Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2681 PostWysłany: 06 Cze 2018 22:57 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
to nie teatr, kazdy zwiazek dostal pule biletow do sprzedazy w swoim sektorze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2682 PostWysłany: 07 Cze 2018 00:08 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
A ile usd uznać za dobrą cenę? W nominale to raczej już szybciej by się udało kupić a chodzi mi o jakas dobra okazję aby poświęcić chodzenie po Moskwie :p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2683 PostWysłany: 07 Cze 2018 00:50 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22332
Taka która ci pasuje

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2684 PostWysłany: 07 Cze 2018 11:20 

Rejestracja: 07 Cze 2018
Posty: 1
Hej Wszystkim,


Starałem się poczytać prawie wszystko, żeby nie dublowac tematów i uszanować innych uzytkowników i z tego co wyczytałem i zrozumiałem mam taką sytuację:


Kupiłem 4 bilety na PL : Senegal.
Ja jade, 3 osoby zmieniam.
Zrobiłem na portalu fify "Guest Transfer" - mam 3 bilety już dopisane do nowych osób.

Pierwsze pytanie

I teraz pytanie bo różne odpowiedzi tu widziałem:
1. Czy teraz bilety na nowe osoby mam odebrać w Moskwie ?
2. Czy wchodzą na stare nazwiska, lecz mają dobre FAN id powiązane z moim zamówieniem ? Bo doczytałem bardziej odpowiedzi w stylu " kto będzie sprawdzał te nazwiska przy 40tys ludzi ", ale to pewności mi nie daje. Szkoda zostać niewpuszczonym pod stadionem.

Drugie pytanie

3 osoby dzisiaj odebrały paszporty, wiec moge dopiero rejestrować FAN ID. Wiadomo, że już nic nie dojdzie, więc gdy zostanie nadane, to drukuję je, to pozwoli mi wjechać do Rosji, a na miejscu w specjalnych punktach odbieram plastikowy FAN ID

Czy dobrze wszystko zrobiłem i zrozumiałem.

Napisałem łopatologicznie, żeby Wam pokazać, że czytałem :)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 07 Cze 2018 15:52, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2685 PostWysłany: 07 Cze 2018 11:22 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@Tsubasa po prostu wchodzą na stare bilety, przy bramce na stadion powinni mieć już nowe dane i to się liczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2686 PostWysłany: 07 Cze 2018 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1061
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Wystarczy przeczytać 4 ostatnie strony i na wszytskie pytanie znajdziesz odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2687 PostWysłany: 07 Cze 2018 11:40 

Rejestracja: 26 Kwi 2018
Posty: 146
Pytania te same.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2688 PostWysłany: 07 Cze 2018 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 524
niebieski
spejson911 napisał(a):
Panowie tak myślę sobie aby wybrać się na Portugalia - Maroko dzień po meczu Polska Senegal. Jak myślicie Warto wybrać się pod stadion bez biletu i coś może się trafić w dobrej cenie? Jakie jest Wasze doświadczenie z poprzednich imprez?
?


dość oblegany mecz, na forach angielskich ludzie szukają tych biletów więc pod stadionem będą bardzo drogie, lepiej kupić na fifie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2689 PostWysłany: 07 Cze 2018 15:19 

Rejestracja: 16 Lip 2015
Posty: 10
Poradnik Kibica opracowany przez MSZ
https://www.msz.gov.pl/resource/6e86a8c ... 15ae10:JCR


MSZ wydalo ostrzezenie dla podrozujacych do Rosji
https://polakzagranica.msz.gov.pl/Feder ... a,RUS.html
Góra
 Profil Relacje PM off
Muton lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2690 PostWysłany: 07 Cze 2018 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Ogólnie ja mam jedno pytanie, które mnie trochę niepokoi. Ponieważ samochód którym będziemy jechać do Rosji jest mojej mamy. Ja jestem wpisany jako współwłaściciel. Tylko że zielona karta, która przyszła z proama jest wypisana na mamę, której nie będzie w ogóle w pojeździcie. Teraz pytanie pisać do proama , aby wypisali zieloną kartkę na mnie, czy lepiej z mamą wybrać się do tłumacza przysięgłego i wybulić te 30 zł ale mieć święty spokój że pozwala mi nim jeździć po federacji rosyjskiej.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2691 PostWysłany: 07 Cze 2018 16:24 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22332
3 dychy to prawie nic, w tym co zapłaciliście za hotele/bilety
Ja bym zrobił tłumaczenie i mieć święty spokój
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2692 PostWysłany: 07 Cze 2018 16:37 

Rejestracja: 26 Kwi 2018
Posty: 146
Ja jadę bez tłumaczenia. Na zielonej karcie jest również nazwisko współwłaściciela. Mam dokładnie ta samą sytuację co Ty. Ludzie piszą że już jechali i nie chcieli nic tzn. ani zielonej karty, ani ubezpieczenia które wykupiłem za 12 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2693 PostWysłany: 07 Cze 2018 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Na mojej zielonej karcie z proama nie ma moich danych są tylko mamy.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2694 PostWysłany: 07 Cze 2018 16:47 

Rejestracja: 26 Kwi 2018
Posty: 146
To przepraszam mi w Warcie faktycznie wielkimi literami napisali imię mojej mamy ale poniżej również moje i mnie jako wnioskującego więc uznałem że jest ok. Jak będzie się okaże.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2695 PostWysłany: 07 Cze 2018 20:51 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
https://www.facebook.com/events/254154661799163/?ti=cl

Zbiórka na meczu z Senegalem! Wysyłajcie gdzie możecie!

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
greyhound lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2696 PostWysłany: 07 Cze 2018 22:01 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 3
Sardaukar napisał(a):
SzG napisał(a):
Chcę się upewnić,czy gdy chcę odesłać bilety których nie wykorzystam do Fify (na 28.06)to wystarczy zaadresować przesyłkę na ten adres
FIFA World Cup Ticketing Centre
Zubovsky Boulevard 11a, 8th floor
119021 Moscow
Russian Federation

czy należy załączać jakieś dodatkowe dokumenty z prośbą o sprzedaż itp.
Robił ktoś tak i czy trwało to długo, bo jak tak to chyba za późno na takie zabawy?


W moim przypadku wyglądało to tak:
24 maja wysyłka biletów poleconym Poczta Polska za 18zł (zdawkowy liścik "I'd like to resell my tickets via FIFA portal. Request ID .......", bez żadnych druków).
29 maja bilety dotarły do Anglii pod wskazany adres (był weekend, więc dostawa 5 dni)
30 maja na portalu pojawiła się opcja i puściłem odsprzedaż
31 maja sprzedane, refund pending. Kasa do dzisiaj nie dotarła, ale spokojnie czekam.


Wiem, że wielu irytuje zadawanie pytań bo się powielają, ale to mnie wciąż nurtuje i ni emoge znaleźć pewnego potwierdzenia.

Do oddania Szwajcaria - Serbia i musze jutro wysłać, żeby udało się odsprzedać :) Czy pocztą i do Moskwy, a nie UK to dobry pomysł? Ewentualnie czy mogę je zawieźć do Kaliningradu do obsługi klientów i tam oddać do odsprzedaży (wiem, potem i tak potwierdzic na stronie)? Czy jeżeli bilety sie nie sprzedadzą, moge je ponownie wydrukować pod stadionem? Bilety mam w reku (na osobe aplikująca + 2), co gdybym chciał tylko zmienić dane na kogo są, to czy tez muszę odesłać, czy np załatwie to na miejscu w Kaliningradzie? Z góry dzieki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2697 PostWysłany: 07 Cze 2018 22:22 

Rejestracja: 13 Cze 2017
Posty: 12
mc74 napisał(a):
Poradnik Kibica opracowany przez MSZ
https://www.msz.gov.pl/resource/6e86a8c ... 15ae10:JCR


MSZ wydalo ostrzezenie dla podrozujacych do Rosji
https://polakzagranica.msz.gov.pl/Feder ... a,RUS.html


Dokumenty wymagane do wjazdu na terytorium Rosji
(w przypadku posiadaczy FAN ID):
1. Paszport
2. FAN ID
3. Bilet na mecz
4. Ubezpieczenie zdrowotne na kwotę minimum €30 000
ważne w całej Rosji na okres planowanego pobytu


Pytanie do kolegów, którzy byli w Kaliningradzie odbierać bilety: mieliście wykupione ww. ubezpieczenie? Mam wrażenie, że MSZ wprowadza kibiców w błąd punktami nr 3 (w szczególności!) i 4.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2698 PostWysłany: 07 Cze 2018 22:24 

Rejestracja: 26 Kwi 2018
Posty: 146
Przecież już 2 osoby pisały że miały tylko fan id i tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2699 PostWysłany: 07 Cze 2018 22:37 

Rejestracja: 26 Kwi 2018
Posty: 10
W informacji od MSZ jest napisane: "Po przyjeździe do Rosji musisz zarejestrować się w oddziałach Służby Migracyjnej tj. UMVD. W okresie od 4 czerwca do 25 lipca masz na to 72 godziny od daty przybycia do miejsca noclegu. Jeśli posiadasz FAN ID i zatrzymujesz się w miejscu innym niż hotel, jesteś zobligowany do samodzielnego zameldowania się. Nie będzie to możliwe za pośrednictwem operatorów pocztowych"

Ktoś może mi to jaśniej wytłumaczyć gdzie mam się zgłosić po przybyciu do Moskwy? Jakiś adres?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2700 PostWysłany: 07 Cze 2018 22:42 

Rejestracja: 13 Maj 2016
Posty: 29
Morbod napisał(a):
Sardaukar napisał(a):
SzG napisał(a):
Chcę się upewnić,czy gdy chcę odesłać bilety których nie wykorzystam do Fify (na 28.06)to wystarczy zaadresować przesyłkę na ten adres
FIFA World Cup Ticketing Centre
Zubovsky Boulevard 11a, 8th floor
119021 Moscow
Russian Federation

czy należy załączać jakieś dodatkowe dokumenty z prośbą o sprzedaż itp.
Robił ktoś tak i czy trwało to długo, bo jak tak to chyba za późno na takie zabawy?


W moim przypadku wyglądało to tak:
24 maja wysyłka biletów poleconym Poczta Polska za 18zł (zdawkowy liścik "I'd like to resell my tickets via FIFA portal. Request ID .......", bez żadnych druków).
29 maja bilety dotarły do Anglii pod wskazany adres (był weekend, więc dostawa 5 dni)
30 maja na portalu pojawiła się opcja i puściłem odsprzedaż
31 maja sprzedane, refund pending. Kasa do dzisiaj nie dotarła, ale spokojnie czekam.


Wiem, że wielu irytuje zadawanie pytań bo się powielają, ale to mnie wciąż nurtuje i ni emoge znaleźć pewnego potwierdzenia.

Do oddania Szwajcaria - Serbia i musze jutro wysłać, żeby udało się odsprzedać :) Czy pocztą i do Moskwy, a nie UK to dobry pomysł? Ewentualnie czy mogę je zawieźć do Kaliningradu do obsługi klientów i tam oddać do odsprzedaży (wiem, potem i tak potwierdzic na stronie)? Czy jeżeli bilety sie nie sprzedadzą, moge je ponownie wydrukować pod stadionem? Bilety mam w reku (na osobe aplikująca + 2), co gdybym chciał tylko zmienić dane na kogo są, to czy tez muszę odesłać, czy np załatwie to na miejscu w Kaliningradzie? Z góry dzieki za pomoc

Odnośnie szans sprzedaży to zależy która kategoria, bo sporo tych biletów oferują do odsprzedaży...


Ostatnio edytowany przez grzechu2, 07 Cze 2018 22:58, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group