Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Lut 2016 20:28 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Nazwa hotelu:Marriott Courtyard Gdynia

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard.

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:pokój biznesowy, wstawka

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):niestety nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Polecam

Inne uwagi:Dobra obsługa, świetna lokalizacja dobry stosunek ceny do jakości. Po zdjęcia i dokładny opis pobytu zapraszam na swojego Bloga :D
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...


Ostatnio edytowany przez gruby_inversia, 05 Lut 2016 21:47, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 05 Lut 2016 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Marriott - nie Marriot :-)
a co to jest wstawka?
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Lut 2016 21:48 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Juz poprawiłem faktycznie zabrakło literki ?
W tym wypadku były to pyszne makaroniki ?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Lut 2016 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
wstawka - to chyba platinum arrival gift (PAG) - skoro go dostales jako gold, to widac, ze hotelowi zalezy i sie staraja.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Lut 2016 22:13 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Możliwe?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Lut 2016 00:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
No to, aby rozruszac troche ten temat:

nazwa: Marriott Warszawa
status: Platyna
pokoj: standard
przywileje: up do corner room, high floor, PAG (owoce, zakaski), internet, salonik
stawka: LNF
salonik: jeden z najlepszych w Europie i nie tylko!
zadowolenie i ocena: Zdecydowanie polecam zwlaszacza dla posiadaczy Gold/Platinum, zdecydowanie rozpoznaja status i doceniaja "lojalnosc"
uwagi: dobra obsługa, świetna lokalizacja dobry stosunek ceny do jakości (zwlaszcza stawki weekendowe lub LNF), maly, bo maly ale jest basen, widok z baru Panorama na 42pietrze (chyba) jest wiecej niz OK.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 17 Lut 2016 12:10 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
nazwa: Marriott Warszawa
status: Gold
pokoj: standard x 2
przywileje: up do business suite połączony z Executive double, PAG (miod w słoiczkach i chlebek), internet, salonik
stawka: Promocja -40%
salonik: swietne sniadanie w saloniku, przekąski obiadowe jak zawsze kapitalne, jedyny minus to duży tłok i brak mocnych alkoholi.
zadowolenie: jak zawsze super, uppgrade załatwiony poprzez kontakt bezpośredni z hotelem.
uwagi: basen akurat nie działał, w zamian za to można było otrzymać transport w dwie strony i wejście do basenu w Hotelu HIlton, sami nie korzystaliśmy ale taka informacje uzyskaliśmy w Executive desk. Jedyny mankament to remont windy, przez co w okolicach 9:30 wjazd ze śniadania trwa nawet do 10minut.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 11 Mar 2016 02:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Aby dopelnic temat hoteli Marriott w Polsce - 3 i ostatni jak na razie:

nazwa: Courtyard Warsaw Airport
status: Gold - kilka lat temu
pokoj: standard
przywileje: BRAK - up'a, PAGa, saloniku, jedynie internet
stawka: standardowa
salonik: brak
zadowolenie i ocena: Ogolnie OK, zwlaszcza jakosc sniadania i wyzywienia - jak na hotel lotniskowy zdecydowanie powyzej normy. Z drugiej strony niczym specjalnym sie nie wyroznia - typowy hotel biznesowy - konferencje i genialna lokalizacja jesli chodzi o lotnisko - 1-2min spacerkiem do security na Okeciu (pardon Chopin'enie). Wiec na poranne loty bardziej niz OK. Czasami zdazaja sie duze grupy "podstawiane" przez linie lotnicze, jesli sie jakos wieczorno/nocny lot obsuniei trzeba gdzies polozyc niedoszlych pasazerow.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Mar 2016 11:13 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Nazwa hotelu:Marriott Courtyard Warszawa

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard.

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:pokój Deluxe

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):niestety nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: mocne 3+

Inne uwagi: bardzo słaba obsługa szczególnie w nocy, pokoje ok. Śniadań nie próbowałem. Średniej klasy pokój lotniskowy.

Po zdjęcia i pełna recenzje zapraszam na mojego bloga.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 11 Cze 2016 10:10 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
Nazwa hotelu: RENAISSANCE POLAT ISTANBUL

Twój status w programie lojalnościowym: podstawowy
Rodzaj zarezerwowanego pokoju:podstawowy z widokiem na morze
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Mariott Megabonus
Myk był taki,że miałam okrągłe 40 urodziny o czym skwapliwie poinformowałam
hotel :P W związku z tym dostałam pokój o podwyższonym standardzie
Pokój kącik do pracy przy biurku/ - kącik wypoczynkowy/łóżko Quin
/ osobna toaleta/ garderoba/ łazienka z wc i bidetem razem 65m2 na 24 /ostatnim/piętrze
wstawkę powitalną ciasto( mały torcik)+ wino 0,33l
/mogliśmy wybrać owoce /
Największym problemem było znaleźć adres @ hotelu :?

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):voucher

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):nie ma saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Jak dla mnie the best.
Obsługa sympatyczna,dyskretna. Bardzo fajny ogród z dużymi basenami, basen kryty/sauna i haman (nie koedukacyjne)
Zdecydowanie polecam
Inne uwagi:7 minut shuttebus (free) na lotnisko IST ,jeździ co godzinę z /na lotnisko
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 25 Mar 2017 16:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Nazwa hotelu: Marriott Courtyard Dubai, Green Community.

Twój status w programie lojalnościowym: Member.

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Bedroom.

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wczesny check in, godzina 8 rano.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): certyfikat Free Night Enrollment Promotion cat 1-5.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak saloniku.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Trudno powiedzieć. Ogólnie bardzo miła obsługa. Kiedy szedłem do hotelu i zauważył mnie pracownik recepcji, a padało wybiegł szybko z parasolem. Mimo check inu od godziny 14:00 pokój dostałem już 5 godzin wcześniej, o 8 rano. Pokój dobrze wyposażony, w łazience wanna, suszarka, kosmetyki i 2 gniazdka pod golarkę na europejskie wtyczki. Przed hotelem odkryty basen, ładny widok na jezioro. Bezpośrednio obok centrum handlowe. Hotel położony jednak już poza Dubajem, ok. 500 metrów od hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego jeżdżą autobusy linii F46 (taka uwaga nie ma tam biletomatu, czasem bilety można kupić w supermarkecie, ale częściej jednak ich tam nie ma, a wtedy zostaje nam tylko taxi, albo przejazd na gapę) na stację metra Ibn Battuta. Następnie metrem do Dubai Mall, droga zajmuje nam ok. półtorej godziny. Chciałem wykorzystać certyfikat na darmową noc w Dubaju i tak z Marriottów kat 1/5 trafiłem właśnie tutaj.

Inne uwagi: W dniu check-outu rano o godzinie 10:30 w hotelu rozległ się alarm, po wyjściu na zewnątrz okazało się, że są to ćwiczenia przeciwpożarowe. Przyjazd straży pożarnej, sprawdzenie hotelu, wszystko trwało około 75 minut, w czasie których wszyscy goście stali przed hotelem. Po mailu do Marriotta manager za tą niedogodność przyznał mi 10 000 punktów. Wystarczy na darmową nockę w hotelach kat 2 :P
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 05 Maj 2017 20:26 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Nazwa hotelu:Marriott Warszawa

Twój status w programie lojalnościowym:platyna

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:najtanszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do Vice President Suite

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pelna.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Jak zawsze bardzo dobra obsługa. Niestety widać cięcia budżetowe. Nie wiem czy to kwestia połączenia z SPG. Z przykładowych zmian nie ma juz zagranicznych płatków śniadaniowych w małych pudełkach, tylko sa wystawione normalne platki. Śniadania tez słabsze niz kiedyś jednak możliwość zamówienia ciepłych dań wynagradza wszystkie niedogodności

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Polecam każdemu kto ma status minimum gold.

Inne uwagi: Pozdrowienia dla forumowiczów spotkanych dzien wcześniej w DT Warszawa :D
Image
ImageImage
Image
Image
Image
Image
Image
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 29 Paź 2017 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Nazwa hotelu:Marriott Warszawa

Twój status w programie lojalnościowym:najnizszy

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Bi-level Suite

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:brak

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Members rate, tylko 100zl wiecej niz najtanszy pokoj.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Zatrzymuje sie w tym hotelu od 2007 lub 2008r. z mniejszymi i wiekszymi przerwami i widze jak z czasem tna koszty, a pokoje starzeja sie. Do tej pory zatrzymywalam sie glownie w Corner Junior Suite, ale tym razem chcialam przetestowac Bi-level Suite i mialam osobna rezerwacje na Business Suite, ale zrezygnowalam z niej na rzecz Hiltona. Bonus w postaci darmowej nocy za odbycie dwoch pobytow, nie przekonal mnie do powrotu nastepnego dnia. Na pierwszy rzut oka nie jest zle i przypadkowy klient bedzie zapewne zadowolony.

Sniadanie w glownej restauracji ma coraz slabszy wybor, TV nie dalo sie ogladac w moim pokoju, obraz byl jak 20 lat temu. Nie mam TV w domu, wiec czasami wlaczam w hotelu, jak czekam na cos czy mam chwile. Oczywiscie nie jest to zaden deal breaker, ale duze zaskoczenie. Mimo, ze pokoj mial mala kuchnie i byly nawet talerze i kubki, to nie bylo zadnych sztuccow. Zestaw herbaciany nie zostal uzpelniony i nie mialam czym wymieszac herbaty rano. Materac na lozku zuzyty i zapadniety w niektorych miejscach.

Zgadzam sie z recenzjami na TripAdvisor, ze pokoj dwu poziomowy jest malo praktyczny i nie polecam wyboru, chyba ze ktos chce miec mini kuchnie albo potrzebuje osobnej strefy dziennej czy do pracy. Za niewiele wiecej mozna wziac Business Suite. Nie wiem czy wszystkie pokoje tego typu sa na 40 pietrze, czy rowniez nizej. Na tym pietrze jest Panorama Sky Bar (w miejscu starego saloniku) i wieczorem stoi kolejka do wejscia, przez ktora trzeba przebic sie, zeby dostac sie do pokoju.

Obsluga bardzo mila, zadnych uwag. Anulowalam swoja rezerwacje przez telefon bez problemu. Akurat trafilam na te sama osobe, ktora robila check-out i pamietala mnie.


Mini kuchnia przy wejsciu
Image

Widok na pokoj.
Image

Image

Sypialnia.
Image

Image
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 29 Paź 2017 23:10 

Nazwa hotelu:JW Marriott Mussoorie Walnut Grove Resort & Spa

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Najtanszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do suite, dwa balkony, jacuzzi w srodku, talerz owocow, butelka wina, salonik

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Jeden z lepszych w jaich bylem, bylismy raczej sami, z 10 osob ktore tam pracowalo zajmowalo sie tylko nami, nie bylo bufetu a kucharz gotowal co chcielismy i kiedy chcielismy,
tak samo z alkoholem, kilka butelek szampana poszlo, spedzilismy tam 3-4h i moglismy zostac dluzej, ladny wystroj


Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Sam hotel 10/10, pech w tym ze ciezko tam dojechac

Inne uwagi:

Image
Góra
 PM off  
      
#15 PostWysłany: 22 Maj 2018 09:29 

Nowe miejsce na mapie hotelowej Wilna, promocyjne ceny z okazji otwarcia, postanowiłem więc dołączyć do programu i zobaczyć co oferuje Marriott.

Nazwa hotelu:Courtyard Vilnius City Center

Twój status w programie lojalnościowym:Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Queen

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:darmowy internet

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna promocyjna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):n/a

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Nowy hotel w odległości 600 m od baszty Giedymina, widok na wieżę roztacza się z okien korytarza. Trochę gorszy widok miałem z okna - ruiny stadionu Żalgiris. Chociaż niepotrzebnie narzekam, toż to prawie jak mieć widok na Koloseum. Zarezerwowałem ten hotel z racji promocyjnych stawek w związku z otwarciem - 2/3 ceny, którą musiałbym w tym terminie zapłacić za pobyt w pobliskim HI. Śniadanie wliczone, ale nie porywa - poziom HIX lub Hamptona.

Darmowy parking na ulicy, płatny w podziemiach hotelu, 10 EUR/doba. Przy wjeździe na parking hotelowy nie otrzymamy żadnego biletu, na recepcji należy podać numer rejestracyjny i wówczas przy wyjeździe szlaban otworzy się po rozpoznaniu tablic.

Internet darmowy dla członków programu lojalnościowego. Po zalogowaniu się zobaczyłem, że wi-fi jest słabe niczym śniadanie - jedna lub dwie kreski w porywach. Nie dało się pracować, więc udałem się do lobby. Po drodze nie omieszkałem zapytać recepcjonistę o jakość wi-fi. Reakcja była natychmiastowa - otrzymałem mobilny modem i do końca pobytu nie miałem najmniejszych problemów.

Dojście do wieży Giedymina zajmuje mniej niż 5 minut, tyle samo do najbliższej Maximy (w pokoju nie miałem wody).

Podsumowując - przy promocyjnej stawce warto zatrzymać się, natomiast przy normalnej stawce nie widzę powodu. Za taką samą kwotę można przenocować w pobliskim HI, gdzie śniadania są o niebo lepsze.



Inne uwagi:brak
Góra
 PM off  
      
#16 PostWysłany: 16 Sie 2018 01:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
Nazwa hotelu: Marriott Marquis City Center Doha Hotel

Twój status w programie lojalnościowym: Member

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Deluxe Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Superior Room, raczej bez związku z członkowstwem

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): za darmo z Discover Qatar

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Nie wykupiłem / nie otrzymałem

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Byłem odrobinę rozczarowany. Choć nie było żadnej kolejki to check-in trwał dużo za długo, styl pokoju nie przypadł mi do gustu (choć sam pokój bardzo przestronny) i chyba był sprzątany na szybko. Hotel chyba ma swoje lata lub po prostu ma kiczowatą stylistykę i mój pokój był wyjątkowo wyeksploatowany. Widok z okna może byłby fajny, ale są tragicznie zakurzone, ale czego się spodziewać po pustynnym kraju. Obsługa sympatyczna i na luzie. Całkiem fajny basen z widokiem na Doha Tower. Mam mieszane uczucia odnośnie tego, czy bym go polecił, w relacji do jego ceny to chyba nie, ale ma dobrą lokalizację. Gdy będę znowu w Doha to skorzystam z hotelu w podobnej klasie, ale nie z tego

Inne uwagi:W bezpośrednim sąsiedztwie dużego centrum handlowego
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 16 Sie 2018 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@ghostwriter
Dzięki za opis. Właśnie się zastanawiałem dlaczego od soboty ten hotel spada w kategorii...wszystko teraz jasne! ;-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 28 Sty 2019 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
-- 16 Wrz 2018 12:10 --

Nazwa hotelu:Fairfield Inn & Suites Los Angeles LAX/El Segundo

Twój status w programie lojalnościowym:najnizszy

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Guest room, 1 King, Poolside view

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:brak

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):member rate

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel bardzo blisko lotniska, shuttle bus obslugiwany wspolnie z Aloftem, ktory jest za sciana. Odjazdy shuttle co pol godziny z hotelu o 00 i 30 po godzinie, akurat zalapalam sie od razu po przylocie i nie musialam dlugo czekac. Po drugiej stronie od hotelu jest centrum handlowe i pare knajp, wiec mozna skoczyc cos zjesc. Hotel pelen zalog roznych lini. Sniadanie za darmo dla wszystkich, nawet dosc przyzwoity wybor, w lobby kawa i herbata cala dobe.

Pokoje podobno niedawno remontowane, ale w moim strasznie smierdzialo wilgocia od klimatyzacji, wiec ja natychmiast wylaczylam i otworzylam okno. Dostalam pokoj na samym krancu budynku na ostatnim pietrze, bokiem do ulicy, przodem na hotelowe podworko z basenem. Halas z ulicy spory, wiec odpada opcja spania z otwartym balkonem. W pokoju wszystko dzialalo, wygodne i w porzadku. Kosmetyki z serii cytrynowej, jakiejs nowej firmy, nie widzialam takich wczesniej.

Polecilabym hotel ze wzgledu na bliskosc do lotniska, sklepy i jedzenie i obok, a takze mozliwosc dojscia na piechote do zielonej lini metra dwie przecznice dalej, sniadanie za darmo tez jest bonusem. Zapach z klimy troche mnie zniechecil, ale wszystko inne w porzadku. Mialam przeniesc sie do ALofta za sciana na druga noc, ale miedzy wieczorem, a porankiem cena wzrosla i wybralam inny hotel, opis nizej.

Jakbys ktos chcial hotel przy samej stacji metra Mariposa, to polecam Hilton Garden Inn LAX/El Segundo, jest doslownie przy wiadukcie metra. Ja mialam pierwotnie zarezerwowanego Marriotta przy samym LAX, ale zrezygnowalam z niego na rzecz czegos ze sklepami i restauracjami obok hotelu.

Zdjecia z hotelu:
Z tylu widac Alofta.
Image
Basen i stoliki przy recepcji.
Image
Centrum handlowe po drugiej stronie ulicy.
Image


Nazwa hotelu:Courtyard by Marriott Long Beach Downtown

Twój status w programie lojalnościowym:najnizszy

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Guest room, 1 King, Balcony

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:brak

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Reward stay za 25K punktow

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel zarezerwowalam okolo 8.00-9.00 rano, na miejscu pojawilam sie o 11.00. W recepcji zapytano sie czy chce sie zameldowac, odpowiedzialam ze tak, jesli maja pokoje. Pani powiedziala, ze dostalam upgrade i moj pokoj jest juz dostepny (Larger Guest room, 1 King, Sofa bed, Harbor view, Corner room, High floor, Balcony). Ceny w tym hotelu zaczynaja sie od 235 dolarow za najtanszy pokoj i dochodza do 290 dolarow za najdrozszy, a hotel jest w 4 kategorii nagrod. Mozna zarezerwowac najtanszy pokoj za 25K lub 12K + 65 USD. Sam hotel nie jest jakis luksusowy, ale lokalizacja nie jest tania i mysle, ze jest dobry stosunek ceny za punkty do ceny za gotowke. Unikalabym pokojow na niskim pietrze, z widokiem na basen, poniewaz jest to pewnego rodzaju studnia z halasem niosacym sie w gore, a krzyki dzieci z basenu bylo slychac nawet na ulicy.

Pokoj byl faktycznie dosc spory, az za duzo miejsca jak na jedna osobe. Standardowa lazienka z wanna, kosmetyki te same co dzien wczesniej, tylko wieksze opakowania. Z balkonu bylo widac port, statki wycieczkowe Carnivala i Queeny Mary zacumowana po drugiej stronie portu. Niestety na dole byla restauracja ze stekami i gdy wrocilam o 17.00 do pokoju, to smierdzialo z niej, takze otwarcie okna tylko dla tych, ktorym nie przeszkadzaja zapachy gotowania. Sniadania nie jadlam, nawet nie wiem ile kosztuje.

Do Long Beach mozna dostac sie autobusem bezposrednio z lotniska, FlyAway kosztuje 9 USD i jezdzi co godzine. Przejazd w niedziele zajal okolo 40 minut. Przystanek metra jak i autobusowy sa okolo 400m od hotelu. W samym Long Beach mozna pokrecic sie w Marinie, odwiedziec Akwarium, zwiedzic statek Queen Mary albo polezec czy tez pospacerowac po plazy. Nie bylam tam wczesniej, a chcialam przeczekac gdzies brzydka pogode w Honolulu. Mysle, ze byl to dobry przystanek, aczkolwiek nie planuje kolejnej wizyty.

Zdjecia z hotelu.
Image

Image

Widok z balkonu na port.
Image

Image

Image

-- 11 Gru 2018 10:52 --

Nazwa hotelu:Renaissance London Heathrow Hotel

Twój status w programie lojalnościowym:najnizszy

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Executive

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:rezerwacja przez Miles and More

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):standardowa

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Najwieksza zaleta saloniku jest widok na pas startowy i terminale. Samoloty laduja albo startuja tuz przed nami. W przypadku ladowania dotykaja juz kolami wczesniej i hamuja przed hotelem, w przypadku startu rozpedzaja sie chwile wczesniej, ale ciagle sa na ziemi. Nieustanna parada samolotow w ciagu dnia. Sam salonik ma zimne dania i desery w samoobsludze, a reszta zamawiana u obslugi, jak rowniez alkohol. Jedzenie od 17.00 do 20.00, alkohol do 21.00. Salonik otwarty 24h na dobre na karte. Sniadanie chyba od 6.00 lub 6.30, nie testowalam, bo wyszlam wczesniej.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel odnowiony pare lat temu i ogolnie standard w porzadku, nie mam negatywnych uwag. Rezerwowalam pokoj Executive, dostalam Executive Superior Runaway View. Dobry hotel dla plane spotters, szczegolnie w lecie i przy ladnej pogodzie. Przystanek darmowego autobusu miejskiego na ulicy przed hotelem, mozna dojechac na terminale 2-3 i 5 (autobus 423). Poza tym autobusy Hoppa platne. Na parkingu widzialam sporo wolnych miejsc.

Nie zrobilam zadnych zdjec, bo praca dopadla mnie zanim dotarlam do hotelu i spedzilam wieczor z komputerem, a rano bylo ciagle ciemno.

-- 28 Sty 2019 22:36 --

Cos nie lubicie Marriottow, tylko ja dopisuje recenzje ...

Nazwa hotelu:Marriott Heathrow (Bath Road)

Twój status w programie lojalnościowym:Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Najtanszy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:N/A

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Standardowa + 15 dni parkingu

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Salonik na parterze, od 17.30 do 19.30 cieple jedzenie i alkohole, od 19.30 do 21.30 ciasto i piwo. Byly wolne miejsca, nie bylo glosno, mozna wpasc cos przekasic, ale wybor nie byl jakis szokujacy. Bylo jedne danie miesne - kurczak teriyaki i jakies "ciastko" wegetarianskie. Mozna tez wziac cos do pokoju lub na sniadanie nastepnego dnia w przypadku wczesnego wymeldowania, sa jogurty, soki, owoce. Sniadanie od 6.30. Salonik w Renaissance po drugiej stronie ulicy mial lepsze jedzenie, ale gorszy wybor napojow.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel jest mi dobrze znany, bo parkuje tam od lat, robiac rezerwacje na stronie JustPark. Tym razem wzielam najtanszy pokoj z 15 dniami parkingu, bo mialam oferte cashbacku 15% na jednej z kart, do tego cashback z Quidcko kolejne pare procent. Rano, w dniu zameldowania, sprawdzilam status rezerwacji i upgrade do pokoju Executive byl juz przydzielony. Online checkin robilam dzien wczesniej.

Pokoje byly niedawno odnowione, sa gniazdka z portami USB, telwizor ma spory wybor kanalow, mozna zrobic mirroring swoich urzadzen, dziala to wszystko bardzo dobrze. Silownia mala, ale da sie pocwiczyc. Basen tez maly, ale znosny. Niestety byli jacys tlusci amerykanie, ktorzy krecili sie przy saunie i zachowywali dosyc niesmacznie.

Wziawszy pod uwage kosztu noclegu + parking + upgrade + cashback, to jestem bardzo zadowolona z pobytu. Gdyby nie cashback, to wzielabym wspomnianego wyzej Renaissance London Heathrow Hotel, bo ma ciekawszy widok. Niestety cashback byl za hotel Marriott, nie za siec sama w sobie.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
jaco027 uważa post za pomocny.
 
      
#19 PostWysłany: 29 Sty 2019 16:46 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
@Aga_podrozniczka :

Cytuj:
Cos nie lubicie Marriottow, tylko ja dopisuje recenzje ...


Moim zdaniem to bardzo dobrze, kiedys kiedy SPG bylo bardziej nieznanym programem nie bylo problemu z przywilejami lub utrzymaniem statusu.
A obecnie pod skrzydlami Marriotta to reczej bedzie duze rozczarowanie dla starych czlonkow SPG, mlody narybek bedzie chwalil bo jak dostanie pincset punktow to tez bedzie zadowolony. A pozniej jak z M&M rozdawanie mil w kartach kredytowych i poprzez partnerow konczy sie tym czym obecnie podwyzka i to nie o jakies 7% jak pisza a duzo wieksza podwyzka w biznes klasie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 30 Sty 2019 05:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Nazwa hotelu: The Westin Warszawa

Twój status w programie lojalnościowym: Member.

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Bed.

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: zadne

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna CHF170.- bez sniadania.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nic

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?

Wrazenia pozytywne, mila i pomocna obsluga oraz ladne dziewczyny w recepcji.
W hotelowym SPA zgodzili sie na 2h masaz o 22, mimo iz o 21 zamykali. :D

Załącznik:
Westin 1.JPG
Westin 1.JPG [ 85.14 KiB | Obejrzany 23005 razy ]


Załącznik:
Westin 2.JPG
Westin 2.JPG [ 75.67 KiB | Obejrzany 23005 razy ]


Załącznik:
Westin bathroom.JPG
Westin bathroom.JPG [ 62.43 KiB | Obejrzany 22950 razy ]


Westin Spa :D
Btw nawet fajne masaze, ale w InterContinental sa drozsze i bardziej profesjonalne. :)

Załącznik:
Westin spa.JPG
Westin spa.JPG [ 83.68 KiB | Obejrzany 23005 razy ]


Bar z sympatyczna obsluga, ale szkoda ze nie u gory z fajnym widokiem. :)
Postanowilem podegustowac to czego nie znam, np. nie slyszalem o egzotycznych Zubrowkach z sosny, czy np. ze istnieje polski Absinth, czyli tzw. zielona wrozka. :D

Załącznik:
Westin 3.JPG
Westin 3.JPG [ 120.11 KiB | Obejrzany 23005 razy ]


Załącznik:
Westin 4.JPG
Westin 4.JPG [ 152.76 KiB | Obejrzany 23005 razy ]


Załącznik:
Westin 5.JPG
Westin 5.JPG [ 102.04 KiB | Obejrzany 23005 razy ]


Załącznik:
Westin 8.JPG
Westin 8.JPG [ 126.97 KiB | Obejrzany 23005 razy ]


Załącznik:
Westin 9.JPG
Westin 9.JPG [ 72.07 KiB | Obejrzany 23005 razy ]


Załącznik:
Westin 10.JPG
Westin 10.JPG [ 144.85 KiB | Obejrzany 23005 razy ]


Załącznik:
Westin 11.JPG
Westin 11.JPG [ 125.99 KiB | Obejrzany 23005 razy ]


Inne uwagi: generalnie z basenow hotelowych nie korzystam ani nie ogladam telewizji,
a czy brak szlafroka (akurat byl) czy gniazdka USB - to mi nie przeszkadza. :D
Staram sie nie przejmowac takimi drobnostkami.
Czasem tylko maly sztress (stress), bo w 5* hotelach jest pozapalanych tyle swiatelek i lampek, ze nie wiadomo gdzie wylaczyc. :lol:
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez Abcn, 06 Lut 2019 16:31, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
jaco027 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group