Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 160 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ao Nang i Bangkok
#81 PostWysłany: 12 Sie 2015 18:09 
Awatar użytkownika

Bangkok, z dwóch w których spałam mogę polecić UMA Residence - nowy, dobry standard za niską cenę. Co do drugiego - Centre Point Silom - miałam duże oczekiwania, ale niestety ich nie spełnił. Owszem, świetnie położony, koło BTS i przystani Chao Phraya Express, ale najlepsze lata ma już za sobą. Za tę cenę spodziewałam się przede wszystkim czystszego pokoju. Za to śniadanie w nim było naprawdę super.

W Ao Nang polecam Holiday Inn. Naprawdę super.

Ostatnio edytowany przez martushka11, 12 Sie 2015 21:17, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#82 PostWysłany: 12 Sie 2015 18:20 

srebrny
Ja mogę polecić Furama Silom oraz Novotel Silom. Znakomite położenie, w tym pierwszym rewelacyjne śniadania.
 Relacje PM off  

#83 PostWysłany: 01 Wrz 2015 12:58 
Awatar użytkownika

Loty: 60
Kilometry: 128 552
akot napisał(a):
Spróbuj z pewnym Polakiem , ktory tam mieszka dogadac się. Uczciwy człowiek. Nazywa się Leszek Limeryk. Wpisz w google leszek.kek . Korzystałem w lutym tego roku z jego oferty. Dobre ceny, fajny hotel, super położony i ogólnie wycieczki ok. Hotel nazywa sie green viev village, u Leszka trochę taniej niz na booking.com.

-- 05 Sie 2015 13:24 --

Potwierdzam. Byliśmy u Leszka 9 dni i było rewelacyjnie :) Wszędzie blisko, co godzinę darmowy transport na plażę. Dodatkowo jak potrzeba wypożyczyć skuter to wystarczy powołać się na Leszka u Mr Kork`a(jak dobrze pamiętam) to nie trzeba będzie się martwić o naciąganie na rysy na karoserii :)

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
 Relacje PM off  

#84 PostWysłany: 10 Paź 2015 17:32 

Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Szukam sensownego noclegu w Bangkoku dla trzech osób dorosłych. Nocował ktoś może w jakimś fajnym hotelu, który ma pokój trzyosobowy? W ostateczności pokój 2os + 1os. Chciałbym żeby cena za noc nie przekraczała 250zł/3os.

Dzięki!

Ps. Póki co wygrywa chyba ten Rambuttri Village

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
 Relacje PM off  

#85 PostWysłany: 16 Gru 2015 19:34 

czapla napisał(a):
A więc szukajcie blisko RCA (Royal City Avenue). Dużo klubów popularnych wśród studentek.

bylismy rok temu. raczej ciezka lokalizacja. Tajowie bogaci, auta, iphony, drogie alkohole na stolach.
 Relacje PM off  

#86 PostWysłany: 16 Gru 2015 19:39 

srebrny
Jakbysiedalo napisał(a):
czapla napisał(a):
A więc szukajcie blisko RCA (Royal City Avenue). Dużo klubów popularnych wśród studentek.

bylismy rok temu. raczej ciezka lokalizacja. Tajowie bogaci, auta, iphony, drogie alkohole na stolach.

Chciales poderwac na winko z kartonu i Nokie 2110? ;-)
 Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.

#87 PostWysłany: 16 Gru 2015 19:55 
Awatar użytkownika

złoty
znaczy ze nie poleciały na bilet wizza...taka sytuacja
+1 dla tajek

#88 PostWysłany: 16 Gru 2015 20:08 

PM off
Nvjc lubi ten post.

Temat postu: 5 nocy w BKK
#89 PostWysłany: 23 Maj 2016 11:40 

Poszukuję czegoś sprawdzonego przez Was, na 5 dniowy (we wrześniu) pobyt w BKK. Jakiś specjalnych wymogów nie mam - mały pokój z łóżkiem i toaletą, bo do niczego innego niż odpoczynek po zwiedzaniu nie będę go wykorzystywał ;)

Przeglądałem booking.com i znalazłem następujące miejscówki: KS Guesthouse, hive28 (ciekawy stylistycznie), Baankhunmae Apartment i Four Sons Place. Ktoś z Was miał przyjemność korzystać z ich usług? Czy może lepiej dopłacić te parę złotych i szukać czegoś lepszego/innego?
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Noclegi w Bangkoku
#90 PostWysłany: 28 Maj 2016 14:56 
Awatar użytkownika

Sprawdź to: http://www.lamphuhouse.com/bangkok/rooms.html
 Relacje PM off
marcinko1984 uważa post za pomocny.

#91 PostWysłany: 28 Maj 2016 15:11 

Polecam Au Bon Hostel - bardzo dobre warunki - czysto i miło. Bardzo dobra lokalizacja pomiędzy Khao San Rd a Wielkim Pałacem Królewskim. Blisko, a zdecydowanie ciszej niż przy Khao San.
 Relacje PM off

#92 PostWysłany: 28 Maj 2016 15:13 

srebrny
Nocowałem dwa lata temu w Four Sons Place, a w tym roku w KS Guesthouse. Głównymi zaletami tych miejsc jest lokalizacja i cena. Jeżeli zależy Ci na podstawowych warunkach do spania, to są ok (łóżko, łazienka, w miarę czysto, bez robactwa), chociaż spałem już w lepszych miejscach w Bangkoku.
 Relacje PM off

#93 PostWysłany: 28 Maj 2016 15:57 

Ja polecam Przy koleji z lotniska, FX Hotel Metrolink Makkasan. Na tripadvisor zreszta rzucilem zdjecia i recenzje polecam :D Czysciutko, tanio i na gorze basen ( odpowiednik Novotela z Polskich miast jak chodzi o standard)
 Relacje PM off

#94 PostWysłany: 14 Wrz 2016 11:36 

Loty: 69
Kilometry: 159 781
Berkeley Pratunam - bardzo przyzwoity hotel, w którym spałem rok temu, ma teraz promocję do 20 września na noclegi do końca roku. do -68% na wszystkie typy pokoi. http://www.berkeleypratunam.com

Fajna lokalizacja (spacerkiem od stacji kolejki na lotnisko Ratchaprarop, blisko duże centra handlowe i oceanarium i wieczorami ciągnące się kilometrami stragany ze streetfood i ulicznym handlem), niezły standard pokoi i dobra obsługa. Oczywiście basen na dachu niższej części. Minus to słabe śniadania ale w Bangkoku to akurat nie jest duży problem.

Polecam!

#95 PostWysłany: 16 Wrz 2016 14:49 

Poszukuje hotelu na jedną noc dla rodzinnki 2+2 z opcją późnego opuszczenia hotelu (mamy powrót do kraju o 19:30, więc po zjedzeniu śniadania chcemy wyskoczyć na miasto, wrócić do pokoju po południu odświeżyć się i lecieć:) )...fajnie gdyby hotel były dobrze skomunikowany z lotniskiem Suv....

dzięki
 Relacje PM off  

#96 PostWysłany: 16 Wrz 2016 15:17 

piescirogi napisał(a):
Poszukuje hotelu na jedną noc dla rodzinnki 2+2 z opcją późnego opuszczenia hotelu (mamy powrót do kraju o 19:30, więc po zjedzeniu śniadania chcemy wyskoczyć na miasto, wrócić do pokoju po południu odświeżyć się i lecieć:) )...fajnie gdyby hotel były dobrze skomunikowany z lotniskiem Suv....

dzięki

Nocowałem w Nasa Vegas blisko stacji kolejki "SRT" Ramkhamhaeng (kolejka co 10 min jedziesz 17-20 min. Na jedna noc polecam. duży moloch recepcja czynna cała dobę.
 Relacje PM off  

#97 PostWysłany: 16 Wrz 2016 15:39 

Nasa Vegas to hotel typu przylot pozno wieczorem wiec nocleg i uciekac z tego. W moim pokoju pol nocy walczylem z komarami. Do tego ten zenujacy depozyt 2000BTH na jedna noc i ponad godzine na check out. Ja tego hotelu nie polecam !

Z tanich opcji The Green Bells Sukhumvit 79 . Taxi zaledwie 600BTH z lotniska.

W zadnym hotelu w BKK nie pozwola ci zostac dluzej jak maksymalnie do 13tej. Jak chcesz miec late check out to trzeba za to extra zaplacic
 Relacje PM off  

#98 PostWysłany: 16 Wrz 2016 15:44 

złoty
Nocowałem 2+2 w Furama Silom , spory pokój z dwoma dużymi podwójnymi łóżkami, świetna lokalizacja, przystępne ceny jak na standard, basen na dachu może być sporą atrakcją dla dzieci. Jedyna wada to gdzieniegdzie widać spore zużycie materiału. Spaliśmy też w HIX Sukhumvit, hotel nowiutki, czyściutki, ale z dziećmi gorszy.. Dają dostawkę, ale szerokość na 1 osobę. Okolica mocno "imprezowa". Z late check out nie powinno być problemu (proponowali mi sami) jeśli masz status w IHG. Ja brałem za punkty, za kasę można znaleźć coś lepszego.
 Relacje PM off  

#99 PostWysłany: 18 Wrz 2016 20:44 

Dzięki,

jasiub i jacek6619

w naszym przypadku dwoje dzieci to 8 latek i prawie 2 letni bobas więc nawet wąska dostawka będzie ok....czasami jesteśmy zmuszani do spania w domu przez 8 latka na 150cm dzielonego na czworo...

jasiub - co masz na myśli "Ja brałem za punkty, za kasę można znaleźć coś lepszego"
 Relacje PM off  

#100 PostWysłany: 18 Wrz 2016 21:12 

srebrny
Cytuj:
Nocowałem w Furama Silom

Niestety, ciągle remontowany i trochę podniszczony. Ale śniadania świetne.
Lokalizacja bardzo dogodna, ale bardziej polecam pobliski Pullman G lub nawet Novotel.
 Relacje PM off  

[ 160 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości