Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#541 PostWysłany: 12 Gru 2018 22:53 

Rejestracja: 11 Paź 2018
Posty: 39
Sam pierwszy raz korzystam z tego dobrodziejstwa.


nie wiem czy klasa biznes nie rządzi się swoimi własnymi prawami i czy z racji samego jej posiadania nie przysługuje Ci nocleg od strzała z racji długiego tranzytu?, jeżeli nie to jednak dalej pozostaje jeden nr rezerwacji więc pewnie lipa, ale napisz najlepiej @ na plusqatar@qatarairways.com.qa

Mi odpisali w parę godzin.

-- 12 Gru 2018 22:53 --

A ja mam pytanie z innej beczki, nie podawałem nr paszportu jeszcze. Rozumiem, że to na etapie odprawy online dopiero jest wymagane jak u większości przewoźników?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#542 PostWysłany: 13 Gru 2018 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 664
srebrny
@Piotrek77 tak numery paszportów podasz podczas odprawy. Teraz możesz już wybrać sobie miejsca w samolocie, czy zamówić posiłki specjalne whodząc na Manage My Booking.

Z ciekawostek: doszły kolejne hotele do wyboru w tym Oryx Rotana Doha i Holiday Inn Doha,The Business Park z darmowym transferem z/na lotnisko, oba z taką sobie lokalizacją. Jest jeszcze Hilton Doha bez transferu, jak ktoś lubi tą sieć.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#543 PostWysłany: 13 Gru 2018 11:41 

Rejestracja: 11 Paź 2018
Posty: 39
Dziękuje @amphi. Tak miejsce już wybrane od razu, na 1 seatguru coś mi się nie zgadzało, ale wycwaniłem się w trochę inny sposób upewniając się gdzie dokładnie zaczyna się i kończy skrzydło oraz żeby nie wpierdzielić się w miejsce z tzw ' ukrytym oknem' za oparciem fotela i ze ścianą przy twarzy. Wlazłem na youtube obejrzałem relacje i raporty z przelotów danym modelem samolotu na danej trasie, spauzowałem sobie tam gdzie chciałem patrząc na nr rzędu i elegancko widziałem gdzie jest okno akurat na wysokości głowy ( bo tak po prostu lubie ) oraz gdzie są skrzydła w poszczególnym modelu w Qatarze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#544 PostWysłany: 13 Gru 2018 21:36 

Rejestracja: 28 Lis 2018
Posty: 20
[quote="Piotrek77"]Sam pierwszy raz korzystam z tego dobrodziejstwa.


nie wiem czy klasa biznes nie rządzi się swoimi własnymi prawami i czy z racji samego jej posiadania nie przysługuje Ci nocleg od strzała z racji długiego tranzytu?, jeżeli nie to jednak dalej pozostaje jeden nr rezerwacji więc pewnie lipa, ale napisz najlepiej @ na plusqatar@qatarairways.com.qa

Mi odpisali w parę godzin.

Napisałem i odpowiedzieli, że darmowy hotel przysługuje tylko w jedną stronę. A że lecę w lutym to napisali, że oferta +qatar jest ważna do 31.12.2018 i Oczekują na wiadomość o przedłużeniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#545 PostWysłany: 14 Gru 2018 09:51 

Rejestracja: 11 Paź 2018
Posty: 39
@slawek309, ja też mam w lutym, ale nic mi nie pisali na temat tego, że nie mają jeszcze oferty albo decyzji zarządu, więc pewnie będzie ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#546 PostWysłany: 20 Gru 2018 11:42 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Już zaktualizowali stronę. Jest na loty do końca kwietnia (rezerwowane do końca stycznia)
Góra
 Profil Relacje PM off
Piotrek77 lubi ten post.
 
      
#547 PostWysłany: 22 Gru 2018 11:19 

Rejestracja: 11 Paź 2018
Posty: 39
trocha napisał(a):
Już zaktualizowali stronę. Jest na loty do końca kwietnia (rezerwowane do końca stycznia)



do lutego oczywiście :) ale dzięki za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#548 PostWysłany: 23 Gru 2018 01:08 

Rejestracja: 10 Sty 2013
Posty: 105
Loty: 70
Kilometry: 143 287
Generalnie nie jest to opcja dla rodzin, maks 2 + 1. W moim przypadku d...a zbita. Jedziemy z dwójka dzieci.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#549 PostWysłany: 23 Gru 2018 10:21 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 274
niebieski
trzeba bylo kupic 2+2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#550 PostWysłany: 26 Gru 2018 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 664
srebrny
Napisz do customer support Qataru, moim zdaniem sprawa nie jest całkiem przegrana, może Wam coś znajdą.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#551 PostWysłany: 02 Sty 2019 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
@Marcin_GWE bierze się dwa pokoje w każdym wpisujesz jedną osobę dorosłą i jedno dziecko.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#552 PostWysłany: 03 Sty 2019 12:12 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 96
We wrześniu chciałbym lecieć do Tajlandii. Phuket albo Bangkok, kiedy polecacie zakup biletów? Wylot z Warszawy :) czy ceny biletów mogą być niższe niż obecnie 2100 zł ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#553 PostWysłany: 03 Sty 2019 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Marcello2297 napisał(a):
czy ceny biletów mogą być niższe niż obecnie 2100 zł ?

Chodzi Ci tylko o Qatar Airways czy tez inne opcje? ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#554 PostWysłany: 03 Sty 2019 12:21 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Cytuj:
czy ceny biletów mogą być niższe niż obecnie 2100 zł ?

Tak, mogą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#555 PostWysłany: 03 Sty 2019 12:57 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 96
cccc napisał(a):
Marcello2297 napisał(a):
czy ceny biletów mogą być niższe niż obecnie 2100 zł ?

Chodzi Ci tylko o Qatar Airways czy tez inne opcje? ;)



Qatar Airways albo emirates airlines.
Wiem ze do Bangkoku można lecieć tez UIA i będzie 500 zł taniej ale komfort podróży będzie znacznie mniejszy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#556 PostWysłany: 03 Sty 2019 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
Jak zaćwierkał twitter QR, na 17.01 chyba coś szykują. Może będzie okazja do nowych wpisów w dziale "znalazłem tani przelot" ;)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
brzemia lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#557 PostWysłany: 03 Sty 2019 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Marcello2297 napisał(a):
Qatar Airways albo emirates airlines.
Wiem ze do Bangkoku można lecieć tez UIA i będzie 500 zł taniej ale komfort podróży będzie znacznie mniejszy


@Marcello2297, no coz sam musisz wybrac, albo komfort albo kasa. :D
Z reguly jak kupowalem bilety na Qatar czy Emirates krotko przed odlotem to slono przeplacalem, a czy potanieja czy podrozeja to tego nawet starzy gorale nie wiedza.
Anyway jest jeszcze sporo czasu i mozesz poczekac. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Marcello2297 uważa post za pomocny.
 
      
#558 PostWysłany: 03 Sty 2019 17:55 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 598
niebieski
A na czym polega ten niesłychany komfort w eco Qatara v Emirates który jest warty dopłaty 500 PLN do UIA?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#559 PostWysłany: 03 Sty 2019 22:33 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 96
QbaqBA napisał(a):
A na czym polega ten niesłychany komfort w eco Qatara v Emirates który jest warty dopłaty 500 PLN do UIA?



W UIA lot jest bezpośrednio z kijowa, czyli praktycznie cała trasa od razu. W Emirates albo Qatar jest przesiadka w połowie drogi i moim odczuciu będzie to dużo mniej męczące siedzieć 2 razy po 6 godzinę samolocie niż 10 z kijowa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#560 PostWysłany: 05 Sty 2019 21:33 

Rejestracja: 28 Lis 2018
Posty: 20
Zarezerwowałem darmowy hotel z qatar + . Czy mogę otrzymać odmowę, a jeśli tak to w jakim czasie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group