Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: tickets.pl
#41 PostWysłany: 28 Lut 2014 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
DMW napisał(a):
Pisałem już wcześniej, że kupowałem bilety do Pekinu z ticket.pl i rzeczywiście było o chyba 300 (może 200) zł taniej niż u innych pośredników. A więc abstrahując od waszych skarg na sposób obsługi i zamieszanie z rodzajami kart - na ticket.pl jest jednak taniej.


Może zatem kolega podzieli się informacją jaka karta przechodzi na tickets.pl? Ja również próbowałem kilkukrotnie bezskutecznie.

Dzisiaj otrzymałem informację, że obecnie jest to MasterCard Debit Gold
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
 Temat postu: Re: tickets.pl
#42 PostWysłany: 04 Mar 2014 17:21 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1386
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
kerad85 napisał(a):
DMW napisał(a):
Pisałem już wcześniej, że kupowałem bilety do Pekinu z ticket.pl i rzeczywiście było o chyba 300 (może 200) zł taniej niż u innych pośredników. A więc abstrahując od waszych skarg na sposób obsługi i zamieszanie z rodzajami kart - na ticket.pl jest jednak taniej.


Może zatem kolega podzieli się informacją jaka karta przechodzi na tickets.pl? Ja również próbowałem kilkukrotnie bezskutecznie.

Dzisiaj otrzymałem informację, że obecnie jest to MasterCard Debit Gold


Płaciłem najzwyklejszą wypukłą Visa (kredytową) wydaną przez Kredyt Bank (obecnie BZWBK).
Następnym razem spróbuję MasterCard Business ("debit" nie posiadam).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#43 PostWysłany: 13 Mar 2014 14:29 

Rejestracja: 20 Lis 2013
Posty: 2
Stanowczo odradzam Wam korzystania z usług tickets.pl, obsluga klienta mila, ale co z tego.
Trzy dni temu zabookowalem i zaplacilem za bilety za laczna wartość 4000zl. Po polatnosci nie dostałem bilety elektronicznego po wielokrotnych rozmowach telefonicznych z biurem wsparcia wciąż dostawałem odpowiedz „wszystko jest ok bilet czeka w kolejce na wypisanie, posze czekac zaraz bedzie”. Nic z tego. Po dwóch dniach okazało się ze jednak nie jest ok, przewoznik anulowal rezerwacje. W tej chwili czekam o zwrot pieniędzy co tez się rozciąga w czasie. Obsluga w kolko mowi to samo, stwarzając pozory ze cos robi w tej sprawie. Mowia ze cos zrobili chwile później okazuje się ze jeszcze nikt się tym nie zajal, PARANOJA !
Zmarnowany czas i nerwy. Liczby telefonow wykonanych nie jestem w stanie zliczyć, laczny czas rozmow to 38min z mojej strony.

Załączniki:
tickets.JPG
tickets.JPG [ 114.16 KiB | Obejrzany 12651 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#44 PostWysłany: 17 Kwi 2014 14:42 

Rejestracja: 17 Kwi 2014
Posty: 1
Odradzam korzystania z tickets.pl. Kupiłam za ich pośrednictwem lot obsługiwany przez 2 linie lotnicze (LOT + American Airlines). Zamówiłam 2 bagaż rejestrowany, zapłaciłam i potwierdzenie miałam otrzymać mailowo. Po kilku dniach zadzwoniłam, żeby się upewnić czy wszystko ok.
Panie najpierw nie wiedziały za co jest moja wpłata, potem powiedziały, że nie mają opcji nadania 2 bagażu. Zadzwoniłam do LOT-u, który powiedział, że jak najbardziej można to zrobić, ale uprawnienia takie ma tylko tickets.pl. Od tygodnia czekam na wyjaśnienie sytuacji, dzwonię codziennie.
Zostałam poinformowana, że wystawią mi bilet na drugą sztukę bagażu, ale tylko na bilet LOT-em a dalej "będzie dobrze", ponieważ tak im powiedziało American Airlines przez telefon. Nie chcą mi wystawić biletu na drugi odcinek bagażu! Ponoć czekają na mail od American Airlines i wtedy prześlą mi maila od nich jako potwierdzenie, które mam okazać na lotnisku!

Dla mnie jest to jakiś absurd. Obawiam się, że będę miała przez to problemy na lotnisku i albo mój bagaż nie poleci albo nie zostanie nadany na dalszy odcinek podróży. Czy ktoś z Was może coś poradzić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#45 PostWysłany: 16 Maj 2014 10:41 

Rejestracja: 16 Maj 2014
Posty: 1
Kupiłam bilet z warszawy do kopenhagi. Cena początkowa była dokładnie taka, jak cena przy zakupie, powiększona o nieznaczną opłatę za wybór płatności kartą kredytową. W ciągu 2 godzin potwierdzili płatność u przewoźnika i dostałam bilet na maila. Zaniepokoiłam się jednak opiniami na forach i postanowiłam sprawdzić, czy faktycznie mam bilet, który kupiłam.... - przewoźnik potwierdził rezerwację, numer biletu się zgadza.
Co nie zmienia faktu, że jestem trochę zestresowana czy aby na pewno wszystko jest ok..... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#46 PostWysłany: 10 Cze 2014 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
martamarta napisał(a):
Kupiłam bilet z warszawy do kopenhagi. Cena początkowa była dokładnie taka, jak cena przy zakupie, powiększona o nieznaczną opłatę za wybór płatności kartą kredytową. W ciągu 2 godzin potwierdzili płatność u przewoźnika i dostałam bilet na maila. Zaniepokoiłam się jednak opiniami na forach i postanowiłam sprawdzić, czy faktycznie mam bilet, który kupiłam.... - przewoźnik potwierdził rezerwację, numer biletu się zgadza.
Co nie zmienia faktu, że jestem trochę zestresowana czy aby na pewno wszystko jest ok..... ;)


Ja mam podobnie, ale jak przewoźnik potwierdza na stronie to już chyba wszystko okej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#47 PostWysłany: 15 Sie 2014 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2014
Posty: 1
Loty: 96
Kilometry: 190 844
agsss napisał(a):
Odradzam korzystania z tickets.pl. Kupiłam za ich pośrednictwem lot obsługiwany przez 2 linie lotnicze (LOT + American Airlines). Zamówiłam 2 bagaż rejestrowany, zapłaciłam i potwierdzenie miałam otrzymać mailowo. Po kilku dniach zadzwoniłam, żeby się upewnić czy wszystko ok.
Panie najpierw nie wiedziały za co jest moja wpłata, potem powiedziały, że nie mają opcji nadania 2 bagażu. Zadzwoniłam do LOT-u, który powiedział, że jak najbardziej można to zrobić, ale uprawnienia takie ma tylko tickets.pl. Od tygodnia czekam na wyjaśnienie sytuacji, dzwonię codziennie.
Zostałam poinformowana, że wystawią mi bilet na drugą sztukę bagażu, ale tylko na bilet LOT-em a dalej "będzie dobrze", ponieważ tak im powiedziało American Airlines przez telefon. Nie chcą mi wystawić biletu na drugi odcinek bagażu! Ponoć czekają na mail od American Airlines i wtedy prześlą mi maila od nich jako potwierdzenie, które mam okazać na lotnisku!

Dla mnie jest to jakiś absurd. Obawiam się, że będę miała przez to problemy na lotnisku i albo mój bagaż nie poleci albo nie zostanie nadany na dalszy odcinek podróży. Czy ktoś z Was może coś poradzić?


Miałam podobny problem w zeszłym roku w innym centrum rezerwacji, kiedy chciałam dokupić dodatkowy bagaż do US, jedni odsyłali bezpośrednio do przewoźnika, przewoźnik do centrum rezerwacji, więc chyba nie jest to problem tylko tickets.pl.

Wczoraj kupiłam bilet do Stanów przez tickets.pl, rezerwacja na stronie Lufthansy po 10 minutach, pieniądze z konta pobrano zgodnie z kursem EUR w moim banku.

Przed dokonaniem rezerwacji dzwoniłam do biura obsługi, żeby sprawdzić, jak to biuro funkcjonuje. Zadzwoniłam na polski numer, konsultantka, która ze mną rozmawiała była Polką i nie było zadnego problemu z dogadaniem się.

Jeśli chodzi o tajemniczą kartę Visa Credit, dzięki której możemy dostać "rabat", to moim zdaniem jest to nieudolny chwyt marketingowy; obszukałam Internet w poszukiwaniu rodzajów kart Visa- jedyne, które znalazłam to Visa, Visa Electron i Visa Debit.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#48 PostWysłany: 23 Wrz 2014 16:23 

Rejestracja: 17 Sty 2014
Posty: 16
Witam,

a ja POLECAM tickets.pl
Kupiłem dziś bilety na trasę GDN-KRK-GDN, LOT miał je za 596 pln, a z tickets.pl miałem opcję zakupu za 508 pln kartą VISA CREDIT (cokolwiek to znaczy) albo kartą płatniczą VISA i MASTER CARD za 521 pln. Próbowałem kupić tańszy za 508 pln płacąc MasterCard Deibt Card, ale odmówiło, więc zapłaciłem kartą kredytową VISA za 521 pln. W ciągu minuty otrzymałem potwierdzenie rezerwacji, następnie płatności, a po godzinie dostałem bilet z nr elektronicznym LOTu. Dzwoniłem na infolinię, po niecałej minucie zgłosiła się Pani, miała wyczuwalny akcent rosyjski/ukraiński. Poinformowała mnie, że w ciągu 3 h przesyłają bilet, a dostałem po niecałej godzinie. SZYBKO, SPRAWNIE, TANIEJ , niż w LOT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#49 PostWysłany: 23 Wrz 2014 17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
Również polecam, kupowałem bilety do NYC taniej o kilkadziesiąt zł niż wszędzie indziej i bez problemów. Tak dalej!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#50 PostWysłany: 24 Wrz 2014 10:43 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 4
w tym roku korzystalem z tej strony i rowniez zero problemow , moge polecic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 06 Lis 2014 20:00 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
Fraza "tickets.pl" się kiepsko wyszukuje tutaj na forum, stąd pytanie - czy ten pośrednik jest godny zaufania? Pamiętam jakieś komentarze, że to ukraińscy właściciele i różnie z nimi bywa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 06 Lis 2014 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2011
Posty: 523
Loty: 125
Kilometry: 137 396
niebieski
Pozytywne doświadczenia, bilety do usa. Gdzieś rzeczywiście jest taki sam temat, musisz pogrzebać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
shiver uważa post za pomocny.
 
      
#53 PostWysłany: 06 Lis 2014 20:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Korzystałem w tym roku wszystko było ok.
Góra
 Profil Relacje PM off
shiver uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 06 Lis 2014 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2011
Posty: 133
Loty: 434
Kilometry: 719 327
raz kupowany bilet po USA. Bez problemow.
Etix dotarł w pół godziny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
shiver uważa post za pomocny.
 
      
#55 PostWysłany: 06 Lis 2014 20:09 

Rejestracja: 26 Lip 2012
Posty: 116
to rosyjski portal, maja dobre ceny...generalnie pozytywne opinie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 06 Lis 2014 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Początki miał średnie na forum (głównie strach przed nieznajomym), potem chyba bez większych wtop:
tickets-pl,181,37661
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
shiver uważa post za pomocny.
 
      
#57 PostWysłany: 07 Lis 2014 02:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1110
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
tewu napisał(a):
to rosyjski portal, maja dobre ceny...generalnie pozytywne opinie


małe sprostowanie: to ukraiński portal
z.

ps. też polecam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#58 PostWysłany: 18 Gru 2014 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
W związku z tym, iż na skyscannerze cena była najniższa to zaryzykowałem i kupiłem wczoraj bilet do USA. Jednej karty Visa Electron nie przyjęło, ale rezerwacja była na 12 godzin zrobiona. Przed końcem czasu zapłaciłem Electronem z innego banku i przeszło. W międzyczasie ceny się zmieniły i myślałem, że mi tego nie potwierdzą, ale po ok 7 godzinach e-tixy na mailu. Rezerwacje na stronie przewoźnika oraz check my trip CONFIRMED więc chyba jest OK
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#59 PostWysłany: 13 Sty 2015 01:52 

Rejestracja: 03 Lip 2013
Posty: 1
Witajcie kupilem 24 godziny temu bilety na loty wewnetrzne w Indiach (z Air India) na airtickets.pl Bilety elektroniczne przeslali, z karty pieniadze sciagnieto. Niby wszystko ok. Jednak gdy wchodze na "zarzadzaj rezerwacja" na ich stronie, na "check my trip" albo strone "air india" nie pojawia sie moja rezerwacja. Czy ona nie powinna juz tam byc? Dodam, ze wybralem platnosc liniom lotniczym a nie posrednikowi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: tickets.pl
#60 PostWysłany: 13 Lut 2015 19:47 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Pytanie do tych co ostatnio kupowali na Tickets.pl: czy obciążenie karty jest w PLN, USD czy UAH?
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group