Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 26 Paź 2018 21:06 

Rejestracja: 17 Kwi 2016
Posty: 21
No tak wiem, żęcie się śmiali, ale częściowo była moja wina, ponieważ napisałem, że wyślę zdjęcia przed wyjazdem, ale to była pomyłka. Ale mimo tego i tak byście nie wierzyli, choć jak bym był na waszym miejscu myślałbym podobnie.
W Dubaju spaliśmy w 4 gwiazdkowym hotelu, ale nie był drogi
Ale w Iranie był zajebisty 5 gwiazdek 100 zł za noc 2 osoby
Jeśli chodzi o atrakcje to było ich wiele przykładowo zjazd na linie z 40 piętrowego budynku do drugiego milszego, ale 700 zł osoba za 3 min przyjemności zbyt drogo. Nie korzystaliśmy z atrakcji, ponieważ wszystkie były zbyt drogie, a musieliśmy jeszcze wracać i obawialiśmy się ile kasy będzie potrzeba na powrót a powrót był daleki i nie pewny. Na powrotnej drodze urwała się śruba mocująca wtrysk na serpentynach o podjeździe 70 stopni w górach w Turcji i były koszty za holowanie i naprawę. Na to musieliśmy mieć kasę i tak poszło nam 12 tyś zł, ale nie żałuję tej wyprawy owszem było trochę stresu jedziesz a samochód odmawia posłuszeństwa.
Za jakiś czas wyślę filmik z całej podróży miałem 2 dyski jeden jest uszkodzony i muszę go oddać do fachowca, aby przewrócił dane a drugi sprawny, ale chcę wrzucić wszystko razem. Jak coś to pytajcie, co będę w stanie to odpowiem?
Góra
 Profil Relacje PM off
ghostwriter lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#82 PostWysłany: 26 Paź 2018 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Markus12 wrzucaj prosze ten filmik, masz obraz z innej perspektywy, mysle ze Forumowicze lubia takie niespodzianki. :D
Btw masz fotki czy filmik z tego zjazdu na linie?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 26 Paź 2018 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
Ja nie widziałem wcześniej tego wątku, dopiero wczoraj przeglądałem no i z lekkiego niedowierzania parsknąłem śmiechem gdy zobaczyłem, że faktycznie dojechałeś do celu. Szczerze mówiąc gdybym wcześniej wiedział, że przejazd z Iranu do Dubaju jest możliwy to moje zaskoczenie nie było takie duże, ale głównie to efekt tego, że sprawiasz wrażenie osoby niedoświadczonej (wskazują na to Twoje pytania np. o cenę noclegu, co można sprawdzić w kilka chwil), a wyprawa poważna no i robi wrażenie. Coś na zasadzie "nie wiedział, że się nie da, więc to zrobił" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 26 Paź 2018 21:55 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
@Markus12
Cytuj:
na serpentynach o podjeździe 70 stopni w górach w Turcji


Cytuj:
W Dubaju jeździłem metrem i spałem w Hotelu, ponieważ nie miałem ubezpieczenia OC a było zbyt drogie


Zobacz, wypisujesz takie bzdury, a niektórzy nadal wierzą...


Ostatnio edytowany przez boots, 26 Paź 2018 22:23, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#85 PostWysłany: 26 Paź 2018 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
70stopni próbowałem kilka razy na campie enduro. Ostatni raz się w końcu udało... ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 26 Paź 2018 22:42 

Rejestracja: 17 Kwi 2016
Posty: 21
No tak to prawda przyznaję się to ja zawaliłem zadając głupie pytania. Nie wiem czy wiecie że Booking i Facebook nie działa w Iranie trzeba się łączyć przez stany i dopiero działa. A nawigacja przed wjazdem do Iranu też nie działa dopiero jak wiedziesz do Iranu. Wiem, że nikt nie wierzył, ale ja wiedziałem, że dotrzymam słowa i dotrę do swego. Myślę ze wszystko jest możliwe, jeśli się czegoś bardzo chce to można dotrzeć do celu. Jedynie, czego się obawiałem to, aby samochód dojechał do kraju, ponieważ w innym wypadku nie wypieściliby mnie z Iranu bez samochodu i nie miał bym zwrotu za Carnet CDP, ponieważ w paszporcie miałem zaznaczone, że wjechałem samochodem. Jak dobrze pójdzie to na przyszły rok nie pojadę, ale polecę do Iranu? Iran ma same zalety ciepło i wszystko bardzo tanio można czuć się jak szejk wypchany kasą jedynie bardzo zła komunikacja angielskiego nie znają tyko perski nawet tłumacz z telefonu nie daje rady bardzo słabo, ale trzeba sobie jakoś radzić. Ale w Teheranie ogarniają angielski, ale tylko Teheran.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 26 Paź 2018 22:57 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Ustosunkujesz się do #84?
Góra
 Profil Relacje PM off
yoshi lubi ten post.
 
      
#88 PostWysłany: 09 Lis 2018 20:41 

Rejestracja: 03 Lis 2018
Posty: 19
Wracając do tematu ... w Dubaju można wydać KAŻDĄ ilość pieniędzy :lol:
Najlepiej nie brać nic oprócz karty płatniczej a jak już koniecznie chcecie to zielone dolary, którymi zapłacicie wszędzie i wszędzie wydadzą z nich w AED. Kurs dolara jest stały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 09 Lis 2018 20:53 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Nie wiem czy wiecie że Booking i Facebook nie działa w Iranie trzeba się łączyć przez stany i dopiero działa. A nawigacja przed wjazdem do Iranu też nie działa dopiero jak wiedziesz do Iranu.



Ty na serio? Jest cały dział o Iranie i o tym mowa...

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 10 Lis 2018 04:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
BasiaEm napisał(a):
Wracając do tematu ... w Dubaju można wydać KAŻDĄ ilość pieniędzy :lol:
Najlepiej nie brać nic oprócz karty płatniczej a jak już koniecznie chcecie to zielone dolary, którymi zapłacicie wszędzie i wszędzie wydadzą z nich w AED. Kurs dolara jest stały.
Trzeba tylko uwazac, niektory punkty wymiany doliczaja opłatę za tę usługę. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez Abcn, 13 Lis 2018 17:40, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group