Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: tickets.pl
#21 PostWysłany: 02 Lut 2014 00:03 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
DMW napisał(a):
Płatności przeszły,



ktora karta placiles?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: tickets.pl
#22 PostWysłany: 02 Lut 2014 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1111
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Kolega kupował u nich bilet LOTu do Kijowa, był sporo taniej niż u konkurencji, bilety wystawione. Podróż w połowie marca.
Ja osobiście kupowałem na ich ukraińskiej stronie bilety na ukraińską kolej i wszystko przebiegło bez problemów. Na wschodzie istnieją już wiele lat i chyba wszystko działa ok.
Pozdr
z.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#23 PostWysłany: 02 Lut 2014 03:32 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1387
Loty: 808
Kilometry: 1 217 879
srebrny
manio napisał(a):
DMW napisał(a):
Płatności przeszły,



ktora karta placiles?


Visa kredytowa z KB. Za płatność kartą doliczyli mi bodajże 42 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#24 PostWysłany: 02 Lut 2014 12:49 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 161
Ktoś jeszcze nabył u nich bilety przez tajemniczą 'visa debit'?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#25 PostWysłany: 02 Lut 2014 16:26 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
DMW napisał(a):
manio napisał(a):
DMW napisał(a):
Płatności przeszły,



ktora karta placiles?


Visa kredytowa z KB. Za płatność kartą doliczyli mi bodajże 42 zł.



dzieki za info. Bilety zakupione via Mastercard Polbank :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#26 PostWysłany: 02 Lut 2014 19:18 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 161
Cytuj:
dzieki za info. Bilety zakupione via Mastercard Polbank :)


Czyli da się również nie Visa? Mam wypukłą debetówkę mastercard z Aliora, może nią spróbuję. 3 stówki różnicy piechotą nie chodzą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#27 PostWysłany: 02 Lut 2014 19:30 

Rejestracja: 17 Cze 2013
Posty: 79
http://tickets.ua/
http://tickets.ru/
http://tickets.by/

System ten jest rodem z Ukrainy. Rozszerzyła działalność do Rosji i Białorusi. Teraz przyszła kolej na Polskę.

tickets.pl - Pierwsza strona nie jest w języku rosyjskim. 8-)

P.S. Wczoraj kupiłem bilet od nich. Nie oszukuj na etapie płatności!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#28 PostWysłany: 03 Lut 2014 21:29 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 50
Wg wsparcia tickets.pl Visa Electron kwalifikuje się jako Visa Debit i jeżeli ktoś ma problem z płatnością, to należy się z nimi skontaktować podając numer rezerwacji.
Wygląda na to, że nawet jak płatność nie przejdzie, to rezerwacja jest zakładana i można próbować inną kartą lub wyjaśnić z nimi, dlaczego Visa Electron nie przeszła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#29 PostWysłany: 03 Lut 2014 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 304
niebieski
A czy komuś przeszła standardowa VISA/VISA Electron jako VISA Debit na ich stronie bez pisania maili czy wyjaśniania? Bo faktycznie różnica nawet i 200 PLN w porównaniu z tripsta.pl jest znaczna ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#30 PostWysłany: 05 Lut 2014 01:13 

Rejestracja: 05 Lut 2014
Posty: 1
minal rok i mam podobne pytanie,bilet na kube, cena karta visa 2800,cena karta visa debit 2550.
czy ktos wie jakie karty obecnie spelniaja te kryteria i jaki bank wydaje? dziekuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#31 PostWysłany: 05 Lut 2014 07:45 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Inteligo, zdaje się, wydaje visę debit.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#32 PostWysłany: 05 Lut 2014 23:08 

Rejestracja: 05 Lut 2014
Posty: 1
Czy ktoś zakupił może w serwisie Tickets bilety do Bangkoku na marzec ? Dziwi mnie, że nastąpiła zmiana karty, która upoważnia do zakupu biletów w niższej cenie (z visa debit na maestro debit).

Generalnie noszę się z zamiarem zakupu biletów i chciałbym zapytać czy istnieje ryzyko współpracy z tym portalem w opinii bardziej doświadczonych użytkowników.

Z góry dzięki za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#33 PostWysłany: 06 Lut 2014 13:48 

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 1
Niestety niższa cena to ściema.

Próbowałem zakupić 2 bilety do Bangkoku już dwa razy -
1) najpierw jak była opcja płatności Visa Debit 4663 vs 5125.
Próba płatnosci:
Visa Electron - Deutsche Bank
Visa Electron - mBank
Visa Credit M&M - mBank.
W międzyczasie cena dla Visa Debit zmieniła się z 4663 na 4792
Niestety nie udało się i rezerwacja została anulowana

2) Następnego dnia opcja płatności zmieniła się na Mastercard Debit 4796 vs 5103
Próba płatności:
Mastercard Debit - Citibank


Wszystkie transakcje odrzucone błędem "Błąd płatności:typ karty, niestety, nie jest zdefiniowana, należy skontaktować się z obsługą klienta."
Po wyjaśnieniu we wszystkich bankach ta sama informacja - "Nie było nawet próby autoryzacji płatności ze strony serwisu".

Próba wyjaśnienia na infolinii serwisu tickets.pl. Metodyczne powtarzanie "Proszę spróbować innej karty" lub "Proszę wyjaśniać w banku".
Po każdej nieudanej próbie płatności serwis automatycznie powraca do ekranu z przełączeniem na droższą opcje płatności.

Jawna ściema by naciągnąć klienta.
Zgłosiłem to również do skyscanner, ale jak na razie bez żadnej reakcji. Jest to wkurzające bo funkcjonalność skyscanera staje się bezużyteczna ponieważ praktycznie wszystkie loty podaja najniższą cenę z portalu tickets.pl - a jest ona nieprawdziwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#34 PostWysłany: 15 Lut 2014 19:36 

Rejestracja: 15 Lut 2014
Posty: 2
Witajcie,

Chciałbym się podzielić moimi doświadczeniami z tickets,pl
Ponieważ mój lot do Sydney był prawie tysiąc złotych tańszy (w przypadku płatności VISA DEBIT - normalna cena z przewalutowaniem niewiele się różni) ciężko mi było się zgodzić na warunki innych dostawców.

Mam brytyjską kartę (bank Halifax) z wyraźnym napisem VISA DEBIT. Nie przeszła ponieważ względy bezpieczeństwa - jesteś w Polsce. Poprosiłem zatem mojego kolegę na wyspach by użył tej karty. Tym razem tickets.pl zwrócił znane:
"Błąd płatności:typ karty, niestety, nie jest zdefiniowana, należy skontaktować się z obsługą klienta."

Nie poddałem się. Czy jest w Polsce jakiś bank który daje Visa DEBIT? NEO BANK. Założyłem konto i dostałem kartę (od ręki). Co prawda pewności na 100% nie mam czy to na pewno debit - bo jest na karcie jedynie "VISA" ale w umowie piszą DEBIT.
Komunikat z tickets.pl podobnie jak w przypadku brytyjskiej "...nie jest zdefiniowana... "

Ich "gorąca linia" jest bezużyteczna.

Kupiłem bilety u innego dostawcy (znanego). Ów dostawca również dawał upust (a właściwie nie dawał dodatkowj opłaty) za VISA DEBIT. Użyłem nowej karty z neobanku jako Visa Debit i dodatkowej opłaty nie miałem.

Teraz sobie tak myślę, że może to błąd tłumaczeń (błedów tłumaczeń jest tam miliard ;) ) i chodzi o kartę kredytową (której nie próbowałem) a z tego co czytam, niektórym zadziałała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#35 PostWysłany: 15 Lut 2014 19:49 

Rejestracja: 21 Paź 2013
Posty: 133
A może to po prostu pospolita ściema, klient skuszony niską ceną wchodzi na ich stronę, a oni liczą na to, że w ostatnim kroku i tak kupi bilet po normalnej cenie. Tymczasem po takiej cenie można kupić u sprawdzonych pośredników, którzy w razie nieprzewidzianych problemów będą dostępni i spróbują pomóc...
Z drugiej strony to popularny sposób stosowany u wielu pośredników, że jedna z kart jest zwolniona z jakichś dodatkowych opłat i często działa to bez zarzutu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#36 PostWysłany: 15 Lut 2014 20:20 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
A próbował ktoś płacić rosyjską/ukraińską VISA DEBIT? Może wtedy by przeszło... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#37 PostWysłany: 15 Lut 2014 21:50 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1387
Loty: 808
Kilometry: 1 217 879
srebrny
Pisałem już wcześniej, że kupowałem bilety do Pekinu z ticket.pl i rzeczywiście było o chyba 300 (może 200) zł taniej niż u innych pośredników. A więc abstrahując od waszych skarg na sposób obsługi i zamieszanie z rodzajami kart - na ticket.pl jest jednak taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#38 PostWysłany: 16 Lut 2014 11:37 

Rejestracja: 15 Lut 2014
Posty: 2
i chwała dla tickets.pl za tak dużą różnicę w cenie między konkurencją :)

zapłąciłeś "Visa kredytowa z KB" która zapewne nie jest VISĄ DEBIT (tyle znalazłem w necie, że to po prostu kredytówka).

Stąd moja rada dla przyszłych klientów tickets.pl - płaćcie kartą kredytową, nie ma sensu próbować nie-kredytową VISĄ DEBIT (która też dopuszcza debet ale musi on byc uzgodniony z bankiem - moja karta neobanku posiada tylko "niedopuszczalny" debet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#39 PostWysłany: 20 Lut 2014 08:42 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Teraz bez haraczu jest MC Debit. Jednak żadna z moich 3 kart nie działała (początek 5775****). Mam wrażenie że to zwykła ściema żeby przyciągnąć klienta bo i tak nie zaakceptują żadnej karty bezharaczowej...
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#40 PostWysłany: 20 Lut 2014 18:47 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 161
Ja ostatecznie zrezygnowałem z ich "usług". Cenę przez nich wyświetlaną uznaję za niebyłą, niestety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group