Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 272 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 01 Gru 2011 02:31 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 85
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Lecąc do Edynburga zasmrodziłem pół samolotu swojską kiełbasą z mega ilością czosnku :) Przeszły kontrolę, ale celnikom w Krakowie ślinka leciała ;) Szkoci siedzący przed nami zaglądali za siebie co tak dziwnie pachnie :D Hmmm... Ale jak się ma w rodzinie dobrego rzeźnika to trzeba korzystać! Taki samo motyw powtórzę chyba lecąc do Beauvais 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#82 PostWysłany: 04 Sty 2012 11:09 

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 8
Ej, pisałem ostatnio o butelce bobble - ja ją kupiłem za 59,9zł, ale jeśli ktoś się wahał i cena była za duża, to teraz jest świetna promocja na grouponie. Można dostać butelkę bobble -50% taniej, za 30zł sztuka.

http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/selldo/2506209

Ja skorzystam i dokupię ze dwie sztuki :) W każdym razie polecam, bo to faktycznie działa, jest praktyczne i godne wykorzystania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 04 Sty 2012 13:13 

Rejestracja: 27 Gru 2011
Posty: 30
ja zakupilem te 2 butelki, dzieki za cynk bo kupilbym za jakis czas na stronie sporo drozej :)
zawsze sie przyda czy to na rower czy na cos
jak ktos ma zamiar kupowac to moze to zrobic z mojego ref linka - dostane 10zl na kolejne zakupy http://www.groupon.pl/oferty/warszawa-p ... do/2515408
edit:
a nie zauwazylem ze kolega wyzej tez podal linka :P to ma 10zl ode mnie :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 28 Sty 2012 12:00 

Rejestracja: 24 Gru 2011
Posty: 54
Witam, chcialem zapytac bardziej doswiadczonych podroznych o mozliwosc przewozu butelki wody mineralnej w podrecznym.
Lecialem ostatnio z Katowic wizzairem ale z obawy przed wycoaniem nie wzialem i kupilem dopiero na bezclowym. Czy faktycznie nie puszczą butelki wody w podrecznym?

i druga opcja... mam w kurtce duza kieszen do ktorej zmiesci sie 1l butelka. Czy takie cos by przeszlo? bo o ile pamietam to w kurtce mialem i klucze i telefon ktorze w kurtce dawalem do paczki ktora przelatywala przez jakas bramke. Mysle ze ten sposob by byl mozliwy do przejscia.

Proszę o pomoc kolegow i kolezanki, ktorzy/e mieli z tym jakies doswiadczenie:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 28 Sty 2012 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Ani jedna ani druga metoda nie przejdzie. W Krakowie musiałem się kiedyś rozstać z butelką mineralnej, która została w podręcznym przez nieuwagę.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 28 Sty 2012 12:56 

Rejestracja: 27 Gru 2011
Posty: 23
Zbanowany
na jednym z lotnisk na Wyspach Kanaryjskich podchodziliśmy do kontroli bezpieczeństwa i chcieliśmy wyrzucić do kosza zaczęty napój w butelce którego córka nie wypiła, strażnik powiedział, żeby go nie wyrzucać tylko schować do bagażu podręcznego
jego kolega który sprawdzał bagaże na monitorze nie słyszał tej rozmowy ale nie zwrócił uwagi na napój w bagażu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 28 Sty 2012 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
Maciej1722 napisał(a):
Witam, chcialem zapytac bardziej doswiadczonych podroznych o mozliwosc przewozu butelki wody mineralnej w podrecznym.
Lecialem ostatnio z Katowic wizzairem ale z obawy przed wycoaniem nie wzialem i kupilem dopiero na bezclowym. Czy faktycznie nie puszczą butelki wody w podrecznym?

i druga opcja... mam w kurtce duza kieszen do ktorej zmiesci sie 1l butelka. Czy takie cos by przeszlo? bo o ile pamietam to w kurtce mialem i klucze i telefon ktorze w kurtce dawalem do paczki ktora przelatywala przez jakas bramke. Mysle ze ten sposob by byl mozliwy do przejscia.

Proszę o pomoc kolegow i kolezanki, ktorzy/e mieli z tym jakies doswiadczenie:)


Lecąc tydzień temu z Larnaki do Warszawy miałem w podręcznym 1,5 litra wody mineralnej ( sic! ) . O dziwo przeszło bez problemu i nikt się nie przyczepił.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 28 Sty 2012 13:36 

Rejestracja: 10 Sty 2012
Posty: 22
mnie ostatnio w Dortmundzie kazali wyrzucić zaczętą butelkę małej wody mineralnej, którą miałam w podręcznym (skleroza nie boli) . Podobnie wyrzucić musiałam musztardę w tubce bo miała 200 ml, a można 100. Za to bez problemu przeszło jedzenie, pasty do zębów (ale po 75 ml), zmywacz do paznokci (a on jest chyba łatwopalny?).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 28 Sty 2012 13:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
rozalka_k napisał(a):
mnie ostatnio w Dortmundzie kazali wyrzucić zaczętą butelkę małej wody mineralnej, którą miałam w podręcznym (skleroza nie boli) . Podobnie wyrzucić musiałam musztardę w tubce bo miała 200 ml, a można 100. Za to bez problemu przeszło jedzenie, pasty do zębów (ale po 75 ml), zmywacz do paznokci (a on jest chyba łatwopalny?).

to co przeszlo, przeszlo jak najbardziej legalnie, tzn nie wiem jaka zawartosc alkoholu ma zmywacz ale jest <70% to ok.

Inna sprawa ze zmywaczem w ilosci kilkudziesieciu ml samolotu nie wysadzisz..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 28 Sty 2012 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4821
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
NIgdy nie udalo mi sie przejsc z mala butelka wody mineralnej, czy tez małym kartonikiem soczku przez kontrole.
Kazdorazowo zawartosc ladowala w moich brzuchu a butelka do pojemnika :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 28 Sty 2012 14:40 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 166
correos napisał(a):
NIgdy nie udalo mi sie przejsc z mala butelka wody mineralnej, czy tez małym kartonikiem soczku przez kontrole.
Kazdorazowo zawartosc ladowala w moich brzuchu a butelka do pojemnika :)



A widzisz.... Ostatnia podróż z Agadiru była "mega lajtowa".
Podczas kontroli kilka osób z naszej grupy przeniosło po 1l. wody - mnie udało się przenieść całe 1.5l. Widocznie w Maroku mają do tego większy luz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 28 Sty 2012 15:25 

Rejestracja: 15 Sie 2011
Posty: 59
krasnal napisał(a):
Ani jedna ani druga metoda nie przejdzie. W Krakowie musiałem się kiedyś rozstać z butelką mineralnej, która została w podręcznym przez nieuwagę.
Mnie kiedyś w Katowicach już przy wejściu do terminalu kazali wyrzucić wodę :(
Za to na angielskim lotnisku kiedyś w pośpiechu zapomniałem o dużej butli coli, chciałem ją wyrzucić ale ochrona machnęła na to ręką :)
Więc wszystko zależy od lotniska - są lotniska typu Katowice i są lotniska normalne...
_________________
Pozdrawiam
Jacek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 28 Sty 2012 15:28 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Swojego czasu jak wracaliśmy z Izraela z przesiadką w Pradze to na wejściu z tranzytu do strefy Schengen kazali żonie wyrzucić krem 150 ml kupiony na lotnisku w Tel Avivie w strefie bezcłowej. Wszystko było zapakowane w folie + rachunki, ale na nic się to nie zdało...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 28 Sty 2012 15:29 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
W Barcelonie miałem dwie butelki wody po 05. litra każda i nikt sobie tym nie zawracał głowy. Zapomniałem, że je mam inaczej bym nie przenosił. Ale nikt się nie czepiał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 28 Sty 2012 16:12 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
jackii napisał(a):
Więc wszystko zależy od lotniska - są lotniska typu Katowice i są lotniska normalne...


"Normalne" lotniska to takie, na których przestrzegane są normy bezpieczeństwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 28 Sty 2012 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Przepisy, przepisami, ale jakis rozsadek tez powinien zostac zachowany. Znajomy pilot z zona probowali dostac sie do prywatnego samolotu w OPO i.. po drodze odebrano jej butelke z woda, bo byla powyzej 100 mL.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 28 Sty 2012 17:47 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Osobiście wolę jednak lotniska gdzie przepis jest przepisem i jest przestrzegany.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 28 Sty 2012 17:54 

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 76
Loty: 37
Kilometry: 42 702
@m3lm4k akurat co do tego lotniska to obsluga jest tam dosyc regorystyczna. za kazdym razem kazano mi wyciagac torebke z kosmetykami i urzadzenia elektryczne (dodatkowo wlozyc do osobnego pojemnika do przeswietlenia) kaza za kazdym razem sciagac pasek(niektorzy na to machaja reka) to lotnisko dba o dobre imie bo z tego co widzialem sporo nagrod zgarnia w kategorii lotnisk mniejszych do ilustam pasazerow, z reszta trzeba przyznac ze jest dosyc ladne i czyste. kiedys sam szedlem z puszka coli ktora juz mialem otwarta i mocno upita i musialem dopic bo by mnie nie przepuscili
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 29 Sty 2012 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4447
srebrny
A mnie w KTW kazali wyrzucić 200 ml kartonik soku. Kolega idący za mną - taki sam przeniósł bez problemu ;)
Chyba obsługa wie, że z tymi płynami to jakaś schiza i tylko z poczucia obowiązku :) pilnują. Przy okazji sklepy na bezcłówce korzystają.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 29 Sty 2012 00:29 

Rejestracja: 20 Gru 2010
Posty: 395
Loty: 178
Kilometry: 400 854
niebieski
Kurtke zwykle trzeba zciagnac. Spokojnie przejechala mi butelka soku na przeswietleniu w Krakowie - 330 ml. Nawet wpadlam w panike, ze jej nie zabralam skoro nic nie wylapali - znaczy sok byl dla dziecka, tylko zapomnialam wyjac i okazac.

W Maroku czy w Azji to traktuja ten przepis jak fanaberie ;)
_________________
Image
http://mrowisko.wordpress.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 272 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group