Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sie 2015 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1032
Loty: 596
Kilometry: 694 570
srebrny
1. Dla wszystkichkich, którzy podejmują się zdobycia statusu Gold za 3 noclegi warto sprawdzić zakładkę "MyWay Hotel Benefits" w sekcji "My Profile" żeby nie okazało się że zamiast śniadania dostaniecie punkty.

2. Dokonałem rezerwacji kilku noclegów w hotelach Hilton mając w ustawieniach "Earn 1,000 Hilton HHonors ® bonus points per stay". Rezerwacji nie mogę anulować a po jej dokonaniu zmieniłem preferencje na "Continental Breakfast". Czy ktoś wie czy ta zmiana będzie skuteczna dla wszytskich (również wcześniej zrobionych) rezerwacji?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 29 Sty 2016 12:47, edytowano w sumie 1 raz
literowka w tytule
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 19 Sie 2015 22:42 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 430
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Możesz zmienić swój wybór do 24 godzin przed dopuszczalnym checkin-em
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Sie 2015 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Ze strony HH fragment odp. w FAQ
Cytuj:
At most brands, you can choose your on-property MyWay Benefit. To view the choices and make your selections, sign in to your account. Under “My Profile” on the left-side menu, click on “MyWay Hotel Benefits.” Your selected preferences will apply to all future stays, and you may change them any time through your account or at the front desk when you check in for a stay.


Tak na marginesie zdarza się dostać i a nie albo...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Sie 2015 23:13 

Rejestracja: 22 Sty 2013
Posty: 13
W Garden Inn, zawsze przy check-in masz mozliwosc zmiany, na sniadanie za free lub dodatkowe punkty i tez recepcja zawsze o to powinna zapytac i ma mozliwosc zmiany na przyszlosc w Twoim profilu, czy w innych jest tak samo nie wiem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Sie 2015 23:40 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1315
srebrny
Ja mam ustawione w profile punkty, przy checkinie jak mnie pytaja to prosze o sniadanie a dodatkowe punkty i tak mi sie naliczaja :-)
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Wrz 2015 10:57 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Czy ktoś może pokrótce opisać różnice pomiędzy poszczególnymi hotelami z sieci Hilton?
Musze teraz pobookowac hotele w USA i oprócz Hiltona są Hilton Garden, Doubltree, Hampton, Hamptonn Inn, ...

Czy w stanach także zawsze dostanę śniadanie jako Gold? Ma ktoś jakieś doświadczenie z upgrade do lepszego pokoju?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Wrz 2015 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4058
HON fly4free
Tak na szybko, to mozesz wyjsc z tych miejsc:
http://hhonors3.hilton.com/en/explore/brands/index.html
http://hiltonworldwide.com/portfolio/
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Wrz 2015 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
pasta napisał(a):
Czy ktoś może pokrótce opisać różnice pomiędzy poszczególnymi hotelami z sieci Hilton?
Musze teraz pobookowac hotele w USA i oprócz Hiltona są Hilton Garden, Doubltree, Hampton, Hamptonn Inn, ...

Czy w stanach także zawsze dostanę śniadanie jako Gold? Ma ktoś jakieś doświadczenie z upgrade do lepszego pokoju?

Doubltree, Hampton, Hamptonn Inn oferuja zwykle darmowe sniadania, ale jakosc tych sniadan jest bardzo niska. Z upgradem tez moze byc slabo, bo wiekszosc pokoi tego samego typu. Chyba, ze jest jakies lepsze Double Tree z lounge. Polecam normalnego Hiltona i HGI, jesli nie ma duzej roznicy w cenie.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Wrz 2015 12:16 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Dzięki.

A ktoś nocował w Hiltonach w okolicach Atlanty, Nowego Orleanu i Houston? Jest ich tam kilkadziesiąt... ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Wrz 2015 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Mozesz zrobic wyszukiwanie na forum Hiltona - http://www.flyertalk.com/forum/hilton-h ... onors-417/

Sa tam watki na temat hoteli w danym miejscie lub rejonie. Recenzje bywaja inne niz te na Tripadvisor.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Wrz 2015 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Ja mam rezerwację w DT by Hilton w Jersey City. Zadzwoniłem w ubiegłym tygodniu i zapytałem co dostanę za golda. Powiedzieli, że up w miarę możliwości (z tego co widzę, to będzie to po prostu taki sam pokój, ale z widokiem na Manhattan). Nie wiedziałem jeszcze wtedy o możliwości ustawienia w MyWay tych preferencji, więc zapytałem czy dorzucają śniadanie - odpowiedzieli, że nie ma takiej opcji :/ Z tego co widzę teraz w MyWay to jeśli ustawię, że wolę śniadanie zamiast punktów to mają jednak obowiązek je dać... Zobaczymy co będzie na miejscu za 2 tygodnie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Wrz 2015 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1032
Loty: 596
Kilometry: 694 570
srebrny
Szymonpoznan1, tak się składa że nocowałem w tym hotelu. Jako Gold dostałem pokój na najwyższym piętrze (oznaczonym jako "P" - Pethouse ale był to po prostu nieco większy pokój). Late check-out nie był możliwy ze względu na duże obłożenie hotelu a śniadanie i tak miałem wliczone w cenę. Ilośc pokoi, które mają widok na Manhatan jest na prawdę skromna ze względu na ułożenie tego hotelu - ten hotel po prostu stoi bokiem do Manhatanu!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
szymonpoznan1 lubi ten post.
szymonpoznan1 uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 01 Lis 2015 11:14 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 74
Loty: 41
Kilometry: 92 000
Hilton Warszawa(gold)

-dostęp do saloniku dla pokoju trzyosobowego

Orientuje się ktoś jak to jest ze śniadaniem w restauracji? Wydaje mi się, że skoro mam wpisane w myway benefits śniadanie, to powinienem dostać dostęp do Mezy, zresztą śniadanie wynika chyba z posiadania złota. Drugi raz z rzędu odmówiono mi, i powiedziano, że śniadanie tylko w Exec.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 01 Lis 2015 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
W Hiltonie na Grzybowskiej śniadanie dla GOLDa jest zawsze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 01 Lis 2015 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
@boogiePMPSD oczywiście, że powinieneś. Pisz reklamację od razu do Guest Assistance. Czy podczas pobytów, w których nie wpuszczali Cię do Mezy, dostałeś 1000 pkt bonusowych? Bo jeśli ani tego, ani tego, to węszę dużą rekompensatę ;) jeden hint w rozmowach z GA w Hiltonie: pisz od razu czego żądasz (np. 10k punktów)!
Góra
 Profil Relacje PM off
boogiePMPSD uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 01 Lis 2015 12:15 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 74
Loty: 41
Kilometry: 92 000
@luziczek we wrześniu miałem pobyt z punktów, wydawało mi się, że też mi się należy śniadanie lub chociaż 1tys. pkt. Teraz nie mam jeszcze rozliczonej piątkowej nocy, w każdym razie znowu mnie nie wpuścili. Nigdy w życiu nic nie reklamowałem, więc kompletnie nie wiem jak coś napisać, żeby odniosło skutek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 01 Lis 2015 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
@up Poszukaj na Loyalty Lobby tematów z kategorii "compensation clinic".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 01 Lis 2015 12:29 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 74
Loty: 41
Kilometry: 92 000
Dziękuję!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 01 Lis 2015 14:19 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2736
złoty
Chyba reklamacja jednak nic nie da.
Jak wcześniej pisałeś, dostałeś dostęp do saloniku, gdzie mogłeś przecież śniadanie zjeść. I jest to zgodne z T@C.
To już wyłącznie dobra wola hotelu czy dostaniesz wybór śniadanie w saloniku czy w restauracji.
Jak widzisz dla Golda opcji może być sporo (możesz przykładowo nie mieć upa, ale dostać dostęp do saloniku i śniadanie w restauracji).
I nie należy oczekiwać tego, że skoro do tej pory w danym hotelu zawsze mi dawali dostęp do saloniku, to tak ma być zawsze.
Przy pełnym obłożeniu i dużej ilości Goldów (o co obecnie nie jest trudno), hotel musi to w jakiś sposób ograniczać.
I niekoniecznie, że im szybszej ktoś się danego dnia zamelduje, tym ma większe szanse na otrzymanie czegoś ponad to, co jest gwarantowane.
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 01 Lis 2015 14:31 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2193
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Wszystko zależy od opcji jaka miał zaznaczona w preferencjach.
Można tam wybrać albo śniadanie albo 1000 pkt.
Jeśli miał zaznaczone śniadanie to nie ma możliwości go nie dostać to samo tyczy sie punktów.
Moim skromnym zdaniem dostęp do saloniku nie jest wyczerpaniem punktu o przysługującym śniadaniu, ponieważ dostęp do saloniku jest fakultatywny a śniadanie jeśli zostało zaznaczone jest obligatoryjne. Nie jest to dobra wola hotelu tylko przysługujące benefity.
Wydaje mi sie jednak ze tworzymy OT.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group