Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#61 PostWysłany: 02 Gru 2016 00:32 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3521
srebrny
@‌jprawicki‌ http://www.emirates.com/account/english ... aim-miles/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#62 PostWysłany: 02 Gru 2016 17:02 

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 97
Loty: 69
Kilometry: 159 781
Nie działał ten formularz ale napisałem do nich na czacie i od ręki mi naliczyli. dzięki wielkie za pomoc!

J
_________________
https://banners-my.flightradar24.com/jprawicki.png
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#63 PostWysłany: 02 Gru 2016 17:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2014
Posty: 207
niebieski
Dobry sposób na spalenie zbędnych mil Skywards. cytat" Wymień mile Skywards na jeszcze więcej punktów Heathrow Rewards – czas oferty ograniczony! Do 31 grudnia 2016 roku za każde 6000 mil Skywards otrzymasz 3000 punktów Heathrow Rewards zamiast standardowych 2000. To kolejny powód, aby przyjechać na lotnisko wcześniej i poznać ofertę niezliczonych sklepów na najlepszym lotnisku w Europie*."- Zawsze to dobra butelka whisky na LHR:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#64 PostWysłany: 17 Sty 2017 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1615
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Czy ktoś leciał w zamian za punkty Easy Jet?
Właśnie wymieniłem punkt na lot wewnątrz Europy i jestem ciekaw czy na tym koniec. Tym bardziej, że w mailu potwierdzającym jest dziwna płatność, której nie dokonałem.
Załącznik:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 94.64 KiB | Obejrzany 18570 razy ]


wydaje mi się, że wszystko jest ok. Ale może ktoś ma doświadczenie i to potwierdzi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#65 PostWysłany: 17 Sty 2017 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Co prawda doświadczenia jeszcze nie mam ;) ale u mnie wygląda to analogicznie. Jeśli znajdujesz rezerwację po jej numerze, to na Twoim miejscu bym się nie martwił. Ja w każdym razie się nie martwię i czekam na podróż.
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#66 PostWysłany: 05 Lut 2017 18:22 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 324
Czy w Skywards muszę zakładać konta dla każdego z członków rodziny, żeby naliczyło punkty? Myślałem, że jak ja mam to całość pójdzie na moje - jako główny i jedyny płatnik.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#67 PostWysłany: 09 Lut 2017 10:48 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Każdy musi mieć założone konto , natomiast jak je polaczysz w konto rodzinne to będziesz miał do dyspozycji również pkt zebrane przez członków rodziny .
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacik76 lubi ten post.
Pacik76 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#68 PostWysłany: 09 Lut 2017 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
Szkoda ze niestety jak kupuje sie 2 bilety na jednej transakcji, bedac zalogowanym na swoje konto, to nie mozna zaplacic np za jeden lub oba, czesc kwoty milami...
Trzeba zrobic dwie oddzielne rezerwacje, i na jednej obnizyc, tylko dla siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#69 PostWysłany: 17 Kwi 2017 18:52 

Rejestracja: 14 Lut 2016
Posty: 34
Jest szansa dostania aktualnie czegoś ciekawego za 11 tyś mil w Skywards?
Coś innego jak rzeczy ze sklepu Emirates bo jest to dość słabe wykorzystanie punktów, 11 tyś pkt to około 70 USD.
Również coś innego jak upgrade z klasy ekonomicznej do klasy biznes za lot emirates.

Czy jest możliwość obniżenia ceny biletu liniami emirates za te punkty bądź innymi liniami lotniczymi ? lub coś atrakcyjniejszego ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#70 PostWysłany: 17 Kwi 2017 19:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
W tym wątku jest już kilka takich propozycji np: obniżenie ceny biletu, "zakup" biletu Easyjet lub JetBlue.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#71 PostWysłany: 17 Kwi 2017 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1615
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
JEśli nie obniżenie ceny lotu Emirates to ze spokojem kupisz sobie bilet easy jet bez żadnych dopłat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#72 PostWysłany: 05 Cze 2017 15:23 

Rejestracja: 19 Kwi 2017
Posty: 16
Lecę niedługo do Azji z EK, bilet już mam kupiony dla 4-osób ale zastanawiam się
czy założyć konto Emiratess Skywards, mogę prosić o jakieś opinie? Czy coś mi to
może dodać? Jakaś szybsza odprawa np? :) Z góry dziękuję, jestem zielony w tym temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#73 PostWysłany: 05 Cze 2017 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Założyć możesz. Czy to Ci coś da? Tak, możliwość gromadzenia mil Skywards o ile nie będziesz kredytował do innego programu. Tutaj http://www.wheretocredit.com/calculator sprawdź sobie gdzie i ile "zarobisz". Poza tym, na początku przynajmniej, skromnie https://www.emirates.com/pl/polish/skyw ... efits.aspx https://www.emirates.com/pl/polish/skyw ... tiers.aspx
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#74 PostWysłany: 05 Cze 2017 16:19 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 169
Loty: 218
Kilometry: 674 180
mile ktore "wygasaja" mozna uzyc kupujac za nie w sklepach duty free na lotnisku w Dubaju
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#75 PostWysłany: 17 Cze 2017 07:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 453
niebieski
Czy jest możliwość wymiany mil, zebranych podczas lotów liniami Emirates w ich programie, na bilety nagrody np. w liniach Alaska Airlines?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#76 PostWysłany: 17 Cze 2017 08:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Tak: https://www.emirates.com/english/skywar ... tners.aspx
Załącznik:
m.PNG
m.PNG [ 69.72 KiB | Obejrzany 17263 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#77 PostWysłany: 10 Lip 2017 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 453
niebieski
Jak sprawdzić ile mil będzie kosztowało połączenie ze stanów do Tokio. Kalkulator na emirates.com pokazuje dziwne stawki milowe. Z WAW 80k mil a np. z LAX 110k mil???
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#78 PostWysłany: 10 Lip 2017 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
No jeśli tyle pokazuje, to chyba tyle będzie kosztowało.

Przecież z LAX do NRT (via DXB) jest prawie dwa razy dalej niż z WAW (http://www.gcmap.com/mapui?P=lax-dxb-nrt,waw-dxb-nrt), więc chyba nie jest to dziwne, że kosztuje więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#79 PostWysłany: 10 Lip 2017 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 453
niebieski
Jak lecialem z LAX do HNL za mile z programu lufy to nie lecialem przez europe tylko byl to lot bezposredni wiec skoro w programie Emirates sa linie amerykanskie to loty z US do Japonii odbywaja sie przez DXB?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Emirates Skywards
#80 PostWysłany: 10 Lip 2017 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Nie napisałeś, ze chcesz bezpośrednio :mrgreen:

Parę postów wyżej masz listę lini partnerskich i np dla Japan Arlines z ich tabelki Spend Miles https://www.emirates.com/english/skywar ... lines.aspx wynika, że za taki lot to będzie 60000 mil. To już lepiej. Jak zarerwować? Może trzeba wypełnić formularz z https://www.emirates.com/account/englis ... lines.aspx (musisz być zalogowany)? Ja nie miałem tylu mil w EK żeby móc poszaleć i spaliłem je EasyJetem - tam rezerwacja była dużo prostsza, bo po prostu przekierowało na stronę i już, więc bardziej Ci nie pomogę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group