Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 908 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 06 Cze 2014 22:48 

Rejestracja: 23 Lut 2014
Posty: 149
A jak jedzonko w KLM I Airfrance?
Ja wspominam bardzo dobrze Qatar a dzieciaki dostaly fajne walizki z jedzeniem, slodyczami, napojami i sporo zabawek. Pozniej wkleje zdjecia bo zrobilam podczas jednego czy dwoch lotow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#42 PostWysłany: 06 Cze 2014 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
jajciucha napisał(a):
A jak jedzonko w KLM I Airfrance?
Ja wspominam bardzo dobrze Qatar a dzieciaki dostaly fajne walizki z jedzeniem, slodyczami, napojami i sporo zabawek. Pozniej wkleje zdjecia bo zrobilam podczas jednego czy dwoch lotow.



AF śniadanie, TXL-CDG - beznadzieja, ciepły napój + ciastko francuskie
AF kolacja?, CDG-TXL - średnio, kanapka + dowolny napój (alkohol włącznie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 08 Cze 2014 00:30 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
Jak jedzenie w British Airways? Będę leciał po raz pierwszy w dłuższą trasę(Londyn-Chicago). I jak to jest z wyborem jedzenia? Dają dla każdego to samo, czy można wybrać? I z napojami, alkoholami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 10 Cze 2014 20:02 

Rejestracja: 24 Kwi 2010
Posty: 115
Loty: 39
Kilometry: 70 170
Razem napisał(a):
[...]
Turkish...
[...]
Co istotne obsługa mało chętna do wydawania procentów :lol: Chłop piwosz i do jedzonka piwko 0,33 rozlało się po dziąsłach :lol: więc po pół godzinie kiedy obsługa jeszcze latała z posiłkami poprosił o jeszcze jednego browarka :lol: Pani mało go nie zabiła wzrokiem :shock: i z grymasem przyniosła kolejne 0,33
o więcej alko po tym zdarzeniu nie prosiliśmy :lol:
[...]

I to jest też ważna informacja, która by mnie mocno zdenerwowała podczas lotu. Lubie sobie umilać podróż więcej niż jednym piwkiem, jeśli jest taka możliwość.
Dodam, że w Alitalii w locie do/z NYC, nie robili kompletnie żadnego problemu z alkoholem, ludzie chodzili i wręcz po kilka naraz sobie przynosili.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 10 Cze 2014 20:53 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 118
wiater napisał(a):
Jak jedzenie w British Airways? Będę leciał po raz pierwszy w dłuższą trasę(Londyn-Chicago). I jak to jest z wyborem jedzenia? Dają dla każdego to samo, czy można wybrać? I z napojami, alkoholami?



Leciałem do NY miesiąc temu i jedzenie było super
Był wybór dań a z alko też spoko nie robili problemów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 10 Cze 2014 21:12 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 36
Qatar Airways - leciałem juz 8 razy zawsze było PYSZNE!!! z nielimitowane Napój :)

Lufthansa - Leciałem ponad 60 razy / Długodystansowe zawsze było pyszne, ale krotkodystansowe dostałem 0,3 L wody + Takie cos jak 7 days tylko ze bez czekolady LOL

Turkish Airline - Leciałem 6 razy BARDZO PYSZNE JEDZENIA

Airasia TH - Pyszne!

Airasia MY - Beznadziejna

Singapore Airline leciałem 4 razy - jedzenia bardzo smaczne

LOT - Jedzenia jest ok ale nie az tak dobry
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 11 Cze 2014 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Dodam jeszcze od siebie:
Z samolotu Air Europa do Am Poludniowej wyszlam glodna. Nie wiem jak faceci przezyli ten lot, bo ja zwykle jem malo, a i tak porcje byly jak dla dziecka. Alkohol platny, bodajze 1e za kubeczek wina lub puszke piwa, a do tego po jakis 2h od startu wino w ogole sie skonczylo.

American Airlines do LHR-US porcje jedzeniowe ok ale bez szalu, alkohol w cenie, ale krecili nosem jak podeszlam po kolejna (druga, nie dziesiata ;) ) porcje wina.


W ogole nie bardzo rozumiem ta polityke alkoholowa. Albo powinni w ogole nie serwowac, jak w liniach arabskich, ale jesli juz serwuja, to nie rozumiem tej niecheci do wydawania. Jesli ktos jest pijany, zatacza sie po samolocie, robi awantury itp, to mozna miec do niego pretensje i mu tego alkoholu odmowic wprost. Ale jesli chce sobie grzecznie wypic wino na sen, dlaczego mam ogladac skrzywiona twarz badz sluchac jakis zartow.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 11 Cze 2014 22:44 

Rejestracja: 02 Maj 2014
Posty: 8
Loty: 111
Kilometry: 197 389
Nie narzekajcie na Prince Polo czy kanapkę w LOTie. W JAL (Hiroshima-Tokyo) nic nie dali (chyba tylko soczek, ale to tyle) ;)

Turkish - póki co najsmaczniej, ale Austrian jest zaraz za nimi. Air France także całkiem smacznie, jednak pory podawania miewają nieludzkie: zaraz po starcie i na godzinę przed lądowaniem, a lot trwa 11 godzin. Za to pić można do woli. KLM za to bez szału, ale leciałem aż raz (no, dwa) i to dawno temu.
_________________
https://www.facebook.com/naparzamwswiat?ref=hl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 17 Cze 2014 01:36 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Ostatnio: AF, Economy Plus
- krótki dystans: jakieś ciastko, bułeczka, krakersy i woda. Bez szału.
- długi dystans (CDG-PUJ): 3 pyszne gorące posiłki, nielimitowane napoje. Smacznie, sympatycznie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 17 Cze 2014 08:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
Iberia

Lizbona - Madryt, kompletne zero nawet wody brak

Bulgarian Air

Burgas - Sofia - Croissant i napoje bezalkoholowe
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 17 Cze 2014 08:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2011
Posty: 264
niebieski
enroute napisał(a):
Air France także całkiem smacznie, jednak pory podawania miewają nieludzkie: zaraz po starcie i na godzinę przed lądowaniem, a lot trwa 11 godzin.


wszsytkie linie lotnicze maja takia sama polityke ze podaja jedzenie zaraz po starcie oraz przed ladowaniem 2 godziny lub godzine. nie wazne jak dlugo trwa lot. lufthansa, klm, af, sas, etihad, quantas, sri lanka, united - to jedne z wielu ktorymi lecialam i moge to potwierdzic.
jezeli chodzi o takie dlugie loty, zawsze mozesz zapytac o snack lub w okolicach toalet wystawione sa kubeczki z woda i sokami oraz czesto solone chipsy czy slodkie krakersy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 17 Cze 2014 09:28 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
Air France na trasach interkontynentalnych ma bardzo dobre jedzenie, duży wybór i smaczne. W załączeniu przykładowe zdjęcie kolacji (premium economy SCL-CDG).
Załącznik:
IMG_6773.jpg
IMG_6773.jpg [ 143.68 KiB | Obejrzany 16843 razy ]

Załącznik:
IMG_6772.jpg
IMG_6772.jpg [ 144.73 KiB | Obejrzany 16843 razy ]

Jedzenie dla dzieci też w porządku (standardowe słoiczki dla niemowląt, deser, mleko lub kaszka mleczna). Mają też fajne zestawy zabawek dla dzieci, ale czasem trzeba się o nie niestety upomnieć.
Na europejskich w premium economy też świetne (takie same jak business), można spokojnie kolację lub obiad zjeść w samolocie.

Iberię za to wspominam fatalnie, mimo że jedzenie nie było złe, ale radzę raczej wybrać danie mięsne niż makaron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 21 Cze 2014 12:58 

Rejestracja: 02 Wrz 2013
Posty: 27
Jak dotąd najlepsze jedzenie dawali w Emirates, zdjęć nie mam, ale można łatwo znaleźć w sieci.

Duży wybór alkoholi w klasie ekonomicznej, mi.in kilka rodzajów piwa, kilka rodzajów whisky, był nawet jeden single malt (Glenfiddich), co jest chyba niespotykane w innych liniach.
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#54 PostWysłany: 21 Cze 2014 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Kwi 2014
Posty: 65
Turkish Airlines Warszawa-Stambuł, rozmowa stewardessy ze mną, wegetarianką z 8letnim stażem:
-Beef or chicken?
-Actually, vegetarian. You should check...
-Beef or chicken?
-Vegetarian, please.
-BEEF OR CHICKEN?
-Chicken...
Także musiałam się winkiem znieczulić:) Z alkoholem nie było problemu, nawet w czasie ramadanu
_________________
The less you have, the more open you become.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Jedzenie w samolocie
#55 PostWysłany: 21 Cze 2014 13:47 

kkatarzyna21 napisał(a):
Turkish Airlines Warszawa-Stambuł, rozmowa stewardessy ze mną, wegetarianką z 8letnim stażem
-BEEF OR CHICKEN?
-Chicken...

To chyba staz nalezy zaczac liczyc od nowa? :)


Sent from my iPad using Tapatalk
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 21 Cze 2014 14:15 

kkatarzyna21 napisał(a):
Turkish Airlines Warszawa-Stambuł, rozmowa stewardessy ze mną, wegetarianką z 8letnim stażem:
-Beef or chicken?
-Actually, vegetarian. You should check...
-Beef or chicken?
-Vegetarian, please.
-BEEF OR CHICKEN?
-Chicken...
Także musiałam się winkiem znieczulić:) Z alkoholem nie było problemu, nawet w czasie ramadanu


Swoją drogą to bezczelność stewardessy. Ciekawe co by było jakbyś się np. uparła, że tylko potrawy 'Halal'? Też dali by Ci jakąś potrawę "Haraam" np. z kuraka z hormonami? Ja bym pisał skargę do obsługi klienta. Może jakiś voucher dostaniesz? :twisted:
Góra
 PM off  
      
#57 PostWysłany: 21 Cze 2014 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Paź 2013
Posty: 288
Loty: 42
Kilometry: 53 654
A czy nie jest tak że podczas rezerwacji biletu zaznacza się czy są jakieś uwagi względem jedzenia (np. wegetarianizm)?
W AEGEAN jeżeli nie podasz tego podczas rezerwacji to na próżno potem oczekiwać żeby zmienili na danie wegetariańskie (sprawdzone).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 21 Cze 2014 14:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
vipert napisał(a):
A czy nie jest tak że podczas rezerwacji biletu zaznacza się czy są jakieś uwagi względem jedzenia (np. wegetarianizm)?
W AEGEAN jeżeli nie podasz tego podczas rezerwacji to na próżno potem oczekiwać żeby zmienili na danie wegetariańskie (sprawdzone).

Bo specjalne posiłki mają co do sztuki wydzielone zawczasu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 21 Cze 2014 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Kwi 2014
Posty: 65
MacKoz: Sprawa przedawniona, lot z 2011 roku, od tego czasu bardzo się poprawiłam w umiejętnościach pisania o odszkodowania/vouchery:)

vipert: Wiem, wiem, podczas rezerwacji zaznaczyłam odpowiedni rodzaj posiłku. Na dalszych odcinkach lotu (wewnętrznym w Turcji do Gaziantep) i powrotnych już to uwzględnili. Wino kontynuowałam.

Don_Bartoss: Nie jestem aż taką ekstremistką, z tym wegetarianizmem to bez górnolotnych ideologii i gardzenia resztą świata:) W czasie podróży nie lubię się ograniczać i próbuję wszystkiego, ale jedzenia w samolocie nie włączyłabym atrakcyjnych kulinarnie doznań.
_________________
The less you have, the more open you become.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 30 Cze 2014 00:09 

Rejestracja: 14 Kwi 2010
Posty: 99
KLM - całkiem niezłe, chociaż zdarzają się słabe potrawy po których może rozboleć brzuch :) Ale zwykle jest OK :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 908 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group