Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 743 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38
Autor Wiadomość
#741 PostWysłany: 31 Gru 2019 01:52 

niebieski
Zostal aresztowany i dostal 5lat.
Panika jest po prostu glupia
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#742 PostWysłany: 15 Lut 2020 07:41 

Andi napisał(a):
herki99 napisał(a):
Mam bilet powrotny HNL-LAX-FRA-MXP. Ostatni odcinek operowany przez Lufthansę. Chcę opuścić ostatni odcinek podróży, bo jest on dla mnie bez sensu. Czy jeśli wykupię sobie osobno bilet na lot FRA-WAW, LOTem lub Lufthasą, który pokrywa się czasowo z odcinkiem FRA-MXP, to czy Lufthansa może mi anulować bilety, bo stwierdzą że coś kombinuję? Podróż tylko z podręcznym, więc kwestia bagażu mnie nie interesuje.

I jak się zakończyła ta sytuacja?
Mam podobny przypadek, otóż rezygnuje z ostatniego odcinka wykonywanego przez LH, zamiast tego dokupiłem LO który leci godzinę później (bez literówek i zmian w mailu itp.), nie wiem czego się spodziewać.

To jak, było to aresztowanie? ;)

Ciekawi mnie jak to jest z pokrywaniem sie czasowo biletów z tej samej liniii albo sojuszu.
 Relacje PM off  

#743 PostWysłany: 15 Lut 2020 12:32 

srebrny
Czytałem, ze LH potrafi takie sytuacje wychwytywać i utrudniać życie takim podróżnym.
Nie wiem, czy to pojedyncze przypadki, czy częste, ale mają miejsce.

Dla spokoju w podróży, proponowałbym zakup biletu dodatkowego w innej linii.
 Relacje PM off
myca007 uważa post za pomocny.

[ 743 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 11 gości