Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2741 PostWysłany: 09 Cze 2018 12:42 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
zimsky napisał(a):
Ma ktoś problemy z ustawieniem odbioru biletów w Moskwie? Na szczęście będę w Kaliningradzie i tam weszło, przy Moskwie nie chciał mi się rozwinąć pasek z data i godzina


Tak, miałem to samo. W Moskwie mogłem wybrać tylko odbiór na Vnukovo 10 czerwca czyli jutro.
To jest jakaś głupota.
Spróbuję do nich zadzwonić w poniedziałek.
My przyjeżdżamy do Moskwy dopiero 18-go.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2742 PostWysłany: 09 Cze 2018 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2013
Posty: 170
Loty: 66
Kilometry: 87 331
Data i godzina odbioru biletu, którą wybiera się po zakupie jest czymś w formie umówienia się poza kolejką aby usprawnić wydawanie.
Na chłopski rozum, nikt nie przyjedzie z drugiego końca globu aby jutro odebrać bilet, na mecz który jest za 12 dni. Większość (w tym i ja) będzie się kisić w kolejce dzień przed i w dniu meczu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2743 PostWysłany: 09 Cze 2018 20:40 

Rejestracja: 25 Kwi 2018
Posty: 5
Cześć wszystkim ponownie,

Wlasnie okazalo się, że mój ojciec przeoczył datę ważności swojego paszportu i jest on nieważny.
Czy wiecie jak można tą sprawę szybciej załatwić ze wzgledu na to, że jedzie się tylko na mecz?

Na tą chwilę jest plan, że jedzie w pon do Katowic z dokumentami, że ma bilet i apartament zarezerwowany i postara się ubiegać o paszport tymczasowy na 12 miesięcy.
Planujemy jechac na mecz do Moskwy 19.06 jednak odbior biletow jest juz w 17.06 więc mamy tylko 5 dni na wyrobienie tego paszportu...

Pozdrawiam,


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Cze 2018 21:32, edytowano w sumie 1 raz
nieważne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2744 PostWysłany: 09 Cze 2018 20:48 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Cóż, powodzenia

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2745 PostWysłany: 09 Cze 2018 21:11 

Rejestracja: 03 Cze 2018
Posty: 2
olski napisał(a):
Cześć wszystkim ponownie,

Wlasnie okazalo się, że mój ojciec przeoczył datę ważności swojego paszportu i jest on nie ważny.
Czy wiecie jak można tą sprawę szybciej załatwić ze wzgledu na to, że jedzie się tylko na mecz?

Na tą chwilę jest plan, że jedzie w pon do Katowic z dokumentami, że ma bilet i apartament zarezerwowany i postara się ubiegać o paszport tymczasowy na 12 miesięcy.
Planujemy jechac na mecz do Moskwy 19.06 jednak odbior biletow jest juz w 17.06 więc mamy tylko 5 dni na wyrobienie tego paszportu...

Pozdrawiam,

Napisz prośbę o przyspieszenie wydania paszportu z powodu pogrzebu powinno się udać, do dyrektora działu paszportowego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2746 PostWysłany: 09 Cze 2018 21:20 

Rejestracja: 26 Kwi 2018
Posty: 146
Za express się płaci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2747 PostWysłany: 09 Cze 2018 22:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
Po co ustawianie terminy odbiorow? Odebrałem dzisiaj wszystkie bilety (z dwóch kont, w tym 4cat na jednym) w Moskwie z automatów. Nie umawiałem żadnych terminów. Jedyne co było potrzebne to KK i data urodzenia. Byłem akurat od razu po wczorajszym dropie i widziałem ze same dobre mecze ludzie odbierali.

Byłem tez na Воробьёвы Горы, fan fest jest pięknie położony, między uniwersytetem a platforma widokowa.Tylko trochę daleko do stacji metra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2748 PostWysłany: 09 Cze 2018 23:25 

Rejestracja: 25 Kwi 2018
Posty: 5
Z pogrzebem mysle, że trzeba by było to potwierdzić jakoś :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2749 PostWysłany: 10 Cze 2018 00:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2016
Posty: 8
Tabciogaraj napisał(a):
https://www.facebook.com/events/254154661799163/?ti=cl

Zbiórka na meczu z Senegalem! Wysyłajcie gdzie możecie!

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka


Cześć Tabciogaraj. Będę w Moskwie na meczyku, ale nie mogę otworzyć Twojego linku. Czy należy on do jakiejś zamkniętej grupy? Można się dodać? Pozdro!

Grey
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2750 PostWysłany: 10 Cze 2018 00:15 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22333
Angol napisał(a):
olski napisał(a):
Cześć wszystkim ponownie,

Wlasnie okazalo się, że mój ojciec przeoczył datę ważności swojego paszportu i jest on nie ważny.
Czy wiecie jak można tą sprawę szybciej załatwić ze wzgledu na to, że jedzie się tylko na mecz?

Na tą chwilę jest plan, że jedzie w pon do Katowic z dokumentami, że ma bilet i apartament zarezerwowany i postara się ubiegać o paszport tymczasowy na 12 miesięcy.
Planujemy jechac na mecz do Moskwy 19.06 jednak odbior biletow jest juz w 17.06 więc mamy tylko 5 dni na wyrobienie tego paszportu...

Pozdrawiam,

Napisz prośbę o przyspieszenie wydania paszportu z powodu pogrzebu powinno się udać, do dyrektora działu paszportowego
Gratuluję pomysłu. A komuś naprawdę się będzie spieszyć a nie dostanie paszportu....

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2751 PostWysłany: 10 Cze 2018 06:32 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 248
niebieski
Odświeżam temat obowiązku meldunkowego. Widziałem wyżej, że ktoś kierował do subforum o Rosji, ale tam o meldunku jest ledwie kilkanaście postów i nie dotyczą szczególnej sytuacji, jaką są Mistrzostwa Świata.

Na czas mistrzostw obowiązuje rejestracja pobytu w ciągu 24h od przybycia. Gdy śpi się w hotelu/hostelu, to nie jest to żaden problem, gdyż jest to obowiązek gospodarza i nas zarejestrują (zapewne za drobną opłatą).

Problem robi się w przypadku noclegu z airbnb albo w prywatnym mieszkaniu, a takich z okazji mistrzostw pojawiło się mnóstwo.

Mam wynajęte mieszkanie w Kaliningradzie, ale gospodarz odmawia zarejestrowania nas i niespecjalnie mam możliwość go do tego zmusić, niestety. Jak rozwiązać ten problem? Z tego co czytałem, samodzielnie nie można się zarejestrować.

Czy hotele mogą (za opłatą) rejestrować osoby, które w nich nie śpią? A może mogą to robić inne instytucje, typu agencja podróży? A może jednak da się zarejestrować samemu?

Albo może po prostu odpuścić sobie ten temat, bo w czasie mistrzostw jest promil szansy, że ktokolwiek to w ogóle skontroluje?:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2752 PostWysłany: 10 Cze 2018 07:43 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Mam to samo, odpisała mi Pani na airbnb, ze nie zarejestruje bo nikogo nie rejestrowala, bo nigdy nie było takiej potrzeby. Superhost, ponad 50 recenzji.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2753 PostWysłany: 10 Cze 2018 08:22 

Z brakiem meldunku to jest tak, że dopóki nic się nie dzieje, to nie jest on potrzebny. Nie sprawdzają tego na przykład na lotnisku przy wylocie z Rosji.
Problem pojawia się wtedy, kiedy z jakiegoś powodu staniecie się obiektem zainteresowania policji. Po prostu musicie uważać i nie robić niczego, co skłoni ich do wylegitymowania was.

Drugi problem, to pobyt w hotelach, jeśli nie macie meldunku na poprzednie noce (sprawdzają to i wymagają wszystkich meldunków za okres od wjazdu, czyli od daty widniejącej na karcie migracyjnej). Podobno tak jest tylko w Sankt Petersburgu i Moskwie. Byłem ostatnio 9 dni w Rosji, olałem meldunek i na sam koniec, gdy wróciłem z Krymu do Moskwy, to nie dostałem kluczy do pokoju właśnie z tego powodu. Musiałem szukać innego obiektu, w którym obsługa przymknęła na to oko.

Tak więc, jeśli cały czas planujecie nocować z airbnb, a do tego nikt was nie złapie z chodzeniem z browarem po Placu Czerwonym, to ja bym się za bardzo nie przejmował.
Góra
 PM off
pascal lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2754 PostWysłany: 10 Cze 2018 08:38 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
Anonymous napisał(a):
Drugi problem, to pobyt w hotelach, jeśli nie macie meldunku na poprzednie noce (sprawdzają to i wymagają wszystkich meldunków za okres od wjazdu, czyli od daty widniejącej na karcie migracyjnej). Podobno tak jest tylko w Sankt Petersburgu i Moskwie.

Chyba nie ma jakiś ścisłych wytycznych: ja w kwietniu robiłem trasę Petersburg->Moskwa->Kaliningrad i w hotelach w S-P ani w Moskwie nie wymagali ode mnie żadnych glejtów ani nie wydawali mi kartek meldunkowych. Dopiero w Kaliningradzie poproszono mnie o meldunki z wcześniejszego okresu (których nie miałem), ale wystarczyło jak pokazałem boarding pass Moskwa-Kaloningrad. Tam też wydano mi po raz pierwszy potwierdzenie meldunku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2755 PostWysłany: 10 Cze 2018 08:47 

@mikerus, wychodzi na to, że zależy jak się trafi. Mnie recepcjonista tłumaczył, że problemy są tylko w Moskwie i Petersburgu.
Jestem przekonany, że oni tego z automatu nie wydają, tylko trzeba się upomnieć.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2756 PostWysłany: 10 Cze 2018 21:11 

Rejestracja: 28 Kwi 2016
Posty: 50
Głównym przejściem granicznym dla kibiców mają być Grzechotki. Na Bezledy mają być kierowane samochody ciężarowe. Tak przynajmniej wynika z tego artykułu: https://olsztyn.onet.pl/zmiany-na-grani ... lu/06bkxb9 Najlepiej jednak będzie jak osoby jadące samochodem do Obwody kaliningradzkiego potwierdzą tą informację w bardziej wiarygodnym źródle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2757 PostWysłany: 11 Cze 2018 08:19 

Rejestracja: 11 Cze 2018
Posty: 1
Na początek witam wszystkich forumowiczów.
Opiszę mój odbiór biletów w Kaliningradzie. Mam nadzieję, że się komuś przyda.
Jechałem PKS-em z Gdańska. Start 6.00, na miejscu chwilę przed 12. Przed nami żadnych innych autokarów... trzy kontrole na wjeździe do Rosji (Mamonowo). Polscy celnicy po pół godzinie puścili nas do sąsiadów i tam dokładna weryfikacja. Kilka osób wysiada, niektórzy kończą bieg na granicy. Jakieś 2 godziny w plecy. Ruch niewielki.
Jest punkt, w którym można wyrobić Fan ID (zwłaszcza, że zdarzają się pomyłki np. w cyfrach kontrolnych tego dokumentu...). Minusy takie, że internet im praktycznie nie działa w tym punkcie i trwa to długo. Pani rozmawia wyłącznie po rosyjsku.
Potem w Kaliningradzie jest możliwość wydrukowania od poczatku dokumentu po poprawkach (mają to w bazie danych). Jest to centrum po przeciwnej stronie niż odbiór biletów. Jest sporo ludzi, którzy czekają w kolejce jak na poczcie, ale idzie całkiem sprawnie. Rozmowa łamanym rosyjskim-angielsko-polskim. Zależy pewnie na kogo się trafi. Jak wspomniałem po drugiej stronie ulicy mamy „automaty”, w których drukujemy bilety. Przykładamy kartę, z której robiliśmy zakup biletów, wybieramy mecz, kamerka robi nam fotkę a zamiast pieniędzy wypadają gotowe bilety. Wolontariusz chwile opowiada co wolno a co nie wolno robić z biletami. Łącznie 30 sekund i po zabawie. Wystarczy mieć tez kogoś na miejscu, kto jest zaufany i może kartę przyłożyć celem wydruku biletów bez przyjazdu wcześniej. Ale OK. Szlak przetarty. Nie trzeba być więc dzień wcześniej czy tydzień z tabunem zainteresowanych. Od dworca są znaki kierujące nas doTicket Center. Wolontariusze słabo mówili po angielsku. Sklepy oficjalne z gadżetami dopiero są stawiane. Pamiątek jeszcze brak. Powrót poszedł zdecydowanie szybciej niż wjazd. Natomiast nie wyobrażam sobie wjazdu na mecz w tej formie którą my mieliśmy. Zakładam, ze jak wyjedziemy o podobnej porze to przy szacowanych 5 tysiącach fanów będziemy na styk...
Ale to może mój pesyzmizm... jak ktoś ma pytaniami to zapraszam na priv. Pozdrowienia.


Ostatnio edytowany przez Abcn 11 Cze 2018 16:09, edytowano w sumie 2 razy
Literówka. Pw masz przy 5 postach na koncie. Dzięki za sprawozdanie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
macio106 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2758 PostWysłany: 11 Cze 2018 11:16 

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 12
Ma ktoś pełny ranking? Pod koniec maja byliśmy , a teraz nas nie ma w top11

Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 11 Cze 2018 15:32, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2759 PostWysłany: 11 Cze 2018 12:25 

Rejestracja: 03 Mar 2016
Posty: 85
Heja,wystawiłem bilety na sprzedaż na Fifa .Pisze status ticket to resell.To ok. A obok można kliknąć RECOVER? Co to oznacza RECOVER?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2760 PostWysłany: 11 Cze 2018 12:29 

Rejestracja: 26 Mar 2018
Posty: 48
maxim8888 napisał(a):
Pod koniec maja byliśmy, a teraz nas nie ma w pierwszej 11?
Zmienili sposób liczenia na Elo, nie słyszałeś? ?

Wysłane z mojego SM-N9208 przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez Abcn, 11 Cze 2018 15:34, edytowano w sumie 1 raz
Cytat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group