Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: tickets.pl
#61 PostWysłany: 13 Lut 2015 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Kupowalem aeroflota i pobralo w euro.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: tickets.pl
#62 PostWysłany: 14 Lut 2015 00:33 

Rejestracja: 04 Wrz 2012
Posty: 69
Loty: 146
Kilometry: 291 727
Ja w tamtym tygodniu próbowałem kupić tam bilet, płatność miała być przeprowadzona w Euro, dlatego miałem na karcie walutowej odliczoną kwotę z zapasem około 40-50€. Jak się później okazało transakcja była cały czas odrzucana, Pani na infolinii twierdziła że to wina mojej karty i jej limitów (których nie mam, bo płaciłem już większe kwoty za bilety).
Myślę, że próbowali pobrać większą kwotę niż początkowo była ustalona na ostatnim etapie rezerwacji, dlatego polecam bardzo dobrze sprawdzać to co wyświetla się podczas każdego etapu, bo sądzę że można się przejechać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#63 PostWysłany: 14 Lut 2015 00:47 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
Bilet kupowany przedwczoraj, kwota w PLN, pobrało dokładnie tyle samo w PLN. Etix na mailu po kilku minutach, tak więc mimo wcześniejszych obaw polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#64 PostWysłany: 02 Mar 2015 11:20 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Również potwierdzam że wyświetlona kwota w PLN to rzeczywiste obciążenie karty. E-ticket w ciągu kilku minut, wszystko idzie automatycznie.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#65 PostWysłany: 28 Mar 2015 19:40 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 28
W moim przypadku również mogę polecić.
Wszystko sprawnie,obciążenie karty dokładnie tą kwotą,która widniała w końcowym etapie rezerwacji.
Bilet elektroniczny w przeciągu minuty na mailu.
Podróż bez zakłóceń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#66 PostWysłany: 01 Kwi 2015 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2015
Posty: 9
Loty: 4
Kilometry: 14 703
Kupiłem na tickets.pl bilet do CHI Klmem i air francem, kiedy i jak moge sprawdzic w systemach tych przewoźników czy z rezerwacja jest wszystko ok? Strona ukraińska, panie na infolinii tez i w związku z obecna sytuacja geopolityczna chciałbym miec pewne potwierdzenie ze $ przekazane do linii lotniczych ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#67 PostWysłany: 01 Kwi 2015 09:25 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
www.klm.com / My Trip / Log in with my booking code
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#68 PostWysłany: 01 Kwi 2015 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2015
Posty: 9
Loty: 4
Kilometry: 14 703
mucha napisał(a):
http://www.klm.com / My Trip / Log in with my booking code


Dzięki ! [THUMBS UP SIGN]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#69 PostWysłany: 22 Maj 2015 12:06 

Rejestracja: 21 Maj 2015
Posty: 5
Loty: 66
Kilometry: 158 956
heja,

chciałbym dołaczyć sie do wątku tickets.pl. Kupiłem niedawno bilety z WWA-BKK-WWA (przez Kijów) za posrednictwem tickets.pl. Zdecydowała jedna z najnizszych cen na skyscannerze.

Transakcja przesła pomyslnie. Dostałem jakis e-bilet od portalu. Szczerze przyznam myślałem, że dostanę bilet w layoucie Flyuia a nie tickets.pl. Czy ktos wie moze jak sprawdzić po stronie przewożnika czy te bilety są okej? Czy taki bilet widnieje po ich stronie?szukałem troche na flyuia.com ale nic konkretnego nie znalazłem na podobieństwo zarządzania rezerwacją choćby jak w airasia.com ;/

Druga sprawa, która mnie dziwi to brak możliwości wyboru miejsca oraz posiłku. Pierwszy raz bookuje bilety przez 'pośrednika' ale wydaje mnie się, że taka opcja powinna być mozliwa :)

Odnośnie gorącej dyskusji na temat płatosci za bilety to ja placiłem karta Mastercard Mbanku (paradoksalnie karta kredytowa Miles&More :D ) i kwota była identyczna jak na skyscanerze co do złotówki. Nie poniosłem żadnych dodatkowych kosztów karty czy tez przewalutowania (sciągneło w PLN a nie w EUR/USD/UAH).

pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#70 PostWysłany: 22 Maj 2015 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
@zieti7

Spróbuj sprawdzić na stronie checkmytrip.com (wpisując 6 znakowy numer rezerwacji). Co do wyboru miejsca to zależy to od przewoźnika i taryfy w jakiej został zakupiony bilet. Możliwe na przykład, że będzie można to zrobić dopiero 24 h przed odlotem.


Ostatnio edytowany przez miki_fly, 22 Maj 2015 12:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#71 PostWysłany: 22 Maj 2015 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
spróbuj sprawdzić pnr na checkmytrip.com

wybór miejsc będziesz pewnie miał przy odprawie, zawsze też możesz do nich zadzwonić i wszystkiego się dowiedzieć:
http://www.flyuia.com/eng/company/ukrai ... tacts.html
widzę że mają opcję "freecall" na stronie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#72 PostWysłany: 28 Maj 2015 20:15 

Rejestracja: 21 Maj 2015
Posty: 5
Loty: 66
Kilometry: 158 956
heja,

dzieki za tipa ze strona ale jest problem bo moja rezerwacja ma 5znaków potrzebne jest 6.

Odezwałem się w miedzyczasie do tickets.pl i jest mozliwość wybrania miejsc i posiłku ale tylko za ich posrednictwem (niby jakoś wewnętrznie są w stanie to zrobić).

Zobaczymy jak to się potoczy..

thx
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#73 PostWysłany: 05 Cze 2015 17:29 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 108
Przed chwila kupilam bilety przez tickets.pl na trasie berlin-dubaj-berlin. Etixy dostalam odrazu ale tez mam 5 znakowy nr rezerwacji. Dzwonilam na infolinie tickets.pl zeby upewnic sie czy wszystko.jest ok. Pani poinformowala mnie ze jest ok.
Czy jezcze gdzies moge sprawdzic rezerwacje.oraz zabukowac miejsca? Lece uia.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#74 PostWysłany: 05 Cze 2015 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
Szukaj informacji w wątku o UIA
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#75 PostWysłany: 05 Cze 2015 20:53 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 108
UIA potwierdzilo mi moja rezerwacje ?. Napisali ze 5 cyfrowy kod jest w och systemie rezerwacyjnym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#76 PostWysłany: 05 Cze 2015 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 664
srebrny
zieti7 napisał(a):
heja,

Odnośnie gorącej dyskusji na temat płatosci za bilety to ja placiłem karta Mastercard Mbanku (paradoksalnie karta kredytowa Miles&More :D ) i kwota była identyczna jak na skyscanerze co do złotówki. Nie poniosłem żadnych dodatkowych kosztów karty czy tez przewalutowania (sciągneło w PLN a nie w EUR/USD/UAH).

pozdr


No właśnie. Ewidentnie ściąga z karty w PLN, co jest świetną wiadomością. Z początku miałem wątpliwości bo opłata pojawiła się w banku jako Kwota rozliczenia XXX EUR, kwota w PLN YYY, ale kwota w PLN była dokładnie taka jak podali i bank nie pobrał żadnej opłaty za przewalutowanie, mimo, że normalnie sobie za to życzą. Do tego gdyby liczyć YYY/XXX to kurs byłby nieprawdopodobnie korzystny. Najwyraźniej to jakiś efekt zadziwiającej struktury firmy tickets.pl, która jest własnością chyba tickets.ua, a z kolei bilety wystawione są przez agencję w Londynie. :D Tak czy owak jest jak piszą i podana cena jest faktycznie ceną ostateczną pobraną z karty w PLN. Co prawda wysyłają bilety w swoim własnym formacie, ale rezerwacja pojawiła się również w systemie przewoźnika (TK) niemalże natychmiast.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#77 PostWysłany: 06 Cze 2015 10:27 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 108
Placilam mastercard, przerzucilo mnie na strone banku (3d secure) zplacilam ta sam cene podana na koniec rezerwacji.
Uia potwierdzila moja rezerwacje i zabukowali mi miejsca na wszystkie loty ?

Bilety na tickets.pl byly o 150zl tansze niz u innych posrednikow i o 300 niz na stronie UIA. Przy 4 bitach kwota robila sie spora. Dlatego kupilam. 991zl berlin dubaj berlin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#78 PostWysłany: 07 Cze 2015 08:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Żeby sprawdzić rezerwację przez flyuia najlepiej założyć sobie konto w ich programie lojalnościowym http://www.flyuia.com/panorama-club.html
Potem porosiłem tickets.pl aby podpięli rezerwację pod mój numer PC 1002069xxx, ja tak zrobiłem i od razu wszystko widziałem, i maile o minimalnej zmianie odlotu do Dubaju też dostałem od linii.

Tak to później w środku PC wygląda:
Załącznik:
flyuia.jpg
flyuia.jpg [ 126.46 KiB | Obejrzany 10480 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#79 PostWysłany: 10 Cze 2015 22:49 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Potwierdzam, że ściągają kwotę w PLN - tyle ile być powinno, bez przewalutowań.
Jest też opcja, że po zalogowaniu na swoje utworzone u nich konto, można sobie wygenerować fakturę.
Więc dodatkowy mały plus względem choćby np. gotogate.
Co prawda ta wygenerowana faktura wygląda nieco lipnie, ale mniejsza o to (w sumie księgowość w firmie też nie powinna robić zastrzeżeń jak by faktury nie było).
Jak się nic odnośnie lotu nie dzieje, to wszystko będzie ok.
Jak będą jakieś zmiany, to dopiero wtedy się okazuje czy pośrednik jest ok czy też nie warto było oszczędzać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#80 PostWysłany: 17 Lip 2015 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1013
niebieski
Czyli mimo że zarejestrowany na Ukrainie pośrednik to traktujecie go na równo z przykładowo opodo.pl lub tripsta.pl ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group