Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
LonDynia napisał(a):
Moze komus sie przyda jak podejrzec rezerwacje kupiona gdzie indziej niz na CA stronie:
1) Sciagnac apke CA poprzez kod kreskowy z dolu tej strony i zainstalowac (musialem odblokowac instalacje aplikacji z nieznanego zrodla)
2) Zarejestrowac sie jako OverSeas uzytkownik (bedzie mozna podac nie chinski numer telefonu)
3) Potwierdzic email ktory przyszedl, wystarczy kliknac na link w nim
4) Zalogowac sie do aplikacji uzywajac maila i 6 cyfrowego kodu
5) Na dole w opcji trip mozna dodac swoj lot poprzez wpisanie numer eticket 999....


Trochę modyfikacji.
Warto podczas zakładania konta w aplikacji podać prawdziwy numer paszportu.
Gdy nasze konto jest aktywne, to na stronie
Cytuj:
http://www.airchina.com.cn/vaservice/loginAction/loginIndex?language=en

Uzupełniamy dane:
E-ticket number: 999xxxx
ID type: Passport
ID number:podajemy numer paszportu

I mamy wgląd do naszej rezerwacji. Gdzie możemy dodać transfer hotel oraz transfer loung.
PS.
Działa na rezerwacje z OTA i nie tylko jak wspomniał/a @LonDynia

@administrator prosiłbym o przyklejenie tego postu w wiki.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 675 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#241 PostWysłany: 19 Lip 2018 00:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
@kuba_jakub
Oba odcinki są wykonywane tym samym samolotem.
https://www.flightradar24.com/data/flights/ca153
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#242 PostWysłany: 19 Lip 2018 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2018
Posty: 4
Loty: 6
Kilometry: 22 854
Gaszpar napisał(a):
@kuba_jakub
Oba odcinki są wykonywane tym samym samolotem.
https://www.flightradar24.com/data/flights/ca153



Dzięki za informację. W między czasie skontaktowałem się z liniami AC, które.. nie potrafiły mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Poinformowali jedynie:

"Sorry to inform that we unfortunately have no information on what the transit stops entails exactly, however we can inform that the passengers will need to disembark the aircraft, go through immigration and then embark the flight again"

co jednak wydaje się dość głupie.. Wyjść z samolotu, przejść przez imigracyjny i wrócić do tego samego samolotu - trochę to Bareją trąca.. mam nadzieję, że to tylko niedoinformowanie osoby odpowiadającej na pytania klientów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#243 PostWysłany: 19 Lip 2018 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5645
HON fly4free
Skoro jest ten sam numer rejsu to w zasadzie nie ma innej możliwości niż ten sam samolot i na tym można zamknąć ten temat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#244 PostWysłany: 22 Lip 2018 16:50 

kuba_jakub napisał(a):
co jednak wydaje się dość głupie.. Wyjść z samolotu, przejść przez imigracyjny i wrócić do tego samego samolotu - trochę to Bareją trąca.. mam nadzieję, że to tylko niedoinformowanie osoby odpowiadającej na pytania klientów

Może i wydaje się głupie, ale tak to czasami wygląda. Oprócz tankowania, samolot jest przygotowywany do następnych lotów (sprzątanie, uzupełnianie zapasów, żarcia, itp...). Jak lecisz AC z PEK do BUD, to też masz postój techniczny w Mińsku - trzeba wyjść z samolotu, a potem jeszcze raz przejść kontrolę.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#245 PostWysłany: 16 Sie 2018 15:17 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Leciałem w sierpniu Air China w klasie biznes z Warszawy przez Pekin do Nigbo w Chinach. Ogólnie podróż przebiegła bez zakłóceń. Miłe przywitanie na początku przy drzwiach. Pasażerowie klasy biznes podróżują autobusem wraz z innymi pasażerami, nie ma tu specjalnego osobnego transportu. Na wstępie propozycja napoju, potem rozdawanie menu i pytanie o napoje do posiłku. Angielski stewardess budzi wiele zastrzeżeń, mówią niewyraźnie, nie do końca rozumieją co pasażer do nich mówi. Ale panie są bardzo miłe, pomocne i uwijają się na pokładzie.
Posiłek miałem specjalny, diabetyczny. Z Warszawy do Pekinu posiłek był smaczny, świeży. W drodze powrotnej posiłek przygotowany w Pekinie nie należał do najlepszych. Między kolacją a śniadaniem stewardesy raz tylko rozniosły wodę, nie proponowały niczego dodatkowo. Wystawiony był kosz z owocami na widoku. Siedzenia są twarde, węższe niż w klasie biznes w liniach europejskich, takie mam wrażenie, ale odległości nie mierzyłem. Nie mniej jednak, wygodnie się siedziało i spało.
Jak się uda, to wkleję zdjęcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#246 PostWysłany: 24 Sie 2018 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2016
Posty: 183
Loty: 178
Kilometry: 349 190
Czołem, z tego co czytałem tu w temacie i w innych miejscach jak się ma długą przesiadkę to przysługuje hotel. Mam dwie przesiadki waw>pekin>hanoi i hanoi>pekin>waw, 23h i 19h.

Problem polega na tym, że kupowałem bilety przez GoToGate, tak więc na stronie air chaina nie będzie śmigać - bo działają tam tylko etickety zakupione na ich stronie. Co w tej sytuacji? Jak sobie załatwić ten hotel?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#247 PostWysłany: 25 Sie 2018 18:48 

Rejestracja: 19 Lis 2016
Posty: 73
Loty: 66
Kilometry: 155 292
Wydaje mi się, że nawet jak kupiłeś bilet przez pośrednika to możesz sobie zarezerwować hotel. Ja kupowałam przez Opodo i na podstawie numeru biletu mogłam się zalogować na stronie (http://www.airchina.com.cn/vaservice/lo ... anguage=en) i zarezerwować hotel , lounge lub transport do centrum - ważne aby numer Twojego biletu zaczynał się na "999".
Góra
 Profil Relacje PM off
Czesuaf uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#248 PostWysłany: 25 Sie 2018 23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2016
Posty: 183
Loty: 178
Kilometry: 349 190
Dzieki! Twoj link smiga i wszystko jest okej, ale jeszcze pytanko: pamietasz moze na ile czasu przed moglas juz to wszystko wybrac? Ja poki co nie mam zadnych opcji tam, ale strzelam, ze to dlatego, ze do lotu jeszcze sporo - 91 dni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#249 PostWysłany: 26 Sie 2018 12:54 

Rejestracja: 19 Lis 2016
Posty: 73
Loty: 66
Kilometry: 155 292
Ja już ponad miesiąc temu zarezerwowałam lounge a lot mam 10 listopada. Jeśli nie możesz po zalogowaniu zmieniać zakładek (bądź są puste) - tak jak jest opisane tutaj (pekin-przesiadka,1003,107683&start=60) to niestety musisz napisać do Air China. Kolega który ze mną leci też nie miał możliwości wyboru i po tygodniu od maila mu to udostępnili.
Góra
 Profil Relacje PM off
michalwal82 lubi ten post.
Czesuaf uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#250 PostWysłany: 27 Sie 2018 03:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2016
Posty: 183
Loty: 178
Kilometry: 349 190
dzięki, sytuacja jest identyczna - nie mam zakładek, tak więc wszystko jasne i zaraz pisze maila.

swoją drogą, skoro to znany problem, to trochę śmieszne, że AirChina tego nie poprawia...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#251 PostWysłany: 27 Sie 2018 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Można pisać do nich albo dzwonić do warszawskiego biura.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#252 PostWysłany: 28 Sie 2018 12:31 

Rejestracja: 26 Sie 2018
Posty: 7
Akna napisał(a):
Można pisać do nich albo dzwonić do warszawskiego biura.


Posiadasz może nr telefonu?
Ten na stronie chyba jest nieaktualny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#253 PostWysłany: 28 Sie 2018 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
@michalwal82 a chyba jednak był ten ogólny - bo to mój mąż dzwonił, Tel: 00-800-86-100-999

No i to, ze jeśli przesiadka przekracza północ- można dostać hotel.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#254 PostWysłany: 03 Paź 2018 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 147
Loty: 83
Kilometry: 153 081
kuba_jakub napisał(a):
Gaszpar napisał(a):
@kuba_jakub
Oba odcinki są wykonywane tym samym samolotem.
https://www.flightradar24.com/data/flights/ca153



Dzięki za informację. W między czasie skontaktowałem się z liniami AC, które.. nie potrafiły mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Poinformowali jedynie:

"Sorry to inform that we unfortunately have no information on what the transit stops entails exactly, however we can inform that the passengers will need to disembark the aircraft, go through immigration and then embark the flight again"

co jednak wydaje się dość głupie.. Wyjść z samolotu, przejść przez imigracyjny i wrócić do tego samego samolotu - trochę to Bareją trąca.. mam nadzieję, że to tylko niedoinformowanie osoby odpowiadającej na pytania klientów


ale jednak tak pewnie to wygląda, maiłem tak w Kunming lecąc z PEK do RGN, na wyjściu czekała Pani z flagą i przeprowadziła nas przez całe lotnisko dookoła...;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#255 PostWysłany: 25 Paź 2018 21:06 

Rejestracja: 11 Lut 2015
Posty: 123
Widzę że kupujecie bilety zarówno przez pośredników, jak i na stronie przewoźnika. Jaka jest różnica i co lepsze? Planuję RT Londyn-Pekin-Manila
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#256 PostWysłany: 25 Paź 2018 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Bierz tańsze.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#257 PostWysłany: 28 Paź 2018 16:49 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 272
Loty: 227
Kilometry: 311 648
niebieski
Czy ktoś spotkał się z problemem z zalgowaniem na stronie AirChina pod tym linkiem, gdzie dodaje się usługi dodatkowe? (http://www.airchina.com.cn/vaservice/lo ... service=om)
Mnie wyskakuje, że numer biletu i dokumentu do siebie nie pasują. Rezerwowałam przez tickets.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#258 PostWysłany: 28 Paź 2018 17:39 

A spełniasz warunki ubiegania się o te usługi dodatkowe?
Przy zakupie biletów przez tickets, podawałaś dane dokumentu?
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#259 PostWysłany: 28 Paź 2018 21:04 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 272
Loty: 227
Kilometry: 311 648
niebieski
Wygląda, że spełniam. Nr biletu zaczyna się od 999, przesiadka kilkunastogodzinna, kupując bilet przez tickets.pl podawałam dane dokumentu i na potwierdzeniu mam zarówno nr biletu jak i nr dokumentu.
A na stronie nie wchodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#260 PostWysłany: 31 Paź 2018 16:55 

Rejestracja: 26 Sie 2018
Posty: 7
dd89 napisał(a):
Wygląda, że spełniam. Nr biletu zaczyna się od 999, przesiadka kilkunastogodzinna, kupując bilet przez tickets.pl podawałam dane dokumentu i na potwierdzeniu mam zarówno nr biletu jak i nr dokumentu.
A na stronie nie wchodzi.


Pisz do nich maila, napewno pomogą.
Ja z zalogowaniem nie miałem problemu, tylko musiałem aktywować usługi dodatkowe(w tym saloniku tranzytowego). Wszystko poszło bez problemu.

„dostęp do usług dodatkowych jest na stronie:
http://www.airchina.com.cn/vaservice/lo ... anguage=en
Usługi dodatkowe na nowy rok powinny byc uaktywnione do 2-3 miesięcy.”

Aktywowali po 24h:)

Pisz na poland@airchina.com

Lot WAW do MNL z przesiadka (15h) w PEK. 12 grudnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 675 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 34  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group