Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 908 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 12 Lut 2014 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Ja dobre jedzenie dostałem w ElAl (WAW-TLV). Latałem kilka razy i warto tam wziąć zestaw z owocami (albo bezmięsny, tak to się chyba nazywa). Z resztą potwierdzam opinie z kilku postów wcześniej...warto brać zestawy inne niż standard (vege, low cholesterol, diabetic...).

Sytuacja w Locie jest oczywiście znana wszystkim i tego w ogóle nie warto już komentować, ale i dziecko Lotu - euroLOT to masakra, onegdaj na trasie WAW-ZAD podali kanapki z jajem, czy pastą jajeczną, których się jeść nie dało (widziałem, że sporo pasażerów oddało w zasadzie to co dostało). Poza tym woń na pokładzie...nie do zapomnienia :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 12 Lut 2014 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2013
Posty: 45
nasze jedzonko w AlItalii. Generalnie było smaczne, jedyna uwaga, że śniadanie/ kolację podali na 30min przed podejściem do lądowania, trzeba było szybko uwijać się z jedzeniem, a część pasażerów z delikatnych żołądkiem musiała skorzystać ze specjalnych papierowych torebek..

Image

Image
_________________
Babskie zapiski z podróży: http://babska-robinsonada.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 12 Lut 2014 13:02 

Rejestracja: 16 Gru 2013
Posty: 109
Zbanowany
Ja najlepiej wspominam karmienie w Areoflocie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 12 Lut 2014 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
czyżby tylko wódkę dawali? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 12 Lut 2014 13:07 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22498
FranekXVI napisał(a):
czyżby tylko wódkę dawali? ;)


W lotach Krajowych, to wogóle nie dają alkoholu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 12 Lut 2014 15:36 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Zapraszam do dzielenia się opiniami i zdjęciami z cateringu tutaj :) http://spolecznosc.fly4free.pl/zdjecie/ ... adowaniem/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 18 Lut 2014 21:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22498
Hubert napisał(a):
Zapraszam do dzielenia się opiniami i zdjęciami z cateringu tutaj :) http://spolecznosc.fly4free.pl/zdjecie/ ... adowaniem/


A nie będzie lepiej, jak będzie odzielny temat, w spolecznosc: Jedzenie w samolocie? Żeby z pomocą wyszukiwarką poszukać linie i zobaczyć co oferują :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 18 Lut 2014 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Zeus napisał(a):
Hubert napisał(a):
Zapraszam do dzielenia się opiniami i zdjęciami z cateringu tutaj :) http://spolecznosc.fly4free.pl/zdjecie/ ... adowaniem/


A nie będzie lepiej, jak będzie odzielny temat, w spolecznosc: Jedzenie w samolocie? Żeby z pomocą wyszukiwarką poszukać linie i zobaczyć co oferują :)

Zdecydowanie będzie lepiej. Zresztą to mój ulubiony temat, ze względu, ze głownie podrozuje Lotem albo Francą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 04 Cze 2014 17:26 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Taki luźny temat :) Ciekawa jestem waszego zdania
Proszę o wpisy typu gdzie do tej pory najsmaczniej zjedliście nad chmurkami
Cenne będą uwagi dotyczące konkretnych posiłków,ich rozmiarów,ilości dań itp.Fajnie jeśli dodatkowo każdy dopisze się na
temat serwowanych na pokładzie alkoholi :) Tutaj podobnie..rodzaj,limitowane bądź nie :lol: itd.
Nie znalazłam podobnego wątku typowo dotyczącego posiłków a uważam że każdy choć trochę zwraca uwagę na to co nam podają podczas lotu więc zakładam...
Czekam na wasze typy :D Zaczynamy :)

Mój typ No 1 Turkish...Najlepsze dotychczas jedzonko jakie nam zaserwowano właśnie w tej lini na trasie IST-KUL
Podczas lotu dwa posiłki standardowo około półtorej godziny po starcie i półtorej przed lądowaniem.
Za każdym razem wybór 2,3 dań..Lecieliśmy w 2 os. dlatego za każdym razem braliśmy co innego..
To był zdecydowanie numer 1 pod każdym względem,wielkość porcji,estetyka podania(metalowe sztućce) i co najważniejsze każde danie było bardzo smaczne..
To samo tyczy się małych przystawek i deserów.Wszystko pychota :)
Na tej samej trasie tylko w drodze powrotnej troszkę mniej smacznie ale ogólnie ocena wysoka..
Jeśli chodzi o alkohole malutki wybór Piwko,Winko czerwone lub białe,Gin z tonikiem bądź whisky
Co istotne obsługa mało chętna do wydawania procentów :lol: Chłop piwosz i do jedzonka piwko 0,33 rozlało się po dziąsłach :lol: więc po pół godzinie kiedy obsługa jeszcze latała z posiłkami poprosił o jeszcze jednego browarka :lol: Pani mało go nie zabiła wzrokiem :shock: i z grymasem przyniosła kolejne 0,33
o więcej alko po tym zdarzeniu nie prosiliśmy :lol:
Dodam jeszcze może recenzje z naszej ostatniej podróży KLM...
Tutaj jedzonko nie było aż tak smaczne,do tego porcje mniejsze ale jeśli chodzi o alkohole 1 klasa :lol:
Wybór większy niż w Turkish a stewki dodatkowo między posiłkami chodziły z wózkami i same proponowały coś do picia:)
Alko wydawały z uśmiechem na ustach a byli i tacy którzy korzystali z samoobsługi :lol:
Reasumując szamka Turkish + Alko z KLM i bajka :lol:
Oczywiście mowa o klasie ekonomicznej....
Na biznes przyjdzie pora :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 04 Cze 2014 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Tak tylko informacyjnie - większość potrzebnego info tego typu, ze zdjęciami i informacjami, można znaleźć np na http://www.airlinemeals.net/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 04 Cze 2014 17:35 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Niva napisał(a):
Tak tylko informacyjnie - większość potrzebnego info tego typu, ze zdjęciami i informacjami, można znaleźć np na http://www.airlinemeals.net/

oooo widzisz już jestem bogatsza :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 04 Cze 2014 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 492
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Austrian Airlines z Wiednia do Bangkoku- :D
Baaardzo dużo jedzenia i alkoholu :D
Gdzieś już był podobny temat...

-- 04 Cze 2014 17:52 --

Zobacz tu
jedzenie-w-samolocie,226,40802
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 04 Cze 2014 18:17 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 934
Loty: 2
Kilometry: 4 884
niebieski
Lufthansa - Frankfurt - Delhi / Delhi - Monachium. Jedzenie ok, za to Riesling wyśmienity. Panie jeździły i jeździły tym wózkiem, a i można było to nich podejść po dolewkę. Przypuszczam, że dzięki temu winu, przeżyliśmy nocny transport z Dehli na Paharganj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 04 Cze 2014 18:26 

Rejestracja: 04 Cze 2014
Posty: 5
Zbanowany
A LOTem po Europie tylko Prince Kuwa Polo... Czy teraz, kiedy sponsorem są Grześki, też będą serwować Prince Polo? :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 04 Cze 2014 18:45 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2792
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
El Al ma całkiem niezłe menu z hummusem na czele
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 04 Cze 2014 18:48 

Rejestracja: 18 Cze 2012
Posty: 38
Loty: 64
Kilometry: 154 618
Emirates... Bodajże na trasie CGK - DXB w ramach śniadania można się było raczyć gorącym omletem ze szparagami...


Ostatnio edytowany przez Zeus, 05 Cze 2014 09:12, edytowano w sumie 1 raz
DUB to kod na Dublin ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 04 Cze 2014 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3079
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
A mi się brak cateringu w lotach po europie w ekonomicznej w LOT bardzo podoba. Jeżeli przez to bilety mają być tańsze, czy linia ma oszczędzać pieniądze, to jestem z tym bardzo ok. Podczas lotu który trwa półtorej-dwie godziny nie potrzebuję tej odrobiny "luksusu" w postaci śmiesznie małej bułeczki, kawki i batonika.

A jak jestem głodny to zapłacę te 10zł za kanapkę. Przecież to nie są wielkie pieniądze, a te kanapki są wręcz zadziwiająco dobre, kto próbował ten wie. Dużo lepsze i większe niż to co inne linie serwują w gratisie, a to co daje Ryan czy Wizz to już w ogóle biją na głowę.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 04 Cze 2014 23:16 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8913
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Akurat nie trafiło m się jeść na pokładzie LOT-u od czasu, od kiedy wprowadzili płatny catering.

Natomiast jak jadałem wcześniej, to zdecydowanie nie leżały mi te ich kanapki. Prawie zawsze dodawana była jakaś przyprawa, która nie była dla mnie.

Obawiam się, że na cenę biletu nie będzie miało to żadnego wpływu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 05 Cze 2014 09:41 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
zbyhu napisał(a):
A mi się brak cateringu w lotach po europie w ekonomicznej w LOT bardzo podoba. Jeżeli przez to bilety mają być tańsze, czy linia ma oszczędzać pieniądze, to jestem z tym bardzo ok. Podczas lotu który trwa półtorej-dwie godziny nie potrzebuję tej odrobiny "luksusu" w postaci śmiesznie małej bułeczki, kawki i batonika.


zbyhu - lot LOTem trwa godzinę dla Warszawiaka. Lecąc skądkolwiek poza WAW w sumie w podróży jesteś jakieś 4-5h z czego przez większość czasu siedzisz jak nie w jednym, to w drugim samolocie. Biorąc pod uwagę iż oferta gastronomiczna Okęcia nie powala, to na drugim segmencie zaczynasz już się robić mocno głodny.

zbyhu napisał(a):
A jak jestem głodny to zapłacę te 10zł za kanapkę. Przecież to nie są wielkie pieniądze, a te kanapki są wręcz zadziwiająco dobre, kto próbował ten wie. Dużo lepsze i większe niż to co inne linie serwują w gratisie, a to co daje Ryan czy Wizz to już w ogóle biją na głowę.


A że nowe kanapki w LO są dobre to swoją drogą. Tak imho to całkiem fajnie i tanio karmi też ANA na japońskich domesticach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 06 Cze 2014 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Eurolot za to na lotach zagranicznych serwuje calkiem zjadliwe kanapki plus napoje zimne i gorace. Stewki same namawiaja na napoje (zimny+goracy dla kazdego), nie ma ograniczen, ale alkohol chyba platny (nie sprawdzalam).
Nie zmienia to faktu, ze gdyby bilet potaniaj o 20e to chetnie bym sobie sama kanapke zrobila na podroz. Tak jak mowili poprzednicy, na locie europejskim z punktu A do B kazdy normalny czlowiek przezyje bez kateringu, albo za niego zaplaci jak juz bardzo zglodnieje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 908 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group