Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Sty 2024 10:35 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Do saloników oprócz LoungeBuddy, wpadała mi wczoraj apka LoungeReview

https://loungereview.com/

https://play.google.com/store/apps/deta ... p&hl=en_US

Zasada podobna, szybka rejestracja, dodajemy w profilu posiadane członkostwa np (PP, DP, LK) czy posiadane statusy *A ,OW, ST itd, oraz KK jeśli takowe posiadamy,
dalej dodajmy podróż wraz z datą i klasą podroży (Y, Y+, C, F) i wyskakuje nam z jakich saloników można skorzystać w podziale na:

Complimentary
All Lounges
Paid Accces.


Apka ma ten plus że można dodać (chyba) dowolną liczbę podroży i nie trzeba tego zmieniać tak jak w LB przy każdej nowej,
poza tym każdy salonik, ma swój Overview, Amenities, Acces, Reviews oraz Map

Całkiem możliwe że apka na podstawie daty podróży weryfikuje i do razu wypluwa najpierw saloniki z terminalu z którego przewidywany jest lot (do weryfikacji)
Oczywiście reszta terminali i saloników też jest.
Z apki jest możliwy również zakup dostępu w różnych opcjach cenowych w zależności od saloniku,
nie wiem kto dostarcza karty, być może LK

Wszystko dość czytelne i dobrze opisane, można tez, opisywać saloniki dodawać zdjęcia.
Można też synchronizować podróże z Tripit


Bardzo dobra alternatywa, pewnie na 100% nie jest rzeczywista cos do naszego rzeczywistego dostępu,
ale posprawdzać i pobawić się można:)

Załącznik:
LR1.jpg
LR1.jpg [ 549.09 KiB | Obejrzany 511 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 22 Sty 2024 10:43 

Rejestracja: 14 Lis 2010
Posty: 578
Loty: 116
Kilometry: 151 005
złoty
sprawdzone, wygląfa fajnie, ale rzeczywiście ma trochę dziury.
Po dodaniu moich programów na sprawdzonych losowo lotniskach pokazywała mi tylko część dostepnych saloników, mimo tego, że wiem, że jest ich więcej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Bot] oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group