie" tej osobnej rezerwacji do zasadniczego lotu z WAW? Chodzi mi zwłaszcza o możliwość nadania bagażu w GDN na całą trasę, aż do miejsca docelowego (SIN). Byłoby to duże ułatwienie, bo po przylocie do WAW nie musiałbym odbierać bagażu i nadawać go ponownie przy stanowisku QR.
Oczywiście, sprawdzę to też na infolinii, ale może ktoś z Was ma za sobą taką operację?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#514 PostWysłany: 30 Lis 2018 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
akurat z bagażem to nie powinni Ci robić problemów żeby nadać go do miejsca docelowego nawet jeśli to nie jest na jedym bilecie

miałem kiedyś bilet kupiony przez expedię bodajże WRO-WAW-DXB ----- DXB-BCN. (LOT + Emiraty )
Trasa WAW-DXB ----- DXB-BCN to byl jakby jeden bilet, WRO-WAW osobny.
Babka we WRO powiedziała, że nie ma problemu z nadaniem bagażu do DXB, ale że nie może wydrukować karty pokładowej na lot WAW-DXB ale że będę mógł to zrobić w WAW przy kioskach z obsługą na airside. W WAW okazało się że nie, wydrukować kartę mogą mi tylko w check-inie emirates (nie wiem, może przy gate też by się dało, ale nie chciałem ryzykować / sprawdzać). Także i tak musiałem wyjść poza airside i iść do check-inu emirates, ale bagażu odbierać nie musiałem :)

myślę że to całkiem podobna, jeśli nie analogiczna sytuacja, przy czym wtedy lot nie miał zadnej wspolpracy z Emiratami, wiec tym bardziej sytuacja powinna byc korzystniejsza dla Ciebie
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#515 PostWysłany: 05 Gru 2018 21:39 

Rejestracja: 11 Paź 2018
Posty: 39
Hejka, mam parę małych pytan. Jako, że w Katarku będzie to pierwszy lot, pytanie dotyczące po pierwsze wizy na Katar, mam zakładkę w manage booking qatar transit visa. Czy korzystać z wniosku o wizę mogę już w tym momencie mimo iż lot jest w lutym czy w okresie obowiązującym ważność wizy, chociaz chyba ona jest na 90 dni z tego co pamiętam, ale pytanie proforma, natomiast drugie pytanie odnośnie tego czy może ktoś miał doświadczenia z rezerwacją pod koniec roku tak jak w moim przypadku. A dokładniej chodzi mi o ten cały free stopover, dzwoniłem dziś do biura kataru (nie w polsce, tam dodzwonić się to jak dostać upgrade do biznes) z pytaniem czy mają juz jakieś info odnosnie przedluzenia promki do marca lub kwietnia i czy jezeli zabookowalem lot dziś ,a promocja nagle wjedzie za pare dni to bede mogl z niej skorzystac mimo nie zabookowania lotu podczas trwania promocji, uslyszalem odpowiedź ,ze promka pewnie jeszcze będzie natomiast nie wiedza na jakich warunkach poki ich zarzad nie wniesie tej informacji, a wiec nie sa w stanie niczego zdradzic. Wracajac do pytania, czy ktos spotkal sie z podobną sytuacja czyli bookowal lot podczas gdy promocja nie obowiazywala go w momencie rezerwacji, aczkolwiek w momencie samego lotu juz tak i mogl sobie podpiac tą promke pod swoją rezerwacje. Ja wiem,ze ten nocleg patrzac na booking nie jest jakis mega niszczacy portfel, ale zawsze to jednak te srodki mozna przeznaczyc na cos innego zwlaszcza, ze podroz trwa prawie 3 tyg wiec pewnie dostatecznie duzo tych srodkow wyniesie :) Dzieki z gory za odpowiedz i przepraszam za byc moze glupie pytania, ale wynikaja tylko i wylacznie z niedoswiadczenia w danych liniach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#516 PostWysłany: 05 Gru 2018 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Piotrek77 nie potrzebujesz zalatwiac wczesniej wizy, a jak promocja +Qatar zostanie przedluzona to sie powinienes zalapac. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#517 PostWysłany: 05 Gru 2018 22:06 

Rejestracja: 11 Paź 2018
Posty: 39
Dzięki za szybką odp. Pozdro :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#518 PostWysłany: 05 Gru 2018 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Nie ma sprawy, take care.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#519 PostWysłany: 06 Gru 2018 21:20 

Rejestracja: 28 Lis 2018
Posty: 20
Jak to jest z tą wizą tranzytową , przecież Katar zniósł wizy dla Polski?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#520 PostWysłany: 06 Gru 2018 21:58 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
No właśnie zniósł...jeździsz na paszporcie i tyle Cię interesuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: fevlad oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group