Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 182 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 11 Lis 2013 21:55 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
[quote="kobieta eM"]Agoda jest ok. Korzystałam osobiście. Naturalnie serwis nie odpowiada za rzetelność zamieszczanych tam ofert, natomiast adekwatnie reaguje na zgłoszenia.[/quot

A ja nie polecam absolutnie serwisu Agoda. Glowne wady to nie podawanie calej ceny w wyszukiwarce. Druga wada to natychmiastowe pobranie platnosci z karty z gory za kazdy hotel. Nie wazne, ze wyjazd jest za tydzien..miesiac czy pol roku...Serwis kasuje z karty od razu w trakcie rezerwacji...Owszem sa oferty gdzie mozna zrezygnowac ale jestesmy stratni...Przelicznik walutowy w ta i spowrotem i juz zamiast przykladowo kwoty 100 zl wraca do nas okolo 80zl....Ceny absolutnie nie sa lepsze niz na booking.com...To znaczy poczatkowo sie wydaje, ze lekko sa tansi ale jak sie juz wybierze obiekt i zechce rezerwowac to nagle okazuje sie, ze w cenie nie bylo podatku.......I nagle oferta robi sie taka sama lub gorsza jak na booking....
Góra
 Profil Relacje PM off
Ami921 lubi ten post.
 
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
Floryda w sezonie: bezpośrednie loty do Miami z Berlina za 1603 PLN. Wiele terminów first minute Floryda w sezonie: bezpośrednie loty do Miami z Berlina za 1603 PLN. Wiele terminów first minute
#42 PostWysłany: 11 Lis 2013 22:06 

Rejestracja: 08 Lis 2013
Posty: 24
Zbanowany
Myslalem ze agoda jest lepsze bo tam jest duzo wiecej hotel niz w booking.com , a ja booking.com zarezerwowalem ponad 2000 zl juz i nie bylo zadne problem , niestety mysle ze rezygnuje z tego agoda ibede kupil dalej przez booking , dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 11 Lis 2013 22:29 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Zawsze możesz skorzystać z HotelsCombined i zobaczyć czy Agoda czy Booking da Ci lepszą cenę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 12 Lis 2013 22:45 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 86
Lece w lutym z kumplem do bkk własnie zabookowaliśmy 3 noce w Swana Bangkok
http://www.booking.com/hotel/th/swana-b ... 03d;dcid=1
47zł to moze i troche dużo jak za noc w bkk ale komfort mnie zdecydowanie przekonał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 12 Lis 2013 22:57 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
leo napisał(a):
Lece w lutym z kumplem do bkk własnie zabookowaliśmy 3 noce w Swana Bangkok
http://www.booking.com/hotel/th/swana-b ... 03d;dcid=1
47zł to moze i troche dużo jak za noc w bkk ale komfort mnie zdecydowanie przekonał

W jakich datach masz taka cene?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 13 Lis 2013 14:51 

Rejestracja: 03 Sty 2013
Posty: 151
Loty: 17
Kilometry: 39 506
bonta3232 napisał(a):
zna ktos jakis dobry luksusowe hotel tanio dla 3 osob daty 2 - 6 lutego??

no to luksus czy tanio? Ja spalem w Anantara hotel i Best Western Premier sukhumvit i oba moge z czystym sumieniem polecic jako hotele luksusowe. Anatra ma olbrzymie i urzadzone w klasie premium pokoje, dobra silownie i pelnowymiarowy basen a do tego jest blisko BTS. Basen w Best jest na samym dachu i robi niesamowite wrazenie ale pokoje sa duzo mniejsze za to maja zajebiste audio.

Agode moge z cala pewnoscia polecic (jesli chodzi o Azje). Korzystalem z nich nie raz i ani razu sie nie zawiodlem.
_________________
http://kubawpodrozy.pl - Moje doświadczenia ze światem.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 13 Lis 2013 14:57 

Rejestracja: 08 Lis 2013
Posty: 24
Zbanowany
mialo byc tanio 250-300 to jest drogo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 15 Lis 2013 18:55 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 86
W Anantara hotel i Best Western Premier sukhumvit wychodzi 240zł za noc!
Ja zabookowalem 12-15 luty płacąc 287zł ale myśle żeby anulować rezerwacje w booking.com i zabookowac w Agodzie bo tam jest 7zł taniej/noc ;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 04 Gru 2013 17:27 

Rejestracja: 29 Lip 2013
Posty: 121
Loty: 41
Kilometry: 134 425
Poszukuję miejscówki na nocleg w okolicy dworca hualamphong, lub z dość łatwym i szybkim dojazdem na jedną noc dla 2 osób w marcu. Może ma ktoś sprawdzone coś w przyzwoitej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 11 Kwi 2014 21:47 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 34
Ja Khaosan Palace nie polecam, dla kogoś kto chce w okolicach 12-1 iść spać.
27-29.03 byłem w tym hotelu. Dwie noce totalnie nie przespane. Jedna wielka impreza obok hotelu, który przylega do klubu nocnego (zresztą chyba jak każdy hotel na tej ulicy).
Dodatkowo co poł godziny nawaleni goście hotelowi urządzali śpiewy na korytarzu.
Pierwszej nocy myślałem spoko jakaś impreza, ale w drugą to samo.

Sama ulica dla "niewiedzących" to dzień w dzień impreza do 4 rano. Dla mnie imprezy są ok, ale spanie obok imprezy już nie.
Pozostałe aspekty hotelu ok. Czysto, woda ciepła, klimatyzacja, wychodzisz na ulice i jesz od byle kobiety z kuchenką.

Za dwie noce zapłaciłem 1900 bez śniadania(2 osoby).

Wracając przez Bangkok ostatnią noc wziąłem w hotelu:
I Residence Hotel Silom.
Okolica super 3-4 minuty piechotą ulica z nocnym targiem, obok stacja kolejki, żarcie z ulicy (jak wszędzie), mcdonaldy, seven eleven itp w zasadzie na miejscu.
Za sam hotel zapłaciłem 1200 ze śniadaniem (2 osoby), a wziąłem jakiś najbardziej wypasiony pokój :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 14 Kwi 2014 19:41 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
przemorx napisał(a):
Poszukuję miejscówki na nocleg w okolicy dworca hualamphong, lub z dość łatwym i szybkim dojazdem na jedną noc dla 2 osób w marcu. Może ma ktoś sprawdzone coś w przyzwoitej cenie.

Marzec już wprawdzie minął, ale może informacja przyda się komuś innemu. W pobliżu dworca Hua Lamphong polecam The Krungkasem Srikrung Hotel. Bardzo przyzwoita cena, a lokalizacja genialna, jeżeli głównym kryterium wyboru jest bliskość dworca. Wystarczy wyjść z budynku, przejść kładką przez kanał i już jesteśmy naprzeciwko hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 15 Kwi 2014 20:55 

Rejestracja: 29 Lip 2013
Posty: 121
Loty: 41
Kilometry: 134 425
Mar77 napisał(a):
przemorx napisał(a):
Poszukuję miejscówki na nocleg w okolicy dworca hualamphong, lub z dość łatwym i szybkim dojazdem na jedną noc dla 2 osób w marcu. Może ma ktoś sprawdzone coś w przyzwoitej cenie.

Marzec już wprawdzie minął, ale może informacja przyda się komuś innemu. W pobliżu dworca Hua Lamphong polecam The Krungkasem Srikrung Hotel. Bardzo przyzwoita cena, a lokalizacja genialna, jeżeli głównym kryterium wyboru jest bliskość dworca. Wystarczy wyjść z budynku, przejść kładką przez kanał i już jesteśmy naprzeciwko hotelu.

Niedawno testowałem nocleg w The Train Inn zlokalizowanym prawie na samym dworcu. Cena za pokój 2osobowy (najtańszy) 550 batów. Standard według mnie całkiem niezły, choć na necie opinie są różne. W każdym razie, jak ktoś potrzbuje nocleg w oczekiwaniu na pociąg jak najbardziej polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: BKK - blisko studentek
#53 PostWysłany: 09 Lis 2014 19:00 

Rejestracja: 26 Mar 2012
Posty: 14
Witam,
chcialbym zamieszkac blisko imprezowni na ktorych bywaja Tajowie, najlepiej studentki ;). Moze polecicie jakis kampus?
Góra
 Profil Relacje PM off
Mixer lubi ten post.
 
      
#54 PostWysłany: 09 Lis 2014 19:46 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 4
Loty: 162
Kilometry: 355 968
Poszukaj coś w pobliżu Soi Cowboy, w ostateczności Khao San Road. Z pewnością nie będziesz się nudzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 09 Lis 2014 20:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
Niech tylko autor uważa. Można się "naciąć" :D
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 09 Lis 2014 20:20 

Rejestracja: 26 Mar 2012
Posty: 14
EL000054 napisał(a):
Poszukaj coś w pobliżu Soi Cowboy, w ostateczności Khao San Road. Z pewnością nie będziesz się nudzić.


na khao san bylismy rok temu wiec znamy te klimaty ;) teraz chetniej bym poznal wyksztalcone dziewczeta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 09 Lis 2014 20:49 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 334
niebieski
A więc szukajcie blisko RCA (Royal City Avenue). Dużo klubów popularnych wśród studentek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 23 Gru 2014 14:11 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 59
a czy ktoś zna ten hotel:
https://www.booking.com/hotel/th/cooper ... ba4;dcid=2
Cooper, za 3 noce dla 2 osób ze śniadaniami wychodzi 2100bhb...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 02 Sty 2015 16:41 

Rejestracja: 02 Sty 2015
Posty: 34
Wszystkie wymienione hotele sa w pobliżu Khaosan:
Rambuttri Village Plaza- Ceny są ok, i mają basen który jest czysty, niektóre pokoje są naprawde słabo oświetlone(chodzi zarowno o okna jak i żarówki)
Sawasdee House- Ceny ok, mają dobrą restauracje, na korytarzu potrafi śmierdzieć tytoniem:(
DND Inn- Nie polecam, przez to że jest na samym Khaosan jest tam glośno do późna, jest drożej niż gdzie indziej a basen ba dachu jest brudny
Lucky House- Ascetyczne pokoje, w niektórych pokojach materace są wypełnione nie wiem piaskiem? (ważą spokojnie ponad 80kg i są twarde jak diabli a w środku czuć coś sypkiego), część pokojów potrafi być głośna w nocy, naprawde tanio jak na pokoje z AC.

W okolicy w bocznych uliczkach można często znaleść guest housy prowadzone przez rodziny które są naprawde tanie, czesto nawet mają AC, wystarczy się rozejrzeć;-). Myśle że co jak co ale przy Khaosan nie brakuje noclegów.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 02 Sty 2015 17:28, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 02 Sty 2015 17:13 

Rejestracja: 03 Gru 2013
Posty: 519
srebrny
Polecam niezbyt komfortowy, ale bardzo CICHY i czysty hotelik 2* prowadzony przez Hindusów w dzielnicy Bangrak:
Woodlands Inn
1158/5-7 Thanon Charoen Krung, Soi-32 Bangrak, , Bang Rak, 10500 Bangkok, Tajlandia

Tuż obok Sheratona bodajże;) Spacerek do przystani skąd za 1,5zł płyniemy rzeką do większości atrakcji, bez targowania się o ceny tuk tuka i przebijania przez korki i wdychania spalin. W cenie śniadanie.
_________________
Bali https://www.fly4free.pl/forum/bali-lipiec-2023-relacja-z-raju-prawie-na-zywo,215,171983
Malediwy https://www.fly4free.pl/forum/malediwy-ferie-2023-mathiveri-i-ukulhas,215,169789
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 182 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group