Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 182 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Sty 2013 22:09 

Rejestracja: 03 Sty 2013
Posty: 151
Loty: 17
Kilometry: 39 506
@legion jak oceniasz ten hotel? Jak bardzo zdjecia i opis roznia sie od rzeczywistosci? osobiscie chcialem rezerwowac miejscowki 5* ale jak ogladam zjecia na booking.com to nie wiem czy az taki luksus mi potrzebny. Moze lepszym wyjsciem jest rezerwacja 4 lub 3*.
_________________
http://kubawpodrozy.pl - Moje doświadczenia ze światem.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
#22 PostWysłany: 08 Sty 2013 07:37 

Rejestracja: 23 Gru 2012
Posty: 9
Loty: 3
Kilometry: 17 223
w Tajlandii chyba gwiazdki hotelowe są zawyżone 5* u nich to nasz odpowiednik 4* ale nie wiem jakie jest oficjlane stanowisko w tej sprawie jakiś tam organizacji hotelowych ;)

Hotel znajduje się praktycznie na środki khaosan road czyli na najbardziej osławionej ulicy w Bkk, tego się obawiałem trochę (nie potrzebnie) z wydostaniem się z niej na ma problemów, wszędzie można dojechać czy to autobusem czy tuk-tukiem (chociaż z kierowcami tuk-tuków trzeba twarda negocjować i mówić żeby nigdzie się nie zatrzymywali po drodzę tylko od razu do celu).

Jeśli chodzi o sam hotel: czysty, zadbany, miłe Panie w recepcji,bodaj co 2 dni sprzątany, na dachu mały basenik z ładnym widokiem na miasto, w pokoju łazienka z prysznicem (ciepła woda) klima, sejf, mała lodówka i dwuosobowe łóżko. Sam pokój bardzo mały ale on służy tylko do spania. Hałasu z ulicy nie było słychać ale klimatyzator trochę głośny ale idzie się przyzwyczaić. Internet płatny (masz różne pakiety chyba za 1h 30baht) dostajesz kod i logujesz się kiedy chcesz nie musisz wykorzystać od razu całego czasu (5-6 stanowisk komputerowych z kam i mikro). Śniadania nie są w cenie ale to w sumie dobrze, bo są o wiele lepsze rzeczy do zjedzenia "na ulicy"
Zaraz przy hotelu jakieś biuro podróży, apteka, bankomat, 7 eleven i pełno jakiś sklepów z ciuchami i puby, muzyka na żywo, karaoke etc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Sty 2013 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2012
Posty: 160
Loty: 171
Kilometry: 313 106
A ja polecam nie nocować na Khaosanie, który jest przereklamowany i zatłoczony, tylko w Chinatown.

Np. hotel Chinatown Hotel *** leży w centrum Chinatown, przy głównej ulicy.

W Chinatown jest o wiele bardziej egzotycznie i toczy się tam prawdziwsze, nie turystyczne życie. Wieczorami, 200m od hotelu, przy narożnikach skrzyżowania na powietrzu rozstawiają się dwie niedrogie chińskie restauracje ("czerwoni" i "zieloni" - Pascal gotował u jednych z nich w którymś odcinku swojego programu TV) z rewelacyjnymi owocami morza, jak grillowane ostrygi, olbrzymie krewetki królewskie z rusztu itd. Wszystko świeżutkie i w rozsądnych cenach.
Na piechotę jest rzut beretem do świątyni Szczerozłotego Buddy i do głównego dworca kolejowego w Bangkoku, spod którego startuje też linia metra w stronę dzielnicy Silom (i Patpong :)). 300m od hotelu jest market Tesco Lotus, a 800 m przystanek tramwaju wodnego, którym za równowartość ok. 1,20 zł dopłynie się m.in. do Khao San, do Wielkiego Pałacu ze świątynią Szmaragdowego Buddy i do Wat Arun. Jest to zdecydowanie najtańszy i najprzyjemniejszy środek transportu w BKK, a sama rzeka też dostarcza wrażeń.

A z Lotniska do dworca kolejowego można dotrzeć linią Skytrainu z przesiadką na metro lub bezpośrednim autobusem. Z dworca do hotelu można pieszo lub tuktukiem, przy czym ustalić cenę przed wejściem i nie pozwalać na żadne wycieczki do sklepów, tłumaczyć, że jest się zmęczonym po całodniowym locie i chce się odpocząć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Jedna noc w Bangkoku
#24 PostWysłany: 14 Sty 2013 14:24 

Rejestracja: 28 Sie 2012
Posty: 31
Czesc,w drodze z Australii do Polski mam dobe na zwiedzenie Bangkoku.
Przylatuje 31 stycznia ok. 1 w nocy na lotnisko Suvarnabhumi i ok. 2 w nocy 1 lutego mam lot via Doha do Warszawy.
Szkopul w tym ze nie jestem rasowa backpakerka i znam srednio angielski (63 l.)
Czy ktos poradzilby mi, jak bez wielkiego ryzyka i za srednie poieniadze dostac sie z lotniska do hotelu, nie bardzo siermieznego, ale nie 5 gwiazdkowego,zobaczyc co sie da w ciagu jednego dnia, zahaczyc o bazar i wrocic na lotnisko ok.23.
Czy znacie hotel, w ktorym mozna by bylo zamowic przejazd z i na lotnisko i jakiegos przyzwoitego tuk-tukowca do objazdu najwazniejszych miejsc w Bangkoku?
I jaki to moze byc koszt?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 14 Sty 2013 15:16 

Rejestracja: 26 Lis 2012
Posty: 95
Co można robić jedną noc w Bangkoku?
odpowiedź znalazłem na YouTube

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 14 Sty 2013 16:39 

Rejestracja: 14 Sty 2013
Posty: 1
Nasa Vegas patrze, ze jest ok...Prawie darmo....Za $60 mozna miec bardzo dobry hotel na noc w BKK....Dojazd z lotniska pociagiem...Idziesz na najnizszy poziom....Szybka kolejka idzie do City i kosztuje 90BTH...W ciagu 15 min jestes w city i przesiadka na Sky Train....Na booking com poszukaj sobie hotelu w poblizu stacji kolejki Sky Train....BKK to miasto hoteli....Koniecznie trzeba skorzystac z masazy..Chociaz foot massage za 150BTH......Nie ma nigdzie tak tanio jak w BKK....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 07 Lut 2013 23:52 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 13
Hej, Byłam dokładnie rok temu w Bangkoku w hotelu Miramar. Hotel położony k. dzielnicy chińskiej. Za 3 noce wychodziło za 2 os. 370 zł. Polecam. Nie ma co się bać. Całą noc łaziliśmy po Bangkoku na piechotę. :) jest bezpiecznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 06 Paź 2013 02:20 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 285
Loty: 229
Kilometry: 333 099
niebieski
Ja mieszkałem w dormie w hostelu Overstay - cena 100 baht za noc. Komfort wiadomo - niski, ale ludzie niesamowici i klimat niepowtarzalny. Dojazd autobusem 203 z Khao San (jakieś 10 minut)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 06 Paź 2013 10:55 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
Na filmie ktory zrobilem w marcu sa trzy hotele budzetowe w cenie do $50. Pierwszy Boss Suite . Drugi ktory bardzo polecam a obecnie mozna w nim przenocowac juz za $40 to The Green Bells Onnut. Jest z dala od centrum, ale 5 min do BTS. Oprocz fajnej atmosfery, ciekawej formy sniadan w formie obiadu i basenu dwa bloki dalej sa bardzo tanie i bardzo dobre masaze. Trzeci prowadzony przez japonczykow Siam Swana. Bardzo dobra lokalizacja i kilka minut do BTS. Absolutnie nie polecam Nasa Vegas. Nocowalem tam jedna noc po przylocie. Bardzo dlugi check in i check out. Na ten drugi czekalem 45 min w zatloczonym lobby. Do tego depozyt 2000 BTH. Ciemna nora pelna komarow i robactwa . Okropna lazienka z kratka okienna ktorej nie da sie zamknac. Na zewnatrz jakas hurtownia materialow budowlanych (widac to zaraz na poczatku filmu z pobytu w BKK) i juz o swicie maja dostawy.Bardzo nieuprzejma obsluga, ktorej sie wydaje, ze skoro placisz grosze $13 za noc to nie masz tu nic do gadania i ciesz sie, ze wogole masz lozko. Do tego fatalna lokacja...Bardzo daleko od centrum.. W styczniu znowu lece na ponad 2 tygodnie do BKK w drodze do Australii.


Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 06 Paź 2013 11:17 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
bardzo tanie i bardzo dobre masaże- tzn?? jaka cena jest za bardzo tani i bardzo dobry masaż?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 06 Paź 2013 11:36 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
dzadzax napisał(a):
bardzo tanie i bardzo dobre masaże- tzn?? jaka cena jest za bardzo tani i bardzo dobry masaż?


150BTH za Foot Massage. 200BTH za Foot Massage +head massage (1,5godz),200-250 BTH za Thai Massage. 300BTH za Oil Massage. Byc moze gdzies znajdziesz w BKK taniej. Ale akurat tam jest cala uliczka z lokalami masazu i mozna sie potargowac(w okolicach poludnia, wieczorem jest full ludzi, przyjezdzaja specjalnie z innych zakatkow BKK nawet) i maja na prawde bardzo dobra jakosc tych masazy. Pisze to bo mam spore doswiadczenie i czasami za duzo drozej jest duzo gorzej.
Dla mnie to jest bardzo tanio. Dolar podrozal do BTH i za Foot placi sie obecnie okolo $5. To nieomal tak jak 8 lat temu....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 06 Paź 2013 11:45 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
a kojarzysz może Rambuttri Village plaza to jest niopodal khaosan road ponoć mekka globtroterów - pewnie tam zaglądałeś nie raz i czy w tamtym miejscu znasz jakąś dobrą i niedrogą knajpkę z jedzeniem oraz punkt masażu podobny cenowo i jakościowo do tej reklamowanej przez ciebie miejscówki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 06 Paź 2013 13:56 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
dzadzax napisał(a):
a kojarzysz może Rambuttri Village plaza to jest niopodal khaosan road ponoć mekka globtroterów - pewnie tam zaglądałeś nie raz i czy w tamtym miejscu znasz jakąś dobrą i niedrogą knajpkę z jedzeniem oraz punkt masażu podobny cenowo i jakościowo do tej reklamowanej przez ciebie miejscówki?


Knajpek z jedzeniem to sa tysiace na kazdym kroku...Na ulicy zaraz po zmroku rozstawiaja sie cale restauracje..Pojawiaja sie stoliki i kramy z jedzeniem....Za 100BTH co dusza zapragnie.Mozna i taniej..Sa przedziwne zupy, ryby, generalnie dla nas potrawy i dziwne i straszne..Tajowie jedza takie rzeczy jakie europejczykom nawet by nie przyszly do glowy, ze sa zjadliwe...Nie trzeba szukac...Sa wszedzie. To samo jest z masazami...Na pewno nie bedziesz szukal dluzej jak 10 minut. Khaosan Road to mekka osob ktore spia w hostelach. Ja nie spie w takich miejscach w Bangkoku wiec tej okolicy nie znam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 24 Paź 2013 19:18 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
dzadzax napisał(a):
a kojarzysz może Rambuttri Village plaza to jest niopodal khaosan road ponoć mekka globtroterów - pewnie tam zaglądałeś nie raz i czy w tamtym miejscu znasz jakąś dobrą i niedrogą knajpkę z jedzeniem oraz punkt masażu podobny cenowo i jakościowo do tej reklamowanej przez ciebie miejscówki?

Komfortem nie powala - ale czysto i w samym centrum.

Brałem podwyższony standard no i spodziewałem się czegoś innego ale co zrobić ;) Niemniej jednak w lutym wracam w to samo miejsce, więc źle nie było.

Knajpek multum - za przysłowiowe grosze najesz się do syta i popijesz Changiem.

Masaże też na każdym kroku - mam wrażenie że ceny ustalone są odgórnie, więc wszędzie takie same.

A jeśli ktoś miałby trochę $ więcej do wydania to śmiało moge polecić Chillax Resort
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 24 Paź 2013 23:45 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 47
Zbanowany
czesc ja znam hotel ktore znajduje sie obok Centrum Handlowe MBK i kosztuje 450-550 bath dla 2 osob , pokoj posiada ,

Klima , TV , lozku , okna , goraca woda , bez deposit i szafa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 31 Paź 2013 14:57 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 53
wiekszosc z wyzej wymienionych hoteli jest w okolicy Khao San Rd, poleci ktos jakas dobra miejscowke w China Town?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 31 Paź 2013 15:06 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
matti napisał(a):
wiekszosc z wyzej wymienionych hoteli jest w okolicy Khao San Rd, poleci ktos jakas dobra miejscowke w China Town?

Kilka postów nad Twoim:

Cytuj:
Hej, Byłam dokładnie rok temu w Bangkoku w hotelu Miramar. Hotel położony k. dzielnicy chińskiej. Za 3 noce wychodziło za 2 os. 370 zł. Polecam. Nie ma co się bać. Całą noc łaziliśmy po Bangkoku na piechotę. :) jest bezpiecznie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 31 Paź 2013 16:59 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 53
to zauwazylem, widzialem jeszcze wzmianke o Chinatown Hotel. Moze ktos jeszcze ma jakies alternatywy, zeby bylo z czego wybierac :)

ps. ktos jeszcze potwierdzi teze o wyzszosci Chinatown nad Khao San Rd, jesli chodzi o nocleg?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 11 Lis 2013 19:46 

Rejestracja: 08 Lis 2013
Posty: 24
Zbanowany
zna ktos jakis dobry luksusowe hotel tanio dla 3 osob daty 2 - 6 lutego?? znalazlem kilka w agoda.com ale nie wiem czy ta strona jest dobra , ma ktos juz doswiadzenia z ten strony?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 11 Lis 2013 21:03 

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 19
Agoda jest ok. Korzystałam osobiście. Naturalnie serwis nie odpowiada za rzetelność zamieszczanych tam ofert, natomiast adekwatnie reaguje na zgłoszenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 182 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group