Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Lut 2019 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
-- 16 Lut 2019 18:33 --

Nazwa hotelu: JW Marriott Absheron Baku

Twój status w programie lojalnościowym: Member

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Deluxe King Bed City View

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: dużo wcześniejsze zameldowanie, wstawka z owocami

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie otrzymałem

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo mi się podobało, przestronny i dobrze zaprojektowany pokój, duża łazienka, tylko widok z okna był trochę słaby. Bardzo ładny i nowoczesny design wewnątrz i na zewnątrz. Dobra lokalizacja. Basen i sauna z widokiem na zatokę i Flame Towers. Obsługa bez zarzutu. Śniadanie okej, choć na bakijskie ceny hoteli chyba drogie, a więc w stosunku do ceny bez szału

Inne uwagi: zniżka 10% za śniadanie przy płatności kartą Mastercard, inne restauracje w hotelu wydają się być stosunkowo tanie jak na taką miejscówkę. W porównaniu do Fairmont przegrywa pod względem pokoju i widoków, ale nadrabia lokalizacją

-- 18 Lut 2019 17:18 --

Nazwa hotelu: Pik Palace, Shahdag, Autograph Collection

Twój status w programie lojalnościowym: Member

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Deluxe King Size

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: nic

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): chyba nie ma

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Całkiem przyjemny hotel. Przede wszystkim ogromny pokój i dobra lokalizacja na narty. Basen wewnętrzny i zewnętrzny, nawet zimą (podgrzewana woda), sauna też jest. Nowy, ładny, duży obiekt - w takiej lokalizacji i standardzie cena jest niesamowita. Ale jest trochę minusów - obsługa trochę półprofesjonalna, restauracje w środku raczej marne (lepiej chodzić do pobliskich hoteli, które są dosłownie kilka kroków obok), śniadanie pod względem wyboru produktów jest naprawdę dobre (fajne stoisko z orzechami i miodem - kratka z ula z której ścieka miód), problemem jest to, że wszystkiego brakuje - sztućców, serwetek, filiżanek, o wszystko trzeba prosić i czekać. Niemniej obiekt należy ocenić pozytywnie, miło spędziłem tam czas

Inne uwagi: W hotelu jest sklep ze sprzętem narciarskim, można korzystać z infrastruktury Park Chalet Autograph Collection, choć nie ma tam niczego szczególnego - inny basen i tyle
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#22 PostWysłany: 19 Maj 2019 11:04 

Rejestracja: 23 Kwi 2019
Posty: 25
Loty: 173
Kilometry: 209 847
-- 19 Maj 2019 10:50 --

Nazwa hotelu:Bengaluru Marriott Hotel Whitefield

Twój status w programie lojalnościowym:Member

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Deluxe Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Brak

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna, Long Stay Package

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel zdecydowanie godny polecenia, jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) w którym do tej pory miałem przyjemność nocować. Wspaniała obsługa, naprawdę dbającą o zadowolenie gościa (czasem aż za bardzo). Drogi hotel, jednak czuć na co wydaje się (firmowe ;) ) pieniądze. Nam lokalizacja bardzo odpowiadała (10 minut na piechotę do pracy, jednak pod względem turystycznym lokalizacja tragiczna. ~2-3 godziny w bangalorskich korkach żeby dojechać do centrum: na szczęście buduje się metro, więc za ~dwa lata powinno być znacznie lepiej

Inne uwagi:Wiele pakietów na stronie Bonvoy jest wraz z kolacją. Naprawdę warto skorzystać, bo i sniadania i kolacje są bardzo smaczne. Jeden z nas stwoerdził, że po powrocie będzie się czuł jak bezdomny ;). z hotelu jest bezposrednie przejście do centrum handlowego.

-- 19 Maj 2019 11:04 --

Nazwa hotelu:Le Méridien Coimbatore

Twój status w programie lojalnościowym:Member

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Guest room, 1 King, City view, Atrium Building, Pool access

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Brak

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Wspaniałe wrażenie przy wejściu.. i tyle. Śniadania i obsługa tragiczne. Nie ma co zjeść, suche pieczywo pozostawione jako dekracja, a na jajecznice czeka się nieskonczenie długo (skończyliśmy śniadania, wtedy obsługa doniosła zamówiony posiłek). Na podłogach terakota, brak wykładziny: niemiłe wrażenie. Hotel pośrodku niczego, choć w miarę blisko lotniska. Okna i parapety zewnętrzne w ptasich odchodach: pomijając nieciekawy widok z okna, ta "atrakcja" jeszcze bardziej zniechęca do wygląddania przez okno. Antresola z dojściem do pokoju jest na świeżym powietrzu, nie jest klimatyzowana. Wyjście z klimatyzowanego pokoju bezpośrednio w upał jest średnio przyjemne

Inne uwagi:Pobytami w Indiach chcialem nabić sobie ~70 noclegów w Bonvoyu. Zostanę przy 30+ i Marriott w Bengaluru, jeśli chodzi o Coimbatore: zmieniam sieć.

Załączniki:
IMG_20190510_062112.jpg
IMG_20190510_062112.jpg [ 116.31 KiB | Obejrzany 8520 razy ]
IMG_20190505_214912.jpg
IMG_20190505_214912.jpg [ 211.67 KiB | Obejrzany 8520 razy ]
IMG_20190505_214814.jpg
IMG_20190505_214814.jpg [ 157.71 KiB | Obejrzany 8520 razy ]
IMG_20190505_214609.jpg
IMG_20190505_214609.jpg [ 160.13 KiB | Obejrzany 8520 razy ]
IMG_20190505_213457.jpg
IMG_20190505_213457.jpg [ 194.34 KiB | Obejrzany 8520 razy ]
IMG_20190429_192922_1.jpg
IMG_20190429_192922_1.jpg [ 137.88 KiB | Obejrzany 8532 razy ]
IMG_20190429_032856.jpg
IMG_20190429_032856.jpg [ 132.91 KiB | Obejrzany 8532 razy ]
IMG_20190429_032833.jpg
IMG_20190429_032833.jpg [ 134.06 KiB | Obejrzany 8532 razy ]
IMG_20190429_032806.jpg
IMG_20190429_032806.jpg [ 233.87 KiB | Obejrzany 8532 razy ]
IMG_20190429_032753_1.jpg
IMG_20190429_032753_1.jpg [ 207.16 KiB | Obejrzany 8532 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 23 Lis 2019 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
-- 07 Paź 2019 21:41 --

Nazwa hotelu: Marriott Mena House Cairo

Twój status w programie lojalnościowym: Member

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Deluxe Garden View Room, Balcony

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: wcześniejsze zameldowanie, owoce w pokoju

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): jest w hotelu, ale nie byłem

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Podstawowym atutem hotelu jest widok na piramidy, które to widoczne są z głównej restauracji hotelu - trzeba przyznać, że widok jest całkiem imponujący, bo Piramida Cheopsa znajduje się 500 metrów dalej. Pokój przestronny i wygodny, jak na Egipt to wyraźnie lepszy standard niż prezentują hotele podobnej klasy. Cały obiekt jest dość spory, ale też dobrze utrzymany i zadbany. Podobał mi się basen - jest wystarczająco duży żeby popływać i nie przeszkadzać sobie wzajemnie z innymi gośćmi hotelu. Często donoszona jest woda do pokoju

Inne uwagi: Na zdjęciach obiektu można odnieść wrażenie, że również basen ma widok na piramidy - to nie basen tylko wykafelkowane sadzawki. Tak więc w najlepszej jakości można je oglądać z odpowiedniego pokoju lub podczas posiłku w restauracji

-- 23 Lis 2019 20:24 --

Nazwa hotelu: Moxy Katowice Airport

Twój status w programie lojalnościowym: Member

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Pokój z 2 pojedynczymi łóżkami

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Nic

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pobyt oceniam pozytywnie, aczkolwiek nie brak wad. Hotel jest nowy i dobrze spełnia funkcję hotelu lotniskowego, bo do najbliższego terminala jest może ze 100 metrów. Na pochwałę zasługuje ładny design, a mniej spotykanym udogodnieniem w porównaniu do innych hoteli jest oddzielny pokój do prasowania na każdym piętrze. Do hotelu nie dochodzą dźwięki z lotniska, więc jego bezpośrednia bliskość w niczym nie przeszkadza. Nie za bardzo podobało mi się śniadanie - z ciepłych rzeczy dostępne były tylko mikrokiełbaski i niejadalna jajecznica z proszku, a wybór innych produktów raczej przeciętny. Była też możliwość podgrzania sobie kanapki w piecyku/mikrofali. Nie podoba mi się też brak czajnika elektrycznego w pokoju. Sam pokój dość ciasny, ale bez tragedii i nie waży to na ogólnej ocenie, poza tym w zasadzie nie ma żadnego wyboru pod tym względem - łóżka oddzielne lub jedno duże i tyle zróżnicowania
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 03 Gru 2019 09:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Nazwa hotelu:Le Méridien Stuttgart

Twój status w programie lojalnościowym:Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Reward, Superior Klasyczny

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Wczesne zameldowanie, upgrade pokoju o jedno oczko, wstawka w postaci ciasteczek i listu z recepcji

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Brak saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?
Hotel 4 kategorii, dobra wartosc za punkty, gdy sa wysokie ceny. W ten weekend zaczynaly sie od 200 euro, ale sa okresy gdy zaczynaja sie od 100 euro. Podczas check-in w aplikacji zaznaczylam, ze przybede juz o 11.00 i zamowilam ekstra poduszki z listy. W dniu przyjazdu widzialam w aplikacji upgrade pokoju o jedno oczko, z Superior Classic City View do Deluxe Chic Garden View. Bylam w hotelu dokladnie o 11.05, pokoj juz na mnie czekal. Pani rozswietlila sie jak zobaczyla, ze to pobyt za punkty. Poprosilam o late check out i dali 13.00, co nie jest moze wyjatkowo pozno, ale moja doba hotelowa wychodzila lacznie 26h. Widzialam na biurku karteczke z napisem "goscie dnia" i bylo tam moje nazwisko, nie wiem co to znaczylo.

Hotel ma dwa skrzydla: Palacowe i Neckar. Sadzac po wystroju korytarzy, wydaje mi sie, ze palacowe jest Chic, a Neckar jest klasyczne. Nam przypadl pokoj na 2 pietrze z widokiem na podworko. Nie bylo slychac zadnego ruchu z glownej ulicy, a widok na nia nie bylby zbyt atrakcyjny, ze wzgledu na trwajaca budowe dworca. Zapomnialam zrobic zdjecia po wejsciu do pokoju, a potem juz wszedzie byly rozlozone moje rzeczy. W opisie pokoju nie ma czajnika, ale na szczescie byl w szufladzie. Probowalam wywnioskowac z recenzji czy bedzie mi dane pic herbate w pokoju czy nie i nie bylo to takie oczywiste. Starsze recenzje narzekaly na brak czajnikow, niektore wspominaly, ze mozna zamowic z recepcji. Moze hotel w koncu doszedl do wniosku, ze trzeba je wstawic do wszystkich pokoi. Lozka ogromne i bardzo wygodne.

Lazienka marmurowa z duzym prysznicem, kosmetyki Malin & Goetz. Spotkalam sie z nimi wczesniej w Amenity Kit Delty. 30ml tubki, ktore wystarczyly na dwie osoby. Poza tym szlafroki, kapcie, itp. TV mial glownie niemieckie kanaly plus wiadomosci, brak mozliwosci podlaczenia wlasnych urzadzen, chyba ze ktos przywiozl ze soba kabel HDMI. Stacje radiowe tez tylko niemieckie.

Hotel ma basen i spa w skrzydle Neckar. Pietra 2 i 3 ze skrzydla palacowego nie maja bezposredniego polaczenia, trzeba zjechac na 1 pietro lub parter, przejsc do drugiego skrzydla i tam jest winda do SPA. Poszlam obejrzec wieczorem, zanim zdecydowalam sie skorzystac. Zarowno basen jak i jacuzzi byly puste. 10 minut pozniej, gdy wrocilam w kostiumie, jacuzzi bylo juz okupowane, a potem zeszlo sie jeszcze wiecej osob na basen. Jest sauna sucha, mokra, Infrared, wszystko koedukacyjne i jak to w Niemczech, zalecaja korzystac bez ubrania. Przy basenie sa prysznice, ale takie ze trudno sie wykapac i przebrac w suche rzeczy, bo nie ma ich gdzie polozyc. Toalety sa pietro wyzej, a przebieralnie sa oddzielne bez lazienek czy prysznicy. Kosmetyki innej firmy niz w hotelu. Jak dla mnie dziwny uklad i wolalam wykapac sie w pokoju.

Sniadania nie jadlam w hotelu, cena zaczynala sie chyba od 19 euro od osoby, jak zamowi sie wczesniej, 28 euro z marszu. Bylismy na jarmarku swiatecznym i tam najedlismy sie na zapas. Duze sniadanie hotelowe ograniczyloby nasze mozliwosci konsumpcyjne drugiego dnia.

Lokalizacja przy rozkopanych okolicach stacji kolejowej. Dobre 10 minut na piechote przez park albo sciezka przez srodek budowy. Nie ma zadnych wskazowek na hotel, nalezy kierowac sie na Planetarium. Po obejrzeniu mapy, mialam wrazenie, ze hotel bedzie blizej stacji. W scislym centrum do wyboru byl jeszcze Steigenberger Graf Zeppelin albo Althoff Hotel am Schlossgarten. Ten ostatni najlepiej ulokowany z widokiem na park i przy glownej ulicy sklepowej. Wszystkie kosztowaly po 200 euro za noc w moim terminie, stad wybor Meridiena za punkty.

Podsumowujac: solidna propozycja, gdy hotel jest tani, lub za punkty.

Basen, jacuzzi po lewej z tylu, nie fotografowalam, bo byli w nim ludzie.
Image

Widok z okna, byl mini balkon z otwieranymi drzwiami. Hotel zajmuje tylko jedna strone budynku, to co widac na zdjeciach, to chyba biura.
Image

Choinka w lobby.
Image
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 02 Wrz 2020 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
Nazwa hotelu: Renaissance Warsaw

Twój status w programie lojalnościowym: Member

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Nic

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): salonik jest, ale w nim nie byłem

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel lotniskowy, kilka kroków do terminala pasażerskiego. Wszystko w najlepszym porządku - ładny i ciekawy wystrój nawiązujący do międzywojennej Polski, miła obsługa, jest też nawet basen, co chyba nieczęste w hotelach lotniskowych, bardzo dobre śniadanie. Poprosiłem wcześniej o pokój z widokiem na płytę lotniska i moja prośba została spełniona na tyle ile było to możliwe - widać płytę postojową, pas może z wyższych pięter (zapewne pokoje z dostępem do Executive Lounge). Jak to wszystko obecnie wygląda w dobie koronawirusa? Basen jest tylko na wcześniejszą rezerwację, na godzinę, choć jeśli nie ma innych rezerwacji to do woli, na basenie mogą przebywać maksymalnie trzy osoby. Sam basen (na wyższym piętrze, z widokiem na terminal) nie jest duży, ale można jeszcze w nim całkiem wygodnie popływać. Śniadanie wybiera się z karty, nie pamiętam jakie dania były przygotowywane przez kucharza, na pewno spory wybór jajek i bardzo polecić mogę po benedyktyńsku - najlepsze jakie dotychczas jadłem. Poza tym spodziewałem się (ze względu na inne hotele) raczej skromnego śniadania dostarczonego do stołu, a było do przesady duże. Bardzo polecam

Inne uwagi: Kostkarki do lodu są na korytarzach na każdym piętrze. Nie działają suszarki do włosów ze względu na ograniczenia epidemiologiczne
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 16 Wrz 2020 12:18 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Nazwa hotelu: Four Points by Sheraton Warsaw Mokotow
Twój status w programie lojalnościowym: Platynowy
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Classic
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: pokój Deluxe, voucher do baru (nie skorzytałem), wstawka (ciasto), 500 pkt.
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak saloniku
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel godny polecenia, wygląda na niedawno otwarty w spokojnej okolicy. Przyzwoite śniadanie (zawarte już w stawce) - jest lepiej niż w Hamptonie, można zamówić np. omlet. System TV umożliwia bezproblemowe przeniesienie obrazu z telefonu (w Hiltonach nie jest to takie oczywiste). Dużą uwagę przykładano do covidowych ograniczeń - np. blokowane stoliki, wędliny/sery/warzywa porcjowane na talerzykach w folii. O ile stawka droższa o 20 zł w którą wliczony jest parking nie jest zawsze dostępna, to 60 zł za parking to trochę za dużo w tej okolicy. Nie mam pewności (nie sprawdzałem) odniosłem wrażenie, że z parkowaniem na ulicy jest raczej słabo.
Inne uwagi: Pobyt 09.2020.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez monus 16 Wrz 2020 15:03, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 16 Wrz 2020 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
Z drugiej strony jest to obrzeże Mordoru, więc w tygodniu może nie być za łatwo z parkingiem na ulicy - pewnie to ma wpływ na cenę stawki z parkingiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 02 Paź 2020 12:22 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
-- 16 Wrz 2020 15:25 --

@abelincoln to samo pomyślałem, okolica słaba do parkowania to i cena wyższa. Hamptonowskie 40 zł bardziej by pasowało, ale mam nadzieję, że stawka z wliczonym parkingiem za 20 zł to stały element cennika. Jeżeli będzie inaczej to wybór padnie na Hampton Mokotów, przy moich weekendowych wyjazdach parkowanie na ulicy darmowe, a i okolica wydaje się mniej odludna.

Nazwa hotelu: Sheraton Grand Warsaw
Twój status w programie lojalnościowym: Platynowy
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Classic
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: pokój Executive Suite, salonik, automatycznie zaproponowano mi wymeldowanie o 16, 1000 pkt
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): salonik zamknięty, serwis realizowany jest w restauracji

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Dobra lokalizacja, blisko starego miasta. Nie było większego problemu z parkowaniem na ulicy. Apartament u szczytu budynku od strony placu Trzech Krzyży, z ładnym widokiem. Sypialnia z łazienka, osobny salon z toaletą. Śniadanie w hybrydowej formie (trochę obsługa kelnerska, cześć bufet). Śniadanie smaczne (zawarte już w stawce), ale wybór dość ograniczony (zakładam że przez covid i porównuję do przedcovidowego DT czy Hiltona) - nieznacznie większy niż w FourPoints Mokotów. Pomimo małej ilości osób obsługa ewidentnie nie dawała rady - panował dziwny chaos. Będąc podłączonym do hotelowego internetu nie będziemy mogli wejść na forum f4f, komunikat o zbanowanym IP (ciekawe czym sobie zasłużyli).

Dostęp do saloniku realizowany w restauracji. Po zameldowaniu udaliśmy się na kawę, mogliśmy zająć dowolne miejsce w części barowej lub restauracyjnej. Na wstępie dostaliśmy też "deskę" z informacją o wieczornym serwisie. Wieczorem obsługa tylko kelnerska, brak bufetu. Otrzymaliśmy zestaw przekąsek widoczny na zdjęciu, nie wiem czy oferowano coś więcej, gdyż po godzinie udaliśmy się na umówione spotkanie. Bardzo miło spędziliśmy ten czas, zapewne to zasługa covidu, ale przyjemnie było posiedzieć w spokoju (zupełnie inny klimat niż ten w DT).


Inne uwagi: Pobyt 09.2020.

-- 21 Wrz 2020 12:24 --

Nazwa hotelu: The Westin Warsaw
Twój status w programie lojalnościowym: Platynowy
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Classic (stawka zawierała śniadanie)
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: pokój Executive Deluxe Suite, salonik, wstawka - owoce, automatycznie zaproponowano mi wymeldowanie o 16, 1000 pkt
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): salonik zamknięty, serwis realizowany jest w barze

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Jak dla mnie dobra lokalizacja, do końca października hotelowy parking jest za darmo. Specyficzne windy, częściowo przeszklone z widokiem na miasto - dla osób z lękiem wysokości mogą być problematyczne. Apartament znajdował się w mniejszym skrzydle z widokiem na Ochotę. Sypialnia z łazienką, osobny salon z toaletą. Śniadanie w formie bufetu, wybór dość ograniczony (ponownie zakładam że przez covid i porównuję do przedcovidowego DT czy Hiltona) - nieznacznie większy niż w FourPoints Mokotów. Poruszanie się w okolicach bufetu tylko w maseczkach (przestrzegane, zwracano uwagę).

Dostęp do saloniku realizowany w JP's Bar. Otrzymujemy 2 vouchery, jeden na napoje bezalkoholowe dostępne przez cały dzień (wielokrotnego użycia), drugi na wieczorny serwis składający się z 2 dań oraz 2 napojów alkoholowych na osobę. Dania miały wielkość typowo restauracyjną, spokojnie mogą zastąpić kolację czy późny obiad (jak zeszliśmy na kawę o 17 już mogliśmy je zamówić). Ponownie bardzo miło spędzony czas, nawet się nie zorientowaliśmy kiedy "kawa" się przeciągneła i o 19 zamówiliśmy kolację. Polecam consomme z pierożkami oraz roladkę z kurczaka, tagliatelle z wołowiną również było dobre, maki podano w ilości 6 sztuk. Planowaliśmy iść na Nocny Market, ale posiłek był tak obfity, że nie było sensu. Nie dopytałem jak wygląda kwestia alkoholu (żonie wystarczyło wino), ale wygląda na to że jeżeli komuś zależy by się napić to lepiej wybrać Sheraton, by zjeść wtedy Westin.


Inne uwagi: Pobyt 09.2020.

-- 02 Paź 2020 13:22 --

Nazwa hotelu: Renaissance Warsaw Airport Hotel
Twój status w programie lojalnościowym: Platynowy
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Guest (stawka zawierała śniadanie)
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: pokój Junior Suite, salonik, wstawka - słodycze, automatycznie zaproponowano mi wymeldowanie o 16, 1000 pkt
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): salonik zamknięty, serwis realizowany jest w barze
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Lokalizacja na przeciwko lotniska, bliżej to już spanie na lotnisku. By podjechać pod hotel nie trzeba wjeżdżać do strefy kiss&fly, przed hotelem bardzo duża zatoka gdzie można się zatrzymać nawet na dłużej. Żonie bardzo spodobał się wygląd korytarzy. Bardzo miły personel, upewniający się, iż niczego nie potrzebujemy. Sypialnia, mini salon, łazienka dostępna z korytarza (osoby przebywające w salonie nie muszą przechodzić przez sypialnię). Śniadanie w formie bufetu odgrodzonego z słupkami z którego wszystko podawane jest przez obsługę. Wybór bardzo dobry (dotychczas najlepszy z Warszawskich hoteli sieci). @ghostwriter benedykty faktycznie bardzo dobre (polecam).

Dostęp do saloniku realizowany w wydzielonej części baru. Podczas wieczornego serwisu możemy zamówić danie z karty, jako przystawkę wszyscy dostawali sałatkę z jajek i grzybów. Tutaj również wielkość dań restauracyjna, spokojnie zastępująca pełen posiłek. Dostęp do alkoholu ograniczony tylko naszymi możliwościami ;).


Inne uwagi: Pobyt 09.2020.

Załączniki:
EL.jpg
EL.jpg [ 372.77 KiB | Obejrzany 6169 razy ]
634_3.jpg
634_3.jpg [ 368.62 KiB | Obejrzany 6169 razy ]
634_2.jpg
634_2.jpg [ 421.37 KiB | Obejrzany 6169 razy ]
634_1.jpg
634_1.jpg [ 325.3 KiB | Obejrzany 6169 razy ]
EL.jpg
EL.jpg [ 323.4 KiB | Obejrzany 6266 razy ]
1820_3.jpg
1820_3.jpg [ 327.7 KiB | Obejrzany 6266 razy ]
1820_2.jpg
1820_2.jpg [ 376.74 KiB | Obejrzany 6266 razy ]
1820_1.jpg
1820_1.jpg [ 396.26 KiB | Obejrzany 6266 razy ]
EL2.jpg
EL2.jpg [ 557.15 KiB | Obejrzany 6380 razy ]
EL1.jpg
EL1.jpg [ 320.22 KiB | Obejrzany 6380 razy ]
516_4.jpg
516_4.jpg [ 543.56 KiB | Obejrzany 6380 razy ]
516_3.jpg
516_3.jpg [ 353.23 KiB | Obejrzany 6380 razy ]
516_2.jpg
516_2.jpg [ 475.36 KiB | Obejrzany 6380 razy ]
516_1.jpg
516_1.jpg [ 498.4 KiB | Obejrzany 6380 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 09 Paź 2020 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Nazwa hotelu:Sheraton Sopot Hotel

Twój status w programie lojalnościowym:platynowy

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Superior, Guest room, 1 King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Club Sopot Suite - apartament z dwiema sypialniami, frontalny widok na molo, salonik, strefa spa, wymeldowanie do 16, 1000pkt, śliwki w czekoladzie i woda

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Member rate welcome back - za gotówkę promocja - 25%

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Bardzo dobra obsługa, czułem się zaopiekowany. Obłożenie nie za wysokie więc nawet w szczycie można spokojnie wybrać stolik. Wieczorny bufet codziennie inny, zróżnicowany, z ciepłego tylko zupa. To co próbowałem zawsze smaczne. Wina przyzwoite, podstawowe mocne alkohole. Wciągu dnia owoce, słone i slodkie przekąski, kawa, zimne napoje, chyba też piwo

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Obsługa w całym hotelu bardzo dobra, od samego zameldowania poprzez restauracje, salonik, spa, serwis aż do wymeldowania. Jedynie do czego się można przyczepić, to po sprzątaniu, zastaliśmy uszkodzoną spluczke - ciągły przepływ wody, ale technik szybko rozwiązał problem po zgłoszeniu. Pobyt rewelacyjny, super widok, super pokój - można się zgubić ;) Polecam, szczególnie za takie pieniądze. Mimo czerwonej strefy sam hotel w pełni funkcjonalny, oczywiście maseczki, bufety obsługa podaje, trzeba zapisać się na określone godziny na śniadanie. Praktycznie ograniczenia nieodczuwalne, ale przy większym obłożeniu mogły by być.

Inne uwagi:Pobyt październik 2020

Załączniki:
IMG_20201008_181822_resize_96.jpg
IMG_20201008_181822_resize_96.jpg [ 334.93 KiB | Obejrzany 6037 razy ]
IMG_20201005_170200_resize_51.jpg
IMG_20201005_170200_resize_51.jpg [ 435.67 KiB | Obejrzany 6037 razy ]
IMG_20201005_170308_resize_2.jpg
IMG_20201005_170308_resize_2.jpg [ 435.36 KiB | Obejrzany 6037 razy ]
IMG_20201005_170343_resize_40.jpg
IMG_20201005_170343_resize_40.jpg [ 410.36 KiB | Obejrzany 6037 razy ]
IMG_20201005_170327_resize_26.jpg
IMG_20201005_170327_resize_26.jpg [ 293.51 KiB | Obejrzany 6037 razy ]
IMG_20201005_170150_resize_81.jpg
IMG_20201005_170150_resize_81.jpg [ 447.28 KiB | Obejrzany 6037 razy ]
IMG_20201005_170228_resize_21.jpg
IMG_20201005_170228_resize_21.jpg [ 527.01 KiB | Obejrzany 6037 razy ]
IMG_20201006_075810_resize_0.jpg
IMG_20201006_075810_resize_0.jpg [ 277.91 KiB | Obejrzany 6037 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
karder uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 12 Paź 2020 13:12 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Kilka zmian w październniku. Four Points by Sheraton Warsaw Mokotow nie oferuje już stawki z parkingiem, za 60 zł więcej (tyle kosztuje parking) lepiej wybrać The Westin Warsaw w którym do końca października parking jest za darmo. W Westin zaszła tez zmiana, że voucher na softy który do tej pory działał przez cały dzień teraz jest jednorazowy. Uważajcie bo pracownicy hotelu sami nie bardzo orientują się w tych zmianach i błędnie informują, brałem udział w dość dziwnej akcji kiedy to recepcjonista przekonywał barmana i na odwrót która wersja teraz obowiązuje, a ja pomiędzy ich sprzeczką (słabe). Poniżej zmienione club menu

Załączniki:
EL2.jpg
EL2.jpg [ 369.24 KiB | Obejrzany 6005 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 12 Paź 2020 15:38 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
czyli jeśli teraz pójdziesz z voucherem np. o 13 i poprosisz o sok to rozumiem, że do kolacji nie podadzą już żadnych napoi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 12 Paź 2020 18:58 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
@MoonPatrol voucher na kolację obejmuje również 2 napoje - alkoholowy i bezalkoholowy (brałem 2 bezalkoholowe, więcej nie potrzebowałem), bardziej chodzi o to że jak masz ochotę np. na kawę to musisz wybrać: po przyjeździe czy przed wyjazdem, wcześniej nie było takich dylematów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 17 Paź 2020 19:44 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
Aron napisał(a):
Nazwa hotelu:Sheraton Sopot Hotel

Twój status w programie lojalnościowym:platynowy

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Superior, Guest room, 1 King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Club Sopot Suite - apartament z dwiema sypialniami, frontalny widok na molo, salonik, strefa spa, wymeldowanie do 16, 1000pkt, śliwki w czekoladzie i woda

Inne uwagi:Pobyt październik 2020


Całkiem hojny upgrade, prawie do najlepszego pokoju? Jakoś wcześniej zagadałeś czy tak po prostu zaoferowali?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 17 Paź 2020 20:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
@MoonPatrol Wyszło trochę przypadkiem, miałem kilka rezerwacji jednodniowych i na pierwszą przydzielili mi "jakiś" pokój, a na następny dzień już ok. suitę. Przy meldowaniu wyjaśniłem więc jaki jest mój faktyczny plan pobytu i że oczekiwałem, że poza sezonem załapię się na suite. Okazało się, że ta jutrzejsza, dziś już jest zajęta, ale udało się znaleźć inną :D :D :D

Żeby nie było, nie jestem jakąś znaną osobą ;) mam taką małą prywatną teorię, że uśmiech czyni cuda i drugą, jak szanujesz innych ludzi, tak oni szanują Ciebie.

A tak na marginesie, że względu na mecze na Amber Arenie można było na śniadaniu parę osób znanych nie tylko w środowisku piłkarskim spotkać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 28 Paź 2020 20:14 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
-- 17 Paź 2020 21:49 --

wydawało mi się, że wystarczająco się uśmiecham i odnoszę z szacunkiem ale póki co wystarczało to przy negocjacjach odnośnie późnych wymeldowań, widać muszę bardziej się przyłożyć do Twojej teorii ;)

-- 28 Paź 2020 20:14 --

Ktoś się orientuje jak funkcjonuje teraz Marriott w Warszawie jeżeli chodzi o benefity platynowe? Głównie chodzi mi czy salonik jest otwarty czy oferują jakiś zamiennik w restauracji jak to jest np. w Renaissance czy Westin (ewentualnie w jakich godzinach i czy jest jakieś specjalne menu)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 29 Paź 2020 13:39 

Rejestracja: 29 Paź 2020
Posty: 1
MoonPatrol napisał(a):
Ktoś się orientuje jak funkcjonuje teraz Marriott w Warszawie jeżeli chodzi o benefity platynowe? Głównie chodzi mi czy salonik jest otwarty czy oferują jakiś zamiennik w restauracji jak to jest np. w Renaissance czy Westin (ewentualnie w jakich godzinach i czy jest jakieś specjalne menu)


Bylem w weekend 17 Pazdziernika, wiec juz po wlaczeniu do czerwonej strefy. Nie mieszkam w Polsce wiec niewiem czy od tamtego czasu wprowadzono wieksze obostrzenia.
M Lounge zamkniety, jako zamiennik byla restauracja. Nie pamietam dokladnie godzin wiec moga byc troche inne, ale wczesnym popoludniem byly dostepne desery, od 17.30 do 19.30 bufet z cieplymi posilkami. Alkohol chyba od 17.30 do 21. Kawa/Herbata i soft drinki dostepne 24/7
Upgrade pokoju z Deluxe King do Corner Junior Suite.
Góra
 Profil Relacje PM off
MoonPatrol uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 02 Lis 2020 15:07 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Nazwa hotelu: Moxy Poznan Airport
Twój status w programie lojalnościowym: Platynowy
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Moxy Sleeper (stawka zawierała śniadanie)
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 20 USD kredytu na jedzenie i napoje
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie dotyczy
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Lokalizacja - pomiędzy lotniskowymi parkingami, by podjechać pod hotel trzeba wjeżdżać do strefy kiss&fly. Pokój raczej mały, taki w sam raz by powiedzieć, że wystarczający. Fajny wieszak, w ogóle wystrój pokoju i samego hotelu mi odpowiadał, taki bardziej młodzieżowy. Śniadanie skromne, bez wyboru, gotowy zestaw cały zafoliowany, z rzeczy na ciepło - jajecznica i jakieś kiełbaski. Początkowo zarezerwowany miałem pokój za 140 zł bez śniadania, później ceny się zmieniły i ostatecznie zapłaciłem 127 zł ze śniadaniem. Dodatkowo otrzymałem 20$ kredytu na jedzenie i napoje. Przy tej cenie to wręcz "rozbój", po odliczeniu tych 20$ wydanych w barze wyszło że nocleg kosztował ok 50 zł ze śniadaniami za 2 osoby. Bardzo miła osoba na recepcji/barze.

Inne uwagi: Pobyt 10.2020.

Załączniki:
Moxy2.jpg
Moxy2.jpg [ 500.62 KiB | Obejrzany 5390 razy ]
Moxy1.jpg
Moxy1.jpg [ 466.11 KiB | Obejrzany 5390 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 16 Lis 2020 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 599
Kilometry: 703 643
srebrny
-- 02 Lis 2020 16:05 --

Nazwa hotelu: Moxy Duesseldorf South

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: voucher na 10 EUR

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: pierwszy moj pobyt w hotelu Moxy – chyba nie moj klimat. Hotel zlokalizowany daleko od centrum ale blisko obwodnicy – celem mojej wycieczki bylo wlasciwie Wuppertal. Obsluga hotelu mila, pokoj ciemny z widokiem na fabryke Henkel (...i parking).

Inne uwagi: proponuje doplacic nieco wiecej i zatrzymac sie w centrum.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa hotelu: Le Méridien Frankfurt

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Petit Palais single room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do Deluxe 1 king Legacy Wing (junior suite), punkty, voucher na drinka

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo szczodry upgrade chociaz przypuszczam ze zamkneli czesc hotelu Petit Palais. Bardzo skromne sniadanie ale wiadomo – covid.

Inne uwagi: NA ulicy przed hotelem nie ma strefy parkowania w weekend, hotel polecam w cenie covidowej.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa hotelu: Moxy Frankfurt City Center

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Moxy Sleeper 1 Queen

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: top floor, corner room, voucher na drinka, punkty

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:W trakcie rezerwacji mozna wybrac tylko pokoj standardowy ale narozne pokoje nie sa sprzedawane drozej ale przydzielane stasusowym gosciom. Taki tez pokoj otrzymalem. Co prawda mialem probelmy z zameldowaniem ze wzgledu na nowe restrykcje ale recepcjonista przymknal oko.

Inne uwagi: Trudno o lepsza lokalizacje we Frankfurcie.

Załącznik:
IMG_20201016_094511.jpg
IMG_20201016_094511.jpg [ 275.98 KiB | Obejrzany 5367 razy ]


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa hotelu: The Westin Warsaw

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: „Classic with free upgrade”.

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do Executive Deluxe Suite, 1 Bedroom Larger Suite, Exec Lounge, late check-out (16:00), talerz owocow, list powitalny

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): 1 voucher na osobe na napoje bezalkoholowe i 1 voucher na Lounge tzn. 2 pozycje z menu + 2 napoje alkoholowe. Menu tdentyczne jak we wczesniejszych recenzjach.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Zdecydowanie jeden z lepszych upgradow i jakosc posilkow bardzo dobra w ramach menu lounge.

Inne uwagi: bezplany parking obowiazywal do konca pazdziernika – warto zadzwonic i zapytac czy to jeszcze dziala

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa hotelu: Le Méridien Grand Hotel Nuremberg

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Petit single

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do King junior suite, voucher na drinka, punkty

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel bardzo stary i w wielu miejscach w czesci wspolnej widac uplyw czasu. Restauracja (a tym samym miejsce sniadan) bardzo mroczne i przytlaczajace. Pokoj swiezo po remoncie. Zdecydowanie bardzo mila i uprzejma obsluga

Inne uwagi: doskonala lokalizacja.

Załącznik:
IMG_20201024_103413.jpg
IMG_20201024_103413.jpg [ 359.63 KiB | Obejrzany 5373 razy ]

Załącznik:
IMG_20201024_103440.jpg
IMG_20201024_103440.jpg [ 437.69 KiB | Obejrzany 5373 razy ]


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa hotelu: Copenhagen Marriott Hotel

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:deluxe guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Exec Lounge, punkty

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Wystroj lounge bardzo bogaty i elegancki ale zakres posilkow byl bardzo ograniczony.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: jesli liczysz na upgrade nawet obejmujacy tylko widok na kanal to trzeba doplacic. Lounge nie zostal dodany przy zameldowaniu, musialem sie upomniec przed happy hours bo karta nie zadzialala.

Inne uwagi: Przed hotelem jest pomost gdzie mozna poplywac – woda byla zimna a temperatura na zewnatrz jesienna ale duzo ludzi przychodzilo zanurzyc sie na kilka minut. Super przezycie zwlaszcza ze mozna szybko wrocic do pokoju.

Załącznik:
IMG_20200926_140839.jpg
IMG_20200926_140839.jpg [ 602.66 KiB | Obejrzany 5360 razy ]


-- 16 Lis 2020 10:34 --

Nazwa hotelu: AC Hotel Wroclaw
Twój status w programie lojalnościowym: Platinum
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard room
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: weolcome drink, 10 USD credit, upgrade do Comfort King Balcony, Guest room, 1 King, Sofa bed, Forum of Music view, High floor, Balcony, wstawka i list
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): brak Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel pachnie swiezoscia ale niestety moim zdaniem zupelnie nie jest wart swojej ceny zwlaszcza w dobie COVID. Po 22 hotel jest zamkniety i trzeba zadzwonic pod numer telefonu zeby ktos otworzyl glowne drzwi (domofonu brak). W pokoju w minibarku znalazlem otwarte wino co zglosilem na recepcji – zamiast przepraszam, recepcjonistka od razu zapytala czy dostarczyc nowe. W wielu miejscach w pokoju jest kurz – zwlaszcza nad lozkiem. Sniadanie serwowane do stolika (60zl/os) ale jakosc oraz ilosc produktow pozostawia wiele do zyczenia. Zgodnie z informacja w recepcji „przed hotelem mozna zaparkowac na chwile badz na wlasna odpowiedzialnosc”. Podobno Straz Miejska sciga parkujacych przed hotelem. Jest za to alternatywa – mozna zaparkowac na parkingu Narodowego Forum Muzyki z ktorym hotel ma „specjalna umowe” – 6zl/h platne w recepcji lub 4zl/h platne w automacie na parkingu. Z pozytywnych aspektow – bardzo ladny pokoj: przestrzenny, nowoczesny i taras robi duze wrazenie...to by bylo na tyle.
Inne uwagi: Moim subiektywnym zdaniem zdecydowanie za drogi hotel w stosunku do tego co dostajemy. Zdecydowanie bardziej wole Doubletree we Wroclawiu. Nikt nie zapytal czy jestem sluzbowo czy prywatnie.
Załącznik:
IMG_20201111_233745.jpg
IMG_20201111_233745.jpg [ 155.31 KiB | Obejrzany 4353 razy ]

Załącznik:
IMG_20201111_234731.jpg
IMG_20201111_234731.jpg [ 290.63 KiB | Obejrzany 4353 razy ]

Załącznik:
IMG_20201111_234611.jpg
IMG_20201111_234611.jpg [ 179.22 KiB | Obejrzany 4353 razy ]

Załącznik:
IMG_20201111_234633.jpg
IMG_20201111_234633.jpg [ 195.61 KiB | Obejrzany 4353 razy ]

Załącznik:
IMG_20201111_234715.jpg
IMG_20201111_234715.jpg [ 187.09 KiB | Obejrzany 4353 razy ]

Załącznik:
IMG_20201112_093529.jpg
IMG_20201112_093529.jpg [ 245.35 KiB | Obejrzany 4353 razy ]


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nazwa hotelu: Sheraton Poznan
Twój status w programie lojalnościowym: Platinum
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: classic guest room
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do Junior Suite, dostep do lounge, wstawka oraz list, minibarek
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): 2 noce w stawce Moxy Poznan (rezerwacja zmieniona po zamknieciu Moxy) + 1 noc z voucheru „Poznan za pol ceny”
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Lounge zamkniety ale happy hours dostepne w restauracji „Rynek” – pomiedzy 18-20 alkohole oraz posilek skladajacy sie z zupy oraz 3 roznych tapas (codziennie inne) – mozna zamawiac wiecej niz raz. Zdecydowanie lepsze jakosciowo niz dania bemarowe.
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pomimo iz hotel jest wiekowy moj pobyt byl bardzo komfortowy. Personel zarowno w recepcji jak i w restauracji na najwyzszym poziomie. Nie jestem w stanie zlego slowa powiedziec o tym hotelu. Inne uwagi: W trakcie check-in trzeba podpisac oswiadczenie ze pobyt jest sluzbowy ale nic poza tym nie jest potrzebne.

Załącznik:
IMG_20201112_135427.jpg
IMG_20201112_135427.jpg [ 181.44 KiB | Obejrzany 4352 razy ]

Załącznik:
IMG_20201112_135444.jpg
IMG_20201112_135444.jpg [ 178.59 KiB | Obejrzany 4352 razy ]

Załącznik:
IMG_20201112_135450.jpg
IMG_20201112_135450.jpg [ 220.04 KiB | Obejrzany 4352 razy ]

Załącznik:
IMG_20201112_135511.jpg
IMG_20201112_135511.jpg [ 190.73 KiB | Obejrzany 4352 razy ]

Załącznik:
IMG_20201112_141843.jpg
IMG_20201112_141843.jpg [ 262.51 KiB | Obejrzany 4352 razy ]

Załącznik:
IMG_20201114_184219.jpg
IMG_20201114_184219.jpg [ 308.68 KiB | Obejrzany 4352 razy ]

Załączniki:
IMG_20201114_202521.jpg
IMG_20201114_202521.jpg [ 258.48 KiB | Obejrzany 4352 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 26 Lis 2020 19:13 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
Nazwa hotelu: Sheraton Stockholm Hotel

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Classic King, Guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Junior Suite, 1 Bedroom Junior Suite, 1 King, Courtyard view - po moim czatowym kontakcie zmiana na Junior Suite View, 1 Bedroom Junior Suite. 1 King, Lake view, Corner room; ponadto dostęp do ofert Club Lounge, propozycja późniejszego wymeldowania, 1000 punktów

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pelna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): salonik przeniesiony do wydzielonego miejsca w restauracji na parterze, bardzo skromna oferta - między 17:30 a 19:30 oferowane są przekąski - głownie miniaturowe sałatki (bardzo proste typu sałata, ogórek, pomidor albo kapusta), w zależności od dnia główna przekąska to np. tarta serowa, szaszłyki drobiowe, chorizo - wszystko w wersjach mini, dodatkowo jakieś oliwki i słodki drobiazg (czekoladka albo suszone owoce), nie ma mowy o najedzeniu się
dostępne są też 2 napoje alkoholowe z listy (whisky, rum, gin, wódka, piwo, wino itp)
poza tym w godzinach restauracji dostępne kawa, herbata, czekolada, i inne napoje bezalkoholowe


Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: bardzo dobra lokalizacja - kilka kroków od Cityterminalen (gdzie dojeżdżają autobusy lotniskowe), Junior Suite jednopokojowe przez co wydaje się naprawdę spory ale dwa pomieszczenia jednak są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem; łazienka mała i poniżej oczekiwań, mała wanna, brak wydzielonego prysznica; widok z pokoju - dzięki zmianie bardzo przyjemny - na ratusz i jezioro, pierwotnie miał być na przygnębiające podwórko
Obsługa bardzo kulturalna i miła czy to na recepcji, w barze czy na śniadaniu, samo śniadanie marne, mały wybór, niska jakość (!), brak czegoś konkretniejszego na słodko, brak warzyw poza miniaturką sałaty i pomidora, napoje podawane przez obsługę ale resztę można już sobie nakładać samemu (...), nie ma możliwości zamówienia sobie czegoś extra poza jajkami sadzonymi
obsługa nosi maseczki, goście bardzo sporadycznie


Inne uwagi: sam hotel dość już wiekowy i trochę to widać, ale nie ma się co dziwić skoro to najstarszy Sheraton w Europie, w przyszłym roku będzie obchodził 50-lecie;
pobyt: listopad 2020

Załączniki:
20201123_165020_Easy-Resize.com.jpg
20201123_165020_Easy-Resize.com.jpg [ 120.29 KiB | Obejrzany 3714 razy ]
20201123_165009_Easy-Resize.com.jpg
20201123_165009_Easy-Resize.com.jpg [ 118.4 KiB | Obejrzany 3714 razy ]
20201123_164943.jpg
20201123_164943.jpg [ 430.37 KiB | Obejrzany 3714 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 26 Lis 2020 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 599
Kilometry: 703 643
srebrny
@MoonPatrol - bede tam w marcu, dziekuje za ten wpis!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group