Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 408  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Revolut
#5861 PostWysłany: 16 Wrz 2020 12:16 

Rejestracja: 28 Maj 2015
Posty: 146
SPLDER napisał(a):
Dla Premium też zmienił się zakres ubezpieczeń (dodali ubezpieczenie anulowania podróży, zmniejszyli kwotę ubezpieczenia kosztów leczenia z 15 mln GBP to 10 mln.)
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z kontem Metal mógłby wrzucić warunki ubezpieczenia excess car rental - czy jest to jakaś alternatywa dla World Car Insurance, czy też wyłączenia powodują że jest ono bezwartościowe - tak jak w przypadku ubezpieczenia opóźnienia odlotu.


Ubezpieczenie raczej bezużyteczne bo dotyczy tylko okien, szyb i opon. Nie obejmuje żadnych wgnieceń czy rys.
Bardzo proszę:

Section H - Car Hire Excess

This section provides cover for the reasons shown under the ‘what is covered’ section below and applies to all insured persons. Cover is applicable to all car rental agreements outside of your country of residence and to car rental agreements inside your country of residence where the original pick up location of your rental car is over 200km from your home. Cover is restricted to a maximum duration of 31 consecutive days. The maximum amount of money this section can pay the Metal account holder or travel companion(s) is £2,000 per trip.
What is covered
Wewillpayyouupto£2,000forthetheft or damage (windscreens, anyglass,roof, or tyres only) to your rental car which you are responsible for paying under the terms of your car rental agreement.
This means that if your rental car is damaged during your car rental agreement, we will refund you the excess amount, up to a maximum of £2,000, which you are charged by your car rental company.
Special conditions for car hire excess claims
1. Your cover starts when you collect your rental car from the car rental company, in accordance with your car rental agreement.
2. Your cover ends when you return your rental car to the car rental company, in accordance with your car rental agreement.
3. All claims must be supported by a copy of your car rental agreement.
4. Cover under this section is provided restricted to a maximum duration of
31 consecutive days.
What is not covered
1. Any expenses other than a car rental excess.
2. Any claim where you do not hold a valid driving licence.
3. Any car rental agreement you enter into within 200km of your home.
4. Any claim where you have not entered into a car rental agreement.
5. Any claim for costs relating to damage to the interior of a rental car, for
example burns or tears to seats or upholstery.
6. Any claim for mis-fuelling of the rental car.
7. Any claim for replacement keys for the rental car.
8. Any claims for costs of cleaning a rental car.
9. Any claim for towing costs of the rental car.
8. Any claim that is not supported by a full copy of your car rental agreement.
49 METALTRAVELUK092020
9. Any claim for scratches or damage to the external paint, bumper, or body of the rental car.
10. Anyclaimforavehiclethatisnotarentalcar(asdefinedbythisagreement).
11. Any service fees, administration fees, fines, penalties, or similar fees
invoiced by the rental company.
12. Any payment for more than £2,000 per trip.
13. Anythingmentionedinthegeneralexclusionssection.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: Re: Revolut
#5862 PostWysłany: 16 Wrz 2020 12:21 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3242
srebrny
Dziękuję, niestety zgodnie z tym co podejrzewałem to tylko namiastka ubezpieczenia z Worldwide Insure czy innych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5863 PostWysłany: 17 Wrz 2020 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Cytuj:
Being repaid the 150,000 in dollars and euros he had lent to a member of family 10 years ago should have already been great for richard walker. alternatively, it absolutely was the start of an eight-week nightmare come july 1st, when he had been unable to discover the reason why the funds hadn't found its way to their account.
https://investorsfreshnews.com/revolut- ... standards/
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5864 PostWysłany: 17 Wrz 2020 17:18 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 85
Kilometry: 234 712
Moi drodzy potrzebuje pomocy :( nie wiem co się stało z karta revolut. Jestem w Hiszpani odrzuca mi każdy bankomat nie mogę również zapłacić karta w Niemczech to samo. Coś krzyczał o lokalizacji wyłączyłem, nadal nie działa. Jeśli temat był to przepraszam ale ciężko szuka się poprzez telefon a sprawa pilna bo kasy brak. Dziękuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5865 PostWysłany: 17 Wrz 2020 17:20 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 131
A telefon z zainstalowaną aplikacją R masz przy sobie??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5866 PostWysłany: 17 Wrz 2020 17:21 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 85
Kilometry: 234 712
Tak mam przy sobie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5867 PostWysłany: 17 Wrz 2020 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@lolekanabolek sprobuj wyjasnic poprzez Chat z apki.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc, 17 Wrz 2020 17:22, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5868 PostWysłany: 17 Wrz 2020 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1111
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Zobacz czy nie masz limitu ustawionego (ale w takim wypadku raczej miałbyś odpowiedni komunikat po odrzuceniu)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5869 PostWysłany: 17 Wrz 2020 17:25 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
Może włączyłeś blokady?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5870 PostWysłany: 17 Wrz 2020 17:33 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4055
vegejazz napisał(a):
Moi drodzy potrzebuje pomocy :( nie wiem co się stało z karta revolut. Jestem w Hiszpani odrzuca mi każdy bankomat nie mogę również zapłacić karta w Niemczech to samo. Coś krzyczał o lokalizacji wyłączyłem, nadal nie działa. Jeśli temat był to przepraszam ale ciężko szuka się poprzez telefon a sprawa pilna bo kasy brak. Dziękuje

Jeśli masz kartę VISA to może być problem. Dostałam info, że mają jakiś techniczny błąd z obsługą tych kart. naprawiają i proszą o cierpliwość.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5871 PostWysłany: 17 Wrz 2020 18:36 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 85
Kilometry: 234 712
Japonka76 napisał(a):
vegejazz napisał(a):
Moi drodzy potrzebuje pomocy :( nie wiem co się stało z karta revolut. Jestem w Hiszpani odrzuca mi każdy bankomat nie mogę również zapłacić karta w Niemczech to samo. Coś krzyczał o lokalizacji wyłączyłem, nadal nie działa. Jeśli temat był to przepraszam ale ciężko szuka się poprzez telefon a sprawa pilna bo kasy brak. Dziękuje

Jeśli masz kartę VISA to może być problem. Dostałam info, że mają jakiś techniczny błąd z obsługą tych kart. naprawiają i proszą o cierpliwość.
No właśnie mam visa :( jak coś się dowiesz ze działa daj znać proszę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5872 PostWysłany: 17 Wrz 2020 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Czy pojawiła się już gdzieś informacja kiedy karta Junior będzie dostępna w ApplePay?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5873 PostWysłany: 18 Wrz 2020 04:18 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
lukasz666 napisał(a):
wiele razy próbowałem płacić Sofort - Revolut - za każdym razem bez sukcesu; udało się zalogować na konto, potwierdzić transakcję sms-em, wybrać konto waluty i dalej informacja o błędnym koncie; co robię źle?


nikt nic nie podpowie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5874 PostWysłany: 18 Wrz 2020 08:48 

Rejestracja: 22 Sie 2019
Posty: 12
czy ktos ma jeszcze problem ze zrobieniem przelewu z revoluta na swoje konto w/ bank PKOBP/ podaje żądanie przelewu zakonczylo sie niepowodzeniem,żeby skorzystać z tej funkcji uaktualnij aplikacje do najnowszej wersji. Tyle że mam najnowszą wersje .Chyba ,że na dniach pojawila się jeszcze nowsza ,a ja daleko w tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5875 PostWysłany: 18 Wrz 2020 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
lukasz666 napisał(a):
lukasz666 napisał(a):
wiele razy próbowałem płacić Sofort - Revolut - za każdym razem bez sukcesu; udało się zalogować na konto, potwierdzić transakcję sms-em, wybrać konto waluty i dalej informacja o błędnym koncie; co robię źle?


nikt nic nie podpowie?


jesli masz PLN a chesz placic w GBP to mozesz miec odmowe

srodki powinny byc zabezpieczone w walucie jakiej dokonujesz platnosci
Góra
 Profil Relacje PM off
lukasz666 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5876 PostWysłany: 18 Wrz 2020 08:54 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 85
Kilometry: 234 712
Wczoraj wieczorem udało się zapłacić kartą w sklepie, teraz zobaczymy czy bankomat zadziała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5877 PostWysłany: 18 Wrz 2020 14:38 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 85
Kilometry: 234 712
Niestety transakcje z bankomatu odrzuca. Taka ciekawostka działa płatność kartą którą mam w iPhone. Nie działa fizyczna karta jak z bankomatu chce wypłacić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5878 PostWysłany: 18 Wrz 2020 15:08 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
Na pewno nie włączyła Ci się blokada w aplikacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5879 PostWysłany: 18 Wrz 2020 15:11 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 85
Kilometry: 234 712
Image
Tak to wyglada
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5880 PostWysłany: 18 Wrz 2020 15:14 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
Wygląda dobrze. Pozostaje Ci kontakt z obsługą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 408  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group