Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 272 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 12 Cze 2012 14:40 

Rejestracja: 21 Paź 2011
Posty: 100
Moya napisał(a):

W Malmo za to wyrzucili mi masło - "too many liquids" :roll:. Rozpaczać nie będę ale to chore. Buteleczki z Actimelami babka oglądała dokładnie, pojemności nie znalazła, ale nic nie powiedziała.


nie w temacie wątku...ale nam zabrali pastę do zębów bo na opakowaniu było 125 ( nie była pełna)...a zostawili nam całkiem pokaźny NÓŻ :? oglądały go dwie osoby i w końcu oddały...był bardzo ostry :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#122 PostWysłany: 18 Cze 2012 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2012
Posty: 148
Loty: 81
Kilometry: 105 908
hej,

jedzenie wiozłam już nieraz w podręcznym (typu: zrobione kanapki, paczkowane wędliny i kabanosy, paczkowany ser w plasterkach) - wydaje mi się, że hermetycznie zapakowana kiełbasa nie będzie problemem.
Ale co np. z kaszanką i bułczanką (krupniok i żymlok :P) - czy potraktują to jako liqui? Wiózł ktoś?
No i zastanawiam się czy ciasto też będzie dla nich liquid - ma ktoś doświadczenie?

lecę z KTW do DTM, wiem, że w Katowicach dość przestrzegają regulaminu ale wydaje mi się, że najbardziej płynów - no i właśnie obawiam się że krupniok i ciasto będą dla nich liquid - pomoże ktoś kto już to wiózł?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 18 Cze 2012 20:12 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
AndziaP84 napisał(a):
No i zastanawiam się czy ciasto też będzie dla nich liquid - ma ktoś doświadczenie?


Z ciastem (upieczonym) na pewno nie będzie problemów.
Co do reszty - nie wypowiem się, bo nie wiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 18 Cze 2012 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
AndziaP84 napisał(a):
hej,

jedzenie wiozłam już nieraz w podręcznym (typu: zrobione kanapki, paczkowane wędliny i kabanosy, paczkowany ser w plasterkach) - wydaje mi się, że hermetycznie zapakowana kiełbasa nie będzie problemem.
Ale co np. z kaszanką i bułczanką (krupniok i żymlok :P) - czy potraktują to jako liqui? Wiózł ktoś?
No i zastanawiam się czy ciasto też będzie dla nich liquid - ma ktoś doświadczenie?

lecę z KTW do DTM, wiem, że w Katowicach dość przestrzegają regulaminu ale wydaje mi się, że najbardziej płynów - no i właśnie obawiam się że krupniok i ciasto będą dla nich liquid - pomoże ktoś kto już to wiózł?

Surowa kielbasa nie jest liquidem, wiec krupniok tez nie powinien byc ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 07 Sie 2012 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 80
To się chyba jeszcze nie pojawiło w tym temacie. Chodzi mi o suplementy diety.

O ile z batonami nie bedzie problemu to mam pytanie co np z kofeiną w kapsułkach albo magnezem/cynkiem czy chocby białkiem w prochu :D
Nie chce się potem tłumaczyć, że te czy tamte kapsułki to kofeina i nic innego.

Jak to zapakować?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 07 Sie 2012 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 106
żadnego problemu nie będzie jeśli są w opakowaniu w tabletkach lub w proszku
nie przejdą jeśli będą w płynie w butelce powyżej 100ml

sam często przewożę w podręcznym, luzem - w sensie nie w worku na płyny czy kosmetyki i nigdy nikt o to nie pytał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 09 Sie 2012 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 80
Witaminy sa w blistrach, wiec spoko.
Białko znalazłem jeszcze kilka saszetek, wiec tez sie problem rozwiązał ;)

Kofeinę mam w kapsułkach, całego kilkuset sztukowego opakowania brać nie będe.
Cos takiego przejdzie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 09 Sie 2012 15:56 

Rejestracja: 07 Paź 2011
Posty: 4
To ja wiozłam, usmażone kotlety schabowe i mielone, różne wędliny, nie koniecznie zamknięte hermetycznie, oraz w 100ml pojemniczkach sos do spagetti !!! :) Wszystko przeszło, przyczepili się tylko do jogurtu:(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 21 Lis 2012 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2012
Posty: 160
może nie jedzenie, ale służy do jego przygotowania. Czy przewiozę bez problemu palnik MSR(oczywiście bez kartusza)??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 21 Lis 2012 11:50 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Ja kiedyś na trasie RZE WAW miałem w rejestrowanym dwie litrowe maślanki w kartonikach (te z Trzebowniska, mniam). Za chwilę usłyszałem w megafonie, że pilnie mnie potrzebują. Podchodzę, kontrola niczym największych mafiosów i po otwarciu torby ogólna wesołość :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 11 Gru 2012 14:51 

Rejestracja: 18 Lut 2010
Posty: 120
Maciek78 napisał(a):
Ja kiedyś na trasie RZE WAW miałem w rejestrowanym dwie litrowe maślanki w kartonikach (te z Trzebowniska, mniam). Za chwilę usłyszałem w megafonie, że pilnie mnie potrzebują. Podchodzę, kontrola niczym największych mafiosów i po otwarciu torby ogólna wesołość :D


Rozumiem, że przepuścili maślanki do samolotu? :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 11 Gru 2012 15:34 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Koniec końców wszystko puścili, ale co się ubawiliśmy to nasze :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 26 Gru 2012 13:00 

Rejestracja: 26 Lis 2011
Posty: 156
Czeka mnie jednodniówka w Norwegii i lot z Katowic do Torp, niestety musi to być wycieczka budżetowa (a wiadomo jakie tam są ceny)..Jakie macie doświadczenia na tej trasie z własnym prowiantem, własne kanapki, paczkowane wędliny, ew jakieś płyny. Da się to zabrać ze sobą czy nie bardzo..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 26 Gru 2012 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
cypel77 napisał(a):
Czeka mnie jednodniówka w Norwegii i lot z Katowic do Torp, niestety musi to być wycieczka budżetowa (a wiadomo jakie tam są ceny)..Jakie macie doświadczenia na tej trasie z własnym prowiantem, własne kanapki, paczkowane wędliny, ew jakieś płyny. Da się to zabrać ze sobą czy nie bardzo..

Nie ma problemu z niczym :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 26 Gru 2012 13:23 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1
Jeśli chodzi o latanie do Norwegii to problem jest jak wszędzie tylko z płynami powyżej 100 ml. Przewoziłam dwukrotnie (Oslo, Bergen) prowiant, taki jak: szynki, pasztety, kabanosy, masło itp :P Nie czepiali się o prowiant. Jedyne z czym był problem to śledzie ale do namiotu :mrgreen: jednak po chwili rozmowy też przeszły :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 26 Gru 2012 16:08 

Rejestracja: 18 Lut 2010
Posty: 120
cypel77 napisał(a):
Czeka mnie jednodniówka w Norwegii i lot z Katowic do Torp, niestety musi to być wycieczka budżetowa (a wiadomo jakie tam są ceny)..Jakie macie doświadczenia na tej trasie z własnym prowiantem, własne kanapki, paczkowane wędliny, ew jakieś płyny. Da się to zabrać ze sobą czy nie bardzo..



Z jedzeniem prawie nigdy nie ma problemu. Pisze, ze prawie, bo na CRL czepiaja się wszystkiego i kiedyś zakosili mi konserwę szybkootwieralną, gdyż stwierdzili, że oderwe wieczko i będe terroryzował samolot jego ostra krawędzią. Ale Belgowie tak mają ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 26 Gru 2012 17:36 

Rejestracja: 26 Lis 2011
Posty: 156
Super,wielkie dzięki za pomoc,pozostaje się zastanowić z czym kanapki ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 26 Gru 2012 18:24 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 85
w Katowicach jak mają zły humor zabierają każde jedzenie powyżej 100g np serki topione paczkowane 150g i małe szyneczki 110g i nie ma dyskusji kilkadziesiąt razy przeszło dwa razy zabrali.......,nawet pasta dozębów 110ml a zawartość pozostała 5ml -zabrać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 09 Sty 2013 23:41 

Rejestracja: 29 Kwi 2012
Posty: 148
cypel77 napisał(a):
Czeka mnie jednodniówka w Norwegii i lot z Katowic do Torp, niestety musi to być wycieczka budżetowa (a wiadomo jakie tam są ceny)..Jakie macie doświadczenia na tej trasie z własnym prowiantem, własne kanapki, paczkowane wędliny, ew jakieś płyny. Da się to zabrać ze sobą czy nie bardzo..


Też byłem na jednodniówce, wiadomo jakie ceny ;)
prowiant zabrałem normalnie w podręczny, kanapki, wafelki i inne słodycze, a wode i napoje kupiłem na bezcłowym wyszło chyba 8zł za powerade'a i 4zł za 0.5 wody ale to i tak z 2x taniej niz w Norwegii :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 16 Sty 2013 13:30 

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 9
Ja mam pytanko taki, może już było setki razy ale...
Jak miałbym pusty bidon w podręcznym zostanie on wyrzucony przy kontroli ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 272 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group