Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Temat od dawna nie aktualizowany w pierwszym poście, słuzy jedynie do luźnej wymiany informacji nt. stref tranzytowych
Informacji na temat przesiadek na poszczególnych lotniskach można również szukać w wątkach dedykowanych dla krajów w sekcji Lotniska i dojazd do nich


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 529 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 14 Sie 2012 10:27 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Hiszpania:
AGP Malaga

Islandia:
KEF Reykjavik
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#62 PostWysłany: 14 Sie 2012 11:19 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 8
To jak jest w końcu z Oslo Rygge? Mam rozumieć, że jeśli wykorzystuję je jako tranzytowe, to i tak muszę się ponownie odprawiać z podręcznym? Wracam za tydzień z Malagi i bardzo, bardzo interesuje mnie opcja przewiezienia zakupów z Hiszpańskiej bezcłówki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 20 Sie 2012 13:06 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 155
Ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego przy transferze w Wawie na trasie Tbilisi-Waw-Gdańsk miałem ponowne security check? Czy tu chodzi o strefę Schengen? No i zabrali mi oczywiście alko zakupione w duty Free w Tbilisi szczelnie zapakowane :/
Czy to samo zrobiliby, jeśli alko kupiłbym na pokładzie samolotu?
Jeśli chodzi o strefę Schengen, proszę w pierwszym poście edytować Warszawę i dopisać tylko w ramach Schengen, bo się sugerowałem tym postem, zakupując alko w Tbilisi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 20 Sie 2012 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Hubik napisał(a):
Czy na Skavsta w pół godziny da radę wyrobić się na lot powrotny? Z tego co widzę wg rotacji Wizza to powrót do WMI jest zawsze tym samym samolotem, więc raczej nie ma wielkiego ryzyka aby ew. opóźnienie lotu do NYO skracało bardzo czas na przesiadkę.

Poszukaj info w tym temacie lub temacie o Skavście. Wielokrotnie było pisane, że trzeba wyjść i przejść ponowną kontorlę bezpieczeństwa. Da się to zrobić w 30min ale !! trzeba posprawdzać ile samolotów odlatuje w podonym czasie co Twój itp bo jeżeli będą kolejki to ryzyko wzrasta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 20 Sie 2012 16:35 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
monia.b napisał(a):
To jak jest w końcu z Oslo Rygge? Mam rozumieć, że jeśli wykorzystuję je jako tranzytowe, to i tak muszę się ponownie odprawiać z podręcznym? Wracam za tydzień z Malagi i bardzo, bardzo interesuje mnie opcja przewiezienia zakupów z Hiszpańskiej bezcłówki :)

witam, nie wiem co cie takiego interesuje do przywiezienia z hiszpanskiej bezclowki, ceny rewelacyjne nie sa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 02 Wrz 2012 20:30 

Rejestracja: 27 Mar 2012
Posty: 8
Witam!
Ostatnio leciałem z Budapesztu do Gdańska przez Malme w Szwecji.
W Malme lotnisko tranzytowe bez powtórnego security, natomiast lotnisko Skavista juz nie, ale jest bardzo małe i powtórna kontrola łącznie z wyjściem z samolotu zajeła ok.15 min.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 09 Wrz 2012 10:37 

Rejestracja: 08 Cze 2010
Posty: 166
Loty: 120
Kilometry: 122 460
Można dopisać:

Łotwa
RIX Ryga
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 05 Paź 2012 10:10 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 155
WAW tylko Schengen, dlaczego to jeszcze nie zostało edytowane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 07 Paź 2012 22:04 

Rejestracja: 26 Lis 2011
Posty: 156
MMX nadal bez ponownego security
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 11 Paź 2012 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5645
HON fly4free
Orientuje się ktoś jak wygląda możliwość szybkiej przesiadki w BUDapeszczcie?
Czy po wyjściu z rękawa wchodzi się prosto w strefę odlotów czy też trzeba zaliczyć ponowne security?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 12 Paź 2012 01:05 

Rejestracja: 30 Lip 2012
Posty: 90
czy w dortmundzie zdaze sie przesiasc z wizz do wizza? chodzi o trase lodz-dortmund-wroclaw
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 15 Paź 2012 23:10 

Rejestracja: 21 Sty 2012
Posty: 60
kemot napisał(a):
Orientuje się ktoś jak wygląda możliwość szybkiej przesiadki w BUDapeszczcie?
Czy po wyjściu z rękawa wchodzi się prosto w strefę odlotów czy też trzeba zaliczyć ponowne security?



Ponawiam pytanie ... :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 19 Paź 2012 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 36
Loty: 12
Kilometry: 12 890
Mam możliwość półgodzinnej przesiadki na Berlin Tegel (lot Gda-Budapeszt). Jest szansa, aby zdążyć? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 19 Paź 2012 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
proporcowy napisał(a):
kemot napisał(a):
Orientuje się ktoś jak wygląda możliwość szybkiej przesiadki w BUDapeszczcie?
Czy po wyjściu z rękawa wchodzi się prosto w strefę odlotów czy też trzeba zaliczyć ponowne security?



Ponawiam pytanie ... :P

nie ma o ile lecisz tanimi liniami. Nie wiem jak z tradycyjnymi - jeśli wejdziesz przez rękaw to pewnie jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 21 Paź 2012 13:22 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
czy 30min wystarczy na przesiadkę w Budapeszcie? Lot z Modlina i przesiadka na lot do Bergamo. Niby ten sam terminal (2), lot w strefie Schengen....tylko czy to realne.
w razie czego jaki myk możnaby było zastosować? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 27 Paź 2012 20:00 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
IBZ Ibiza - Hiszpania
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 30 Paź 2012 19:13 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
Można dodać:

Budapeszt - leciałam z tego lotniska 5/10 i przesiadłam się z lotu Ryanair z WMI na lot z BUD do SKG i wszystko w strefie tranzytowej bez ponownego security :) wchodzi się ze strefy przylotów schodami do góry, na wprost jest od razu wyjście na miasto.

JJ2010 napisał(a):
czy 30min wystarczy na przesiadkę w Budapeszcie? Lot z Modlina i przesiadka na lot do Bergamo. Niby ten sam terminal (2), lot w strefie Schengen....tylko czy to realne.
w razie czego jaki myk możnaby było zastosować? ;)

Starczy, jeśli od razu pójdziesz schodami do góry, ponieważ nie musisz przechodzić ponownego security check. Lot w tej samej strefie, terminal 2 ma strefę tranzytową.

kemot napisał(a):
Orientuje się ktoś jak wygląda możliwość szybkiej przesiadki w BUDapeszczcie?
Czy po wyjściu z rękawa wchodzi się prosto w strefę odlotów czy też trzeba zaliczyć ponowne security?

Jeśli będziesz leciał Wizzair lub Ryanair to nie ma problemu - bez ponowego security od razu idziesz dos trefy odlotów i pod gate'y.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 14 Lis 2012 12:52 

Rejestracja: 09 Paź 2011
Posty: 21
a jak wyglada sytuacja w mediolanie BGY i boloni BLQ
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 14 Lis 2012 21:47 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22448
jak wyglada sytuajcia w lotnisku Boryspil w Kijowie? bo mam zamiar leciec B787 na jeden dzien. Przylot w KBP o 1640 i powrot z KBP o 1940 (to 3 godziny, i nie chce przechodzic przez kontrole paszportowa plus celnikow)
bylem w KBP dawno temu, i nie wiem cy moge cos takiego zrobic (a jak z drukowaniem biletu z KBP do WAW ;D )

dziekuje!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 15 Lis 2012 00:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
artek.sl napisał(a):
a jak wyglada sytuacja w mediolanie BGY i boloni BLQ


bardzo kiepsko
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 529 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Lewy91 oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group