Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Instrukcja
Otwierając stronę booking.com z linku polecającego (patrz linka na końcu posta) mamy szanse na zwrot 15 GBP lub 50 zł bezpośrednio na kartę, którą opłacamy rezerwacje w booking.
Aby otrzymać środki premiowe należy po przekierowaniu z linka polecającego, zalogować się na swoje konto i dokonać rezerwacji na kwotę powyżej 30 GBP (150 zł). Do trzech dni po opłaceniu i zakończeniu pobytu, środki premiowe zostaną przekazane na kartę wskazaną w profilu booking (najczęściej ta z której opłacamy rezerwację ale można wskazać też inną). Po dokonaniu pierwszej rezerwacji z linku polecającego, na naszym profilu pojawi się zakładka ze środkami premiowymi i linkiem, który rezerwujący może przekazać swoim znajomym w celu otrzymania kolejnych premii. Limit premii dla danego użytkownika widoczny jest na osi w odpowiedniej zakładce dotyczącej tej promocji i wynosi od 500 zł do 150 GBP (booking ma jakiś algorytm, który sam dobiera ten parametr dla konkretnego użytkownika).

Temat łańcuszek z linkami polecającymi potrzebnymi do zgarnięcia premii jest tutaj booking-com-pound-15-do-rezerwacji-powyzej-pound-30,1527,109290&start=40
Po wykorzystaniu ostatniego na liście można dopisać swój wygenerowany link.

Warto skorzystać póki program zwrotów działa :idea: zwłaszcza, że w czerwcu kolejny długi weekend ;)

Przypominam, że istnieje wątek łańcuszkowy (zob. powyżej), w którym można wymieniać się referalami. Wszystkie takie oferty w obecnym wątku, obchodzące regulamin wątków łańcuszkowych, w tym również oferty "na priv" będą przenoszone do kosza, z odjęciem punktów statusowych.

Wikipost powstał dzięki @baja! :)


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 02 Maj 2017 08:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2012
Posty: 245
Loty: 364
Kilometry: 669 576
niebieski
[quote="lupus"] Mam podobnie, użyłem pierwszego z brzegu na 15 GBP i mam swój. Różnica jest taka, że go nie polecisz (tutaj) bo "mało się udzielasz na forum" (podobnie jak ja) :-)

Potwierdzenie z booking.com o przyznaniu bonusu przyszło dwa dni po realizacji noclegu, a pieniądze na karcie zaksięgowano 6 dni później.
_________________
pozdrawiam:

Image

https://mojeflagi.blogspot.com/


Ostatnio edytowany przez kriss 02 Maj 2017 22:12, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#122 PostWysłany: 02 Maj 2017 15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
Na booking status mam: Nagrodzono Cię kwotą 60 zł, z rezerwacją "OK". Na karcie brak środków - ile czekaliście na nagrodę od czasu uzyskania takiego komunikatu? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 02 Maj 2017 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 240
Kilometry: 423 012
niebieski
Kilka dni, 3-4? nie pamiętam dokładnie. Teraz masz dni wolne w PL więc teoretycznie może to trochę przedłużyć zaksięgowanie przez Twój bank.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 05 Maj 2017 13:19 

Rejestracja: 23 Cze 2011
Posty: 128
kazudoki napisał(a):
Na booking status mam: Nagrodzono Cię kwotą 60 zł, z rezerwacją "OK". Na karcie brak środków - ile czekaliście na nagrodę od czasu uzyskania takiego komunikatu? :)


Koło 2 dni. miałem dwie rezerwacje z jednej wpadło 78zł a z drugiej 60zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 06 Maj 2017 13:35 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
U mnie podobnie tzn. na raiffa przewalutowało po 79 zł i przeważnie kasa wpada po 2-3 dniach roboczych od zakończonego pobytu. Dostaje się też maila z potwierdzeniem uruchomienia wypłaty środków.

Dla czytających ten wątek po raz pierwszy albo gdyby ktoś się zgubił instrukcja

Otwierając stronę booking.com z linku polecającego (patrz linka na końcu posta) mamy szanse na zwrot 15 GBP lub 50 zł bezpośrednio na kartę, którą opłacamy rezerwacje w booking.
Aby otrzymać środki premiowe należy po przekierowaniu z linka polecającego, zalogować się na swoje konto i dokonać rezerwacji na kwotę powyżej 30 GBP (150 zł). Do trzech dni po opłaceniu i zakończeniu pobytu, środki premiowe zostaną przekazane na kartę wskazaną w profilu booking (najczęściej ta z której opłacamy rezerwację ale można wskazać też inną). Po dokonaniu pierwszej rezerwacji z linku polecającego, na naszym profilu pojawi się zakładka ze środkami premiowymi i linkiem, który rezerwujący może przekazać swoim znajomym w celu otrzymania kolejnych premii. Limit premii dla danego użytkownika widoczny jest na osi w odpowiedniej zakładce dotyczącej tej promocji i wynosi od 500 zł do 150 GBP (booking ma jakiś algorytm, który sam dobiera ten parametr dla konkretnego użytkownika).

Temat łańcuszek z linkami polecającymi potrzebnymi do zgarnięcia premii jest tutaj booking-com-pound-15-do-rezerwacji-powyzej-pound-30,1527,109290&start=40
Po wykorzystaniu ostatniego na liście można dopisać swój wygenerowany link.

Warto skorzystać póki program zwrotów działa :idea: zwłaszcza, że w czerwcu kolejny długi weekend ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#126 PostWysłany: 10 Maj 2017 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 638
niebieski
U mnie już kilka dni po rezerwacji z polecenia i dalej nie mam swojego linka do przesłania dalej. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 10 Maj 2017 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
@‌Krupier‌
A uzupełniłeś szczegóły w profilu?
Nick, kraj, nr tel itd.?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 10 Maj 2017 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 638
niebieski
Mam uzupełnione tylko na potrzeby rezerwacji. Dodałem resztę, zobaczymy coś się zmieni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 10 Maj 2017 20:53 

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 21
Krupier napisał(a):
Mam uzupełnione tylko na potrzeby rezerwacji. Dodałem resztę, zobaczymy coś się zmieni.

wyloguj,przeloguj, przejdż na stronę anglojęzyczną - też tak miałem i w końcu się pojawił po wejsciu w wersję english, lub z emaila który mi wysłali o promocji rezerwacji czy też z linka referal.
Pojawił się ..... zaginął i ta sama zabawa żeby się pojawił,.
Po dwóch dniach się ustabilizowało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 10 Maj 2017 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
@‌Krupier‌ witaj w klubie szczęśliwców :( u mnie to samo, pierwsza rezerwacja kilka dni temu, do dziś nie doszedł referal :?: dziś kolejna i nadal czekam, pozmieniałam już wszystko, kończa mi się pomysły.. wtf :?:
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 11 Maj 2017 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Czy dostał ktoś te bonusy więcej niż jeden raz. W regulaminie jest napisane :
Każda Osoba Zaproszona może skorzystać z Linku Polecającego tylko raz, także jeśli ma ona dostęp lub otrzymała kilka Linków Polecających od różnych Osób Polecających.

Natomiast skorzystałem z 3 linków polecających (różnych) i jak widać :

Załącznik:
12112.jpg
12112.jpg [ 34.19 KiB | Obejrzany 1454 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 11 Maj 2017 12:20 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Tak jak wspominałem, u mnie podobnie :D
Wychodzi na to, że klikając przy każdej nowej rezerwacji kolejne linki np. z tematu booking-com-pound-15-do-rezerwacji-powyzej-pound-30,1527,109290&start=40 dostajemy zwrot od kolejnej osoby :!:

Jeśli ktoś ma zaplanowany jakiś wypad to można nieźle to wykorzystać w celu obniżenia kosztów skoro wielokrotnie możemy korzystać z poleceń (ale nie dwukrotnie od tej samej osoby).

Co do zakładki w menu to faktycznie czasem znika aby później się pojawić. Jeśli jej nie ma to wejdź w menu i wybierz bookings, a po tym jeszcze raz rozwiń menu i powinna się pojawić ;) tyle zauważałem u siebie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 11 Maj 2017 12:54 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
@‌kontrol‌ @‌baja‌ - nie sądzę, że to przejdzie

co prawda nieco inna sytuacja była u mnie - dwie rezerwacje przez tę samą osobę - ale też początkowo obie wyświetlały się z komunikatem o bonusie
po odbyciu noclegów za jedną rezerwację zwrot naliczyło, przy drugiej komunikat:
Cytuj:
Not eligible This booking is not eligible - check our terms and conditions for more info
stawiam, że w waszym przypadku będzie podobnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 11 Maj 2017 13:08 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
hmm @kontrol kliknął i ma u mnie status Oooh, exciting! You'll get £15 once they stay więc raczej zweryfikowany pozytywnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 11 Maj 2017 13:20 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
dokładnie taki status miały obie rezerwacje, o których pisałem. za jedną dostałem kasę, druga Not eligible
ale wam życzę więcej szczęścia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 11 Maj 2017 21:59 

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 301
niebieski
mam wrażenie,że są tu cwaniacy ,którzy chcą wykorzystać sytuację i po wykorzystaniu przez kogoś referala anulują swoją rezerwację, co z takimi robić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 11 Maj 2017 22:04 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Kurcze, dostałem maila o zrealizowaniu noclegu z mojego polecenia w sobotę i do tej pory brak kasy. Czy ktoś czekał równie długo?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 12 Maj 2017 09:26 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
akot napisał(a):
mam wrażenie,że są tu cwaniacy ,którzy chcą wykorzystać sytuację i po wykorzystaniu przez kogoś referala anulują swoją rezerwację, co z takimi robić?


Przecież będziesz miał informację,że nocleg został anulowany. Zgłosisz to do admina i dostanie bana na forum, przynajmniej tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off
akot uważa post za pomocny.
 
      
#139 PostWysłany: 12 Maj 2017 10:08 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@‌Sudoku‌ a masz zaznaczone pod swoją zapisaną kartą, że chcesz na nią dostawać bonus?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 12 Maj 2017 11:09 

Rejestracja: 26 Kwi 2016
Posty: 16
Czy można przystąpić do łańcuszka najpierw jako osoba Polecająca, a dopiero potem Polecona?
Ja miałam na swoim koncie link do poleceń. Przekazałam go siostrze, która zrobiła rezerwację i dostałam pieniądze po zakończeniu pobytu (nota bene siostra jeszcze nie, nie wiem dlaczego).
Teraz chciałabym spróbować dokonać rezerwacji z czyjegoś linka polecającego. Myślicie, że przejdzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group