Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Infolinia Lufthansa: 48 22 512 3917
Poniedziałek - piątek 08:00 - 18:00
Sobota, niedziela, święto 08:30 - 17:00

Nr niemieckiej infolinii: +49 69 86799799


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2916 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 146  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Lis 2015 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
To zależy od lotniska, i humoru personelu w danym dniu, ale na 99% nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#22 PostWysłany: 08 Gru 2016 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 806
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
Linie Lufthansa Group – Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings, Lufthansa oraz SWISS International Air Lines – będą tej zimy jeszcze bardziej atrakcyjnym wyborem dla podróżujących

szczegóły w linku

http://businesstraveller.pl/wiadomosci/ ... we-wakacje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Gru 2016 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja już atrakcje miałem, na początku grudnia, dziękuję, postoję ... ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 22 Gru 2016 15:27 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Lufthansa przejmuje Sunexpress beda cos kombinowac razem z samolotami AirBerlin, podobno jakas tania linie lotnicza ?
Tylko czym wg. nich jest Eurowings ?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 27 Lut 2017 09:23 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Ostatnio leciałem A380 LH w eco. Na podróż wybrałem sobie górny pokład, jest tam układ 2-4-2 i tylko 4 rzędy. Na duży plus zasługuje obsługa, bardzo szybko otrzymujemy jedzenie i napoje oraz równie szybko zabierane są tacki po jedzeniu. Polecam lot na górnym pokładzie :)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 27 Lut 2017 11:07 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
no i ja lecialem na gornym pokladzie A380 z FRA do LAX.
niestety stewardesa odmowila naszej grupie w pewnym momencie serwerwowania alkoholu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 27 Lut 2017 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Podala jakis powod?
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 27 Lut 2017 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4164
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
@‌michcioj‌ problem lezal w grupie czy w stewce ? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 27 Lut 2017 11:11 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
jak dla mnie problem byl w stewce, uwazam, ze przesadzila :-)


p.wl napisał(a):
Podala jakis powod?

tak, podala. powiedziala ze nie moze nam (grupa 4 chlopa) wiecej dac alko bo bedziemy na granicy pachniec
alkoholem i w USA immigration bardzo zle na to patrza no i moga nas nie wspuscic do USA,
a to przeciez odpowiedzialnosc lini lotniczych.
na to ja, ze jak juz to moja jest odpowiedzialnosc a nie lini lotniczych czy mnie wpuszcza czy nie,
a to czy mnie ktos wpusci nie zalezy od jakiegos malego czlowieczka na granicy, nie ma prawa
mnie od tak nie wpuscic, jak mu sie nie podoba jeden telefon do prawnika i po sprawie.
na to stewka sie tylko zasmiala. a ja na to, nie wiem dlaczego pani sie smieje, bo nie ma sie co
smiac, mamy prawnika firmowego, wiec luz.
no i powiedziala ze nie i juz.

oczywiscie Polaka i tak nic nie powstrzyma, ale uwazam ze to bylo nie fair.

no nic mialem pisac skarge na stewke, ale pewnie jedno jej slowo, ze grupa stwarzala zagrozenie i tyle byloby po skardze.
pewnie paniusi sie nie podobalo ze juz bylismy nad Grenlandia troche wcieci.


Ostatnio edytowany przez michcioj, 27 Lut 2017 14:49, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 27 Lut 2017 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Lecialem A380 na trasie FRA-PVG w klasie drewnianej i siedzialem na gornym pokladzie.
Nie moglem zasnac, nie pamietam ile lufek Hennessy wypilem, ale pamietam, ze stewardesa chetnie mi przynosila. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 27 Lut 2017 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Faktycznie, troche dziwne. Osobiscie nigdy jeszcze nie spotkalem sie odmowa podania alkoholu na pokladzie.
Moze tez troche dlatego, ze rzadko pije w czasie lotu ;)
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 28 Lut 2017 12:49 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
Takimi smakołykami Lufthansa obecnie częstuje swoich pasażerów. Można je zjeść od razu, ale można też za tydzień, za miesiąc, a nawet w wakacje i nic nie stracą ze swoich walorów smakowych. Data ważności 08.2017 :? :shock:

Załączniki:
20170227_161622a.jpg
20170227_161622a.jpg [ 102.18 KiB | Obejrzany 5067 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 28 Lut 2017 19:49 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1640
niebieski
Co w tym dziwnego? Część rzeczy które kupujesz w sklepie pewnie ma podobną datę ważności.

Co do odmowy podania alkoholu na pokładzie byłem kilka razy tego świadkiem i zawsze w pełni popierałem taką decyzję. Co więcej żałuje, że odbywa się to tak rzadko. Niestety tak jak na ziemi tak i w powietrzu niektórzy nie znają granic. I to co sami określają jako "mieliśmy dobry humor", "byliśmy podcięci" inni pasażerowie oceniają inaczej.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 02 Mar 2017 14:53, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 28 Lut 2017 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5647
HON fly4free
A znajdź w sklepie ciasto z terminem rpzydatności na pół roku do przodu... maksimum to kilka tygodni, co jest i tak bardzo długim okresem w przypadku tego typu produktu i powinno już dawać do myślenia, a co dopiero jeśli jest to kilka miesięcy. Dla porównania kanapki w LOT mają prawie zawsze termin "do dzisiaj".
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 28 Lut 2017 20:58 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
kumkwat_kwiat napisał(a):
Co do odmowy podania alkoholu na pokładzie byłem kilka razy tego świadkiem i zawsze w pełni popierałem taką decyzję. Co więcej żałuje, że odbywa się to tak rzadko. Niestety tak jak na ziemi tak i w powietrzu niektórzy nie znają granic. I to co sami określają jako "mieliśmy dobry humor", "byliśmy podcięci" inni pasażerowie oceniają inaczej.

aha a to ciekawe ? raz jedyny w zyciu mi sie zdarzyla prawie-odmowa serwerwowania alko a bylem wtedy w ''stanie baardzo'' wskazujacym
stewka w AL Italia na trasie NRT-FCO powiedziala ze no bardzo po mnie widac, wiec ok poleje mi ale ostatni raz bo jestem pijany i jej nie wolno. i to jest ok.

podczas mojego lotu LH bylismy poprostu wcieci, nie awanturowalismy sie, ani o zgrozo nie stwarzalismy zadnego zagrozenia,
jezeli bylibysmy za glosno, mogla to poprostu powiedziec. ale nie, paniusia z LH wie lepiej co jest dla mnie dobre, i nie bedzie
serwowac alko mi i kumplom, bo paniusia wie lepiej ze przeciez takie straszne te immigration w USA i moga mnie ozgrozo
nie wpuscic jakby to zalezalo od humorow pierwszego lepszego ziomka na granicy.

widzisz kumkwat_kwiat roznice miedzy stewka z Al Italii a zachowanie stewki z LH co mnie potraktowala jak ostatniego gowniarza ?

tak jak mowilem Polaka i tak nic nie powstrzyma, ale niesmak pozostal.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mihal09 lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 28 Lut 2017 22:25 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1640
niebieski
@‌michcioj‌
Nie chodziło mi tu konkretnie o Twoja sytuację. Nie byłem tam, nie znam szczegółów i nie wiem jak reagujecie na % :lol: Może stewka miała zły dzień, może złe doświadczenia z Polakami. Sam pewnie wiesz, że nasi rodacy potrafią dać do pieca. Wychodząc z tego założenia osobiście wolę aby obsługa nie podała komuś kolejnego drinka, niż ja miałbym lecieć kilkanaście godzin w jakimś koszmarnym towarzystwie.

Temat dotyczy liniówek ale to co się dziej czasem na dalekich czarterach to jest prawdziwa zgroza...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 28 Lut 2017 23:46 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
stewka z LH to niech sie najlepiej w d... pocaluje. na szczescie mamy swoje staropolskie sposoby :-)
co do czarterow - no coz, temat rzeka, masz racje, sam tego doswiadczylem :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 18 Mar 2017 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4164
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Od 1 czerwca (lub nieco wczesniej) LH ponownie zacznie sprzedawać bilety ow po Europie po 49 €

To tak jakby ktoś potrzebował doloty do GOT FLR lub innego wynalazku ow :)

e: dotyczy lotów LH OS LX
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 18 Mar 2017 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1691
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
A wracając do ciasta z rasowym terminem ważności: tam obok było zdaje się napisane że termin owszem daleki ale pod warunkiem przechowywania w temperaturze -18.
Ciasto dobre.

...z tapatalka...
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 19 Mar 2017 00:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Jak ostatnio leciałem to aż spojrzałem na datę ważności kanapki. Ważnośc 5 dni. Czyli znacznie lepiej niż ciasteczko :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2916 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 146  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Sudoku oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group