Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 408  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Revolut
#5921 PostWysłany: 01 Paź 2020 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
@Akna przelewy PLN i EUR miały być darmowe w ramach krajówek, wszystkie inne waluty miałby być płatne, te 2 waluty przelewam na swoje konta i dalej bez prowizji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
 Temat postu: Re: Revolut
#5922 PostWysłany: 01 Paź 2020 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
No nic, w każdym razie nadszedł ten moment, że nie da się już za free tego wysłać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5923 PostWysłany: 01 Paź 2020 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Polscy klienci Revoluta już mogą inwestować w złoto i srebro.
https://www.cashless.pl/8606-Revolut-zl ... inwestycje
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorz84 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5924 PostWysłany: 02 Paź 2020 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 641
niebieski
Nie aktualizujcie bo znika funkcja kursów walut. Przecież to jest niepoważne, z każdą nową wersją jest coraz gorzej w tej apce.

edit: ok, znowu to przenieśli w inne miejsce, ja pierdzielę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5925 PostWysłany: 05 Paź 2020 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
w weekend kolega wysyłał chf bez opłaty, u mnie dzisiaj opłata, czy to zależy od banku do którego robi się przelew czy była mała zwłoka w pobieraniu opłaty ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5926 PostWysłany: 05 Paź 2020 11:14 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
We wrześniu i październiku wysyłałem CZK na konto w Czechach i nie było dalej żadnej opłaty. R. pokazuje limit przelewów - 20K PLN oraz limit wymiany - 5K PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5927 PostWysłany: 05 Paź 2020 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
@kostek966 ja wysyłałam do Deustche Banku, znajomy mi mówił, ze jego już dawno revolut próbował kroić... dziwne to wszystko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5928 PostWysłany: 05 Paź 2020 11:55 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 633
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Chupacabra napisał(a):
jaco027 napisał(a):
@Chupacabra Dzisiaj nie jest najlepszy dzien na wymiane EURPLN. Kurs skacze i spread sie zwieksza. Oczywiscie zalezy wszystko od czasu transakcji.
Image

Dziś, około południa, spread na parytecie EUR/PLN mi skoczył na 6 groszy, czyli 1,35%. A więc rozpocząłem czat. Powysyłałem x screen'ów i do tej chwili żadnej konkretnej odpowiedzi.... Przed 15:00 przyszedł message, że dalej szukają gdzie leży problem i dadzą znać, ale, ale, sprawdzam przed chwilą i już jest 2 grosze spreadu.
.


Czy coś ci się udało wyjaśnić? Obserwuję podobne spready u siebie. W weekend były gigantyczne a dzisiaj też nie są małe, np 100 EUR -> 4,4667/4,5199. To jest 1.19% więc wcale nie tak mało. Nie wykonałem żadnej transakcji wymiany w tym miesiącu ani w poprzednim. Zaciekawiło mnie to, bo faktycznie wygląda to jak po cichu wprowadzane opłaty.

Pozdr,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5929 PostWysłany: 05 Paź 2020 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
A co w tym dziwnego, że kurs skacze w górę i w dół, jak na giełdzie z akcjami, nie było na lekcji ekonomii?,
wysyłam przelew do SantanderCB co miesiąc i pierwszy raz mam opłatę,
kolega powtórzył do PKO BP i bez prowizji, chyba muszę się przerzucić na kantor aliora, chyba że z crv można wysłać przelew bez prowizji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5930 PostWysłany: 05 Paź 2020 12:57 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 317
Chupacabra napisał(a):
We wrześniu i październiku wysyłałem CZK na konto w Czechach i nie było dalej żadnej opłaty. R. pokazuje limit przelewów - 20K PLN oraz limit wymiany - 5K PLN.


Potwierdzam, coraz gorzej z nimi, ale nic w tym dziwnego że chcą zarabiać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5931 PostWysłany: 05 Paź 2020 13:08 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
kostek966 napisał(a):
A co w tym dziwnego, że kurs skacze w górę i w dół, jak na giełdzie z akcjami, nie było na lekcji ekonomi?,
wysyłam przelew do SantanderCB co miesiąc i pierwszy raz mam opłatę, kolega powtórzył do PKO BP i bez prowizji, chyba muszę się przerzucić na kantor aliora, chyba że z crv można wysłać przelew bez prowizji?

Nic w tym dziwnego. Kurs niech sobie skacze ile chce, tylko ewidentnie Revolut sobie działa jak chce i spready są raz 1 groszowe a raz 5-6 groszowe a o tym R. jakoś nie informuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5932 PostWysłany: 05 Paź 2020 15:42 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 882
Chupacabra napisał(a):
We wrześniu i październiku wysyłałem CZK na konto w Czechach i nie było dalej żadnej opłaty. R. pokazuje limit przelewów - 20K PLN oraz limit wymiany - 5K PLN.


Przelałeś lokalną walutę, więc nic w tym dziwnego, że bez opłat.
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5933 PostWysłany: 05 Paź 2020 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Robiłem dużo drobnych transakcji przez weekend w Portugalii.
Kurs 4.55 do 4.56 do wyboru do koloru raz ściągało EUR raz PLN.
Przy drobnych sumach można przymknąć oko. Żadnego problemu z akceptacją.
Denerwuje mnie jednak gdy podaje revolut do rezerwacji hotelu. Zostawiam wyliczona kwotę i już 3 raz z rzędu mam informacje przy próbie pobrania przez hotel środków o blokadzie karty.
Można to w aplikacji jakoś zgłosić/ poinformować oczekiwanej odroczonej płatności?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5934 PostWysłany: 09 Paź 2020 15:11 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
cccc napisał(a):
badmoon napisał(a):
Czy ktoś miał taki przypadek z kartą VISA od Revoluta, że włoskie bankomaty w ogóle nie chcą jej wciągać?...

A uwazales czy to sa bankomaty ATM i widnialo, ze karty VISA obsluguja, czy po prostu z przypadkowych na pale?


Błagam, nie rób z ludzi idiotów. Revoluta w ogóle nie wciągało, po chwili wkładam normalną VISĘ z PKO i elegancko ją przyjmowało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5935 PostWysłany: 10 Paź 2020 14:24 

Rejestracja: 22 Sie 2019
Posty: 12
pobierają opłate za przelew. na konto w banku .Przelewam na swoje zlotowkowe i,oplata 2,50 ,Jeden przelew jest tylko bezpłatny ,reszta płatna. Mam prośbe ,prosze podpowiedzcie ,jak zamowic karte fizyczna , obecna ma uszkodzony czip. W aplikacji jest tylko info dotyczace zgubienia badz kradzieży, wyjasnienie jak postepowac .Nigdzie nie znalazlam info o zwyczainym zniszczeniu/uszkodzenie. Zapytałam na FB i odpowiedzieli ,żeby napisać maila,. Odpowiedzi jak nie otrzymalam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5936 PostWysłany: 10 Paź 2020 17:15 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Wejdź na czat w aplikacji i wpisz "Live agent". Odezwie się jakiś żywy człowiek to z nim porozmawiaj.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5937 PostWysłany: 10 Paź 2020 18:01 

Rejestracja: 22 Sie 2019
Posty: 12
dziękuje za odpowiedz ,juz wszystko wiem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5938 PostWysłany: 12 Paź 2020 15:51 

Rejestracja: 16 Lip 2018
Posty: 3
Może mi ktoś wyjaśnić jak mam teraz zrobić przelew USD na USD ? Po zmianie siedziby revoluta do litwy mam z tym problem.
Wcześniej przelewałem do znajomego USD i początek IBAN był GB i przechodziło bez problemu, teraz na ten numer nie można przelewać.
Natomiast na numer konta USD z początkiem LT żęby wprowadzić to konto jako odbiorcy wyskakuje że musze podać adres z Litwy, a obaj mieszkamy w PL...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5939 PostWysłany: 12 Paź 2020 16:04 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
A paypalem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5940 PostWysłany: 12 Paź 2020 17:29 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 882
Aresgracz napisał(a):
Natomiast na numer konta USD z początkiem LT żęby wprowadzić to konto jako odbiorcy wyskakuje że musze podać adres z Litwy, a obaj mieszkamy w PL...
Jakiś dziwny bank. W każdym normalnym wymagają podania adresu odbiorcy i ten adres nie jest łączony z krajem jego banku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 408  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group