Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 78  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 01 Cze 2013 23:29 

Rejestracja: 01 Cze 2013
Posty: 3
Witam
Może głupie pytanie ale wszystko mam po niemiecku i pierwszy raz lecę liniami TAM.

Kupiłam loty w super promocji linii TAM na sierpień - październiki
Madryt-Lima
Sao Paolo - Frankfurt

Mam pytanie
Czy mam już bagaż rejestrowany (23kg?) czy muszę go osobno dokupić?

Dziękuję za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#62 PostWysłany: 01 Cze 2013 23:30 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
bierzes tylko paszport, i ewentualnie, mozesz wydrukowac rezerwacje i nic wiecej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 01 Cze 2013 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
lia napisał(a):
Witam serdecznie, proszę o informację w sprawie sposobu dokonania odprawy z Kutaisi do WAW.
Na jednej rezerwacji mam lot WAW-Kutaisi oraz Kutaisi-WAW. Co do wylotu z Polski nie było problemu z odprawą, natomiast kierunek powrotny opatrzony jetst komunikatem: Odprawa online na tym lotnisku nie jest możliwa.
Mam pytanie do osób, które ostatnio podróżowały Wizzair. Czy na powrót nie robi się odprawy i nikt nie żąda żadnego potwierdzenia? Może moje pytanie jest naiwne, ale wolę się wcześniej upewnić, żeby się nie okazało na lotnisku, że jednak jakiś dokument jest wymagany.
Będę wdzięczna za informacje na ten temat.


po pierwsze nie ten dział! Przenoszę do odpowiedniego lecz następnym razem powędruje do kosza!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 04 Cze 2013 17:29 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 701
Zbanowany
niebieski
hej,
trafil mi sie wypadek motocyklowy, jestem od pepka po szyje w gipsie. Wkrotce musze leciec samolotem. Nie jestem w stanie sam sobie wyciagnac paska od spodni, czy chociaz portfela z kieszeni, nie mowie juz o ewentualnym sciaganiu butow. Czy bedzie jakis problem przy kontroli bezpieczenstwa? Czy moze zamowic sobie 'pomoc' na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 04 Cze 2013 17:31 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
:(

przy rezerwacji i w regulaminach linii jest napisane - "potrzebujesz pomocy? zgłoś się x godzin wczesniej na lotnisku"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 04 Cze 2013 17:34 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 2
Loty: 131
Kilometry: 201 139
mozesz spodziewac sie dokladnej kontroli. jak mialem unieruchomiona reke, to nawet wymaz brali z usztywniacza czy to napewno usztywniacz a nie jakis ladunek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 04 Cze 2013 23:39 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 57
Mam pytanie dotyczace ofert specjalnych z Alitalii. Po wybraniu promocji trzeba potwierdzic, ze sie jest rezydentem Sycylii, studentem do 27 roku zycia, ma sie ponad 70 lat itp. Czy w praktyce jest to sprawdzane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 06 Cze 2013 14:34 

Rejestracja: 06 Cze 2013
Posty: 1
Witam,
Mam następujące pytanie odnośnie biletów lotniczych:
Planuję lot z Warszawy do Moskwy pod koniec sierpnia oraz powrót z Hongkongu do Warszawy pod koniec września.
Najbardziej korzystne cenowo połączenie, które znalazłem korzystając z wyszukiwarek Multicity (opodo, esky, lataj) jest Aeroflotem (powrót z przesiadką w Moskwie) np.

Odcinek 1
24.08 11:10-15:10 WAW->SVO
Odcinek 2
22.09 10:55-17:05 HKG->SVO
22.09 21:00-21:15 SVO->WAW

Chciałem sprawdzić cenę również na stronie przewoźnika (wyszukiwarka Multiple destinations), ale wyświetliło, że nie ma takiej kombinacji. Zadzwoniłem do biura w Warszawie, potwierdzono mi, że nie ma takiej taryfy, że mogę w takiej sytuacji kupić bilet dwustronny z Warszawy do Moskwy i jednostronny Hongkong->Moskwa, ale wtedy przewoźnik nie gwarantuje transferu w Moskwie w przypadku, gdy lot z Hongkongu do Moskwy się opóźni, bo to są 2 osobne bilety. Powiedziano też, że nawet jeżeli inne wyszukiwarki znajdują taką kombinację, to i tak są to 2 osobne bilety i ryzyko jest po mojej stronie. Czy faktycznie tak jest, jeżeli mogę kupić taki bilet za pomocą pośrednika u jednego przewoźnika w jednej transakcji?
Jeśli chciałbym kupić w Aeroflocie osobno bilet na Warszawa->Moskwa i Hongkong->Warszawa, to wychodzi dużo drożej.
Prośba o komentarz osób orientujących się w temacie biletów/taryf/przesiadek.
Dodatkowe pytanie, ile trwa transfer w takim wypadku na lotnisku SVO?
Dziękuję z góry i pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 10 Cze 2013 12:25 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Mozna zmienic dane osoby ktora zamawiala bilety z klubem wizza?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 10 Cze 2013 13:01 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
konrad91 napisał(a):
Mozna zmienic dane osoby ktora zamawiala bilety z klubem wizza?


Nie można. Tylko imiona i nazwiska pozostałych pasażerów widniejących na rezerwacji można za opłatą zmienić.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 15 Cze 2013 08:48 

Rejestracja: 14 Cze 2012
Posty: 6
Witam,
Mam lot o godz. 7.05 w Porto liniami TAP. Boarding time jest o 6.20. Czy Waszym zdaniem przyjade na lotnisko o 6 rano to spokojnie zdążę na ten lot? Mam bagaż podręczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: WOW AIR Odprawa online
#72 PostWysłany: 18 Cze 2013 14:48 

Rejestracja: 18 Cze 2013
Posty: 2
Witam,
Czy ktoś się orientuje czy jest jakaś odprawa on-line dla przewoźnika WOW Air? Lecę z Berlina do Reykjaviku i nie znalazłem żadnej informacji na ich stronie a nie chce na lotnisku zostać zaskoczony jaką opłatą z kosmosu.
Do tej pory latałem tylko Wizzairem i tam, żeby nie płacić za odprawę na miejscu, robi się ją internetowo. Czy ktoś się orientuje czy w tym przypadku jest tak samo?
Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam, bo pewnie dla niektórych jest to jakaś oczywista sprawa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 18 Cze 2013 21:26 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 24
Witam. Mam bagaż rejestrowany w Ryanie 20kg. Czy podczas odprawy muszę jakieś dodatkowe opcje zaznaczać lub wypełniać, czy odprawa odbywa się tak samo jak bez bagażu podręcznego?
Czy po prostu mam być 2h wcześniej na lotnisku i nadać go (trzeba jakiś papier) czy wystarczy podejść z dowodem osobistym i powiedzieć, że mam wykupiony bagaż rejestrowany? ;-)

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 18 Cze 2013 21:29 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Jeśli masz go wykupiony to na karcie pokładowej będzie informacja o tym.

Gdy pójdziesz go oddać na check-in to w systemie u obsługi też będzie to widoczne.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 19 Cze 2013 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
A nie pomyslales zeby poczytac FAQ na str przewoznika??:

At the airport and checking in
How do I check myself in for the flight?

Check-in desks for all WOW air flights at all our airports open at least two hours before departure and close 45 minutes before departure. If guests arrive after this time they will, unfortunately, not be able to board the plane. WOW air recommends guests arrive at the airport in good time to avoid queues and unexpected incidents. It is best to have a print-out of the booking confirmation at check-in, but it is not essential. The booking number and valid passport are essential. The booking confirmation is sent by email immediately after booking and it is also possible to have it sent by text message. The check-in agent will provide you with a shiny new boarding pass, which you then need to give up as you board the plane.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 19 Cze 2013 14:25 

Rejestracja: 18 Cze 2013
Posty: 2
Ok Dzięki bardzo. Czyli nie ma żadnej dodatkowej opłaty.
Myślałem, że wszystkie tanie linie kombinują tak jak wizzair i każą się odprawiać internetowo bezpłatnie, a jeśli ktoś nie ogarnie to na lotnisku ze sporą dopłatą:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 21 Cze 2013 17:06 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 9
Osoba dorosła ma już wykupiony bilet, chcę dokupić bilet siostrzeńcowi - mogę normalnie zakupić bilet dla dorosłej i po prostu wejdą do samolotu razem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 21 Cze 2013 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
mariusz.kce napisał(a):
Osoba dorosła ma już wykupiony bilet, chcę dokupić bilet siostrzeńcowi - mogę normalnie zakupić bilet dla dorosłej i po prostu wejdą do samolotu razem?

Pewnie by przeszło, ale oficjalnie po wykonaniu takiej rezerwacji musisz dzwonić na infolinię i poprosić o "doklejenie" do poprzedniej rezerwacji - http://www.ryanair.com/pl/pytania/czy-m ... rezerwacji
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 23 Cze 2013 18:36 

Rejestracja: 18 Kwi 2013
Posty: 2
Witam,
kupilam lot na wizzair.com. Wlasnie dokonalam odprawy online, tylko, ze myslalam, ze beda potrzebowali numerow dowodu tozsamosci, a gdy nacisnelam "Tak, potwierdzam" karta pokladowa zostala utworzona, bez nr dowodu/paszportu. I nigdzie wczesniej nie pytali o to, tak jak jest to w Ryanar'ze. Czy w wizzair przy odprawie online nie pytaja o szczegoly dowodu tozsamosci? czy jest duza szansa na niemila niespodzianke na lotnisku?
zalaczam karte pokladowa, jak widac narodowosc i nr dokumentu zostaly puste
Image

dziekuje z gory za ewentualne odpowiedzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 23 Cze 2013 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2012
Posty: 160
nie ma obaw, lecisz do Paryża- Szengen. To normalka, że te pola są puste
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 78  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group