Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 29 Sie 2018 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
Ok dzięki za pomoc. Co do WAW bałem się, że jak tutaj będzie opóźnienie to nie zdążę na lot z AMS do HK - w przypadku dwóch osobnych biletów byłoby mało ciekawie;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#262 PostWysłany: 29 Sie 2018 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 183
Kilometry: 333 672
platynowy
W sumie mam podobny problem jesli chodzi o LOT + etihad. Nie maja cs, il ani jv a mozna znalezc polaczenia np waw-dus-auh-xxx jak sie wydaje na jednym bilecie. Zastanawiam sie co w przypadku gdy lot lo waw-dus bylby opozniony I na kim ciazylaby dalsza odpowiedzialnosc

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
dan19 lubi ten post.
 
      
#263 PostWysłany: 14 Wrz 2018 17:50 

Rejestracja: 14 Paź 2015
Posty: 12
Zarezerwowałam lot w G2G - nic nadzwyczajnego europejski lot lufą.
Dostałam praktycznie natychmiast potwierdzenie z numerem rezerwacji i link do g2g skąd mogę wydrukować etixy.
Tyle, że na stronie lufthansy rezerwacja o takim numerze nie istnieje.
Przejmować się czy nie? Na g2g jest wzmianka, że "Numer biletu elektronicznego oraz numer rezerwacji zostaną zaktualizowane w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji." - minęło już kilka godzin. czekać cierpliwie? a gdyby nadal nie było jej w systemie kontakt z g2g czy od razu z lufthansa?

To nie mój pierwszy zakup w OTA w tym g2g - do tej pory wszystko było bezproblemowo i błyskawicznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#264 PostWysłany: 14 Wrz 2018 23:12 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
@Moann78 musisz mieć kod rez Lufthansy w mailu z potwierdzeniem, poszukaj dokładnie.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
Moann78 uważa post za pomocny.
 
      
#265 PostWysłany: 17 Wrz 2018 08:22 

Rejestracja: 14 Paź 2015
Posty: 12
@mucha

kod z lufy był, ale nie było rezerwacji w systemie online.
W każdym razie alarm odwołany - w sobotę dostałam kolejnego maila z etixami i nr rezerwacji (tym samym) i na stronie lufthansy pojawił się ten lot.
Pierwszy raz zdarzyło mi się takie opoznienie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#266 PostWysłany: 17 Wrz 2018 08:59 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
G2G zwykle przysyłają nr etixów następnego dnia.

Po nr rezerwacji można zwykle sprawdzić na stronie linii po pół godzinie od zakupu, czasami szybciej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 30 Wrz 2018 18:38 

Rejestracja: 14 Lis 2013
Posty: 41
Loty: 15
Kilometry: 40 275
witam kupuje lot do Tajlandii , nie mam się czego obawiać odnośnie gotogate ? jest 400 zł taniej niż na stronie qatar czy mam nie ryzykować ?
czy kwota zostanie pobrana ta co mi się wyświetla w zł ? lot jest qatarem nie zaznaczam nic dodatkowego w G2g , bagaż i jedzenie i tam mi przysługuje z automatu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 07 Paź 2018 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
Gotogate sprzedaje znacznie taniej bilety Ryanaira na interesujący mnie lot. Czy powinienem się spodziewać czegoś dziwnego? Czy po zakupie biletu przez pośrednika będę miał taki sam dostęp do rezerwacji na stronie Ryanaira jak normalnie (np. będę mógł dodać bagaż w razie potrzeby itp.?).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 07 Paź 2018 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
O ile cena nie podskoczy przed płatnością to będzie ok. Podejrzewam jednak, że trzymają w pamięci stara cenę.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 05 Lis 2018 10:21 

Rejestracja: 11 Sie 2012
Posty: 31
Przeczytałam cały ten wątek i kilka innych. Pierwszy raz kupiłam przez gotogate i mimo że dostałam w mailu nr e-tixa nie mogę zalogować się na AirChina. Może coś źle robie?! Wpisuje na stronie linii nr biletu trzynastocyfrowy oddzielony po pierwszych trzech cyfrach myślnikiem,niżej nazwisko i nic. Bilet kupiłam w sb dziś jest pn ,czy możliwe że nadal na stronie linii nie ma tej rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#271 PostWysłany: 05 Lis 2018 10:30 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jest problem z dostaniem się do rezerwacji w Airchina - przejrzyj ten temat, zdarzały się z tym problemy: viewtopic.php?p=1119362#p1119362
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 06 Lis 2018 19:58 

Rejestracja: 06 Lis 2018
Posty: 4
praxedes napisał(a):
Przeczytałam cały ten wątek i kilka innych. Pierwszy raz kupiłam przez gotogate i mimo że dostałam w mailu nr e-tixa nie mogę zalogować się na AirChina. Może coś źle robie?! Wpisuje na stronie linii nr biletu trzynastocyfrowy oddzielony po pierwszych trzech cyfrach myślnikiem,niżej nazwisko i nic. Bilet kupiłam w sb dziś jest pn ,czy możliwe że nadal na stronie linii nie ma tej rezerwacji?


Ja też kupiłam wczoraj bilety AirChina przez gotogate, z tego co czytałam w tym wątku: air-china,226,97925&p=1145807#p1145807 to żeby zobaczyć daną rezerwację na stronie AirChina, trzeba mieć dodany numer paszportu do rezerwacji, a w gotogate się tego nie podaje. Potem w tym linku za pomocą nuneru biletu i paszportu można sprawdzić rezerwację: http://www.airchina.com.cn/vaservice/lo ... anguage=en
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#273 PostWysłany: 08 Lis 2018 20:29 

Rejestracja: 08 Lis 2018
Posty: 3
Czesc,

Czy kupujac bilet na gotogate (lub poprzez innego posrednika) i nie wybierajac opcji dodatkowych typu posilek speclajny i miejsce mozna pozniej otrzymanym numerem rezerwacji zalogowac sie na stronie Qatar i wybrac te opcje?

Kupujac bilety za pośrednictwem gotogate oferowany jest ODPLATNY wybor posiłków specjalnych oraz miejsc podczas gdy kupujac bilety bezposrednio na sronie Qatar Airways te opcje sa bezplatne i mozna tam tez zarzadzac wszystkim i zmieniac wybory bezplatnie dowolna ilosc razy az do momentu odprawy.

Dzieki,
Kamil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#274 PostWysłany: 09 Lis 2018 00:15 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
@Kamil Nowak 2 tak, wszystkie te usługi możesz później samodzielnie dodać na stronie Qatar, identycznie jakby to był bilet kupiony bezpośrednio w linii lotniczej.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 09 Lis 2018 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Kamil Nowak 2 napisał(a):
Czesc,

Czy kupujac bilet na gotogate (lub poprzez innego posrednika) i nie wybierajac opcji dodatkowych typu posilek speclajny i miejsce mozna pozniej otrzymanym numerem rezerwacji zalogowac sie na stronie Qatar i wybrac te opcje?

Kupujac bilety za pośrednictwem gotogate oferowany jest ODPLATNY wybor posiłków specjalnych oraz miejsc podczas gdy kupujac bilety bezposrednio na sronie Qatar Airways te opcje sa bezplatne i mozna tam tez zarzadzac wszystkim i zmieniac wybory bezplatnie dowolna ilosc razy az do momentu odprawy.

Dzieki,
Kamil


Kamil, przeciez juz pytales w innym watku: 8-)

qatar-airways-opinie-recenzje-uwagi,226,83702&start=460#p1146624 #475
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#276 PostWysłany: 10 Lis 2018 03:39 

Rejestracja: 10 Lis 2018
Posty: 6
Cześć, czy ktoś może mi pomóc? Chce kupić przez g2g bilety na lot thai lion air (lokalne loty po tajlandii). Jak byk widnieje, że bilet nie zawiera bagażu rejestrowanego. Moge go u nich sobie dokupić za dużo kasy. Natomiast przewoźnik ma w cenie każdego biletu taki bagaż. Czy to oznacza, że kupując na g2g chcą zarobić dla siebie, a ja będę miała inne warunki biletu i nie mogę zabrać bagażu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 10 Lis 2018 12:09 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
@Joan_na, będziesz miała bagaż w cenie. To sztuczka g2g aby naciągnąć na kasę. Thai Lion Air ma wszystkie taryfy z bagażem.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
ZENNNEK uważa post za pomocny.
 
      
#278 PostWysłany: 14 Lis 2018 09:55 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Bilet kupowany przez gotogate, ryanair zmienia lot i nowego nie akceptuje, proszę o zwrot a babka na chacie mi mówi, że zwrot idzie na jakąś kartę pośrednika, o co chodzi? Czemu nie od razu na moją? Gotogate o niczym nie informował.
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 14 Lis 2018 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Gotogate płaci swoją wirtualną kartą (początek i koniec karty masz na potwierdzeniu).
Jeśli zwrot już poszedł to musisz dogadywać się z pośrednikiem (Gotogate).
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#280 PostWysłany: 30 Lis 2018 00:36 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
A coś bardziej konkretnego możesz napisać oprócz swojej subiektywnej opinii?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group