Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Instrukcja
Otwierając stronę booking.com z linku polecającego (patrz linka na końcu posta) mamy szanse na zwrot 15 GBP lub 50 zł bezpośrednio na kartę, którą opłacamy rezerwacje w booking.
Aby otrzymać środki premiowe należy po przekierowaniu z linka polecającego, zalogować się na swoje konto i dokonać rezerwacji na kwotę powyżej 30 GBP (150 zł). Do trzech dni po opłaceniu i zakończeniu pobytu, środki premiowe zostaną przekazane na kartę wskazaną w profilu booking (najczęściej ta z której opłacamy rezerwację ale można wskazać też inną). Po dokonaniu pierwszej rezerwacji z linku polecającego, na naszym profilu pojawi się zakładka ze środkami premiowymi i linkiem, który rezerwujący może przekazać swoim znajomym w celu otrzymania kolejnych premii. Limit premii dla danego użytkownika widoczny jest na osi w odpowiedniej zakładce dotyczącej tej promocji i wynosi od 500 zł do 150 GBP (booking ma jakiś algorytm, który sam dobiera ten parametr dla konkretnego użytkownika).

Temat łańcuszek z linkami polecającymi potrzebnymi do zgarnięcia premii jest tutaj booking-com-pound-15-do-rezerwacji-powyzej-pound-30,1527,109290&start=40
Po wykorzystaniu ostatniego na liście można dopisać swój wygenerowany link.

Warto skorzystać póki program zwrotów działa :idea: zwłaszcza, że w czerwcu kolejny długi weekend ;)

Przypominam, że istnieje wątek łańcuszkowy (zob. powyżej), w którym można wymieniać się referalami. Wszystkie takie oferty w obecnym wątku, obchodzące regulamin wątków łańcuszkowych, w tym również oferty "na priv" będą przenoszone do kosza, z odjęciem punktów statusowych.

Wikipost powstał dzięki @baja! :)


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 16 Maj 2017 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Nie ma zakładki, bo nie dostał własnego refa, czy dlatego, że mu to booking gdzieś schował?
W drugim przypadku można spróbować wejść tam przez link
https://secure.booking.com/myreferrals.html
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#162 PostWysłany: 16 Maj 2017 13:31 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Ten pierwszy przypadek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 16 Maj 2017 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
A to nie wiem jak sprawdzić nawet. Jak ktoś chce i się nie boi, to może mi na pw podesłać dane swojego konta. może uda się do tego dogrzebać?
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 17 Maj 2017 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Sudoku napisał(a):
To teraz pytanie, co zrobić w sytuacji, gdy ktoś nie ma zakładki "free money"?


Chyba to mam.
1. Nie będąc zalogowanym do konta na bookingu wchodzimy na stronę http://www.booking.com
2. Klikamy "Start earning" tutaj:
Załącznik:
bookig.jpg
bookig.jpg [ 69.26 KiB | Obejrzany 3642 razy ]

3. Przekierowuje nas na stronę logowania. Po zalogowaniu przenosi nas do zakładki z referalami. Tutaj mozemy już wykonać czary z dodawaniem karty, opisane przeze mnie 2 czy 3 posty temu.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off
baja lubi ten post.
 
      
#165 PostWysłany: 18 Maj 2017 12:04 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
Sudoku napisał(a):
Też dostałem. A na inny adres e-mail przyszło 20/40, więc wysyłają, jak chcą.

vincenz napisał(a):
@‌sawiet‌ ja też do nich pisałem. Brak odzewu do tej pory w tej kwestii.


Piszecie na jakiś specjalny adres e-mail, czy na ogólny?


Pisalem na ogolny. Po kilku dniach czekania otrzymalem wiadomosc (w poniedzialek) ze wyplacili reward i powinien pojawic sie na koncie w ciagu 5-7 dni. Czekam wiec cierpliwie. Sprawdzilem wg instrukcji @‌arturro‌ i 'ptaszek' przy karcie jest jak nalezy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 22 Maj 2017 11:38 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
arturro napisał(a):
Sudoku napisał(a):
To teraz pytanie, co zrobić w sytuacji, gdy ktoś nie ma zakładki "free money"?


Chyba to mam.
1. Nie będąc zalogowanym do konta na bookingu wchodzimy na stronę http://www.booking.com
2. Klikamy "Start earning" tutaj:
Załącznik:
bookig.jpg

3. Przekierowuje nas na stronę logowania. Po zalogowaniu przenosi nas do zakładki z referalami. Tutaj mozemy już wykonać czary z dodawaniem karty, opisane przeze mnie 2 czy 3 posty temu.


Nie zadziałało, gdyż w ogóle nie pojawiał się baner "start earning". Ale po odbytym noclegu przyszedł mail i po zalogowaniu się na konto pojawiła się możliwość odhaczenia właściwego "ptaszka".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 25 Maj 2017 13:16 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 53
Zdarzyło się komuś otrzymać więcej niż jeden bonus na jednym koncie jako osoba, która klikała w baner polecający? Obecnie przy 3 zamówieniach hoteli wisi mi tylko jeden bonus (50 zł do odebrania). Zastanawiam się czy jakbym założył nowe konta na bookingu to byłaby szansa na dodatkową kasę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 27 Maj 2017 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
A to ciekawe... "Urzędnicy państwowi nie są upoważnieni do otrzymania Bonusu z Polecenia. Jeśli jesteś urzędnikiem państwowym, jesteś zobowiązany nas niezwłocznie o tym poinformować. " " „Urzędnicy państwowi” to wszyscy pracownicy instytucji rządowych, kandydaci na urzędy państwowe i wszyscy pracownicy spółek (w całości lub części) będących własnością rządu lub przez niego kontrolowanych, publicznych organizacji międzynarodowych i partii politycznych (w tym każdy urzędnik lub przedstawiciel takiej instytucji). " Więcej w regulaminie: https://www.booking.com/content/referral-terms.pl.html
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#169 PostWysłany: 02 Cze 2017 18:11 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 58
niestety nie naleze do tych bardziej uprzywilejowanych, a wybieram sie doizraela i bede robic kilka rezerwacji na bookingu. czy jakas dobra dusza moglaby mi podeslac swojego referrala na prv? moge sie odwzajemnic. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 02 Cze 2017 18:31 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
masz przecież wątek łańcuszkowy -> booking-com-pound-15-do-rezerwacji-powyzej-pound-30,1527,109290&start=40
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 02 Cze 2017 18:33 

Rejestracja: 26 Lut 2013
Posty: 870
Loty: 138
Kilometry: 189 850
HON fly4free
@‌pemat‌ aby mieć dostęp do tego tematu trzeba mieć odpowiedni staż i status ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
pemat lubi ten post.
 
      
#172 PostWysłany: 04 Cze 2017 23:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
1.Koledzy / koleżanki, nie róbcie tu drugiego łańcuszka. Prywatne wiadomości świetnie działają.

2. @borcak Tak, wystarczy rezerwacja na dokładnie tyle, ile stanowi MWZ, ale uwaga na kursy walut! Jeśli kod jest np na GBP i rezerwujemy np. hotel w Portugalii za równe 30 GBP z opłatą na miejscu, a kurs funta do euro się poprawi, to może okazać się, że ostatecznie zapłacimy w przeliczeniu np. 29.60 £ i rezerwacja nie zakwalifikuje się do zwrotu. Liczy się cena po przeliczeniu z dnia noclegu. Niestety, sprawdzone.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off
ibartek lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#173 PostWysłany: 05 Cze 2017 17:11 

Rejestracja: 13 Mar 2017
Posty: 24
@‌arturro‌ Niewyplacenie bonusu to jest podstawa do reklamacji, gdyz liczy sie cena z momentu dokonywania rezrwacji. T&C
Cytuj:
Rezerwacja jest uznawana za „Kwalifikującą się Rezerwację”, gdy została dokonana przy użyciu Linku Polecającego, a jej całkowita cena wyświetlona na Booking.com (z wyłączeniem wszelkich kosztów poniesionych na rzecz obiektu na miejscu) stanowi co najmniej dwukrotność wysokości Bonusu z Polecenia przysługującego Osobie Zaproszonej. Przy obliczaniu wysokości Bonusu z Polecenia Booking.com uwzględni tylko jedną Kwalifikującą się Rezerwację na jedną Osobę Zaproszoną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 05 Cze 2017 22:27 

Rejestracja: 14 Lis 2012
Posty: 278
niebieski
Jezeli chce zrobic rezerwacje na 4 dni dla 4 osob (cena za kazdy dzien to okolo 270zl), to rozumiem, ze najlepiej zrobic 4 osobne rezerwacje na kazdy z 4 roznych kont i wtedy calkowita znizka wyniesie ~200zl, tak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 05 Cze 2017 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
jeśli to dobrze zaplanujesz to nawet 400zł zwrotu, ponieważ po 50zł dostaje i osoba rezerwująca i użyczająca polecenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 05 Cze 2017 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Gdzie generuje się link polecający? Szukam szukam i nie mogę znaleźć :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 05 Cze 2017 23:37 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
masz pare postow wyzej, najpierw start earning, potem zakladka free money
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 06 Cze 2017 17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
czy próbował ktoś robić rezerwację "krosową" tzn, z mojego linku ktoś zrobił rezerwację, potem z jego jeszcze ktoś inny, a potem ja od tej osoby ?, czy to działa ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 06 Cze 2017 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Ja zrobiłem rezerwację z 3 różnych linków, można pewnie i z 50, ale pewnie i tak przyznają tylko raz. Pytałem o to dwie strony temu

kontrol napisał(a):
Czy dostał ktoś te bonusy więcej niż jeden raz. W regulaminie jest napisane :
Każda Osoba Zaproszona może skorzystać z Linku Polecającego tylko raz, także jeśli ma ona dostęp lub otrzymała kilka Linków Polecających od różnych Osób Polecających.

Natomiast skorzystałem z 3 linków polecających (różnych) i jak widać :

Załącznik:
12112.jpg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 07 Cze 2017 08:36 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Zdażyło się komuś ,że 25$ nagle zamieniło się w 50zł? ja mam u siebie na koncie 2x25$, że dostanę i żona miała dostać też 25$ za zrobienie rezewacji ,a nagle widnieje na koncie 50zł! Nie ukrywam że 100zł a 50$ to jest różnica! Na kontach poustawiane wszystko na Usa
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group