Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 904 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 27 Paź 2014 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Trochę powiele to co było już pisane wczesniej
LH - na długich trasach sensowne jedzenie, chociaż ja raczej wole makaron niż bliżej nieznane mięso. Na krótkich trasach powtarzalne, smaczne kanapki
LOT - po ostatnich zmianach do samodzielnego zakupu , za 17zl (jesli dobrze pamietam) smaczna kanapka i wino (dostepne rowniez inne zestawy). Osobiscie uwazam ze to wstyd ze przy bilecie w cenie 1.5k w obie strony trzeba sobie za 20PLN kanapke kupic. Na dlugich trasach po zmianach nie latalem, a wczesniejsze doswiadczenia nie musza sie sprawdzac (bylo conajmniej ok)
SAS - W plusie kanapka (jadalna), oprocz tego mozna dokupic pare zestawow, drogawo (blizej 10EUR), ale smaczne
Turkish - respect, menu, zarcie pierwsza klasa. Ewentualnie sprawnosc serwowania kuleje - pachnie pol godziny wczesniej zanim zaczna baaardzo powoli podawac.
UA - na dlugich trasach ok, podobnie jak LH, na krotkich - jak w locie - odpowiednik principolo.
Generalnie - poniewaz podroz zazwyczaj troche trwa, to nauczylem sie zjadac wszystko co podaja, i raczej nie trafilem nigdy na nic niejadalnego (ale ja wszystkojad jestem).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#82 PostWysłany: 29 Lis 2014 02:44 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 10
Za jakieś 3 tygodnie czeka mnie lot linią lufthansa na trasie DUS-FRA-MLA. Wylot z Dusseldorfu około 6:00. Jako, że będzie to mój pierwszy lot linią inną niż low-cost nie bardzo wiem czego się spodziewać. Pierwszy odcinek około 40 minut, Kolejny ponad 2 godziny... czego się więc spodziewać? Jak rozumiem napoje bez limitu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 29 Lis 2014 11:20 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Napoje teoretycznie bez limitu, ale właściwie w tym krótkim locie krajowym dostaniesz tylko jeden napój zimny, bądź gorący - oczywiście zawsze możesz poprosić o dwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 29 Lis 2014 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Albo nawet i wiecej :mrgreen:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 29 Lis 2014 12:46 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Ale nikt w 2 godziny z pragnienia nie umarł :P
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 29 Lis 2014 17:45 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 10
nie mam i ja zamiaru umierać z pragnienia przez 2 godziny lotu bardziej ciekawi mnie czego się spodziewać :) Jedzenie i picie na obu odcinkach lotu jest w cenie biletu? Pytania może wydają się głupie ale pierwszy raz będę leciał linią inna niż low-cost z kubkiem kawy za 3 euro albo i więcej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 29 Lis 2014 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
w LH serwis jeszcze jest w cenie ;) na rannym locie dostaniesz skromne sniadanie (ja ostatnio dostałem tylko jogurt naturalny z płatkami) i napój, na drugim zapewne trójkątą bułę i napoje
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 29 Lis 2014 18:15 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Nie latam na krotkich dolotach ale na 2h rejsie wykonywanym przez AirMalta dostalismy goraca herbate lub kawe, gorace danie plus bulka, cos slodkiego. Byly chyba jakies alkohole do wyboru.
Nie spodziewalbym sie od LH czegos wiecej a moze byc mniej. Dolewki kawy czy herbaty pewnie spokojnie gratis mozna zadac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 29 Lis 2014 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Lecać lufą do FRA rano dostałem crossainta i napoje do oporu,
wracajac wieczorem dostalem kanapke ( sandwich trojkat) i napoje do oporu bez zadnych problemow ze strony obsługi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 01 Gru 2014 00:02 

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 114
Dobry wieczór,
Mam pytanie - czy na trasach międzykontynentalnych realizowanych pzez Iberię zamawiane wino jest dodatkowo płatne ?
Dziękuję za informację, K
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 01 Gru 2014 00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Piwo i wino jest bezpłatne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 01 Gru 2014 00:13 

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 114
szymonpoznan1 napisał(a):
Piwo i wino jest bezpłatne.


Dziękuję , K
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 12 Gru 2014 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2014
Posty: 61
Loty: 4
Kilometry: 16 000
FranekXVI napisał(a):
poszuktu napisał(a):
Ja najlepiej wspominam karmienie w Aeroflocie :D


czyżby tylko wódkę dawali? ;)


Nie wiem z jakiego powodu, ale w Aeroflocie nie podają ŻADNEGO alkoholu :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 12 Gru 2014 20:24 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 42
Loty: 41
Kilometry: 119 639
@shiro503 Ostatni raz leciałem Aerofłotem jeszcze przed wycofaniem alkoholu. Najbardziej w pamięci utkwił mi segment Bangkok - Sheremietiewo, podczas którego porządnie napity koleś ze złotym kajdanem na szyi, w klapeczkach, wyrwał pilota z kablem z systemu rozrywki przed jego siedziskiem i zaczął się drzeć. Podeszła do niego stewardessa, żeby ogarnąć sytuację. Ten wstał i prawym sierpowym przywalił kobiecie w twarz, upadła, a on jeszcze ją kopnął. Wszyscy stewardzi zbiegli się na miejsce, złapali buraka, przetransportowali do przedniego wyjścia i przypięli go kajdankami w pozycji leżącej do jakiejś metalowej rury przy drzwiach. Leżał tak przez jakieś 5-6h, aż dolecieliśmy. Na miejscu drzwi się otwierają i wbiega natychmiast kordon uzbrojonej milicji do samolotu. Zabrali delikwenta, który już sam by nie ustał.

Rosjanie, delikatnie mówiąc, nie znają umiaru. Ale problemu to zupełnie nie rozwiązuje, bo wszyscy do samolotu wchodzą zawsze z pełnym siatkami z duty free, pełnymi procentów. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#95 PostWysłany: 04 Sty 2015 14:43 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
Jedzenie w British Airways lot: Chicago-Londyn. Do tego darmowy alkohol.
Image

jedzenie było dobre. najważniejsze, że nie miałem żadnych rewolucji w brzuchu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 04 Sty 2015 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Za miesiąc pierwszy raz lecę za ocean liniami SAS (CPH - SFO). Na co można liczyć w kwestii cateringu? :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 04 Sty 2015 15:53 

Na to co powyzej na zdjeciu, plus alkohol, male piwo w puszce badz male wino w butelce. Jedzenia sa na prawde losowe, siadajac z tylu samolotu najczesciej dostajesz to co zostalo - te najlepsze szybko sie koncza, czyli zakladajac ze do wyboru jest kurczak badz makaron z ryzem siedzac z tylu dostaniesz makaron z ryzem na bank ;) Jak spisz to jedzenie cie omija, najlepiej siedz przy korytarzu z noga wyciagnieta.. za kazdym razem jak przejezdza wozek stewardzi laskawie cie budza :P Milego.
Góra
 PM off  
      
#98 PostWysłany: 04 Sty 2015 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Makaron z ryżem? Brzmi studencko.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Benias uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Jedzenie pokładowe
#99 PostWysłany: 31 Sty 2015 21:16 

Rejestracja: 15 Paź 2011
Posty: 518
niebieski
http://www.sfora.pl/swiat/Obrzydliwe-i- ... ach-s75689
_________________
Nikt nie wierzy w kapitał ludzki bardziej niż handlarze żywym towarem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 31 Sty 2015 22:44 

Kanapka grozy pożarła pasażera :D
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 904 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group