Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 31 Sty 2012 00:04 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
guapa/o pisał trochę ... chaotycznie
Niczego nie wykluczam ,
wiem tyle że kiedys Net+ przestała mi 'działać' z takim właśnie komunikatem
i zmiana komputerów i IPs nie pomogła
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#22 PostWysłany: 31 Sty 2012 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Stawiam na jakąś awarię. Nie wierzę, że Ryanair specjalne odrzuca płatność za lot Z haraczem...

EDIT: Dziś już wszystko gra, więc była to tylko jakaś chwilowa awaria. ;-)
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 29 Lut 2012 18:07 

Rejestracja: 17 Gru 2011
Posty: 7
Zbanowany
Ja dziś od rana.Chciałem zapłacić kartą moneybookersa i wydaje mi się że tu leży problem, bo ostatnio często mam z tą kartą problemy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 29 Lut 2012 19:17 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 248
niebieski
Mam ten sam błąd, od godziny próbuję kupić prepaidem BZWBK.

Payment Error

Your card payment could not be processed due to one of the below reasons. Please review the below issues and go back to the previous (Payment) page and resubmit:

You have mistyped the card number or some of the digits are missing go to the previous (Payment) page and resubmit.
The card type selected (e.g. Mastercard, Visa, Visa Electron) is invalid for the card number provided go to the previous (Payment) page and reselect.
You have incorrectly entered the card number into the cardholder name box or vice versa go to the previous (Payment) page and re-enter.
The billing address is incorrect- go to the previous (Payment) page and re-enter, ensuring the billing address matches the address on your card statement.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 29 Lut 2012 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Ryanair Cash Passport działa, ale z prepaidem BZ WBK mam to samo - najwyraźniej FRanca zrobiła sobie promocję znów i poblokowała prepaidy wubekowe... :/
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 01 Mar 2012 16:24 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 778
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
Mi się właśnie udało całkowicie bezproblemowo kupić za pomocą karty BZWBK 6 biletów na trasie POZ - STN -POZ więc może po prostu trzeba spróbować kilka razy jeśli odrzuca na początku płatność :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 02 Mar 2012 11:04 

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 22
Zbanowany
Dzisiaj znowu odrzuca transakcje :/ ktoś ma podobny problem w zakupie biletów ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 03 Mar 2012 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Nie wiem jak u innych ale moja historia z prepaidowym wubekiem prezentuje się następująco. Przestało akceptować kartę w środę 29.02 jakoś około 15 po czym zaczęła działać po około 24 godzinach. Wszystko było OK do dzisiaj - znów kartę odrzuca. Wina ewidentnie stoi po stronie Ryanaira, bo nawet nie próbują obciążyć karty, a piszą, że np numer jest błędny, co jest oczywistą bzdurą. Pytanie tylko czy robią to umyślnie czy też nie. Sam nie wiem co o tym myśleć...
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 03 Mar 2012 14:46 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Chaykin napisał(a):
Wina ewidentnie stoi po stronie Ryanaira, bo nawet nie próbują obciążyć karty, a piszą, że np numer jest błędny, co jest oczywistą bzdurą. Pytanie tylko czy robią to umyślnie czy też nie. Sam nie wiem co o tym myśleć...

Czyli dokładnie ta sama historia co jakiś czas temu. Po ok. 1-2 dniach karta znów zaczyna działać. Bardzo dziwna sprawa - tak jakby banowali kartę na jakiś okres czasu.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 04 Mar 2012 17:07 

Rejestracja: 17 Gru 2011
Posty: 7
Zbanowany
Dalej nie działa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 06 Mar 2012 01:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Wygląda na to, że mucha ma racje. Mam dwie karty BZ WBK którymi robię rezerwacje - jedną, z której korzystam częściej i drugą którą wykorzystuje rzadziej. Sytuacja z dziś - po zupełnie bezproblemowym kupieniu 3 rezerwacji pierwszą kartą, gdy praktycznie po paru minutach chciałem zrobić kolejną, czwartą, karta została zablokowana. Spróbowałem kupić drugą kartą i d*pa... Po prostu po paru rezerwacjach, jakaś kombinacja imię+nazwisko+karta jest blokowana. Nieładnie. ;/
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 14 Mar 2012 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Ciekawe czy to legalne i czy można im coś udowodnić...
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 14 Mar 2012 14:44 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
mi kiedyś w 2 miejscach na 2 + kilku kompach nie chciało przyjąć Net+
przez 2 tyg ratowałem się inną kartą
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 14 Mar 2012 14:54 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 96
mialem ten sam problem z angielskim prepaidem jakis rok temu godziny spedzone na infoliniach dostawcy karty i ryana nic nie pomogly, wlasciwie to na te infolinie wydalem wiecej niz jakbym kupil z prowizja :) zaczela dzialac po jakims miesiacu byc moze wczesniej ale taki bylem wsciekly, ze nic nie kupowalem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 17 Mar 2012 16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Chyba znów coś kręcą. Jeszcze parę dni temu jak miałem zablokowanego wubeka wystarczyło połączyć się przez jakieś proxy, żeby mieć inne IP i można było rezerwować - dziś już to niestety nie pomaga...
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 17 Mar 2012 20:53 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
Zrestartowałem router od Neozdrady, ale niestety strona Ryana dalej mnie nie puszcza. Jakieś dobre rady? Bo zostało tylko 1 miejsce na ten lot co potrzebuję :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 20 Mar 2012 00:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
wntl napisał(a):
Mi nigdy nie pomogło ani przez Proxy ani przez TORa :/ Jedynie jak zmieniłem IP to pomogło.
U mnie nawet zmiana IP nie pomaga - prosiłem np. kolegę który u siebie wpisywał dane które mu podawałem i miał ten sam błąd. Wygląda na to, że blokują po numerach BIN karty? Literówki w imieniu, nazwisku, adresie, danych pasażerów, zmienianie przeglądarek, tryby "prywatności", proxy, TOR, inne IP (tj. ten kolega, z innego końca Europy) - jak ja jestem zablokowany nic mi nie pomaga. Jak oni to k... blokują?

Chodzi o karty prepaid. O dziwo karty RCP nie blokują w ogóle.
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 20 Mar 2012 02:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Chaykin napisał(a):
wntl napisał(a):
Mi nigdy nie pomogło ani przez Proxy ani przez TORa :/ Jedynie jak zmieniłem IP to pomogło.
U mnie nawet zmiana IP nie pomaga - prosiłem np. kolegę który u siebie wpisywał dane które mu podawałem i miał ten sam błąd. Wygląda na to, że blokują po numerach BIN karty? Literówki w imieniu, nazwisku, adresie, danych pasażerów, zmienianie przeglądarek, tryby "prywatności", proxy, TOR, inne IP (tj. ten kolega, z innego końca Europy) - jak ja jestem zablokowany nic mi nie pomaga. Jak oni to k... blokują?

Chodzi o karty prepaid. O dziwo karty RCP nie blokują w ogóle.

Pewnie zliczaja transakcje i blokuja jesli jest zbyt duzo. Proste i skuteczne rozwiazanie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 20 Mar 2012 16:51 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 23
mod A - dolaczam tu "dziki" temat za wskazaniem Chaykina

Mam problem z dokonaniem rezerwacji w ryanie, robie to nie pierwszy raz i dlatego się dziwie.

Wpisuję wszystkie dane poprawnie, a wyskakuje mi cos takiego:

1.Numer karty został wprowadzony niepoprawnie lub brakuje jednej z cyfr - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić dane ponownie.
2.Wprowadzony typ karty (np.: MasterCard, Visa, Visa Electron) jest niezgodny z wprowadzonym numerem karty - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić dane ponownie.
3.Numer karty został wprowadzony w pole właściciela karty lub odwrotnie - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić dane ponownie.
4.Podany adres fakturowania jest niepoprawny - prosimy wrócić do poprzedniej strony (Płatność) i wprowadzić adres ponownie oraz upewnić się, że jest on zgodny z adresem, na który wystawiona jest karta.

Wiecie co z tym zrobić ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 20 Mar 2012 16:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Jaka karta probujesz zaplacic za bilety? Mialam tak z MC prepaid probujac kupic ktorys tam z kolei bilet w krotkim okresie czasu, problem byl tez opisywany gdzies tu na forum
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group