Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sie 2022 16:55 

niebieski
Co to się podziało, że ceny lotów do Wielkiej Brytanii są obecnie tak horrendalnie wysokie ?
Obserwuję loty Kraków -> Londyn tak na za miesiąc, na wrzesień i zaczynają się od ponad 400 zł, średnio 500-600 zł.
Jeszcze niedawno kupując z takim wyprzedzeniem to spokojnie bym coś kupił pomiędzy 100-200 zł, a na pewno byłyby też jakieś opcje < 100 zł.
Obserwowałem jeszcze lot do Liverpoolu jak był po 650 zł - myślałem, że coś potanieje ale dzisiaj już kosztuje 989 zł :/
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 03 Sie 2022 16:57 

Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Mnie wyglądają na normalne. W sierpniu i pierwszych dniach września są faktycznie drogie (zapewne z powodu wakacji), ale już od drugiego tygodnia jest pełno tanich dat.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
dyneck lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 03 Sie 2022 17:00 
Awatar użytkownika

platynowy
Moze daty na które patrzysz?
-wakacje
-dlugi weekend pod koniec sierpnia
-problem z miejscami na lotniskach:
https://www.headforpoints.com/2022/08/0 ... es-august/

Tak poza tym niedawno kupilem STN-KTW za 70zl RT na pazdziernik wiec loty sa ciagle tanie - z reszta widac w poscie powyzej.
 Relacje PM off

#4 PostWysłany: 03 Sie 2022 17:20 
Awatar użytkownika

Loty: 316
Kilometry: 503 987
srebrny
Problem może wynikać z tego, że BA wstrzymało sprzedaż lotów krótkodystansowych z Heathrow do połowy sierpnia.
Wczoraj kupowałam W6 z WAW do Luton za ponad 2k na 7 sierpnia, mimo że lecę służbowo to ręka mi drżała.
 Relacje PM off
dyneck lubi ten post.

#5 PostWysłany: 03 Sie 2022 20:23 
Awatar użytkownika

Loty: 57
Kilometry: 70 412
kwestia wakacji i niewielkiego wyprzedzenia :D

na końcówkę września / październik są już w normalnych cenach (ostatnio kupowałem GDN-STN OW za 59 zł na końcówkę września). no i do tego teraz jest też trochę trudniej znaleźć mega tanie bilety za 39 zł OW - ale akurat to, że z tak małym wyprzedzeniem (do tego w wakacje) ceny biletów do UK były chore, to było już dawno. poczekaj 2 mce, to z 4 tyg wyprzedzeniem myślę, że bilety będą kosztowały tyle ile powinny - czyli poniżej 200 zł RT :D

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 03 Sie 2022 20:35 

niebieski
OK, czyli głównie wakacje
To dobrze, ze jeszcze nie koniec taniego latania :)
 Relacje PM off  

[ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 9 gości