Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 182 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ao Nang i Bangkok
#81 PostWysłany: 12 Sie 2015 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2014
Posty: 33
Bangkok, z dwóch w których spałam mogę polecić UMA Residence - nowy, dobry standard za niską cenę. Co do drugiego - Centre Point Silom - miałam duże oczekiwania, ale niestety ich nie spełnił. Owszem, świetnie położony, koło BTS i przystani Chao Phraya Express, ale najlepsze lata ma już za sobą. Za tę cenę spodziewałam się przede wszystkim czystszego pokoju. Za to śniadanie w nim było naprawdę super.

W Ao Nang polecam Holiday Inn. Naprawdę super.
_________________
http://dobrzezaplanowane.blogspot.com/


Ostatnio edytowany przez martushka11, 12 Sie 2015 21:17, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Ao Nang i Bangkok
#82 PostWysłany: 12 Sie 2015 18:20 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Ja mogę polecić Furama Silom oraz Novotel Silom. Znakomite położenie, w tym pierwszym rewelacyjne śniadania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ao Nang i Bangkok
#83 PostWysłany: 01 Wrz 2015 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
akot napisał(a):
Spróbuj z pewnym Polakiem , ktory tam mieszka dogadac się. Uczciwy człowiek. Nazywa się Leszek Limeryk. Wpisz w google leszek.kek . Korzystałem w lutym tego roku z jego oferty. Dobre ceny, fajny hotel, super położony i ogólnie wycieczki ok. Hotel nazywa sie green viev village, u Leszka trochę taniej niz na booking.com.

-- 05 Sie 2015 13:24 --


Potwierdzam. Byliśmy u Leszka 9 dni i było rewelacyjnie :) Wszędzie blisko, co godzinę darmowy transport na plażę. Dodatkowo jak potrzeba wypożyczyć skuter to wystarczy powołać się na Leszka u Mr Kork`a(jak dobrze pamiętam) to nie trzeba będzie się martwić o naciąganie na rysy na karoserii :)
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ao Nang i Bangkok
#84 PostWysłany: 10 Paź 2015 17:32 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Szukam sensownego noclegu w Bangkoku dla trzech osób dorosłych. Nocował ktoś może w jakimś fajnym hotelu, który ma pokój trzyosobowy? W ostateczności pokój 2os + 1os. Chciałbym żeby cena za noc nie przekraczała 250zł/3os.

Dzięki!

Ps. Póki co wygrywa chyba ten Rambuttri Village
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 16 Gru 2015 19:34 

Rejestracja: 26 Mar 2012
Posty: 14
czapla napisał(a):
A więc szukajcie blisko RCA (Royal City Avenue). Dużo klubów popularnych wśród studentek.


bylismy rok temu. raczej ciezka lokalizacja. Tajowie bogaci, auta, iphony, drogie alkohole na stolach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 16 Gru 2015 19:39 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Jakbysiedalo napisał(a):
czapla napisał(a):
A więc szukajcie blisko RCA (Royal City Avenue). Dużo klubów popularnych wśród studentek.


bylismy rok temu. raczej ciezka lokalizacja. Tajowie bogaci, auta, iphony, drogie alkohole na stolach.

Chciales poderwac na winko z kartonu i Nokie 2110? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 16 Gru 2015 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
znaczy ze nie poleciały na bilet wizza...taka sytuacja
+1 dla tajek
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 16 Gru 2015 20:08 

Góra
 PM off
Nvjc lubi ten post.
 
      
 Temat postu: 5 nocy w BKK
#89 PostWysłany: 23 Maj 2016 11:40 

Rejestracja: 15 Maj 2016
Posty: 9
Poszukuję czegoś sprawdzonego przez Was, na 5 dniowy (we wrześniu) pobyt w BKK. Jakiś specjalnych wymogów nie mam - mały pokój z łóżkiem i toaletą, bo do niczego innego niż odpoczynek po zwiedzaniu nie będę go wykorzystywał ;)

Przeglądałem booking.com i znalazłem następujące miejscówki: KS Guesthouse, hive28 (ciekawy stylistycznie), Baankhunmae Apartment i Four Sons Place. Ktoś z Was miał przyjemność korzystać z ich usług? Czy może lepiej dopłacić te parę złotych i szukać czegoś lepszego/innego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#90 PostWysłany: 28 Maj 2016 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
Sprawdź to: http://www.lamphuhouse.com/bangkok/rooms.html
Góra
 Profil Relacje PM off
marcinko1984 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#91 PostWysłany: 28 Maj 2016 15:11 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 76
Polecam Au Bon Hostel - bardzo dobre warunki - czysto i miło. Bardzo dobra lokalizacja pomiędzy Khao San Rd a Wielkim Pałacem Królewskim. Blisko, a zdecydowanie ciszej niż przy Khao San.
Góra
 Profil Relacje PM off
marcinko1984 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#92 PostWysłany: 28 Maj 2016 15:13 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Nocowałem dwa lata temu w Four Sons Place, a w tym roku w KS Guesthouse. Głównymi zaletami tych miejsc jest lokalizacja i cena. Jeżeli zależy Ci na podstawowych warunkach do spania, to są ok (łóżko, łazienka, w miarę czysto, bez robactwa), chociaż spałem już w lepszych miejscach w Bangkoku.
Góra
 Profil Relacje PM off
marcinko1984 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#93 PostWysłany: 28 Maj 2016 15:57 

Rejestracja: 26 Kwi 2012
Posty: 184
Ja polecam Przy koleji z lotniska, FX Hotel Metrolink Makkasan. Na tripadvisor zreszta rzucilem zdjecia i recenzje polecam :D Czysciutko, tanio i na gorze basen ( odpowiednik Novotela z Polskich miast jak chodzi o standard)
Góra
 Profil Relacje PM off
marcinko1984 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#94 PostWysłany: 14 Wrz 2016 11:36 

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 97
Loty: 69
Kilometry: 159 781
Berkeley Pratunam - bardzo przyzwoity hotel, w którym spałem rok temu, ma teraz promocję do 20 września na noclegi do końca roku. do -68% na wszystkie typy pokoi. http://www.berkeleypratunam.com

Fajna lokalizacja (spacerkiem od stacji kolejki na lotnisko Ratchaprarop, blisko duże centra handlowe i oceanarium i wieczorami ciągnące się kilometrami stragany ze streetfood i ulicznym handlem), niezły standard pokoi i dobra obsługa. Oczywiście basen na dachu niższej części. Minus to słabe śniadania ale w Bangkoku to akurat nie jest duży problem.

Polecam!
_________________
https://banners-my.flightradar24.com/jprawicki.png
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#95 PostWysłany: 16 Wrz 2016 14:49 

Rejestracja: 23 Paź 2015
Posty: 98
Poszukuje hotelu na jedną noc dla rodzinnki 2+2 z opcją późnego opuszczenia hotelu (mamy powrót do kraju o 19:30, więc po zjedzeniu śniadania chcemy wyskoczyć na miasto, wrócić do pokoju po południu odświeżyć się i lecieć:) )...fajnie gdyby hotel były dobrze skomunikowany z lotniskiem Suv....

dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#96 PostWysłany: 16 Wrz 2016 15:17 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 27
piescirogi napisał(a):
Poszukuje hotelu na jedną noc dla rodzinnki 2+2 z opcją późnego opuszczenia hotelu (mamy powrót do kraju o 19:30, więc po zjedzeniu śniadania chcemy wyskoczyć na miasto, wrócić do pokoju po południu odświeżyć się i lecieć:) )...fajnie gdyby hotel były dobrze skomunikowany z lotniskiem Suv....

dzięki

Nocowałem w Nasa Vegas blisko stacji kolejki "SRT" Ramkhamhaeng (kolejka co 10 min jedziesz 17-20 min. Na jedna noc polecam. duży moloch recepcja czynna cała dobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#97 PostWysłany: 16 Wrz 2016 15:39 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
Nasa Vegas to hotel typu przylot pozno wieczorem wiec nocleg i uciekac z tego. W moim pokoju pol nocy walczylem z komarami. Do tego ten zenujacy depozyt 2000BTH na jedna noc i ponad godzine na check out. Ja tego hotelu nie polecam !

Z tanich opcji The Green Bells Sukhumvit 79 . Taxi zaledwie 600BTH z lotniska.

W zadnym hotelu w BKK nie pozwola ci zostac dluzej jak maksymalnie do 13tej. Jak chcesz miec late check out to trzeba za to extra zaplacic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#98 PostWysłany: 16 Wrz 2016 15:44 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
Nocowałem 2+2 w Furama Silom , spory pokój z dwoma dużymi podwójnymi łóżkami, świetna lokalizacja, przystępne ceny jak na standard, basen na dachu może być sporą atrakcją dla dzieci. Jedyna wada to gdzieniegdzie widać spore zużycie materiału. Spaliśmy też w HIX Sukhumvit, hotel nowiutki, czyściutki, ale z dziećmi gorszy.. Dają dostawkę, ale szerokość na 1 osobę. Okolica mocno "imprezowa". Z late check out nie powinno być problemu (proponowali mi sami) jeśli masz status w IHG. Ja brałem za punkty, za kasę można znaleźć coś lepszego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#99 PostWysłany: 18 Wrz 2016 20:44 

Rejestracja: 23 Paź 2015
Posty: 98
Dzięki,

jasiub i jacek6619

w naszym przypadku dwoje dzieci to 8 latek i prawie 2 letni bobas więc nawet wąska dostawka będzie ok....czasami jesteśmy zmuszani do spania w domu przez 8 latka na 150cm dzielonego na czworo...

jasiub - co masz na myśli "Ja brałem za punkty, za kasę można znaleźć coś lepszego"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#100 PostWysłany: 18 Wrz 2016 21:12 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Cytuj:
Nocowałem w Furama Silom

Niestety, ciągle remontowany i trochę podniszczony. Ale śniadania świetne.
Lokalizacja bardzo dogodna, ale bardziej polecam pobliski Pullman G lub nawet Novotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 182 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group