Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2721 PostWysłany: 08 Cze 2018 18:31 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Zapraszam do dział Rosja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2722 PostWysłany: 08 Cze 2018 19:31 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 23
-- 08 Cze 2018 19:30 --

suchy1142 napisał(a):
Flynn napisał(a):
Zeus napisał(a):
suchy1142 napisał(a):
W informacji od MSZ jest napisane: "Po przyjeździe do Rosji musisz zarejestrować się w oddziałach Służby Migracyjnej tj. UMVD. W okresie od 4 czerwca do 25 lipca masz na to 72 godziny od daty przybycia do miejsca noclegu. Jeśli posiadasz FAN ID i zatrzymujesz się w miejscu innym niż hotel, jesteś zobligowany do samodzielnego zameldowania się. Nie będzie to możliwe za pośrednictwem operatorów pocztowych"

Ktoś może mi to jaśniej wytłumaczyć gdzie mam się zgłosić po przybyciu do Moskwy? Jakiś adres?



Może rozwieję wszystkie wątpliwości i zapobiegnę wielu niepotrzebnym postom: Pisałem do konsulatu PL w Moskwie i poniżej odpowiedź:

Szanowny Panie
Odpowiedzi na Pana pytania:
Jeżeli mieszka Pan w hotelu meldunek/rejestrację samodzielnie bez udziału cudzoziemca załatwia hotel i zwykłe hotele nie maja z tym problemów.
Usługa rejestracji gościa jest bezpłatna.
Problem pojawia się wtedy, kiedy mieszka Pan u innego podmiotu świadczącego okazjonalnie usługę zakwaterowania cudzoziemca. Taki podmiot nie ma z reguły pojęcia o obowiązku rejestracji, ani o tym jak to uczynić. Musi Pan w takim przypadku po prostu perswazją wyegzekwować rejestrację. Aby tego dokonać gospodarz i gość muszą udać się do lokalnego oddziału Federalnej Służby Migracyjnej najpóźniej w ciągu 72 godzin od przybycia.
Co prawda obowiązek rejestracji spoczywa na gospodarzu, ale za jego brak odpowiedzialność administracyjną przy wyjeździe ponosi gość - cudzoziemiec. Rozpiętość sankcji jest od grzywny do zakazu wjazdu do Rosji włącznie, choć Rosjanie obiecali że na Mundialu nie będą drakońsko karać za brak rejestracji.

Podczas zwiedzania trzeba mieć przy sobie oryginał paszportu, a do tego wystarczą kopie Fan ID i rejestracji.

Z poważaniem,

XXXXXXXXXXX

Konsul
Link do oddziałów w Moskwie: https://77.xn--b1aew.xn--p1ai/folder/9555568
Góra
 Profil Relacje PM off
Floyd_Kulis lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2723 PostWysłany: 08 Cze 2018 20:08 

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 44
a co z obowiazkiem meldunku jak bede w Moskwie jedynie ok 20h?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2724 PostWysłany: 08 Cze 2018 20:26 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 3
Sardaukar napisał(a):
Fifa podaje, że w przypadku wysyłki adres moskiewski jest dla miejscowych, czyli dla Rosjan. Raczej wysłałbym do UK.
Można także zawieźć do punktu obsługi. Jeżeli bilety nie zostaną sprzedane, to można je odebrać w punkcie obsługi. Lista punktów:
http://resources.fifa.com/image/upload/ ... odfa2kcbx3
Jeżeli dotrą na czas, to jest spora szansa na sprzedaż, bo z tego co widzę na portalu, te dodatkowe 100000 zniknęło już całkowicie.


Jadę w niedzielę do Kaliningradu, oddam, rozejrze się za parkingami, pozwiedzam na spokoju miasto :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2725 PostWysłany: 08 Cze 2018 21:56 

Rejestracja: 14 Mar 2016
Posty: 71
Dokto napisał(a):
-- 08 Cze 2018 19:30 --
Może rozwieję wszystkie wątpliwości i zapobiegnę wielu niepotrzebnym postom


Dzięki stary. Ten przepis o meldunku będzie mniej więcej tak egzekwowany jak zakaz publicznego picia alko w Polsce na Euro 2012. Zalecam spokój i optymizm.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2726 PostWysłany: 08 Cze 2018 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Many1985 napisał(a):
a co z obowiazkiem meldunku jak bede w Moskwie jedynie ok 20h?

a jak myślisz?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2727 PostWysłany: 08 Cze 2018 22:36 

Rejestracja: 10 Mar 2016
Posty: 60
Mam zagwozdkę dotyczącą odbioru biletów w Moskwie.Żeby odebrać bilet - zgodnie z regulaminem - trzeba okazać dokument tożsamości i kartę płatniczą użytą przy transakcji. Niestety nie mam już tej karty (bank ją zablokował, a kartę zniszczyłem) i obawiam się problemów z odebraniem biletów... Miał ktoś podobną sytuację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2728 PostWysłany: 08 Cze 2018 22:49 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 869
niebieski
W dzisiejszej wrzucie pojawiły się bilety OV czyli pewnie restricted view bo najwięcej było w Jekaterinburgu.
Niestety nigdzie nie widzę ich do wyboru - czy one są tylko dla Rosjan ?
Góra
 Profil Relacje PM off
mirasm lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2729 PostWysłany: 08 Cze 2018 23:04 

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 113
Jak się dostałeś na portal? Ja na jednym kompie od 19 w kolejce, na drugim chciałem się wstrzelić o 22 i w obu przypadkach powyżej jednej godziny czekania.

PS. Jest coś na finał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2730 PostWysłany: 08 Cze 2018 23:10 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
tu masz podgląd
https://www.fifa.com/worldcup/organisat ... ility.html
Góra
 Profil Relacje PM off
kuracjusz lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2731 PostWysłany: 08 Cze 2018 23:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 224
dyneck napisał(a):
W dzisiejszej wrzucie pojawiły się bilety OV czyli pewnie restricted view bo najwięcej było w Jekaterinburgu.
Niestety nigdzie nie widzę ich do wyboru - czy one są tylko dla Rosjan ?


Tylko dla Rosjan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2732 PostWysłany: 08 Cze 2018 23:39 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 869
niebieski
kuracjusz napisał(a):
Jak się dostałeś na portal? Ja na jednym kompie od 19 w kolejce, na drugim chciałem się wstrzelić o 22 i w obu przypadkach powyżej jednej godziny czekania.


Fuks i tyle. Mialem 3 kompy z 8 przeglądarkami otwartymi i jak zatrzymali kolejkę to na jednym byłem blisko mety i wpuścili mnie po 30 minutach od otwarcia.
Finał by tylko w drugiej kategorii ale jak ja byłem to nie wchodził do koszyka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2733 PostWysłany: 08 Cze 2018 23:44 

Rejestracja: 29 Mar 2018
Posty: 17
Jak i gdzie załatwiacie ubezpieczenie na wyjazd do Rosji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2734 PostWysłany: 08 Cze 2018 23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 224
Ma ktoś problemy z ustawieniem odbioru biletów w Moskwie? Na szczęście będę w Kaliningradzie i tam weszło, przy Moskwie nie chciał mi się rozwinąć pasek z data i godzina
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2735 PostWysłany: 08 Cze 2018 23:48 

Rejestracja: 26 Kwi 2018
Posty: 146
Ja kupiłem TU Europa przez internet dla 2 osób przez internet 12 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2736 PostWysłany: 08 Cze 2018 23:59 

Rejestracja: 29 Mar 2018
Posty: 17
Cytuj:
Ma ktoś problemy z ustawieniem odbioru biletów w Moskwie? Na szczęście będę w Kaliningradzie i tam weszło, przy Moskwie nie chciał mi się rozwinąć pasek z data i godzina
@zimsky - ja mam ten sam problem i nie wiem jak go rozwiązać. Pisałem do nich ale nie odpowiadają na temat. Ja mogę odebrać bilety tylko 18 lub 19 czerwca w Moskwie ( na mecz z Senegalem)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Cze 2018 00:05, edytowano w sumie 1 raz
Cytat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2737 PostWysłany: 09 Cze 2018 00:55 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@awas nie da się umówić na odbiór przed samym meczem, musisz iść i stać w kolejce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2738 PostWysłany: 09 Cze 2018 01:02 

Rejestracja: 29 Mar 2018
Posty: 17
@radko93 - ale ja przyjeżdżam do Moskwy dopiero 18 czerwca i nie mogę odebrać w innym terminie


Ostatnio edytowany przez Abcn 09 Cze 2018 08:40, edytowano w sumie 2 razy
Rozumiem że radko93 chce Ci przekazać że nie można 'umówić/zarezerwować' odbioru '' tuż przed meczem'', wtedy można tylko stanąć w kolejce (prawdopodobnie dużej) wśród innych nieumówionych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2739 PostWysłany: 09 Cze 2018 11:19 

Rejestracja: 22 Maj 2018
Posty: 7
Zbanowany
Wczoraj byłem w Kaliningradzie w Centrum Biletowym odebrać swój pakiet TST4 na mecze Polaków.
Jechałem z Gdańska autem, przez Grzechotki/Mamonowo.
Na granicy żadnych problemów, wszystko sprawnie i.. miło, Rusy pomagają wypełnić kwity celne i graniczne, nie chcieli Zielonej Karty ani ubezpieczenia. Na dłuższy wjazd/pobyt może się pewnie przydać bo służb na drogach dojazdowych i w mieście bardzo dużo.
Benzyna 3zł, gaz 1,5zł, ale ten ostatni jest na co 5 albo nawet co 10 stacji, lpg im się niezbyt opłaca z uwagi na cenę benzyny.
Kaliningrad mocno zakorkowany, na rowerach to tam ludzie zbytnio nie jeżdżą, :-) wsie czieławieki mają maszyny - u wsiech (liud'iej) :-) :-)
Ticketing Centre jest w samym centrum, dość dobrze oznakowane i widoczne. Odebrałem bilety tylko na mecze grupowe oczywiście - co do ewentualnych na 1/8 oni sami nie wiedzą w jaki sposób Fifa będzie wysyłać/powiadamiać o voucherach.


Ostatnio edytowany przez Abcn 09 Cze 2018 18:09, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#2740 PostWysłany: 09 Cze 2018 11:54 

Rejestracja: 26 Mar 2018
Posty: 48
Morbod napisał(a):
Sardaukar napisał(a):
Fifa podaje, że w przypadku wysyłki adres moskiewski jest dla miejscowych, czyli dla Rosjan. Raczej wysłałbym do UK.
Można także zawieźć do punktu obsługi. Jeżeli bilety nie zostaną sprzedane, to można je odebrać w punkcie obsługi. Lista punktów:
http://resources.fifa.com/image/upload/ ... odfa2kcbx3
Jeżeli dotrą na czas, to jest spora szansa na sprzedaż, bo z tego co widzę na portalu, te dodatkowe 100000 zniknęło już całkowicie.


Jadę w niedzielę do Kaliningradu, oddam, rozejrze się za parkingami, pozwiedzam na spokoju miasto :D
Napisz po powrocie jak ze strzeżonymi parkingami. Boję się o auto które chcę na tydzień zostawić. AC nie działa w Rosji, jakbym chciał doubezpieczyć, to stawka jest razy 2 bez względu na okres pobytu.

Wysłane z mojego SM-N9208 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: brazilmik, KamcioPL, Legion1, lukaszmaciaszczyk, marcin_iskra, Mariusz Jagielski, semizkum oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group