Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Rezerwacja biletu
#81 PostWysłany: 19 Mar 2018 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
kup prze obie
ja bym tak zrobil
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Rezerwacja biletu
#82 PostWysłany: 19 Mar 2018 15:27 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Jeśli cena jest taka sama, to może zwróć uwagę, jaką kartą możliwa jest zapłata. VISA, MC, albo AMEX - może przy którejś z kart doliczają prowizję albo dają zniżkę.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rezerwacja biletu
#83 PostWysłany: 19 Mar 2018 15:29 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
3200 to strasznie drogo!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rezerwacja biletu
#84 PostWysłany: 19 Mar 2018 15:33 

Rejestracja: 04 Lut 2018
Posty: 12
W lipcu niestety nie da rady znaleźć tańszych biletów. Wylot do Vancouver (swoją drogą nie wiem dlaczego tam akurat są najdroższe bilety) musi się odbyć w okolicy 22 lipca na około 23-25 dni. Lecą starsze osoby więc więcej niz jedna przesiadka odpada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Rezerwacja biletu
#85 PostWysłany: 19 Mar 2018 15:45 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
kupuj gdzie taniej po uwzględnieniu opłat, o których pisze @Japonka76
Nie ma różnicy pomiędzy pośrednikami

A jak potrzebujesz podjęcia decyzji, kup na GoToGate
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 28 Mar 2018 18:25 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 6
Witam wszystkich doświadczonych podrózników.

Chciałbym zapytać jakie OTA z polskojęzycznym supportem bylibyście w stanie polecić. Szczególnie zależy mi na stosunku jakość/cena.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 29 Cze 2018 23:11 

Rejestracja: 04 Cze 2018
Posty: 94
Istnieje jakieś OTA które poprawnie pokazuje czy w cenie biletu jest bagaż rejsowany czy nie? Bo na kayaku już kilka razu mi pokazywało, że jest a jak przeszedłem na stronę lini lotniczych to pokazuje, że muszę 100 eur muszę dopłacić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 29 Cze 2018 23:31 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
Z mojego doświadczenia, tickets.pl bardzo rzetelnie to pokazuje. Ś.p. Tripsta również, Expedia. Klony GoToGate często niepoprawnie.

Najlepiej porównać na stronie linii lotniczej. Gorzej przy lotach łączonych dostępnych tylko u OTA.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 29 Sie 2018 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Pytanie dot. metawyszukiwarki, OTA może pośrednio, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu.

Mianowicie, czy polecacie konkretną metawyszukiwarkę do lotów po Ameryce Pd?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 29 Sie 2018 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
cos lokalnego, wyszukaj sobie na dowolnej multi ale wybierz wersję kraju z Ameryki Południowej, przed kupnem sprawdz jeszcze cenę na stronie linii lotniczych łącząc sie z IP z tego kraju -
w Ameryce Południowej strasznie loja turystów :/ przy niektórych liniach jak np. LATAM Chile mozesz tak kupic bilet, ale w niektorych krajach jest chyba zakaz i sprawdzaja ichniejszy dowód osobisty czy aby na pewno jestes obywatelem ich kraju.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 21 Wrz 2018 12:31, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 04 Wrz 2018 00:31 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Ktoś ma doświadczenia z sembo.no? Przechodzą tam polskie karty? Na forum niewiele, wiem tyle, że grupa Stena Line.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 04 Wrz 2018 07:02 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
Zakup w lipcu biletow Norwegian bez problemu przy uzyciu karty USD T-Mobile
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#93 PostWysłany: 04 Wrz 2018 08:33 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Kupowalem na sembo.no bilety LH do Polski. Pierwsza transakcja revolutem poszla bez problemów. Pare minut pozniej chcialem kupic podobna trase w innym terminie i karta nie chciala przejsc (zarówno wirtualna jak i fizyczna z revoluta). Na sembo.pl platnosc karta mBanku bez problemu.

Etixy przychodza po okolo 30-60 minutach.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#94 PostWysłany: 04 Wrz 2018 15:21 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
To też już mogę się podzielić informacjami po zakupie na sembo.no

Bezproblemowe przejście do płatności, najniższa cena obowiązywała dla Visa Debit, pozostałe karty +9 NOK na bilet.
Na maila przyszła najpierw informacja o rezerwacji (nieopłaconej), potem potwierdzenie płatności (uwaga! Ten mail akurat wpadł do spamu). Blokada w NOK na karcie Kantoru Alior Banku zgodna z kwotą przy rezerwacji. Po godzinie informacja z potwierdzeniem rezerwacji. Wrzuciłem na checkmytrip – wygląda na to, że wszystko gra.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 21 Wrz 2018 09:23 

Rejestracja: 21 Wrz 2018
Posty: 2
Dzień dobry,

Pierwszy raz przymierzam się do zakupu biletu przez OTA. :oops: Są to loty w całości obsługiwane przez Turkish Airlines z przesiadkami w Stambule. Cena jest 20% niższa niż przy zakupie na stronie linii lotniczej.

Zastanawiam się tylko co by się wydarzyło na wypadek opóźnień, jako że czas na przesiadki w Stambule jest bardzo krótki:

Załącznik:
1.png
1.png [ 9.36 KiB | Obejrzany 12911 razy ]

Załącznik:
2.png
2.png [ 9.43 KiB | Obejrzany 12911 razy ]


Dodam, że niektóre OTA nie oferują tych połączeń, być może właśnie ze względu na krótki czas na przesiadki? :?:

Skoro jednak TK pozwala na zakup takiego biletu u siebie na stronie, to rozumiem, że w razie czego wysłaliby mnie do miejsca docelowego następnym samolotem? Czy jednak tak samo zachowaliby się, jeśli bilet byłby zakupiony przez OTA? :roll:

I jeszcze jedno: w stronę DO kolejny lot Turkish Airlines możliwy jest dopiero następnego dnia. Czy linia lotnicza zapewnia wówczas nocleg w Stambule(?), czy też trzeba sobie poradzić samemu?
I co by się stało z noclegiem w miejscu docelowym - nie można by go już odwołać, czyli by przepadł, ale czy wtedy są to po prostu stracone pieniądze, czy może Turkish jakoś tę stratę rekompensuje? :oops:

Przepraszam za naiwność pytań :? i być może częściowo nieodpowiedni wątek :o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 21 Wrz 2018 10:30 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Bilet, czy zakupiony przez OTA czy nie, wystawia Turkish, wiec o przesiadki sie nie martw. Co do hotelu to poczytaj sobie tutaj:

https://www.turkishairlines.com/en-pt/f ... index.html
Góra
 Profil Relacje PM off
kawasutra lubi ten post.
kawasutra uważa post za pomocny.
 
      
#97 PostWysłany: 22 Wrz 2018 10:25 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Zdążysz. Lecąc do Mumbaju, przesiadłem się w 50 minut. A jeśli lecisz z UE, masz to na jednym bilecie i samolot do Stambułu nie zdąży, to przebukują Cię na inny lot oraz jest duża szansa na odszkodowanie. Nic się nie martw.
Góra
 Profil Relacje PM off
kawasutra lubi ten post.
kawasutra uważa post za pomocny.
 
      
#98 PostWysłany: 03 Gru 2018 19:54 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
Pierwszy raz będę kupował u przewoźnika. Jak to jest z nimi? Nie musze się obawiać, że pła e za bilety a tu nie ma?
Chce kupić w gotogate.pl bilety na linie LOT. Nie chce się rozczarować i dowiedzieć się, że kupiłem bilety a ich nie mam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 03 Gru 2018 20:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
@wiater
Nigdy nie miałem problemów z gotogate, a kupowałem u nich wielokrotnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wiater lubi ten post.
wiater uważa post za pomocny.
 
      
#100 PostWysłany: 03 Gru 2018 20:25 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
scomin napisał(a):
@wiater
Nigdy nie miałem problemów z gotogate, a kupowałem u nich wielokrotnie.



@scomin
Mam taki problem z gotogate.pl. Przy wybraniu miejsca na pokładzie, w LOT trzeba za miejsce obok siebie zapłacić. Wiec wybrałem taka opcje. I przy podsumowaniu i zapłaceniu, nie ma tych kosztów z wybrania miejsca. Czemu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group