Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Temat od dawna nie aktualizowany w pierwszym poście, słuzy jedynie do luźnej wymiany informacji nt. stref tranzytowych
Informacji na temat przesiadek na poszczególnych lotniskach można również szukać w wątkach dedykowanych dla krajów w sekcji Lotniska i dojazd do nich


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 529 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 13 Kwi 2012 23:43 

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 118
wdrozdik napisał(a):
Witam
Wybieram sie do TRF Oslo Torp i prosze o informacje osob ostatnio bedacych na tym lotnisku czy jest mozliwosc szybkiej przesiadki na samolot powrotny 30 min?
Pozdrawiam



Spokojnie dasz radę - wysiadasz do hali odlotów, wiec musisz ustawić się tylko na koniec kolejki:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#42 PostWysłany: 01 Maj 2012 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1648
srebrny
Proszę o dodanie do listy lotniska w Sofii (Terminal 2, nie wiem jak jest na T1).

Z pozdrowieniami!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 02 Maj 2012 23:13 

Rejestracja: 02 Maj 2012
Posty: 7
Witajcie :-)

Może ktoś napisać jak to wygląda na Palma de Mallorca(PMI)- Lecę Ryanairem z Poznania, przesiadam się na lot do Walencji. Wyczytałem że Ryanair jest obsługiwany w terminalu D. Czasu mam sporo, także o to się nie martwię, ale czy mogę spokojnie przewieźć alkohol kupiony w bezcłowej w Poznaniu?

Dzięki z góry za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 03 Maj 2012 10:18 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Myślę, że z listy trzeba usunąć Malmo, byłem w połowie kwietnia i trzeba było zaliczać security, ktoś wcześniej w tym temacie również tak pisał.

Oczywiście zdążyć się udało, ale jednak wygląda na to, że strefy tranzytowej tam już nie ma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 25 Maj 2012 14:38 

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 41
A jak wyglada sytuacja w Bergen ? Z tego co widzę na planie lotniska powinno sie tam wysiadac do strefy odlotów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 25 Maj 2012 19:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1648
srebrny
Czy ktoś w ogóle kontroluje ten wątek?
Zostało napisanych kilka uwag, ale żadna nie została wprowadzona do pierwszego postu.

Uprasza się o wprowadzenie zmian! Dziękuję.

:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 25 Maj 2012 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
a moglby mi ktos to zebrac? Wtedy wrzuce :) niestety malo czasu ostatnio

co do PMI - lotnisko posiada strefe tranzytową, aczkolwiek jest ogromne i jesli linie sa rozne mozna isć nawet 10-15minut. Jesli oba loty to ryanair to nie powinno byc problemu, odloety obok siebie (choc glowy nie dam czy zawsze)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 31 Maj 2012 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1648
srebrny
Do dopisania:


Belgia
BRU Bruksela [przy przesiadce w ramach Schengen]

Bułgaria
SOF Sofia T2

Czechy
PRG Praga [przy przesiadce w ramach Schengen]

Norwegia
SVG Stavanger


Do skreślenia:

MMX Malmo



Z pozdrowieniami!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 13 Cze 2012 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 225
Loty: 189
Kilometry: 307 053
niebieski
Włochy:
OLB - Olbia (Sardynia)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 17 Cze 2012 10:39 

Rejestracja: 02 Lut 2012
Posty: 9
Pierwszy raz lecę z przesiadką. Lot do Bangkoku z 2:20 przerwą w Abu Zabi. Z tego co zrozumiałem to w Berlinie skąd startuje odprawię się na całą trasę i w Abu Zabi nie muszę wychodzić do ponownej odprawy? Proszę o wskazówki od zorientowanych..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 06 Lip 2012 22:07 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 155
GDN - WAW - TBS

WAW terminal A dwukrotnie.

Czy da radę bez ponownego security check mimo, że TBS jest poza strefą Schengen? Ile czasu mi potrzeba? Czy wystarczy 35min (oczywiście biorę pod uwagę, że jak pierwszy LOT będzie opóźniony, to mam pozamiatane)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 16 Lip 2012 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Wiem że ten temat jest głównie po to żeby móc się zorientować czy jest możliwość szybkiej przesiadki, ale w pierwszym poście blackall pisze że chodzi też o przewóz butelek z bezcłowego, co by ochrona nie miała możliwości się przyczepić.

Z mojego doświadczenia jest tak, że jeżeli tę torbę z bezcłowego mamy nierozpakowaną i jest w niej paragon, to po sprawdzeniu puszczają bez problemu.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 18 Lip 2012 18:05 

Rejestracja: 27 Mar 2012
Posty: 8
Witam!

Czy na lotnisku Skavsta jest mozliwość szybkiej przesadki tj. (bez powtórnego security),ponieważ lecę Wizz z Gdanska do Budapesztu przez Skavsta i mam ok. 40 min. na przesiadkę. Czy może ktoś leciał w ten sposób.

Dzięki z góry za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 18 Lip 2012 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5647
HON fly4free
Andre66 napisał(a):
Witam!

Czy na lotnisku Skavsta jest mozliwość szybkiej przesadki tj. (bez powtórnego security),ponieważ lecę Wizz z Gdanska do Budapesztu przez Skavsta i mam ok. 40 min. na przesiadkę. Czy może ktoś leciał w ten sposób.

Dzięki z góry za pomoc.

Na tym lotnisku hale przylotów i odlotów są odrębne więc zawsze istnieje konieczność przejścia ponownej kontroli bezpieczeństwa, natomiast jest to lotnisko na tyle niewielkie i odległości są tak małe, że nawet z powtórnym security nie powinno być problemu.
Dla łatwiejszego podjęcia decyzji zerknij sobie w necie na tablicę odlotów z tego lotniska w dniu tygodnia i o godzinie, o której później sam planujesz lecieć i zobacz jak wiele jest o tej porze odlotów - im mniej, tym szybsza przeprawa z kontrolą bezpieczeństwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 18 Lip 2012 19:25 

Rejestracja: 27 Mar 2012
Posty: 8
Dzięki bardzo za informację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 20 Lip 2012 12:32 

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 6
Hej,

Jak wygląda sytuacja w Oslo Rygge (RYG)
Wcześniej było info, że wszystkie lotniska w Norwegii. Na pewno też RYG?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 20 Lip 2012 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 225
Loty: 189
Kilometry: 307 053
niebieski
RYG nie ma, ale jest to małe lotnisko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 24 Lip 2012 12:22 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 681
niebieski
Czy ktoś się orientuje z Paryż Beauvais? Mam 1h i 20min. na ewentualną przesiadkę. Wyrobię się? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 26 Lip 2012 09:03 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 613
Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
Witam
A czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak jest w Bruksela Charleroi ?
Czy 35 minut na przesiadkę to "mission impossible" czy da radę zrobić? ;)
Przeloty w strefie Schengen
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 14 Sie 2012 09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Kwi 2012
Posty: 129
Loty: 47
Kilometry: 58 916
Czy na Skavsta w pół godziny da radę wyrobić się na lot powrotny? Z tego co widzę wg rotacji Wizza to powrót do WMI jest zawsze tym samym samolotem, więc raczej nie ma wielkiego ryzyka aby ew. opóźnienie lotu do NYO skracało bardzo czas na przesiadkę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 529 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group