Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 1359 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 68  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 25 Maj 2013 20:03 

Drodzy Forumowicze,
Chcę kupić lot Wizzair z bagażem rejestrowanym. Czy w tym przypadku mogę wybrać odprawę online, czy tak jak mi wskazuje logika tylko na lotnisku (niestety dodatkowo płatną).
Przepraszam jeśli temat był, ale nie mogę odnaleźć.

Pozdrawiam serdecznie!
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 25 Maj 2013 20:13 
Awatar użytkownika

HON fly4free
http://www.fly4free.pl/odprawa-online-w ... -po-kroku/

cytuję:
"Jeżeli nie odprawimy się przez Internet, będziemy musieli to zrobić na lotnisku – jeżeli zdecydujemy się dopiero na miejscu, zapłacimy za odprawę 68 zł od pasażera za lot (chyba, że wcześniej wykupimy opcję odprawy na lotnisku za pomocą strony Wizz Air korzystając z opcji „dodaj usługę” lub telefonicznie – wówczas opłata wynosi 32 zł).

Pamiętajmy, że jeżeli planujemy podróż dłuższą niż 2 tygodnie, a dla lotu powrotnego wybraliśmy opcję odprawy online, na lot z powrotem będziemy musieli odprawić się przez Internet na miejscu (np. w kafejce/w hotelu lub łapiąc Wi-Fi w jakiejś knajpce) i wydrukować kartę pokładową. Jeżeli wiemy, że nie będzie takiej możliwości, możemy dokupić odprawę na lotnisku (najlepiej na stronie Wizz Air lub przez Telecentrum)."
 Relacje PM off  

Temat postu: nadawanie bagażu
#43 PostWysłany: 27 Maj 2013 16:50 

Hej,
w czerwcu mam zamiar lecieć z Warszawy do Madrytu, z przesiadką w Londynie (prawie 3 godziny). Chciałabym wziąć ze sobą bagaż rejestrowany, czy jest możliwość nadania go od razu z Warszawy czy muszę go nadawać ponownie w Londynie? I czy przy ponownym nadaniu muszę płacić za niego jeszcze raz? Oba loty są obsługiwane przez Ryanair, próbowałam dodzwonić się na ich infolinię ale nie udało mi się.
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: nadawanie bagażu
#44 PostWysłany: 27 Maj 2013 16:57 
Awatar użytkownika

HON fly4free
W Ryanair każdy lot to osobna opłata za bagaż, nie ma możliwości nadania w Warszawie bezpośrednio do Madrytu, w Londynie Stansted odbiór bagażu rejestrowanego po wylądowaniu i powtórka z rozrywki z Warszawy
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 28 Maj 2013 18:39 

dzięki, a myślisz, że te 3 godziny mi wystarczą na załatwienie wszystkiego z bagażem?
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 28 Maj 2013 18:53 
Awatar użytkownika

HON fly4free
tordu napisał(a):
dzięki, a myślisz, że te 3 godziny mi wystarczą na załatwienie wszystkiego z bagażem?

Jak nie będzie opóźnienia na pierwszym locie to tak, ale trzeba będzie się sprężać na etapie odbioru i nadania rejestrowanego na Stansted (tydzień temu leciałem i spokojnie da się ogarnąć przesiadkę w takim terminie, gate rozpoczyna się jakieś 30-40 minut przed odlotem)
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 29 Maj 2013 12:02 

Witam , czy w bagażu rejestrowym można przewozić jedzenie? Np. jakaś szynka czy kiełbasa :) Lecę z Warszawy do Beauvais ( Paryż) Wizzair
 Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 29 Maj 2013 12:33 
Awatar użytkownika

Loty: 30
Kilometry: 44 523
parys121 napisał(a):
Witam , czy w bagażu rejestrowym można przewozić jedzenie? Np. jakaś szynka czy kiełbasa :) Lecę z Warszawy do Beauvais ( Paryż) Wizzair

Można zarówno w podręcznym jak i w rejestrowanym.

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com
 Relacje PM off  

#49 PostWysłany: 30 Maj 2013 13:03 

Witam, mam problem z odprawą on-line. Kupiłem bilety na lot z Liverpoolu do Lublina, a ponieważ posiadałem paszport tymczasowy to mogłem odprawić się tylko na lot do Polski. W kraju odebrałem normalny paszport i chciałem się odprawić. Niestety na stronie wyskakuje błąd, ze względu, że są już wprowadzone dane pasażera, ale nie mogę przejść odprawy bo poprzedni paszport utracił ważność, a nie pozwala mi wprowadzić danych z nowego.
Miał już ktoś z was taką sytuację? Nie wiem bardzo co robić, czekać do odprawy na lotnisku, czy wydzwaniać do nich i wyjaśniać sytuację?

--Edit--

Przepraszam, zapomniałem napisać jakie linie. Ryanair.
 Relacje PM off  

#50 PostWysłany: 30 Maj 2013 13:12 
Awatar użytkownika

HON fly4free
perrypl napisał(a):
Witam, mam problem z odprawą on-line. Kupiłem bilety na lot z Liverpoolu do Lublina, a ponieważ posiadałem paszport tymczasowy to mogłem odprawić się tylko na lot do Polski. W kraju odebrałem normalny paszport i chciałem się odprawić. Niestety na stronie wyskakuje błąd, ze względu, że są już wprowadzone dane pasażera, ale nie mogę przejść odprawy bo poprzedni paszport utracił ważność, a nie pozwala mi wprowadzić danych z nowego.
Miał już ktoś z was taką sytuację? Nie wiem bardzo co robić, czekać do odprawy na lotnisku, czy wydzwaniać do nich i wyjaśniać sytuację?

--Edit--

Przepraszam, zapomniałem napisać jakie linie. Ryanair.

Prawdopodobnie nie obejdzie się bez telefonu do Ryanair, tel. 703303033 płatny 2,08 PLN za minutę (przygotuj nr.rezerwacji, ostatnie cyfry karty która opłacono rezerwację)

ps. spróbuj wejść do rezerwacji przez ryanair uk, wybierz wyszukaj rezerwację i opcję 3 być może to pomoże
 Relacje PM off  

#51 PostWysłany: 31 Maj 2013 12:49 

gorny77 napisał(a):

Prawdopodobnie nie obejdzie się bez telefonu do Ryanair, tel. 703303033 płatny 2,08 PLN za minutę (przygotuj nr.rezerwacji, ostatnie cyfry karty która opłacono rezerwację)

ps. spróbuj wejść do rezerwacji przez ryanair uk, wybierz wyszukaj rezerwację i opcję 3 być może to pomoże

Napiszę co zrobiłem jako przestrogę dla innych. Nie obyło się bez telefonu do biura obsługi. Jeśli chcecie podróżować na dwóch różnych dokumentach jak to ja chciałem zrobić. To albo kupujcie dwa oddzielne bilety, albo jak to w moim przypadku było, dzwońcie do biura i płaćcie za połączenie. Ja zadzwoniłem i rozdzielili moją osobę od rezerwacji którą miałem z żoną i synem. Dostałem nowy numer i mogłem się odprawić.
To samo dotyczy jeśli zgubimy dokument lub zostanie skradziony.
 Relacje PM off  

#52 PostWysłany: 31 Maj 2013 21:11 

Dokonałem rezerwacji biletu online do Buenos Aires z Berlina przez Amsterdam.

1. Na bilecie nie pisze z jakiego terminala mam wylot.
2.Gdzie mam się udać na odprawę jak mam znaleźć mój lot i co najpierw muszę zrobić
3. Mam przesiadkę w Amsterdamie i co wtedy z bagażem ? Czy będą wiedzieli, że ma lecieć do Buenos Aires czy mi dadzą i na nowo mam się odprawiać ?

Co powinienem zrobić jak będę już na lotnisku w Berlinie i jak szukać mojego lotu ?
Rozumiem, że najpierw będzie odprawa a potem ? Może mi to ktoś napisać jak to będzie wyglądało bo trochę się stresuję bo mój niemiecki nie jest najlepszy a angielski taki sobie a po naszemu się tam raczej nie dogadam :)
 Relacje PM off  

#53 PostWysłany: 31 Maj 2013 22:47 

qxu247 napisał(a):

2.Gdzie mam się udać na odprawę jak mam znaleźć mój lot i co najpierw muszę zrobić
3. Mam przesiadkę w Amsterdamie i co wtedy z bagażem ? Czy będą wiedzieli, że ma lecieć do Buenos Aires czy mi dadzą i na nowo mam się odprawiać ?

Co powinienem zrobić jak będę już na lotnisku w Berlinie i jak szukać mojego lotu ?
Rozumiem, że najpierw będzie odprawa a potem ? Może mi to ktoś napisać jak to będzie wyglądało bo trochę się stresuję bo mój niemiecki nie jest najlepszy a angielski taki sobie a po naszemu się tam raczej nie dogadam :)

Jakie linie? KLM?
Odnośnie do którego terminalu należy się udać to można sprawdzić np. na stronie
http://www.berlin-airport.de/PL/Reisend ... /index.php
 Relacje PM off  

#54 PostWysłany: 01 Cze 2013 11:38 
Awatar użytkownika

Loty: 249
Kilometry: 415 497
HON fly4free
qxu247 napisał(a):

Terminal zwykle zależy od tego jakimi liniami lecisz, możesz też na stronie sprawdzić tak jak kolega podał.
Stanowiska odprawy sprawdzasz na monitorach przy wejściu. Numer bramki podadzą Ci przy odprawie, na karcie pokładowej będzie raczej na pewno wypisany, podają go też na monitorach wszędzie.
Bagaż nadzadzą Ci do samego końca.
 Relacje PM off  

#55 PostWysłany: 01 Cze 2013 21:47 
Awatar użytkownika

PILNE!

kiedys w wizzair na 100% można było wniesc zakupy z bezcłowego - bok bagazu podręcznego.
teraz na stronie nie widzę żadnego info na ten temat. czy to znaczy ze teraz w Wizzair ewentualne zakupy w bezcłówce muszą sie znalezc w bagażu podręznym???
 Relacje PM off  

#56 PostWysłany: 01 Cze 2013 21:50 

maniakalnie napisał(a):
PILNE!

kiedys w wizzair na 100% można było wniesc zakupy z bezcłowego - bok bagazu podręcznego.
teraz na stronie nie widzę żadnego info na ten temat. czy to znaczy ze teraz w Wizzair ewentualne zakupy w bezcłówce muszą sie znalezc w bagażu podręznym???

W wizzair można mieć osobno. W Ryanie muszą byc spakowane razem z bagażem podręcznym. O jakie lotnisko dokładnie chodzi?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
 Relacje PM off  

#57 PostWysłany: 01 Cze 2013 21:52 
Awatar użytkownika

Loty: 141
Kilometry: 270 325
niebieski
maniakalnie napisał(a):
PILNE!

W WiZZ można zawsze. W RYAN tylko na niektórych lotniskach.

#58 PostWysłany: 01 Cze 2013 22:10 
Awatar użytkownika

dzięki za odpowiedzi.
Jednak nadal mam watpliwośc, czy coś nie zmieniło się ostatnio... leciałam wizzairem w marcu,wtedy wniosłam zakupy z bezcłówki. ale także wtedy widziałam na stronie wyraźnie napisane, ze można wnieśc na pokład zakupy z duty free...a teraz widzę na stronie takie coś:

Dodatkowo pasażerowie mogą wnosić następujące przedmioty:

płaszcz lub koc;
telefon komórkowy;
materiały do czytania podczas lotu;
dla dzieci w wieku poniżej 2 lat: żywność, składany wózek dziecięcy albo małe łóżeczko;
para kul w przypadku osób niepełnosprawnych ruchowo.

i nic nie ma o zakupach:/
ktoś może leciał ostatnio?

aa lecę w Warszawy.
 Relacje PM off  

#59 PostWysłany: 01 Cze 2013 23:22 
Awatar użytkownika

Loty: 171
Kilometry: 188 843
platynowy
maniakalnie napisał(a):
dzięki za odpowiedzi.
Jednak nadal mam watpliwośc, czy coś nie zmieniło się ostatnio... leciałam wizzairem w marcu,wtedy wniosłam zakupy z bezcłówki. ale także wtedy widziałam na stronie wyraźnie napisane, ze można wnieśc na pokład zakupy z duty free...a teraz widzę na stronie takie coś:

Dodatkowo pasażerowie mogą wnosić następujące przedmioty:

płaszcz lub koc;
telefon komórkowy;
materiały do czytania podczas lotu;
dla dzieci w wieku poniżej 2 lat: żywność, składany wózek dziecięcy albo małe łóżeczko;
para kul w przypadku osób niepełnosprawnych ruchowo.

i nic nie ma o zakupach:/
ktoś może leciał ostatnio?

aa lecę w Warszawy.

Spokojnie.
Na karcie po odprawie masz odpowiednią informację o zakupach z wolnocłówki.

#60 PostWysłany: 01 Cze 2013 23:26 

Witam serdecznie, proszę o informację w sprawie sposobu dokonania odprawy z Kutaisi do WAW.
Na jednej rezerwacji mam lot WAW-Kutaisi oraz Kutaisi-WAW. Co do wylotu z Polski nie było problemu z odprawą, natomiast kierunek powrotny opatrzony jetst komunikatem: Odprawa online na tym lotnisku nie jest możliwa.
Mam pytanie do osób, które ostatnio podróżowały Wizzair. Czy na powrót nie robi się odprawy i nikt nie żąda żadnego potwierdzenia? Może moje pytanie jest naiwne, ale wolę się wcześniej upewnić, żeby się nie okazało na lotnisku, że jednak jakiś dokument jest wymagany.
Będę wdzięczna za informacje na ten temat.
 Relacje PM off  

[ 1359 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 68  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 6 gości