Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#21 PostWysłany: 15 Wrz 2014 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
maxima napisał(a):
http://www.emirates.com/english/skywards/about/partners/airlines/qantas.aspx
tylko jak kupic lot?

Po pierwsze MUSISZ wpierw być zalogowan(y/a).
Na podanej przez Ciebie stronie naciskasz na "Spend Miles" i na następnej stronie pierwszą opcją jaką zobaczysz u góry będzie "Pay for your flight using Skywards Miles" którą musisz zaznaczyć (ta opcja będzie jedynie widoczna dla zalogowanych użytkowników).
W polu poniżej po prostu wybierasz trasę w Australii jaka Cię interesuje i tak naprawdę to wszystko w temacie.

Załącznik:
screenshot.png
screenshot.png [ 124.28 KiB | Obejrzany 17681 razy ]

Zrzut z przykładowym wynikiem wyszukiwania przez stronę Emirates.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#22 PostWysłany: 15 Wrz 2014 22:10 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
wow dzięki wielkie!
Mam tylko problem, ze pojawia się komunikat: The date and class combination you selected is not available for your redemption booking. Please choose another date or class.

albo: Sorry, there are no Qantas flights on the dates you selected. Please change your dates and try again. (chodzi o MEL-SYD) - na Qantas loty ewidentnie są....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#23 PostWysłany: 16 Wrz 2014 04:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Pierwszy komunikat nie wynika z fizycznego braku lotów tylko z braku miejsc w klasach rezerwacyjnych dla biletu-nagrody (U dla klasy business, Z dla Premium Economy i X dla Economy). Na jaki termin szukasz połączeń? Bliski / daleki?

Co do drugiego komunikatu, upewnij się, że ten lot który widzisz dostępny na stronie QF to nie jest codeshare z Jetstarem - te loty nie są w ogóle dostępne zarówno przez Emirates jak i sojuszników z OneWorld - tylko dla programu QF (+ oczywiście musi być dostępność jak w przypadku pierwszego komunikatu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#24 PostWysłany: 11 Lip 2015 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 346
Loty: 156
Kilometry: 300 988
niebieski
Witam,mam dylemat. Oboje z żoną posiadamy po około 14tys. punktów Skywards. Osobiście nie zbieram Punktów w Emirates ale wtedy to była tylko jedyna możliwość abym mógł te mile za lot do Australi dopisać do Emirates. Zauważyłem ze jest możliwość przerzucenia tych punktów do Avios przez opcję Heatrow Rewards(https://rewards.heathrow.com/web/lhr/tr ... n-partners). Podpowiedzcie gdzie można by je było lepiej wydać i czy się opłaca je przerzucić na Avios. Za te 14tys otrzymał bym około 4500 Aviosow. Czy warto?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#25 PostWysłany: 11 Lip 2015 18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
Mam 11000 punktów skywards jak to najlepiej wydać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#26 PostWysłany: 11 Lip 2015 20:15 

Rejestracja: 09 Lip 2015
Posty: 2
Mozesz zamienic na Avios


Ostatnio edytowany przez JIK, 30 Lip 2015 19:38, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#27 PostWysłany: 17 Gru 2015 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1615
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Czy ktoś może wymieniał mile na lot Jetstar? mam 8500 mil, co powinno mi starczyć na lot między Sydney a Brisbane. Ciekaw jestem ewentualnych doświadczeń w tym temacie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#28 PostWysłany: 17 Gru 2015 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
zrobilem 7 lotow w mijajacym roku emiratami ale nie mam za bardzo glowy do takich rzeczy, i myslalem ze tak jak w miles and more, bede sobie pewnego dnia mogl dopisac punkty do konta za loty z przeszlosci

tymczasem tuz przed ostatnim lotem, gdy poprosilem podczas checkinu o stworzenie konta, kobieta z obslugi powiedziala mi ze to niemozliwe

prawda to czy chciala sie ze mno podroczyc ? : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#29 PostWysłany: 17 Gru 2015 10:43 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
dziabulek napisał(a):
Czy ktoś może wymieniał mile na lot Jetstar? mam 8500 mil, co powinno mi starczyć na lot między Sydney a Brisbane. Ciekaw jestem ewentualnych doświadczeń w tym temacie.


Ja wymieniałam na loty Qantas - SYD-BNE. Na stronie bez problemu. Nie pamiętam dopłaty
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#30 PostWysłany: 18 Gru 2015 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
@rw30 Przecież takie konto można założyć samemu i oczywiście posiada ono opcję "Claim Miles" tylko że:
Cytuj:
As an Emirates Skywards member, you can claim Skywards Miles within six months of flying on a qualifying Emirates flight. You can claim Miles for yourself and your Family Bonus programme members by selecting the passenger name from the drop down list.

As long as the information you provide matches our records exactly, your Miles will be instantly credited to your account.

Please note that new members may only claim Miles for qualifying flights taken up to two months prior to enrolment.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#31 PostWysłany: 20 Sty 2016 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1615
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Wypełniłem 2 dni temu formularz na stronie Emirates dotyczący lotu za punkt wewnątrz Australii. Czy ktoś wie ile na coś takiego się czeka, bo żadnego maila ani nic w tym stylu nie dostałem. Zwykle przychodzi "dziękujemy za zgłoszenie , odezwiemy się w ciągu 7 dni". Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#32 PostWysłany: 20 Sty 2016 19:31 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
też kiedyś zgłosiłam loty Qanatas, to mi odpisali, że za loty wewnątrz Australii mile się nie należą (chyba że lot krajowy jest elementem dalszego lotu międzynarodowego)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#33 PostWysłany: 20 Sty 2016 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 346
Loty: 156
Kilometry: 300 988
niebieski
Zależy jakiki liniami po Australii. Mozna złożyć claim do Emirates jeśli sie latało Jeststarem ale tylko jeśli bilet był kupiony z drugiej opcji. Nie ten najtańszy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#34 PostWysłany: 20 Sty 2016 21:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1615
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Chce lecieć Jetstarem, punkty uzbierałem w Emirates. Wg tabelki wystarcza na jeden lot (wyceniony jest na 7 tyś , ja mam 8,5 tyś)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#35 PostWysłany: 22 Sty 2016 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1615
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Mam pewien problem z ich tabelką. Chodzi o połączenia Jetstar które można realizować za mile, jest połączenie Gold Coast - Sydney ale nie ma go w drugą stronę czyli Sydney - Gold Coast :( wydawałoby się, że jest to naprzemienne, zadzwoniłem na infolinie i powiedzieli mi, że nie choć dziewczyna brzmiała jakby bardziej strzelała tą informację aniżeli była o tym przekonana. Czy ktoś może wie coś w tym temacie?
Dodam, że w tabelce wszystko jest tak stworzone, że każdy kierunek obejmowałby tylko połączenia w jedną stronę i możliwość zakupu lub wymiany biletu na powrót. Na zasadzie Bangkok-Sydney i powrót, ale już nie Sydney-Bangkok i powrót.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#36 PostWysłany: 24 Mar 2016 16:03 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 640
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Czy wydawanie zebranych mil w Emirates Skywards jest możliwe tylko na trasach, które są podane w tabelce na stronie Emirates? Czytałem, że obejmuje to niby "all jetstar flight", ale w tabeli nie ma połączeń krótkodystansowych po Wietnamie. Konkretnie interesuje mnie np. połączenie Da Nang - Ho Chi Minh.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#37 PostWysłany: 24 Mar 2016 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Na stronie Emirates Skywards dotyczącej Jetstar jest wyraźnie napisane:

Redemptions are available on Jetstar Australia, Jetstar New Zealand, Jetstar International, Jetstar Asia (Singapore) and Jetstar Japan.

Loty wewnętrzne w Wietnamie wykonywane są przez Jetstar Pacific i nie są dostępne za pomocą mil z programu Emirates Skywards.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#38 PostWysłany: 04 Kwi 2016 11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Czy korzystał ktoś z Was z konta rodzinnego w Emirates?
Czy można połączyć kilka osób z rodziny w jedno konto już po naliczeniu mil?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#39 PostWysłany: 13 Kwi 2016 07:07 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 169
Loty: 218
Kilometry: 674 180
Raz jeszcze pytanie w tym dziale Ma ktos pomysl na latwe/tanie zdobycie 1000 mil w tym programie? Wlasnie tyle brakuje mi do fajnej nagrody
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#40 PostWysłany: 13 Kwi 2016 08:41 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
@dominicx Jeżeli nie byłeś zapisany do Marriott Rewards poczytaj tutaj
Ewentualnie jak posiadasz punkty w IHG to 10k punktów zamienisz na 2k mil lub w LCAH (accor) za 4k pkt. dostaniesz 2k mil, możliwe że inne programy hotelowe również mają taką mozliwość.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group