Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295 ... 408  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Revolut
#5821 PostWysłany: 20 Sie 2020 20:29 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
@ume Ja opieram swoją pewność na Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, ale w dzisiejszych poronionych czasach to i tego nie można być pewnym. Niemniej dla mnie nie jest to porównywalne z gwarancją Revo.
Góra
 Profil Relacje PM off
Nosacz lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Revolut
#5822 PostWysłany: 20 Sie 2020 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 400
niebieski
Tak przy okazji giełdy na revo, dywidendowi arystokraci na dostępni w revolucie w załączeniu. Może komuś się przyda.
Image
Załącznik:
Screenshot_20200820-221100_Sheets.jpg
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/


Ostatnio edytowany przez marcinsss, 20 Sie 2020 22:56, edytowano w sumie 1 raz
Poprawienie umieszczenia obrazka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5823 PostWysłany: 20 Sie 2020 23:01 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
ume napisał(a):
W Polsce gwarancje daje KDPW do ok. 20 tys. EUR: https://www.kdpw.pl/pl/uslugi/Documents/Ulotka.pdf

Ale to dotyczy tylko gotówki i nierozliczonych zleceń kupna i sprzedaży. Akcje zapisane w rejestrze GPW są przypisane do ciebie i gwarantowane w całości z możliwością przeniesienia do innego biura maklerskiego.
Góra
 Profil Relacje PM off
Nosacz lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5824 PostWysłany: 22 Sie 2020 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 400
niebieski
Próbuję raz jeszcze.
Załącznik:
Screenshot_20200822-132645_Gallery.jpg
Screenshot_20200822-132645_Gallery.jpg [ 61.81 KiB | Obejrzany 3570 razy ]
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5825 PostWysłany: 24 Sie 2020 18:15 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Booking, agoda, priceline, kayak, rentalcars ... - ten sam właściciel.
Agoda jest nardziej pozycjonowana na Azję, Booking na Europę, a Proceline na Stany. Chociaż się to już wszystko miesza.
Góra
 Profil Relacje PM off
adam.pawel lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5826 PostWysłany: 28 Sie 2020 20:59 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Dobrze z zrozumiałem wiadomość wysłaną mi od Revo na skrzynkę mailową, że teraz litewski podmiot obsługuje finanse?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5827 PostWysłany: 29 Sie 2020 00:38 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 882
@e-prezes
Coś dostałeś nowszego od poniższej informacji?

revolut,181,93883&p=1329668#p1329668
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5828 PostWysłany: 29 Sie 2020 11:20 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Zasadniczo tak. Iban zaczyna się od LT. Może to już wcześniej było, bo nie sprawdzałem tego, ale teraz dostałem wiadomość i druga na skrzynkę dowiązaną do karty dla dziecka.

Załączniki:
Screenshot_20200829-111602.png
Screenshot_20200829-111602.png [ 160.1 KiB | Obejrzany 2931 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5829 PostWysłany: 29 Sie 2020 11:29 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Piereszy raz będę korzystał z Revoulta, wylatuję dzisiaj i chyba delikatnie się zagapiłem. Przesłałem pieniądze wczoraj przelewem z konta Santander, nie biorąc pod uwagę, że dzisiaj mamy sobotę. Wysłem pieniądze przed ostatnią sesją wychodzącą w Santanderze, ale nie wiem czy Revoult ma sesje przychodzące w weekend?

Jak z doładowaniem kartą kredytową, czy jeśli teraz doładuję jeszcze raz to jest szansa na środki w weekend, czy pozostaje czekać do poniedziałku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5830 PostWysłany: 29 Sie 2020 11:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Gosh...

Przelew w poniedziałek
Karta kredytowa natychmiast
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5831 PostWysłany: 29 Sie 2020 11:38 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 131
Mio napisał(a):
Od około 2 tygodni codziennie wyskakują mi na telefonie powiadomienia z Revoluta o kursach kryptowalut. Nie korzystam z kryptowalut. Przeszukałem apkę i nie znalazłem miejsca, gdzie mogę wyłączyć te powiadomienia. Ktoś może mi powiedzieć gdzie tego szukać?
Też miałem ten problem. W "opiekunie klienta" okazało się, że mam dodaną kryptowalutę. Znajdziesz go po kliknięciu ustawienia - dane konta. Następnie ukryj daną kryptowalute
Góra
 Profil Relacje PM off
Mio uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5832 PostWysłany: 29 Sie 2020 11:47 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 131
@Kothson tylko uważaj jaką masz KK. W Citi natkniesz się na prowizje
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5833 PostWysłany: 29 Sie 2020 11:50 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Faktycznie jest, 4%, minimum 10 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5834 PostWysłany: 01 Wrz 2020 23:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
W odniesieniu do wczesniejszych postow, widocznie Revolut lubi blokowac konta.

Cytuj:
A free bank account within minutes: the promise by Revolut to clients was hugely successful, also in Switzerland. But now, hundreds of customers are waiting for weeks to get their assets unfrozen – a persistent problem, it seems.

The announcement by the British neobank of new services tends to cause a groundswell of dissent in social media. Revolut clients regularly take the opportunity to remind the world of their plight and the freezing of accounts.

The cases of frozen accounts that take weeks to unlock aren’t isolated cases only. The cries for help on social media platforms are vocal and numerous, with hundreds of people seeking help to get their money unblocked. They feel neglected by the fintech – Europe’s most valuable. The company has some 12 million clients in 35 markets, 350,000 of which are based in Switzerland.

The End of a Chat

One example of a client who’s spoken to finews.com: a woman who has been waiting for seven weeks for her account to be unlocked. A series of smaller payments had the alarm bells ringing at the fintech, which suspected a case of money laundering. The bank demanded the client to send her tax statement and subsequently those of people who had sent her the money.


When she failed to provide the tax statements of those other people, Revolut simply blocked her account – apparently without giving due notice. And since then, the money has remained blocked. The daily requests to chat with the customer service online remained unanswered.

https://www.finews.com/news/english-new ... laundering
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5835 PostWysłany: 11 Wrz 2020 17:47 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
Czy ktoś miał taki przypadek z kartą VISA od Revoluta, że włoskie bankomaty w ogóle nie chcą jej wciągać? Wiele razy już miałem z tą kartą cyrki na świecie, ale do tej pory wyglądało to tak, że płatność nie przechodziła w terminalu. Tym razem bankomaty (w różnych miejscach, różnych banków / sieci w Lombardii), zachowywały się tak, jakbym w ogóle nie wkładał karty. Styki czyściutkie, karta niewiele razy używana. Z kolei płatności w sklepach, nawet te niezbliżeniowe, przechodziły bez problemu. Jest to jak dla mnie najbardziej zawodna karta, jaką kiedykolwiek miałem. Specjalnie zamówiłem kolejną, bo myślałem, że poprzednia, którą próbowałem używać w USA, była felerna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5836 PostWysłany: 11 Wrz 2020 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Z tego właśnie powodu w sierpniu pisałem, by na revo nie trzymać większej ilości monet -teraz dodatkowo najlepiej gromadzić od znajomych zeznania podatkowe :lol:
@G P przypominam się.

cccc napisał(a):
W odniesieniu do wczesniejszych postow, widocznie Revolut lubi blokowac konta.

Cytuj:
A free bank account within minutes: the promise by Revolut to clients was hugely successful, also in Switzerland. But now, hundreds of customers are waiting for weeks to get their assets unfrozen – a persistent problem, it seems.

The announcement by the British neobank of new services tends to cause a groundswell of dissent in social media. Revolut clients regularly take the opportunity to remind the world of their plight and the freezing of accounts.

The cases of frozen accounts that take weeks to unlock aren’t isolated cases only. The cries for help on social media platforms are vocal and numerous, with hundreds of people seeking help to get their money unblocked. They feel neglected by the fintech – Europe’s most valuable. The company has some 12 million clients in 35 markets, 350,000 of which are based in Switzerland.

The End of a Chat

One example of a client who’s spoken to finews.com: a woman who has been waiting for seven weeks for her account to be unlocked. A series of smaller payments had the alarm bells ringing at the fintech, which suspected a case of money laundering. The bank demanded the client to send her tax statement and subsequently those of people who had sent her the money.


When she failed to provide the tax statements of those other people, Revolut simply blocked her account – apparently without giving due notice. And since then, the money has remained blocked. The daily requests to chat with the customer service online remained unanswered.

https://www.finews.com/news/english-new ... laundering
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5837 PostWysłany: 12 Wrz 2020 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
badmoon napisał(a):
Czy ktoś miał taki przypadek z kartą VISA od Revoluta, że włoskie bankomaty w ogóle nie chcą jej wciągać? Wiele razy już miałem z tą kartą cyrki na świecie, ale do tej pory wyglądało to tak, że płatność nie przechodziła w terminalu. Tym razem bankomaty (w różnych miejscach, różnych banków / sieci w Lombardii), zachowywały się tak, jakbym w ogóle nie wkładał karty. Styki czyściutkie, karta niewiele razy używana. Z kolei płatności w sklepach, nawet te niezbliżeniowe, przechodziły bez problemu. Jest to jak dla mnie najbardziej zawodna karta, jaką kiedykolwiek miałem. Specjalnie zamówiłem kolejną, bo myślałem, że poprzednia, którą próbowałem używać w USA, była felerna.

A uwazales czy to sa bankomaty ATM i widnialo, ze karty VISA obsluguja, czy po prostu z przypadkowych na pale?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5838 PostWysłany: 12 Wrz 2020 21:26 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
nick napisał(a):
Z tego właśnie powodu w sierpniu pisałem, by na revo nie trzymać większej ilości monet -teraz dodatkowo najlepiej gromadzić od znajomych zeznania podatkowe
@G P przypominam się.

cccc napisał(a):
W odniesieniu do wczesniejszych postow, widocznie Revolut lubi blokowac konta.

Cytuj:
A free bank account within minutes: the promise by Revolut to clients was hugely successful, also in Switzerland. But now, hundreds of customers are waiting for weeks to get their assets unfrozen – a persistent problem, it seems.

The announcement by the British neobank of new services tends to cause a groundswell of dissent in social media. Revolut clients regularly take the opportunity to remind the world of their plight and the freezing of accounts.

The cases of frozen accounts that take weeks to unlock aren’t isolated cases only. The cries for help on social media platforms are vocal and numerous, with hundreds of people seeking help to get their money unblocked. They feel neglected by the fintech – Europe’s most valuable. The company has some 12 million clients in 35 markets, 350,000 of which are based in Switzerland.

The End of a Chat

One example of a client who’s spoken to finews.com: a woman who has been waiting for seven weeks for her account to be unlocked. A series of smaller payments had the alarm bells ringing at the fintech, which suspected a case of money laundering. The bank demanded the client to send her tax statement and subsequently those of people who had sent her the money.


When she failed to provide the tax statements of those other people, Revolut simply blocked her account – apparently without giving due notice. And since then, the money has remained blocked. The daily requests to chat with the customer service online remained unanswered.

https://www.finews.com/news/english-new ... laundering
Nie ma to jak zmiana frontu. Czyli revolut już nie ma upaść zabierając pieniądze klientów tylko ten 'poważny problem' to blokowanie kont. Ogólnie wiadomo, że od początku revolut blokuje konta na podstawie nieznanych/dziwnych algorytmów niemniej tu na forum były to przypadki pojedyńcze i zazwyczaj nie bez powodu. Wkurzające najbardziej może być odkręcanie tego bo jak widać trwa to zdecydowanie za długo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5839 PostWysłany: 12 Wrz 2020 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Miedzy innymi dlatego warto miec inne karty kredytowe.
Btw tak z ciekawosci, ktore bankomaty w PL nie pobieraja prowizji przy wyciaganiu gotowki Revolutem.
Ostatnio wyciagalem na lotnisku w Wa-wie i skasowalo dodatkowo 15.90 zeta.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5840 PostWysłany: 12 Wrz 2020 21:53 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
Mnie eurocash we Włoszech skasował 3,95 euro. Bankomat banku wywalił kasę bez prowizji. @cccc łap bankomaty bankow a nie dziwnych sieci.
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295 ... 408  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group